Voor Uw Schri jf-artikelen naar HET ADRES BOSKER ÉS boekhandel Hlppolytushocf - IVIiddenmeer De feesten, ter gelegenheid van het 300-jarig bestaan der Universiteit te Utrecht werden ingezet met het overdragen van het door de burgerij aan den senaat aangeboden senaatsrijtulg. AJfred Landon, de tegencacdidaat H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana op van Roosevelt bij de a.s. verkie- de Waalbrug te Nijmegen bij de aankomst, waarna zingen. H. M. de brug opende. Verkeerstentoonstelling te Groningen. - De Commissaris der Koningin in de Provincie Groningen, Dr. J. P. Fockema Andreae, opende de verkeerstentoonstelling te Groningen. Voor de inzending van de stad Utrecht, waar hij vroeger burgemeester was, toonde de Commissaris veel belangstelling. Groote belangstelling voor de nieuwe, verleden maand aanbestede boer derijen in den Wieringermeerpolder. - Dagelijks bezoeken tientallen boeren uit alle deelen van ons land den Wieringermeerpolder om te trachten een nieuwe boerderij te pachten. Een 7-tal auto's met nieuwe liefhebbers op de plaats waar een aannemer zijn eersten wagen met bouwmaterialen aanvoert om er een bedrijf te bouwen. Voor de uit te geven 48 boerderijen hebben zich reeds 5000 liefhebbers aangemeld. Van deze 48 perceeleo gaan er 10 11 af voor de bedrijfsboeren. De klokken van den Munttoren te Amsterdam worden gerepareerd, s H. K. H. Prinses Juliana woonde de oefeningen bij van de Roode Krulscolonne te Vaals, ter .Gasbescherming. - In Duitschland, waar gasbeschermingsoefeningea aan Een ktykje door een der galmgaten. w gelegenheid van het 10-Jarig bestaan van de afdeeling Vaals van bet Roode Kruis. de orde van den dag zijn, worden kelders gebouwd»

Wieringer courant | 1936 | | pagina 6