L.Ï.M. te Hoorn H. H. Gerstverbouwers OPENING WINKELWEEK ZITTING Jannes die weder zijn radio boven bij de klankgaten liad aangebracht en daarmee de Oranjedag op plechtige wijze inzette. Te half twee kwamen paarden, rui- rers, en vele medewerkers allen met Oranje getooid het terrein op en nog nimmer hebben we zooiets spontaans aanschouwd. EEN KLEURRIJKE STOET. Wat te zeggen van de landbouwers zoons die paard en tuig hadden opge- dold en allen in gelijke kleedij en al les met Oranje gelooid een kleurrijke ruiterstoet vormden. Wat te zeggen van de vele moe ders, die hunne kinderen kransen met Oranje-bloemen in het haar hadden gevlochten en de Oranje-sjerp om de borst hadden gespeld. Wat te zeggen van de landbouwer, die zijn fraai twee-span met prachtige bloemenkransen, alles in oranje had omhangen. Was hier niet een spontane uiting van iets dat lang sluimerde en nu tot volle uiting kwam l^i minder dan geen tijd zette alles zich in Jieweging. En te midden van 'n ware menschenzee zagen we voorbij trekken een stoet ruiters, praalwagen „de Vrede", „de Visseherij", „Boerin nen met het Hollandsche „Gouden ijzer getooid", het Comité op een wa gen getrokken door een prachtig, vier span, oud-Hollandsche jachtwagen bemand door twee paren en kind, in Oud-Hollandsch costuum, wagen met de Hollandsche Maagd, een colonne versierde fietsen, wagen „de Land bouw", wagen met de orairje-jeugd, wagen met de „Gym., en daar overal tusschen de wagens met de muziek korpsen Harmonie, O.K.K. en Apollo, terwijl de stoet weer door ruiters ge sloten werd. Het was een indrukwekkend schouw spel. Een. tocht van 5 uur iang Zoo ging de stoet door geheel Wie lingen, een tocht van 5 urn- lang, doch de deelnemers voelden geen vermoeid heid, en het enthousiasme overal was enorm. Te Den Oever sprak burgemees ter Kolff een korte rede over de vreug devolle tijding van de verloving onzer Prinses. Een driewerf hoera klonk daarna voor het Koningshuis en uit volle borst werd het Wilhelmus aan geheven begeleid door Apollo. Ook na afloop te H.-Hoef toen de stoet werd ontbonden en burgemees ter dank voor aller medeweking had gebracht, klonk tenslotte spontaan be geleid door Harmonie het Volkslied. HET AVONDFEEST. Des avonds waren de meeste leden der Oranje-Vereen, met hunne da mes in Concordia present. Burgemees ter Kolff sprak een indrukwekkende rede uit over ons Vorstenhuis en ook nu weer klonk na afloop plechtig het Wilhelmus begeleid door O.K.K- het Mandoline-ensemble verzorgde ook verder het concert. Het werd een pracht avond, terwijl een telegram van verknochtheid aan het Kon. Gezin werd gezonden. Vrijzinnige Zondagsschool te Oosler Ierland, Stroe en Den Oever te begin nen aan Den Oever op Zondag 20 Sept. v.m. om half elf. En voor Oosterland op 29 Sept. om half elf. BEKENDMAKING. CURSUS VOOR VREEMDE TALEN. Burgemeesters en Wethouders van Wie- ringen vestigen de aandacht op de gelegen heid tot het ontvangen van onderwijs in de Franse en Engelse talen aan de bestaande cursus te Hippolytushoef voor jongens en meisjes van 10 tot en met 16-jarige leeftijd. Aanmelding tot deelname dient te geschie den vóór 1 October a.s. ter gemeentesecretarie. Wieringen, 15 September 1936. Burgemeester en Wethouders voornoemd, L. C. KOLFF. De Secretaris, VAN DUIN. SUCCES-NIEUWS. Zondag speelde de Suc- cessers hun laatste oefenwedstrijden en dan gaat de Competitie beginnen. Smorgens speel den Cucces c en Succes b. Succes b was in deze wedstrijd ver weg de baas en won met flinke cijfers 50. Daarna kwamen Succes a Oudesluis a in het veld. Dit was een span nende strijd en met een gelijke stand 11 kwam het einde. Om 2 uur speelde Succes 2 en Succes 3 een oefenwedstrijd. Beide elftallen speelde met invallers. Het was een mooie gelijk opgaan de partij en er werd lustig op losgescoord-. Succes 3 wist de leiding te behouden en won met 65. In het volgend nummer hopen we een vol ledig wedstrijdprogramma te kunnen ver melden. A.s. Donderdagavond zal de training worden voortgezet in het Gym. Lokaal der O.L. School dus beginnen we met zaaltrainen. We raden ieder aan om alsnog van de gelegenheid ge bruik te maken. Aanvang voor de adspiran- ten 6 uur. Voor de andere leden 8 uur. Loop der bevolking. Ingekomen Mw. n. van 't Riet uit Naaldwijk W. Wijhholts en gezin uit Haarlemmer meer G. Boontjes en gezin uit Me- demblik Mw. E. van Wij k-Spi egelaar uit Barsingerhorn Mw. J. M. Edel man uit Reeuwijk R. v.d. Wal en gezin uit Medemblik Mw. Y. J. Tamsma-Faber uit Franeker J. A. Borgdorff uit Medemblik; M. Steinfort en gezin uit Medemblik A. v.d. Goot en gezin uit Medemblik L. Feikes en gezin uit Medemblik E. v.d. Woude en gezin uit Medemblik L. Alberda en gezin uit Medemblik Mw. Wed. J. A. Vendel uit Middelstum Mw. H. A. Kroon uit Driebergen-Rijsenburg C. F. Polet en gezin uit Anna Paulowna; K. ten Hove uit Kantens E. Stuve- ling. uit Oldenhove Mw. J. Ansink uit Medemblik J. Haanstra uit West- stellingwerf G. Baron uit Marum; Mw. H. Visser uit Wonseradeel D. Schaatsbergen uit Zaandam L. YVij- brandi en echtgen. uit Medemblik A. Bogaard uit Harlingen H. J. Smit en gezin uit Medemblik W. Greven en gezin uit Steenwijk. Vertrokken. J. B'rancken naar Arne- muiden Mw. J. Smit naar Uithuizer- meeden L. H. v. Veenendaal en gezin naar Bemmel J. v.d. Ende en gezin naar Wonseradeel Mw. M. Lammer- sen naar Bloemendaal L. J. L. L. de Bakker en echtgen. naar Amsterdam; J. Pranger en gezin naar Schagen C. v. Dijk naar Medemblik P. Loosman gezin naar Urk. Bouwvergunningen, Bouwvergun- gunning is verleend aan den Heer H. Wilms tot het oprichten van een gara ge aan de Elft en aan Heeren gebr. C. en H. Boersen tot de bouw van 2 dub bele woonhuizen aan den Slingerweg. Keuring van waren. Door den Keu ringsdienst voor waren werden in 1935 te Wieringen 2083 monsters genomen, t.w. 39 alcoholh. dranken, 73 azijn, 327 brood, 131 cacao etc., 15 ijs, 112 gebak etc., 252 groenten en conserven, 96 jam etc., 43 kaas, 158 koffie thee etc., 306 Meel en grutterswaren, 101 melk, 15& specerijen, 98 spijs-oliën etc. 71 sui kers etc., 33 visch etc., 12 vleeschwa- ren en nog eenige ^ndere artikelen. Afgekeurd werden 2 partijen cacao en 12 meel- en grutterswaren. FILMBESPREKING. Ballet bij „Leichte Kavallerie". In Cinema De Haan draait Woens dag-avond a.s. de film „LEICHTE KAVALLERIE". Het circus Busch lijkt temidden der nooit rusterjde groote stad met al haar bedrijvigheid, stil en verlaten. Het circus is haast niet meer te her kennen. Erich Czerwonski en Karl Bohm hebben voor het opnemen van een groote revue-scene in de nieuwe film „Leichte Kavallerie". Het circus is geheel verbouwd en er is een gewel dig waterbassin opgericht, in het mid den waarvan op een platform meer dan honderd danseressen op de bekoor lijke muziek van Hans Otto Borgmann hun dansen zullen uitvoeren. Het platform bezinkt langzaam en tenslotte dansen de meisjes tot aan de heupen in het water. Waternimfen zwemmen in het bassin en danseres sen in een lange rij voeren een teenen dans uit. In deze film zal men niet al leen een groot ballet te zien krijgen, doch tevens tal van solo-dansen en boven alles een vurige scardas. En het hoogtepunt wordt bereikt als Marika Rokk op het glinsterend dans vlak temidden der „waterlelies" en het spiegelend water haar gracieuse dansen uitvoert. EEN RUMOERIGE VERGADERING PLATTEL. VROUWEN. Vrijdagavond vergaderde Afd. Wie ringen van de Ned. Bond van Boerin nen en Plattel. Vrouwen. Van de 150 waren ruim 80 leden aanwezig. Na opening door de presidenle Mevr. Bakker-Kuut, werden door de secretaresse Mevr. De Groot-Bakker de notulen gelezen, welke vervolgens onveranderd werden goedgekeurd. Volgen ingekomen stukken o.a. 'n ingekomen schrijven van Mevr. de Haan-Bosker, dat zij bedankt als voor zitster van de vereeniging en vervol gens een lijst met 120 handteekeningen van leden, die Mevr. de Haan-Bosker weder als voorzitster terug, wenschen. De presidente deelt vervolgens een antwoord van Mevr. Wiersma, (hoofd bestuurslid) mede, dat het algem. reg lement niet toelaat dat Mevr. de Haau- weder in die functie zou worden ge kozen. Mevr. Beeker vraagt hierover het woord en zegt het met de zienswijze niet eens te zijn. Het adres zegt duide lijk genoeg wat het overgroote aantal leden wenscht en ook de aanleiding tot het bedanken moet terdege onder de oogen worden gezien en spr. zou willen hooren, wat door het bestuur omtrent het bedanken en de aanlei ding daartoe aan het hoofdbestuur is medegedeeld. Meerdere dames sluiten zich bij deze vraag aan. Mevr. de Haan - Bosker zegt, dat de dames omtrent deze zaak bij het hoofdbestuur zijn geweest en spr. wenschte te weten wat daar naar voren is gebracht. Spr. beschuldigt een paar dames uit het bestuur, dat deze zich' minder fair over haar hebben uitgelaten en betwijfelde daarom, of het hoofdbestuur goed is toegelicht en zij stelt daaromtrent vragen en verwacht antwoord. De presidente, mevr. Bakker-Kuut, zegt niet bij machte te zijn op al de vragen te ant woorden en laat het woord over aan mevr. de Groot. Mevr. de Groot zegt, dat het hoofdbestuurs lid, mevr. Wiersma, oordeelde, dat het niet te pas kwam des avonds met zulk een groot gezelschap te Amsterdam te willen blijven vertoeven. Mevr. de Haan wijst de beschuldiging met beslistheid af, als zoude zij dit „blijven in de stad" hebben opgeworpen. Vele leden vroe gen het en zij als presidente had aan de an dere leden gevraagd, wat deze wilden. En toen hebben enkele bestuursleden al een houding tegenover spr. aangenomen en haar een betiteling gegeven, die men van een be stuurslid niet mag verwachten. Mevr. Bakker-Kuut wil er niet meer over praten en de vergadering in goede banen lei den. De vergadering wordt roerig en interrupties worden geuit. Verschillende leden willen ver klaring van het bestuur. Mevr. T. Minnes - Doves vraagt Mevr. de Haan, waar de minder fraaie woorden dan zijn gebezigd en door wie Mevr. de Haan geeft daarop antwoord. Wederom vallen er harde woorden aan 't adres van het bestuur. Mevr. A. Mulder-Kuut zegt dat het zoo niet goed gaat er is in de wereld al oorlog genoeg. Van de bestuurstafel wordt gezegd dat het reglementair is als tusschentijds een andere presidente werd aangewezn. De voorzitster be dankte, de vice-voorzitster kon niet door om standigheden en toen was men verplicht een ander uit het bestuur tt en mevr. Wiersma heeft gezegd da^het bestuur goed heeft gedaan Volgt stemming over de verkiezing van een bestuurslid en Mevr. d'^Éjtaan-Bosker wordt gekozen en neemt de benoeming aan. Het winterprogramma wordt naar voren gebracht. 7 Nov. voordrachtavond. Vervol gens een avond met lezing over Kamerplan ten. Kookcursus en cursus handwerken. Een kerstavond wil men met eigen krach ten organiseeren. Bij de rondvraag zegt Mej. Mulders te zul len onderzoeken, of het niet kan dat Mevr. de Haan alsnog als voorzitster weer zal fun- geeren. Na de sluiting werd Mevr. de Haan namens vele leden door Mevr. Bergsma een geschenk aangeboden uit erkentelijkheid voor het vele dat zij voor de afd. heeft gedaan. PROGRAMMA Zaterdag 19 September, 6 uur met muziek en attracties Zondag 20 September, 2 uur VLIEGDEMONSTRATIE, in het Julianapark (Buitenluiendijk. Entrée volwassenen 25 cent, kinde ren 10 cent (alles inbegrepen.) 4 uur opening der 3-DAAGSCHE TENTOONSTELLING, van FLORALIA, FRUIT en ZUIVEL in de Parkzalen. Entrée 10 cent. 's Avonds 8.30 uur, opvoering in de Feesttent (Parktuin) van „De Brailoft van Kloris en Roosje'f (met zang en dans.) Entrée 20, 35 en 50 cent, (alles, ook zitplaatsen, inbegrepen.) Na afloop GROOT FEESTBAL (gevarieerd) Toegang tot den dansvloer 25 cent. Maandag 21 September, 9 uur GROOTE PROV. FOKVEEDAG, op de Veemarkt. Ruim 400 stuks lok- vee verder schapen, varkens, gei ten, pluimvee, vetvee en slacht- paarden. 1.30 uur: DEMONSTRATIES op de Turfhaven van le. de keurcollecties fokvee* van de tentoonstelling Enschedé 2. het bekroonde rundvee met col lecties van de fokvereenigingen en eigenaarsgroepen 3e. bekroonde fokranxmen 4e. bekroonde geiten 5e. bekroond vetvee. 3 uur TANDEMWEDSTRIJDEN op de Turfhaven. 8.30 uur 2e opvoering van „De Bruiloft van Kloris en Roosje waarna feesthal. Dinsdag 22 September, 2 uur Bloemencorso en Reclame-optocht. 8.30 uur Laatste opvoering van „De Bruiloft van Kloris en Roosje waarna groot gevarieerd slotbal. BELANGRIJKE LEZINGEN over actueele onderwerpen. Maandag 21 September: 3 uur (Park hotel) Prof. Ir. SPRENGER, Wage- ningen. „De bereiding van zoete most en de beteekenis daarvan voor den tuin bouw en de volksgezondheid." 3 uur (in de Tent) Dr. 't HOOFT, inspect. v.d. Veeartse- nijkundigen Dienst, 's-Gravenhage. „De bestrijding der runder-tubercu- lose, een belang voor den veehouder en de volksgezondheid." 4.30 uur (Parkhotel) Ir. RIETSEMA, Rijkstuinbouwcon- sulent, Hoorn. „De beteekenis en tentoonstelling van de hier gekweekte fruitsoorten met het oog op de gebruikswaarde voor den consument." (De aangekondigde lezing van Mevr. Huijsser van Reenen is vervallen.) Dinsdag 22 September 10.30 uur (in de Tent) J. A. GELUK, Secr. F. N. Z. te 's-Gravenhage. „Concentratie van de zuivelbewer- kings-organisaties." 11 uur (Parkhotel Dr. FRANCK, Directeur R.L.P.S. voor Zaadcontrole, Wageningen. „Organisatie ter verbetering van zaai zaden voor den tuinbouw." 2.30 uur (in de Tent) Ir. L. DE VRIES, Rijkveeteeltconsu- lent, Heiloo. „De ontwikkeling van de rationeele veevoeding en het tegenwoordige weten schappelijke standpunt daarvan." De verbruikers (consumenten) wor den uitgenoodigd vooral de lezingen van Prof. Ir. Sprenger en Ir. Rietsema te bezoeken. ALLE LEZINGEN ZIJN GRATIS TOEGANKELIJK. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. Arme kleine. Maandagmiddag is het twee en een half jarig dochtertje van den heer Briek, brugwachter te Mid- denmeer, levenloos uit de Westfriescho vaart opgehaald. De kleine werd sinds 1 uur 's middags vermist en toen het zoeken geen resultaat opleverde vrees de men dat de kleine meid al spelen de in het diepe kanaal was geraakt. Een poos later toen een schip door het kanaal ging, kwam door de zui ging een kind er-lichaampje aan de op pervlakte drijven en werd de vreese- lijke veronderstelling bewaarheid. Het bleek de kleine Aaltje Briek te zijn. Pogingen om de levensgeesten nog op te wekken faalden. Men kan zich de verslagenheid in denken die in het gezin van den heer Briek heerscht. Gewicht- en gehaltecijfer suikerbie ten. Van de vorige week aan de Fr.- Gron. fabriek onderzochte bieten wa ren voor den YV.-Meerpolder de ge- wichts- en gehaltecijfers resp. 680 gr. en 15 pCt. Aantal bieten per 100 M. in de bemonsterde rij 244 rijenstand 40 c.m. Van de andere groeigebieden kwa men ter vergelijking geen berichten. Mooi zonnig Septemberweer kan veel veranderen, maar nog lijkt hei niet dat het suikergehalte in de a.s. campagne hoog zal wezen. Politie. Gev. en verl. voorwerpen. Gev. een blauw gestreepte zak best gerst op de Hoornsche weg. Verl een bruine dames portemon- naie, inh. een bankbiljet van f 10, gaan de van Dolfijnweg naar Wed. Meeuw- sen, Slootdorp. Tegen belooning terug te bezorgen. Verl. een portemonnaie, inhouden de twee kwartjes. Inl. Politie M.-Meer Bazar. De drie in de Meer bestaan de dameskransen van de Vrijz. Her vormden, organiseeren op Vrijdag en Zaterdag 25 en 26 Sept. a.s. een bazar te Middenmeep. De goederen door de dames op de avonden gemaakt, zullen worden verloot, terwijl er nog verschil lende attracties aan verbonden zullen worden. Een en ander geven liet volle vertrouwen, dat het een paar genoeg lijke avonden zullen worden. Ongeluk. Een dezer dagen viel het zoontje van den heer B. te Slootdorp van een auto. Dr. Hoogkamer gewaar schuwd, constateerde hersenschud ding en achtte overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk. Velen naar het Ziekenhuis. Ont zettend groot is het aantal opnamen in een of ander ziekenhuis van bewo ners uit de Meer. Dit moge ondermeer blijken dat de laatste 14 dagen niet minder dan 9 opnamen hebben plaats gehad, ESPERANTO NIEUWS. Vrijdagavond vond te Slootdorp de Esperanto-proefles plaats. De belang stelling was zeer groot en het aanial personen dat zich opgaf voor de cur sus zeer bevredigend. De eerste les vindt a.s. Vrijdag avond plaats eveneens om 8 uur in het Gebouw voor Maatschappelijk Werk te Slootdorp. Zij, die vorige maal verhinderd waren om de proefles bij te wonen, kunnen nu geheel gratis bij de eerste les aanwezig zijn. Het zaaltje was smaakvol ver sierd met kaarten, vlaggen, bloemen en brochures uit alle streken van de wereld. Om ruim 8 uur heette de heer van Rossum de aanwezigen van harte welkom en hoopte dat na afloop, ve len zich zouden laten inschrijven als cursist, en dat den volgenden keer, al len een nieuwe leerling mee zouden brengen. Doen hoor Daarna zette hij in het kort uiteen, het nut, gebruik, noodzakelijkheid en verbreiding van het Esperanto en sprak over de schitterende literatuur, niet alléén bestaande uit vertaalde werken, maar ook uit vele origineele werken. Hierna vertelde de Heer Roland Dupuis hoe hij Esperantist werd. De heer Vaji Rossum vertaalde een en an der. Vervolgens werd een begin ge maakt met de eigenlijke les. De lee- raar had direct de noodige voeling met het publiek ep het was typisch om te zien met welk een ijver leeraar en toe komstige leerlingen aan de gang waren. In de pauze was er gelegenheid om thee te drinken en konden de verschil lende boeken, prentbriefkaarten e.d. bezichtigd worden. Tevens besloten zeer veel menschen om de cursus te volgen. Na de pauze werd de proefles vervolgd en was er reeds een gesprek tusschen publiek en leerlingen. Het lesgeven ging echter, wegens tijdgebrek en door het feit dat er velen aanwezig waren die de taal reeds machtig wa len, misschien iets te vlug. Maar wat werd de les geestig en opgeruimd ge houden en allen hebben nu tenminste geleerd, waarom ezels verstandiger zijn dan menschen. Na afloop was het zóó druk bij het tafeltje om zich op te geven als deel nemer, dat verschillenden vroegen om dit later te mogen doen en zij deden dit ook inderdaad. Werkelijk de proef les is een succes geworden. Zoo moe ten we voortgaan De Heer Van Rossum verzoekt de Dame en Heer, die bij de schoorsteen zaten even aan hem hun adres op te geven. EEN SCHITTEREND SUCCES. De Wieringermeer-Fanfare die Zon dag heeft deelgenomen aan de Muziek wedstrijd te Amsterdam op Schinkel haven heeft in de concert-wedstrijd 3e Afd. een eersten prijs bemachtigd met 337 punten, terwijl in de Marsch- wedstrijd eveneens een eerste prijs werd behaald met 54 punten. Voorwaar een schitterend succes, wanneer men in aanmerking neemt dat het corps voor de eerste maal in een wedstrijd uitkwam en geheel met eigen krachten. Een bewijs dat thans het korps on der directie van den heer Joh. Glab- beek de haal beet heeft, voor den heer Glabbeek was het wel een bijzondere succesvolle dag, daar hij met Juliana- dorp ook twee eerste prijzen behaalde. De Wieringenmeer Fanfare en hare eminenten directeur onze hartelijke gelukwenschen, het succes wat be haald is zal een stimulans zijn om ver der te werken en zoo voortgaande is er nog een mooie toekomst voor het. korps weggelegd. PLATTELANDS VROUWENBOND Afd. Wieringermeer. Aanvankelijk was het plan dat de PI. Vrouwenbond met haar leden een excursie zou maken naai- de Persil- school, doch doordat 't daar zeer druk was met excursies, en men met 60 per sonen moest zijn, kon dit op het oog,en blik niet doorgaan.. Er zal getracht worden dit later in samenwerking met een zuster-vereeniging te doen. Het bestuur heeft zich in verbinding gesteld met het P.E.N. te Bloeinen- daad Alhoewel het wel wat laat in de tijd wordt is de datum van 13 Oct. vast gesteld. Met de herfst-tinten kan het dan in die streken nog erg mooi zijn. Het programma is als volgt 10 uur a IOV2 uur ontvangst, daarna filmver- tooning en kook- en bak-demonstra- ties, rondgang door het gebouw en daarna koffie-drinken. Men wordt verzocht gesmeerde boterhammen mee te nemen, het bedrijf zorgt dan voor een belegging. Wanneer er nog tijd is, bestaan er plannen Schiphol te bezoe ken. Leden der Vereen, en ook zij die genegen zijn aan te sluiten kunnen zich voor dit reisje opgeven vóór 22 Sept. bij deiLsecr. A. van Wijk-Haze- kamp, Slootweg 4, Slootdorp. Geen nationale dag in de W.-Meer. De Nationale dag die de Minister president had uitgevaardigd voor alle Rijksdiensten en Gemeenten en parti culieren aanbeval, heeft in de W.-Meer weinig effect gehad,, het was een dag als gewone dagen, de Cultuurmij. heeft allen laten werken, behoudens het ad ministratief personeel op het kantoor. De verlate oogst was de oorzaak. Het was voor de betrokkenen een geweldige tegenvaller, men had zich werkelijk nu eens op een echte vrije dag gespitst* CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 17 SEPT. nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in de Consistoriekamer van de Ned. Herv. Kerk te MIDDENMEER. Corn. Dissel, in Landbouwwerktuigen LANDBOUWSTRAAT 124, SCHAGEN heeft te koop 2 BRABANTCONE WIELPLOEGEN Prijs billijk. WOENSDAG OP DE BEURS. Aangifte van GEDORSCHTE partijen brouwgerst worden vóór 16 SEPTEMBER a.s. ingewacht bij ondergeteekende. Goud- en zegegerst komen NIET in aanmerking. Voor de Commissie P. KOOIMAN. Telef. 10, Anna Paulowna. TRACTOR EN PLOEG BESCHIKBAAR VOOR STOPPEL OF ZAAILAND PLOEGEN. Ook voor andere doeleinden TE HUUR W. DE FEIJTER, KANAALWEG 20, MIDDENMEER. DRACHTIGE ZEUG EN ZEUG MET ONGEMERKTE RIGGEN TE KOOP. P. HEKKEMA, p.a. Tj. Leistra, Hoornscheweg, MIDDENMEER. BEER TER DEKKING beschikbaar. P. HEKKEMA, p.a. Tj. Leistra, Hoornscheweg, MIDDENMEER.

Wieringer courant | 1936 | | pagina 2