Kermis in Volendam. Na op last der regeering een dag gesloten te zijn geweest, werd de Effectenbeurs te Amsterdam Dinsdagmiddag weer geopend- Onmiddellijk na den aanvang KeerscMe er een buitengewone drukte De radiorede van H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard. - De vorstelijke verloofden in de studio der P.T.T. te den Haag. Rechts de directeur-generaal ir M. H. Damme Prinses Alice en de graaf van Athlone waren tegenwoordig bij den doop van hun kleinkind, de baby van Lady May Abel Smith, welke plechtig heid te Londen geschiedde door den vroegeren Aartsbisschop van Kaapstad De opheffing van den locaal- spoorweg Hoorn Bovenkar- spelEnkhuizen is thans een feit. Het afbreken van de dwarsliggers. bij het clubhuis van „Argo" voor het bijwonen der roeiwedstrijden. Groenloopende studenten vormen de eerewacht De heer A. J. van Laren herdenkt zijn 40-jarig jubileum als hortulanus aan den Amsterdamschen Hortus Botanicus Z. Exc. minister prof. J. R. Slotemaker de Bruine heeft Woens dag te Gouda een gedenksteen onthuld, die ter gelegenheid van de Erasmus-herdenking aldaar, in de boerderij .'t Klooster" geplaatst is De Groentijd der Wageningsche studenten. De Senaat wordt ontvangen Aan schout-bij-nacht J. S. C Olivier '- zijn verzoek eervol ontslag ver leend uit den zeedienst Jong Volendam vermaakt zich op de jaarlijksche kermis, die er thans in vollen gang is In de Engelsche hoofdstad heeft men een rijdend postkantoor in gebruik genomen, waaraan ook een publieke telefoon verbonden is. - Het rijdend postkantoor in de Londensche straten

Wieringer courant | 1936 | | pagina 6