Elegant van Willy JOSEPH SCHMIDT JOSEPH SCHMIDT H. H. VLASTEELERS RUD SACK VLASZAAIMACHINE, WEIDE GEVRAAGD, ZITTING CONTRACT - TEELT. „HOLLANDS - NOORDERKWARTIER" TER DEKKING beschikbaar, voor een beperkt aantal merries K 1687. Ie foveedagen, een kijkje op een groot hygiënisch melkbedrijf, voedercontrole melkcontrole enz. enz- Ik meen hiermede te kunnen vol staan. Deze beide zoogenaamde „Maro- filin" worden vertoond Dinsdag 9 Maart te Alkmaar in Hotel Gulden Vlies Woensdag 1U Maart in Parkho tel te Hoorn Donderdag 11 Maart te Schagen in Noord-Iioil. Koffiehuis Vrijdag 12 Maart te Purmerend, Ami- citia, de entree, bedraagt f 0.25 of f 0-30. Allen aanvangende 19.15 uur. De Rijksveeteelt)-consulent Ir. L. de Vries, zingt binnenkort in CINEMA DE HAAN Wieringen. BINNENLANDSCH NIEUWS. Bij kleeding mag azijn, ingebroken. Een der inbrekers steekt zich in nieuwe spullen. Onbevoegden hebben zich in den nacht van Vrijdag op Zaterdag, door uitsnijding van een ruit aan de achter zijde van het pand, toegang verschaft tot het kleedingmagazijn van de N.V. Kessels en Van Piere aan de Rechte- straat te Eindüoven. Zij hebben den geheelen winkel overhoop gehaald. Twee coupons stoffen, een groote partij ondergoederen en heerenmode artikelen, alsmede een aantal regen jassen hebben zij medegenomen. Voorts zijn zij erin geslaagd de brandkast te forceeren, waaruit zij een bedrag van f 54 stalen. Tot besluit heeft een der inbrekers zich van zijn onder- en bovenkleeding ontdaan en zich geheel in de nieuwe spullen gesto ken. Ieder spoor van de daders ont breekt, behalve het costuum van den eenen man, dat is achter gelaten. DE NEDERLANDSCHE MISSIE NAAR ZUID AMERIKA. Nederland krijgt goede kansen in Brazilië. De directeur van het Bureau voor Handels- inlichtingen te Amsterdam schrijft Met groote belangstelling heeft men in Nederlandsche handelskringen het verloop der voorbereiding voor het uitzenden van een handelsmissie naar Zuid-Amerika gevolgd. Sinds de plannen, om Zuid-Amerika door een handelsmissie te doen bezoeken, in Juli 1936 bekrachtigd werden door een Kon. Besluit, hebben wij kunnen waarnemen, hoe de aan dacht voor deze belangrijke Zuid-Amerikaan- sche staten aanstonds levendiger werd. Toen de missie, waarvan het vertrek in October 1.1. zou plaats hebben, dit tijdstip tot later da tum moest verschuiven, gaf dit geen reden om te vreezen, dat dit uitstel wellicht afstel zou kunnen worden. Eerder was dit voor ve len een bewijs, dat de betrokken ministers een goede voorbereiding wenschten. Van de vier door de missie te bezoeken landen, die elk op zich zelf een economische eenheid vormen, komt Brazilië, wat grootte en bevolking betreft, in de eerste plaats. Ge zien het agrarische karakter blijft de econo mische ontwikkeling van dezen staat afhan kelijk van den uitvoer van zijn producten. Dat verschillende landen de groote beteeke- nis van Brazilië inzien en zich een plaats wil len verzekeren op de Braziliaansche markt blijkt duidelijk uit de missies, die daar heen gezonden worden. In 1935 zond Italië een handelsmissie met de bedoeling, den handel tusschen de beide landen te verlevendigen. Een Japansche missie bezocht Brazilië in Januari 1936 en bestudeerde het vraagstuk, hoe de landbouw van Brazilië te benutten voor het bevorderen van den handel met Japan. Onder de belangrijke uitvoerproducten neemt koffie een eerste plaats in. Van de totale wereldproductie werd in het jaar 1935 niet minder dan 54 door Brazilië geleverd. Braziliaansche katoen kwam in 1935 op de tweede plaats onder de uitvoerartikelen naar overzeesche landen. In de katoenproductie Is een sterke stijging waar te nemen. Als derde onder de belangrijke artikelen mag cacao genoemd worden. In de wereld productie neemt Brazilië de tweede plaats in. Het is voornamelijk de staat Bahia, die de cacao voortbrengt. De jaarliijksche productie varieert tusschen 1.700.000 en 2.000.000 zakken (van 60 kg.) In 1935 werd voor een waarde van 63.000 naar Nederland verzonden. Deze hoeveelheid plaatst Nederalnd als derde in de rij van cacao-importeerende landen uit Bra zilië, na de Ver. Staten en Duitschland, beide groote afnemers, respectievelijk voor 745.000 en 123.000. Tot andere exportartikelen van Brazilië behoorenhuiden, vellen, wol, mineralen, rijst, suiker, rubber, carnauba-was, manioc- meel, bananen, paranoten, sinaasappelen, cas- torzaad, katoenzaad, oliehoudende zaden, tabak, hout, maïs. De textielindustrie is voornamelijk geves tigd in den staat SaoPaulo. Er heeft reeds een belangrijke uitvoer plaats van katoenen stukgoederen naar de andere staten van Zuid-Amerika. Deze uitvoer betreft de goed- koopere quiliteiten, die Brazilië in staat is concurreerend te leverenin de eerste plaats omdat de grondstof voorhanden is, in de tweede plaats omdat de productiekosten laag zijn. GEMEENTE WIERINGEN. UITVOER VAN WADDENZEEHARING Een gewijzigd systeem in het belang van de vissclierij. De tijd van de haring-export naar het buitenland voornamelijk naar Duitschland is weer spoedig aangebro ken. Natuurlijk staat, door de gesloten grenzen, ook aan dit artikel een onbe perkte uitvoer in den weg. Ware dit niet het geval, onze Oostelijke buurman kon met gemak al onze harinkjes con- sumeeren en het zou dan niet meer voorkomen zooals nu helaas nog maar al te vaak, dat de kostelijke vischjes als afval (puf) naar de vischmeelfabrie ken worden vervoerd. Daarom leve de vrijhandel Zoolang wij in den persoon van on zen Minister-President Dr. Colijn een voorvechter hebben tot herstel van de geest van Ochy (vrijhandel) hebben wij nog altijd hoop dat het wel weer eens terecht zal komen, maar tot dus verre is het nog steeds stuivertje wisse len tusschen de staten onderling. Ook met de haring. De Duitche regeering verplicht zich een zeker bedrag aan haring uit Neder land af te nemen en staat, borg voor de betaling, welke dan ook van regee ring tot egeeiing geschiedt (z g. clea ring.) Onnoouig te zeggen dat de Neder landsche regecring op haar beun min stens tot een even groot bedrag aan goe deren in Duitschland moet afnemen. Maar ter zake, hoeveel haring krijgt Duitschland nu voor het beschikbaar gestelde bedrag Natuurllijk hangt dit geheel van de handel af. Een koop man in Ho.land krijgt een zeker deel coegwezen (een zoogenaamd contingent) Hij krijgt een contingent voor b.v. 10.000 R.M. Het hangt er nu geheel van af welke condities deze koopman met zijn buiten landsche collega's maakt. Wil de man b.v. 10 R.M. voor een kist haring geven, welnu dan kan er 1000 kist worden uitgevoerd. Geeft de Duitscher niet meer dan 5 R.M. per kist, dan kan er 2000 kist worden uit gezonden. Duidelijk nietwaar. Weet men groote winsten te maken, des te minder haring krijgt Duitschland, want verder dan zeker bedrag mag men hier niet gaan, en daarom kan hier des te minder haring worden gekocht. Is de winst gering, dan kan voor dat bedrag veel meer worden geleverd. Men heeft daarom voor het komende sizoen een zoodanige regeling getroffen dat het maken van groote winsten is uitgesloten. Het blijft beperkt tot een zeker percentage. Men kan daarom, be houdens een redelijke winst voor den handelaar, tot het volle bedrag aan ha ring koopen. Hierdoor zal ongetwijfeld minder haring tegen de minimumprijs weg gaan hetgeen onze visscherij na tuurlijk. ten goede komt. Laat ons eindigen met de wensch, dat, nu deze regeling is gemaakt, die naar wij hopen in de praclijk goed zal vol doen, het lijdend voorwerp, i.q. de ha ling ons niet in den steek laat. Welis waar is de aanvoer de laatste jaren overweldigend geweest maar het is de vraag of de haring zich blijvend tot de Waddenzee zal aangetrokken gevoe len. Tot op het oogenblik ziet het er nog niet naar uit. De visscherij te Wie- ringen is momenteel dood. Andere ja ren werd in Januari en Febr. reeds be hoorlijk gevangen maar nu zijn nog slechts enkele tallen aangevoerd. Moge hierin spoedig verbetering komen. Als ook deze tak van vissclierij hier gaat verdwijnen, ziet het er somber uit voor de Wieringer visschers. Laten zij de woorden van de onvergetelijken en onlangs nog veel besproken J. P. Coen tot de hunne maken „Ende desespe- reert niet." Onderwijend personeel. In de tijde lijke vacature Mw. E. M. Mulders, on derwijzeres aan de O.L. School te Hip- polytushoef, is wegens ziekte van Mw. P. M. Boerdijk die ter vervanging was aangewezen, nader voorzien door be noeming van Mw. F. C. Smidt, onder wijzeres te Den Helder. Bouwvergunning is verleend aan S. en P. Bakker en C. Kooij, tot liet bouwen van een bergplaats voor vis- scherijgereedschap aan den Noorder- weg en aan D. Verfaille tot het bouwen van een schuur achter zijn woning in Zwin straat. Collecten. Aan het Tehuis voor al leenstaande blinden (Wolfheze) is ver gunning verleend tot het houden van een collecte in deze gemeente. Ten be hoeve van de reclasseering zal even eens worden gecolecteerd. De z.g.n. Re- classeeringdag zal worden gehouden op 5 Juni a.s. Wie niet waagt, niet wint Ander maal zal het Wieringer publiek in de gelegenheid worden gesteld de gun sten van Vrouwe Fortuna af te wach ten. De voetbalvereen. „Succes" zal 3000 loten distribueeren a f 0.10 per stuk, de arbeiders-tooneelvereen. V.I.O.S. 1000 loten a f 0.10 en de Wie ringer Wielerclub eveneens 3000 loten a f 0.10. Uitvoering V.I.O.S. De uitvoering van de Arb. Tooneelvereen ,Vios" Zondagavond in het Eigen Gebouw, mocht zich in een flinke belangstel ling verheugen. De spelers, die een eenacter drama en een klucht voor het voetlicht brach ten, hadden zeer veel succes. Er was bal na. De uitvoering van de Mandoline- vereeniging O.E.E. Zondagavond was er een uitvoering van O.K.K. in de zaal van Concordia. Dat O.K.K. groote populariteit geniet, bleek wel uit het feit, dat de zaal geheel gevuld was. De heer Jongkind en zijn ensemble hebben dan ook weer iets goeds ten beste gegeven. Aliereerst hoorden wij het vrije nummer voor het a.s. con cours „Die grosze stunde van Wölki." De vertolking was in één woord ge zegd uitstekend en een daverend ap plaus was de belooning. De hierop vol gende wals „Gold und Silber" hebben wij wel eens beter gehoord. Hierna volgde de ouverture ,.La Frisonette." lot besluit werd de marsch „Alte Ka meraden" van Teike gegeven. Over net geheel genomen een mooi muzi- Kaal concert. Hierna kwam het tooneelspel „Pol- ly Perkens", een spel van lietde en list. De spelers hebben weer een goede ver tolking gegeven. Allen hadden zich ge heel in hun rol in'gieleefd. Mevr. Calthorpe, 'de jonge weduwe, Robert Gilmour, in de wandeling Bob genaamd, en de oom Priestly, resp. ver i/olkt door Mevr. Leeuwenkamp, den neer J. Bosker Oz., en den heer Jb. Bak- Kerd tegenover Fergu3 Wimbus en zijg zusters Ruth en Ada, weergegeven door den heer J. J. Bosker Mevr. Kooij en Jannie Blauwboer. Als het onmis- nare kamerkatje trad op Mej. M. Kort. Dit Engelsche blijspel bleek zeer in smaak van het publiek te vallen en de spelers(sters) hadden een dankbaar applaus te oogsten. Een gezellig bal besloot deze prach tige avond. Opdracht. Door het bestuur der Coop. Boerenleenbank Wieringen werd de architectuur van het nieuwe bankgebouw opgedragen aan den hr. B. G. Zanstra, alhier. VERGADERING „HENGSTEN-VEREEN." Vrijdagavond vergaderde in de zaal van den heer S. Kaan de paardenfokkers om tot overeenstemming te geraken voor de oprich ting van een vereeniging. De heer Parlevliet heet de aanwezigen wel kom en betreurt de bescheiden opkomst, waar het slechte weer wel niet vreemd aan zal zijn. Het spijt spr. tevens, dat de heer O. J. Bos ker nog niet aanwezig is. (De Raadsvergade ring was daar de oorzaak van). Medegedeeld wordt, dat het Bestuur de functies onderling heeft verdeeld Parlevliet, voorzitter Jb. Dekker Pz., Secretaris en D. Jac. Mulder, penningmeester. Er wordt besloten de stalling van den heer O, J. Bosker te houden. De heer Dekker zal voor voeding zorg dragen. Alles zal zoo goed koop mogelijk geschieden. Verder het woord aan de vergadering gevende, wordt betreffende het te heffen dekgeld na stemming besloten, dit te stellen op f 15.- voor leden en op f 16.- voor niet- leden. W. Mostert vraagt wie lid is en wie niet. Voorz. rekent op 30 leden ongeveer. De toe treding staat natuurlijk nog open. Jan Doves acht het gewenscht een leden- register of wel een overeenkomst tot de.elna- me op te stellen. Jn. Kooij betreurt het nogmaals dat er zoo weinig leden zijn. Inmiddels komt de heer O. J. Bosker ter vergadering. Thans wordt een contract opgemaakt met betrekking tot de exploitatie van den hengst „Vedello." De vraag wordt gesteld of men een geza menlijke exploitatie wenscht voor dit seizoen (dus gedurende den huur van „Vedella") óf dat men een permanente hengsten-vereeni- ging wil oprichten. Besloten wordt zich tot één seizoen te ver binden,'zoodat in feite van een „Hengsten- vereeniging" niet meer gesproken kan wor den. Wij vestigen er de aandacht op dat de le denlijst (overeenkomst) ter teekening ligt bij den heer Jb. Dekker. Verder wordt besloten „en bloc" naar de vergadering van het stamboek te Haarlem te gaan, zulks vooral met 't oog op de heffing der Paardenkeuring te Wieringen. Een elftal leden van het Stamboek is ter vergadering aanwezig. Deze geven zich spontaan op. Na nog eenig heen en weer gepraat sluit de heer Parlevliet onder dankzegging deze ver gadering. In „De Boerderij" lazen wij betreffende de gehuurde hengst het volgende„Vedello" tv. warmbloed), eigenaar D. E. Mellema te Finsterwolde deze hengst is in Groningen geboren. Zeer mooi type, veel kwaliteit met beste gang. Is thans naar Wieringen verhuurd. Politie. Verl. een portemonnaie inhoudende eenig geld en een belasting plaatje. Gev. een belastingplaatje in etui. Inl. bij den Gem.-Bode. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. zingt binnenkort in CINEMA DE HAAN Wieringen. BEKENDMAKING. Toelating tot de Openb. lagere scholen Burgemeester en Wethouders van Wierin gen brengen ter openbare kennis, dat de aanvrage om plaatsing op de scholen voor het nieuwe schooljaar, aanvangende 1 April 1937, vóór 18 Maart a.s. moet worden gedaan aan het hoofd der desbetreffende school, door de ouders of verzorgers van de leerlingen, voor wie toelating wordt gewenst. De leerlingen moeten bij de toelating tot de school de leeftijd van 6 jaar hebben be reikt. Wieringen, 1 Maart 1937. Burgem. en Weth. voornoemd, L. C. KOLFF. De Secretaris, VAN DUIN. STEMLOKAAL TE WIERINGERWERF. Door de gem. Wieringen zal er voor de ko mende verkiezingen te Wieringerwerf een stemlokaal worden ingericht. Ook kunnen wij lezen in het verslag van de Gemeenteraad van Wieringen dat bereids de leden voor dat stembureau zijn benoemd en wel als voorz. de heer Branderhorst en als leden de heer P. de Caluwe en L. Feikes, plaatsvervangers zijn J. Nauwen en H. J. Woldring. VERGADERING V.A.R.A. Maandag 1 Maart belegde de afd. van de VARA een openbare vergadering met als spreker de heer S. S. Lantinga, de welbekende verzorger van het fcuinbouwhalfuurtje voor de microfoon. Onge veer 50 personen waren opgekomen. De heer Feikes opende deze vergadering en heette allen hartelijk welkom en in 't' bijzon- dr de spreker van deze avond. Daarna kreeg de heer Lantinga het woord. Aan de hand van projectieplaten kregen het eerste gedeelte van de avond de bloemen een beurt. Daarbij volgde meestal de wijze van behandeling van de geprojecteerde plant of bloem. Daarna volgde pauze en werd gelegenheid gegeven tot het stellen van vragen, die door de spreker naar beste weten werden beant woord. Als exrta attractie werden in de pau ze een aantal vruchtboomen en heesters ver loot, welwillend afgestaan voor een zacht prijsje door den heer Boerhave, boomkweeker Middenmeer. Het tweede gedeelte was meer geweid aan de tuin- en landbouwteelt. Schier uit alle deelen van Nederland verschenen er beelden op het witte doek en prompt daarop volgde ook weer de verklaring van de spreker. Te ongeveer kwart voor elf sloot de voorz. dze vergadering, aan de spr. dank brengende voor de keurige uiteenzetting van het onder werp. Hij sprak de hoop uit dat de liefhebbe rij voor tuinieren er door deze avond op voor uit was gegaan. Meer liefde voor de planten, meer liefde voor de schoonheden der natuur. Departement van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen in oprichting. In aansluiting op het vorige bericht om trent oprichting van een Nutsafdeling kaïl thans worden medegedeeld, dat het voorlopig werk-comité de toezegging heeft ontvangen van het Hoofdbestuur, dat op Maandag 8 Maart de heer Hovens Greve, algemeen secretaris der Mij., een causerie zal houden over beginselen, doel en wrkzaamheid van de Mij. tot 't Nut van Algemeen. Het werkcomité heeft reeds vele ingezetenen gepolst en bijna allen zegden hun medewer king toe. Het is echter voor het comité niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bezoeken en langs dezen weg nodigt zij alle belangstel lenden uit, om met hunnen dames Maandag avond 8 Maart om 8 uur aanwezig te zijn in Hotel Smit te Middenmeer, alwaar dan de oprichtingsvergadering zal worden gehouden. Ter voorlopige toelichting volgen hier de beide eerste artikelen van de „Wet" van de Mij Art. 1. Het doel der Maatschappij is naai de beginselen van de christelijke godsdienst, algemeen volksgeluk te bevorderen. Te dien einde tracht zij mede te werken tot verbete ring van de verstandelijke, zedelijke en maat- schappelijken toestand van het volk, bepaal delijk door invloed te oefenen op de opvoe ring en het onderwijs, de veredeling van volksbegrippen en de verheffing zowel van het arbeidsvermogen als van de levenstandaard. Art. 2. De Mij. streeft naar de bereiking van haar doel, onafhankelijk van eenige kerkelijke of staatkundige partij. Onregelmatigheden op het Postkan toor te Slootdorp- Door de inspectie der Posterijen, zijn onregelmatigheden ontdekt op het Postkantoor te Sloot- dorp. Er werd een kastekort geconsta teerd van omstreeks f 300, Zaterdagmiddag werd Mej. Th. ge arresteerd en naar Alkmaar overge bracht. Bovenstaand simpel bericht lazen wij reeds in de dagbladen, doch wat een diepe tragiek ligt er in dit gebeuren, dat in Slootdorp, ja in de geheele Wie ringermeer groote beroering heeft ge wekt. Immers, al hebben wij de daad niet te vergoeilijken, aan de andere zijde mogen wij niet nalaten te vermelden hoevelen zij met alles ten dienste heeft gestaan en zij haar laatste boter ham met een ander zou deelen. Menschen, die bij de houw van de afsluitdijk en bij de drooglegging van de Wieringermeer de ontberingen meemaakten, die een gezellig middel punt trachten te scheppen voor de werkers, zijn nu door een misstap in het diepste leed gedompeld. Wij gelooven zeer zeker dal velen dit zoo zullen gevoelen als wij, en wij verwachten dat de handen ineen wor den geslagen., om iets te doen, dat 't leed kan verzachten. Home-trainer-wedstrijden Ie M.-Meer. Door de Wielerclub „Wieringen" en Medemblik, zijn Zaterdagavond vved- strijden gehouden op de Home-trainer in Hotel Smit te Middenmeer. De belangstelling hiervoor was niet zoo groot als wij verwacht hadden. De Jury bestond uit de heeren J. Does burg, C. Ruys en C. Reijnders. Starter was de heer Cornelisse. Er werd gereden over 500, 1000 en 3000 meter. Uit de gemaakte tijden viel op te maken dat de Medemblik- kers, in veel beter conditie waren, in alle series bleef hun tijd bijna steeds beneden van die der Wieringers. De uitslag was als volgt le pr. H. Schekkerman (Medem blik) tijd 3.34.6; 2e pr. Cor Kok (Medem blik) tijd 3,37.8 3e pr. T. Wilkens (Medemblik) tijd 3.41-2; 4e pr.: P. Kap- tein (Wieringen) tijd 3.44 5e pr. A. Baardman (Wieringen) tijd 3-44.2. De verschillende premies die werden verreden waren beschikbaar gesteld door slagerij Nan Rotgans, Bazar Kroeze, Bakker Buwalda, Bakkerij Koorn, Melkhandel P. Kistemaker en de Wielerbaan Wieringen. Na het programma wat vlot werd ai' gewerkt, werd nog een dansje gemaakt. FLE VO-NIEU W S. Flevo 1 -- Andijk 2 1-4. Het wilde Zondag weer niets in 't, Flevo-kamp en zoo werd de op één laatsten te spelen thuiswedstrijd met overtuigende cij- iers verloren van Andijk 2- En al dadelijk na de aftrap viel te constateeren, dat, hoewel Flevo soms een overwegende veldmeerderheid nad, de voorhoede totaal onproductief was. Legio is het aantal kansen ge weest voor de rust die men heeft ge had om te doelpunten, doch er werd niets van gemaakt, zelfs op een paar meter afstand werd voor open doel naast geschoten. Andijk was gelukkiger en kreeg oen paar goedkoope doelpunten voor de rust en heeft deze voorsprong tot hel einde weten uit te buiten- Na de rust wisten zij er nog twee aan toe te voe gen. Wiaar ten slotte Flevo uit een uoelworsteling een tegenpunt tegen over wist te stellen. Wij willen niet beweren, dat er niet gezwoegd is, doch de back's stelden zich in dezen wedstrijd herhaaldelijk verkeerd op, terwijl de voorhoede in het geheel geen schotvaardigheid had, iets wat haar eigenlijk het heele sei zoen al heeft ontbroken. Er zal dan in de toekomst wat. meer getraind moeten worden, ten dien aan zien heeft het bestuur reeds eenige be sprekingen gehad, indien de spelers hiervoor dus worden opgeroepen, wordt verwacht dat zij allen zullen deel nemen. BESCHIKBAAR een NIEUWE bij W. A. BLIJDORP, KANAALWEG 23 MIDDENMEER. BIEDEN ZICH AAN 2 nette personen (afzonderlijk) als paardenknecht en tractorchauffeur bekend met alle werkzaamheden in de land bouw en eenige kennis van montagewerk. Brieven onder letter R. Bureau Wieringer- meerbode, Middenmeer. Voor drie jonge paarden (jaarlingen) MaartOctober, op lichten grond. Prijsopgave aan C. Waiboer, Wieringerwaard. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 4 MAART nam. 2 tat 3 uur door Dr. HOOGKAMER in de Consistoriekamer van de Ned, Herv. Kerk te MIDDENMEER. TE KOOP twee aftandsche WERKPAARDEN, gegarandeerd trekvast en mak, bij P. v. ANDEL, Oostermiddenmeevweg, Wieringermeer. Wij kunnen nog plaatsen enkele perceelen Tuinboonen, Spinaziezaad en doperwten. Vraagt inlichtingen Dinsdagmorgens van 912 uur ten kantore, overigens Woensdag op Beursdag te Middenmeer, of ook schriftelijk. Fa. P. KOOMEN Sr. SPANBROEK. TE KOOP (voor de zaai) BINDERHAVER. S. BREEBAART, Waardweg, Middenmeer. Telef. 19, Kolhorn. Dekgeld voor leden f 21.en voor niet-leden f 31.per gedekte merrie. Aangiften worden ingewacht bij den Secre taris K. J. KAAN te Anna Paulowna, Tel. 64.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2