Ie IITflEIIII ia Afloop BAL. Bezoekt JOSEPH SCHMIDT ZATERDAG 6 MAART a s. VAN DE WIERINGERMEERTURNERS IN HOTEL SMIT TE SLOOTDORP. 2 FLINKE ARBEIDERS H. H. VLASTEELERS RUD SACK VLASZAAIMACHINE, VOOR UW TUINGRIND W.G.v. VLIET (Hotel Smit) MIDDENMEER. fa. G. KAMP EN ZOON - WINKEL MAANDAG 8 MAART de volgende tarieven aan te houdenvoor groote wagens 10 cent en de kleine wagens 8 ct. per K.M. Voor trouwpartijen vier gulden per wagen, binnen de gemeente. Hier volgde de rondvraag en werden de vele vragen allen door den heer Looman naar ieders tevredenheid beantwoord. Ten slotte sprak spr. den wensch uit dat, nu er een afd. in Wieringen is tot stand ge komen men ook zal begrijpen dat er kracht voor noodig is om te bereiken, waar wij allen op wachten, n.1. verbetering in onze bedrijven. Hiervoor moeten wij aaneengesloten en één doel na streven. Laat ons dat niet vergeten, de schalm is aan de groote ketting gesmeed en zullen deze over geheel Nederland span nen. Hiervoor is echter eenigen tijd noodig kan niet in één maand gebeuren. Hierna dankte de nieuw gekozen voorz. den Heer Looman voor zijn duidelijke uiteenzet ting van een en ander en hoopte dat de woor den door den heer Loman gesproken, spoedig bewaarheid zullen worden. Het zal (aldus den voorzitter) niet aan de afd. Wieringen liggen. Wij zullen alles in het werk stellen om tot samenwerking te komen. Hierna sluiting. SUCCES NIEUWS. Woensdagavond vergaderde het Bestuur van Succes met de Commissie der Feestweek. Op het schrijven aan B. en W. is bericht ontvan gen, dat men geen bezwaar had tegen de Oudhollandsche kermis, welke men op 24, 25 en 26 April hoopt te geven. Ook de verloting werd goedgekeurd evenwel gaf B. en W. in overweging geen zweefmolen te doen plaatsen. Tegen een ander genre kermis-etablissement werd geen bezwaar geopperd, mits dit slechts te bereiken zou zijn via de zaal van Concor- dia, m.a.w. dus dat alles één geheel zal wor den. Er gaan nu stemmen op om er een draai end rad (z.g.n. duivelsrad) of cakewalk te doen plaatsen. Een en ander zal te zijner tijd aan B. en W. verzocht worden. Wat betreft de verloting wordt vastgesteld dat de hoofdprijs zal zijn een Ameublement. Verder worden de dames verzocht, om Succes gedurende de feestdagen te helpen. Wie in een stand wil staan of anderzins kan zich opge ven bij den heer Nieuwbuurt. Op de Oudhol landsche kermis zal naast de bekende ver makelijkheden ook een cabaret komen en een dancing. Te zijner tijd komen we hierop te rug. Mitideusiandsvereeniging „Wieringen.' Gisteravond hield de Wieringer Mid- denstands-vereemgmg een gezellige avond in „Cinema de Haan-" Velen hadden aan de uitnoodiging gehoor gegeven, zoodat de zaal, die ge zellig ingericht was, nagenoeg gevuld was, toen de voorzitter, de heer C. J. Bosker, de gebruikelijke openingsrede uitsprak, en daarbij in het bijzonder welkom heette de jury der etalage wedstrijd de heer en Mevr. Koltf, de heer en Mevr. Obreen en de heer O. J. Bosker, tevens aan de Oeversche Orkest Vereen., die zoo spontaan haar medewerking wilde verleenen. Hierna toonde de Oeversche Orkest Vereeniging haar kunnen in een drie tal nummers. Het optreden van O-O.V. viel zeer te ioven, en na ieder num- -mer klonk een hartelijk applaus voor dit jonge kranige sympnonie-orkest onder leiding van den heer Van Vrede. Vervolgens kwam een filmisch ge deelte onder de naam van „De macht van het kleine.' Daarin werd reclame gemaakt voor de Nederlandsche indu- stiie. Na de film kwam weer een stukje tooneel. Vier echte Wieringer meisjes zagen de toeschouwers, die, gezeten op een viei persoons-tandem het popu laire liedje „Op de fiets" zongen. Een algemeen applaus was de belooning voor dit uitstekende nummertje. Vervolgens kwam het cabaret, waar aan medewerking werd verleend door het echtpaar Kooij. Hun goede presta ties zijn algemeen bekend en ook nu weer wist de heer Kooij, op de mando line begeleid door zijn vrouw, het pu bliek te veroveren met enkele popu laire liedekens. Hierna werd even gepauzeerd, en dan werden de prijzen uitgedeeld aan de winnaars van de etalage-wedstrijd onlangs gehouden. Alvorens de prijzen uit te reiken, sprak de voorz. een woord van dank uit, zoowel aan de winke liers, die hun best hadden gedaan en kosten nog moeite gespaard hadden, om hun etalages zoo goed mogelijk te voorschijn te laten komen, als aan de jury, die een geweldig moeilijke taak had te vervullen- De winnaars en prijzen hehben wij reeds eerder in dit blad vermeld. Vervolgens kwam een teekenfilm „Scrappy", beschikbaar gesteld door Cinema de Haan. Het oogstte, zooals alle teekenfilms, veel bijval. Hierna kwam de uit vier deelen be staande film van de Holl. Draad- en Kabelfabriek te Amsterdam. De fi]m gaf een goede kijk op bet fabrieks wezen. In een betrekkelijk korte tijd doorliep men de geheele fabriek. Na afloop kwam de heer Kooij en zijn vrouw weer ten tooneele. Dat dit paar populair is, bleek wel uit het feit, dat de geheele zaal het refrein van zijn laatste liedje meezong- Tot hesluit speelde O.O.V. nog een drietal nummers, die evenals de eer ste maal een goed onthaal vonden bij de aanwezigen, waarna de voorzitter het zakelijke gedeelte van den avond sloot met een bedankje voor allen, die hun medewerking hadden verleend. De heer J. J. Bosker nam dan het heft in handen om de aanwezigen lei ding te geven bij het bal, dat een zeer gzellig verloop had. Ned. Bond v. Boerinnen e.a. Pi/Vrouwen Afd. Wieringen. Bovengenoemde afd. gaf Dinsdag j.1. een lezing met lichtbeelden, welke zeer veel woorden van waardeering verdient- Voor dezen avond had men uitgenoodigd de bekende heer Ten Bruggencaie uit Heiloo, die ons op aangename wijze een aardrijkskundi ge les gaf over Ned. Oost-lndië. Spreker bij velen reeds bekend door de HABO-reizen, waarbij hij immer als leider en gids fungeert schetste ons op vlotte en interessante wijze het le ven in de tropen. Zooals bekend liggen onze overzee- sche bezittingen vlak bij de evenaar oumatra, Borneo, Celebes en de Mo- iukken liggen voor de helft boven, de andere hent beneden de equator. Deze ligging veroorzaakt een buitengewoon oijzonder klimaat. De warmte in In- üië is meer constant. In de laagvlak ten varieert de temperatuur tusschen de 70 en 85 graden Eahrenheit. Typisch is juist de gestadige hoogte dezer temperaturen. In Europa kan een zo- mertemperatuur wel eens 95 gr. F. zijn- De regenval varieert op diverse plaatsen in lndië. De afstanden zijn m werkelijkheid zeer groot. Alleen dumatra b.v. Wanneer wij Sumatra eens over Europa zouden kunnen plak xen met Kotaradja op Amsterdam, dan zou de zuidelijkste plaats Teiokbe- cong terecht komen in Afrika. Dat wil dus nog al wat zeggen. De bevolking is nog zeer weinig Europeescli 98 pCt. xiilanders, 0.3 pCt. Europeanen en bij na 2 pCt- vreemde Oosterlingen. Deze lezing werd ge-illustreercl door zeer mooie lantaarnlaatjes. Echt Ja- vaansche interieurs zien wij,zoowel van de gegoeden als van de doorsnee kampong bewoner. Ook iaat spr. zien de tabaksteelt in Deli, hetgeen ons her innert, aan mannen als Nienhuis, Cre- mer en Jansen. Vooral dc rubber-aftap is interessant, en wie de film „Rubber" nog niet zag moet te zijner tijd die zien om eens aan de weet te komen, noe men dat alles in ons lndië klaar maakt. Onder de rubber-boomen (Hevea- boomen) treft men veel koffie-planten Deze samengestelde cultuur (de z.g. catch-crop) kan heel goede resultaten afwerpen. Echter mag de koffie-plant niet te veel schaduw hebben. Spr. laat ons de typische paal-woningen zien. Vooral de huizen der Menang-Kabau- ers Padangsche Beneden en Boven landen) zijn prachtig met hun spitse daken. Ook de beteekenis daarvan wordt ons verteld. Men hangt gewoon aan de lippen van deze vlotte ver teller. Het is in de zaal doodstil en dat met zooveel dames het is te veel Verder krijgen wij nog te zien 'n en kele grafische voorstelling van regen val, temperatuur en bevolking. Spr. ver- 'tëlt ons hoe het komt, dat er b.v. op Ambon zooveel Europeanen zijn onder de zwarte bevolking. Zeer komisch ge deelte. Vergeten wij niet te vermelden hoe ipr. de kolonisatie naar Nieuw Guinea .Aanmoedigt. Dit is dezer dagen zeer jjCtueel, daar de couranten reeds mel- #hig maakten van het feit dat Japan ait graag wil hebben. De rapporten ge ven aan dat dit land een menschen- schuw land is, doch zoo vraagt spr., zou dan onze Minister Colijn toestaan, dat zijn zoon er bivakkeert Rappor ten van Kolonisatie-experts, welke nog nimmer een schrede in Nieuw Guinea plaatsten, acht spreker geen goede maatstaf. Verder gaande krijgen wij een overzicht van zeden en gewoonten der inlanders, die leuk doch soms ook wel eenigszins onsmakelijk waren, het geen we natuurlijk niet aan den spr^ wijten. Kinderen met geweldige pad die-buiken, mannen als een geraamte door het opiumgebruik en vrouwen met de vreemdste versiering. Dit alles zien wij en wij zijn dankbaar ons geo grafisch geheugen weer eens te hebben opgefrischt. Een dankbaar applaus was de belooning voor de keurige lezing, waarbij ook een woord van dank past voor de dame, welke de projectie-lan taarn verzorgde. Tegen half twaalf eerst gaan wij naar huis, den hoop uit- sprëkende dat wij nog eens in de ge legenheid zullen zijn een causerie uit den mond van den heer Ten Bruggen- cate te mogen hooren. De voorzitster Mevr. Bakker-Kuut opende en sloot deze gezellige avond met de gebruikelijke formaliteiten. FILMBESPREKING. JOSEPH SCHMIDT zingt in bet schitterende filmwerk Een ster valt van de hemel/' In Cinema De Haan draait deze week bovengenoemde film met den be kenden zanger Joseph Schmidt. Hieronder volgen eenige recencies van verschillende bladen De Telegraaf. Hoewel het buiten zacht en vriendelijk weer is, zijn alle rangen tot in de uithoeken gevuld en bij de eerste solo's van Joseph Schmidt barst de zaal in woedend applaus los. Een aardige amusante film, met een voortreffelijke „cast" en met méér dan: gebruikelijke humor en talent samen gesteld. Hoe aangenaam het is een zan ger te hooren in een film, die op zich zelf een goede film is- De Nieuwsbron Zijn prachtige stem mist ook in deze schitterende film haar bekoring niet op het publiek, dat schier ademloos toeluistert. Maar deze film is overigens wat betreft de muzikale illustratie, de décors en het spel der artisten zoo uitnemend, dat we gerust kunnen spreken van een schlager. Avondpost s De prachtige slem van dezen phenomenalen kunstenaar weet eiken toehoorder weer opnieuw te boeien Prachtige muziek schitterende dé cors en vooral niet te veigeten subliem spel, verhoogen nog de aantrekkelijk- heid van deze rolprent. Nieuwe Roïterd. Grl. de beste film, die Joseph Schmidt tot dusverre op zijn naam heeft staan INGEZONDEN STUKKEN. Wieringen, 27 Febr. 1937. Mijnheer de Redacteur Het korte antwoord, wat U mij hebt gege ven, moet ik even op terugkomen, aangezien U het een met h^tg.ander verwart. Namelijk die leugen waar U >p neer komt. Ik heb ge schreven, als dat de gemeente niets voor de jeugd doet, wat ontspanning betreft, en dat is waar, maar geen leugen. Ten tweede heb ik geschreven over een advies comité, dat hier op Wieringen is, waarmee niet het Dames comité wordt bedoelddit laatste comité komt wel een woord van hulde toe voor het vele werk, wat het tenslotte voor de gemeen te doet. Maar die advies-commissie schijnt U niet van te weten. Wat betreft het geval van de Burgemeester, die in de hoek was gedrukt, ja dat is zoo, waar ik persoonlijk ik niet mee accoord ga. Maar dat de arbeiders op dien dag verbolgen waren is het gevolg, dat dien winter in de gemeen teraad was aangenomen dat de werkloozen ieder 10 gulden zouden ontvangen, wat ze ook in andere Gemeenten kregen. Maar dit geld is overgedragen aan het dames-comité, wat volgens ons niet op zijn plaats was wij kun nen toch zelf het beste weten wat wij noo dig hebben. Dat het met de middenstand niet best is, dat begrijp ik, omdat die menschen ook nog eerst hun eigen home moeten opeten eer ze in de steun vallen, wat verschrikkelijk is. Ik heb juist het uiterste nog niet willen schrij ven, want ik weet dat de eene werklooze de andere hier nog van zijn armoe afgeeft. Of U dat ook weet Dan krijg ik hier zoojuist een verkiezingspamflet thuis, van de S.D.A.P. en daar staat in dat hét levensonderhoud met 2 procent is verhoogd. Die heeren schijnen niet te weten, dat alleen een pond vet al met 10 ct. is verhoogd, laat staan als een arbeider schoenen, laarzen of zoo moeten hebben, 't Is een schande, een leek weet dat beter En wat betreft het samenwerken, waar U meneer de redacteur het over had, ik vind zulks goed, schrijft U maar eens een vergadering uit, U drukt zelf, dan kunnen wij gezamenlijk de rotte toestand eens bespreken. G. v. D. Om de schrijver niet teleur te stellen, heb ben we bovenstaande nog maar geplaatst, ofschoon we op 't zelfde thema nog wel eeni ge weken door zouden kunnen gaan, niette genstaande we weten, dat we telkens weer op 't zelfde terugkomen werkloosheid, te lage steun en als gevolg daarvan ontevredenheid. Ik herhaal, wat ik vorige week ook al schreef, de Gemeente (en bijgevolg ook de advies-commissie ik weet haar bestaan heel goed, geachte v. D.) kan en mag niet meer doen, als er op 't oogenblik wordt gedaan. Im mers de Gemeente is gerangschikt onder de „noodlijdenden." En wat ontspanning voor de jeugd betreft, ik behoef alleen er op te wijzen dat men de jeugd, als 't niet voor „bal" is, met geen moeite van stal kan krijgen. Zie slechts naar de vakschool, die hier welhaast moest worden opgedoekt, omdat men ze er aan de ooren niet kon bijscheuren. Tenslotte indertijd is aan de werkloozen bekend gemaakt, dat men op aanvrage weer naar de vroegere heimat op kosten van de Gemeente kon terugkeeren. En het resultaat!? Maar een enkele meldde zich aan, en de an deren vonden 't zeker maar beter stilzwij gend te Wieringen. te blijven. Als we dit in aanmerking nemen is 't op andere plaatsen bepaald ook niet zoo reuskleurig. Deze gedachtenwisseling als geëindigd be schouwend. CORN. J. BOSKER. PREDIKBEURTEN WIERINGEN. ZONDAG 7 MAART. NED. HERV. GEM Westerland 'sav. 7V2 uur Ds. van Beek. DOOPSGEZ. GEM. H.-hoef nam. half drie Ds. Smidts van Den Helder. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. BEURS EN MARKT. i KERKDIENSTEN WIERINGERMEER. zingt binnenkort in CINEMA DE HAAN Wieringen. INSCHRIJVING VAN HANDELSREIZIGERS EN HANDELSAGENTEN IN HET HANDELSREGISTER. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Hollands Noorderkwartier herinnert be langhebbenden er aan, dat, ingevolge de Wet van 5 Nov. 1936, houdende wettelijke bepalin gen omtrent handelsagenten en handelsreizi gers, met ingang van 1 Maart 1.1. bij het Han delsregister moesten worden ingeschreven a. de handelsreizigers, die gemachtigd zijn tot het afsluiten van overeenkomsten b. de handelsagenten, die een zaak verte genwoordigen en gemachtigd zijn tot het af sluiten van overeenkomsten, ook gevolmach tigde handelsagenten van buitenlandsche hui zen vallen onder deze bepaling. Het secretariaat der Kamer, Oudegracht 182 te Alkmaar verstrekt aan belanghebben den gaarne alle gewensche inlichtingen. INBRAAK IN GEVANGENIS. Te Enkhuizen staat achter het stad huis een oude, ongebruikte gevange nis, dateerende uit 1617- De gemeente gebruikte dit gebouw voor berging van oud lood enz. Het bleek dat de voorraad lood steeds kleiner werd. Eenige werklooze arbeiders hebben honderden kilo's ontvreemd en aan op- koopers verkocht. Het gestolene is in beslag genomen. De stille tijd komt nu weer aan, niet wat het bezoek betreft, doch de handel in granen wordt beduidend minder. Ook in zaaizaad wordt niet veel meer gedaan. Het bezoek aan de beurs beweegt zich echter in stijgende lijn, terwijl de handel in landbouwwerktuigen en gereedschappen ook floreert. De noteeringen waren Voertarwe f 7.75— 8.15 Haver f 7.25—7.75 Gerst f 8.25—8.75 Groene erwten f 8.50—9 Duiveboonen f 9— 9.75 Paardeboonen f 7.25—7.40 Karwijzaad f f 2323.50 Blauw maanzaad f 22—22.50. INSCHARING VAN RUNDVEE. Evenals vo rige jaren zal ook dit jaar weer gelegenheid bestaan om in de Wieringenneer rundvee in te scharen. De dieren worden tot den polder slechts toegelaten indien door het veeartsenij- kundig Staatstoezicht een verklaring is af gegeven, dat ze afkomstig zijn uit onbesmette omgeving. MIDDENMEER GROEIT. Schreven wij de vorige week reeds dat de fa. van Waveren plannen had om een graanpakhuis te bouwen te Middenmeer, thans zijn deze plannen de- finitiatief. Het wordt een pakhuis van pl.m. 1000 vierkante meter oppervlakte, waarop nog een gedeelte verdieping. Het gebouw krijgt dus de omvang ongeveer als het kunstmest- pakhuis van de fa Huytema. Er wordt tevens een woning bijgebouwd voor de bedrijfsleider Een ondergrondsche transportbaan wordt in een kelder, die onder het heele gebouw door loopt aangebracht en correspondeert op de steiger aan het kanaal. Zoodat de zakken automatisch van het pakhuis in het schip en omgekeerd worden verladen. Het gebouw wordt opgetrokken uit een stij ve betonconstructie. De architecteur is opgedragen aan den heer F. Klein, architect te Slootdorp. WIERINGERMEERSCTIOLEN. Aan den Heer J. H. van Hee is in verband met zijn benoe ming tot leeraar aan de Ambachtschool te Rotterdam met ingang van 1 Maart eervol ontslag verleend uit zijn betrekking als onder wijzer aan de school te Middenmeer. Op gelijk tijdstip is tot onderwijzer in de vacante plaats benoemd de heer P. van Hee, broeder van de vorige. BAZAR CHR. MUZIEK VEREENIGING „SOLI DEO GLORIA." De muziekvereeniging Soli Deo Gloria orga- niseerd een drietal Zaterdagen achtereen een bazar, en wel op 6 Maart, te Wieringerwerf, 13 Maart te Slootdorp en 20 Maart te Midden meer in de Gymlokalen. Diverse attracties zul len worden opgesteld, waaraan voor luttele bijdragen kan worden deelgenomen. Voor nadere bijzonderheden zie men adver tentie in het nummer van a.s. Zaterdag. AANGIFTE LEERLINGEN WIERINGERMEER- SCHOLEN Aan belanghebbenden wordt me degedeeld dat er gelegenheid bestaat voor aangifte van leerlingen voor den nieuwen cursus, welke 1 April aanvangt. Volgens de wettelijke bepalingen mogen slechts kinderen worden toegelaten^ die op 1 April den leeftijd van 6 jaar bereikt hebben. Aangifte dient te worden gedaan vóór 16 Maart a.s. in de school te Slootdorp Zaterdag 6 Maart van 4—5 uur en vóórts eiken dag na schooltijd, te Middenmeer eiken dag na schooltijd, te Wieringerwerf eiken dag na schooltijd. Medebrengen van het trouwboekje is nood- kelijk. Adv. Ledenvergadering van de Bijenteeltvereen. Genoemde vereen, hield op Woensdag 3 Maart in het gebouw voor Maatsch. Werk te Slootdorp een vergadering. Om kwart over acht opent de heer Harshagen deze verg. en roept aan de aanwezigen het welkom toe. Hierna leest de secr. de heer Loof de notu len voor die onveranderd werden goedgekeurd. Nu kwam aan de orde verkiezing voorzitter wegens bedanken van den heer Harshagen. Met groote meerderheid werd gekozen de heer Annema van Middenmeer, welke de benoe ming aannam. Het voorzitterschap wordt ech ter deze vergadering in handen van den heer Harshagen gelaten. Hierna werd met de rondvraag begonnen. Bij deze gelegenheid stelde de heer Annema voor, omrden het verg. bezoek slecht is, om van leder lid die zonder behoorlijke reden wegblijft 25 cent boete te heffen. Dit voorstel lokte nog al wat discusie uit. Er werd besloten dit voorstel tot een volgende vergadering uit te stellen, opdat meer leden daarover hun meening kunnen geven. De heer Feikes vroeg of het niet mogelijk was gezamenlijk volken te koopen en dan door deskundigen, omdat er zooveel leden zijn die ondeskundig zijn. (Ook dit punt komt de vol gende verg. weer ter tafel.) Tevens zal er dan gelegenheid zijn suiker te bestellen. Hierna was niets meer aan de orde en neemt thans de nieuwe voorz., de heer Annema het woord om de heer Harshagen dank te brengen voor het vele werk aan de vereeniging ver richt. Hierna sluiting. WIERINGERWERF. Schreven wij voor en kele weken terug dat de spade in de grond was gezet om de oppervlakte die alhier be plant zal worden, thans is die beplanting in vollen gang. Dit mankeerde er ook nog aan, het nieuwe dorp was nog niet aangekleed. Keurig staan de heggetjes al op zijn plaats en ook een hoeveelheid boomen zijn geplant. Erger is echter dat zich gisteravond de op zichter van de staatsbosschen, de heer van Bremen zich bij ons kwam vervoegen, om te klagen over vandalisme, reeds nu de aan planting aangedaan. Van enkele boompjes waren de koppen geknakt enz. Dit nu is erg treurig. Laat liever ieder zijn best om de aanplanting te beschermen en de jeugd voor 'zoo iets waarschuwen. ZONDAG 7 MAART. NED. HERV. GEM Slootdorp vm. 10 uur Ds. Nijholt. Middenmeer 'sav. 7 uur Ds. Kreb voor ds. Nijholt. NED. HERV. EVANGELISATIE. Middenmeer vm. 9.30 uur Ev. K. Kiewiet. W.-werf vm. 9.30 uur Cand. H. van Vllot. Slootdorp 2 uur Cand. H. van Vliet. In alle drie diensten extra collecte. GEREF. KERK MIDDENMEER. Middenmeer vm. 9 uur Ds. van der Vliet. Middenmeer nam. 2 uur Cand. Fijn v. Draad. W.-werf uur Cand. Fijn v. Draad. Wieringerwerf nam. 5 uur Lezen. GEREF. KERK SLOOTDORP Slootdorp vm. 9 uur Leesdienst. Slootdorp nam. 2 uur Ds. C. v. d. Vliet. AANVANG 8 UUR. TE HUUR GEVRAAGD IN DE WIERINGERMEER 2/2 H.A. LAND OM KOOL OP TE BOUWEN. TEELTVER GUNNING VOORHANDEN. Brieven met prijs en conditie's aan J. K. SLOT DIRKSHORN. SCHOONMAAKSCHOONMAAK ..Voor hagelwit Kastpapiier, met en zonder rand, aan vellen en rollen; .voor rollen gekleurd kastpapier of géblökt; NAAR BOSKER's BOEKHANDEL MIDDENMEER GEVRAAGD VOOR DIRECT voor het strooien van KUNSTMEST en ander voorjaarswerk, waarvan één ook goed met paarden moet kunnen omgaan. Aanbieding P. v.. d. ZAAG, p.a, D. DAM, Molenweg Slootdorp. TE KOOP (voor de zaai) BINDERHAVER. S. BREEBAART, Waardweg, Middenmeer. Telef. 19, Kolhorn. BESCHIKBAAR een NIEUWE b}j W. A. BLIJDORP, KANAALWEG 23 MIDDENMEER. of ander Verhardingsmateriaal Contractteait N.V. ABR. SLUIS Enkhuizen heeft nog af te geven enkele perceelen Spinazie, Een-jarige Rapen en Radijs. Vertegenwoordigers iedere Woensdag op de Beurs in Middenmeer. 's avonds half acht, hoopt voor de A. R. KIESVEREENIGING in de GEREF. KERK te MIDDENMEER op te treden VAN ZEIST lid van Gedeputeerde Staten van Utrecht, met het Onderwerp li Het Bestuur.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2