De conferentie der Oslo-staten te den Haag Minister-president dr. H. Colijn haait Woensdag in da Trèveszaal van hat Dapartament van Waterstaat ta dan Haag da eonfarantla van da deskundigen uit da Oslo-staten officieel geopend. - Dr. Colijn tijdens zijn rade In tegenwoordigheid van minister Slotemaker de Bruïne en burgemee ster De Monchy had Woensdag te den Haag de onthulling en over dracht, aan het gemeentebestuur van 's-Gravenhage, plaats van het Jan Toorop-monument Hat treinongeluk nabij Langley (Eng.) eischta aan doode an var- c drillende gewonden. Een foto op da plaats das onhells Van de Oslo conferentie te den Haag. Boven: minister Deckers in gesprek met Sahlin (Zweden); onder: Sutens (België) en mr dr. A. A. van Rhyn Het motor tankschip „Erodona", te Krimpen aan den IJssel gebouwd voor de Kon. Shell, heeft Woensdag zijn officieelen proeftocht ge maakt Het kaïkas van een Zeppelin? Het zijn de werkzaamden voor den bouw van het planetai ium op de Wereldtentoonstelling 1937 te Parijs Da commandant van het Veldleger, luitenant-generaal jhr. W. Röell, die 31 Maart as den militairen dienst gaat verlaten, heeft Woensdag afscheid genomen van het garnizoen te Ede, waarvan hierboven een foto De Hengst „VEDELLO", door de hengstenvereenlging Wieringen gehuurd van den heer D. E. Mellema te Finsterwolde, geboren 1933, Oldenburgsch-Oost-Priesch ras. De prachtige kwaliteiten van deze hengst zijn al eerder in dit blad bekend gemaakt. De hengst is gestald te Hippolytushoef in de stal van den heer O. J. Bosker. De inschrijving voor leden (voor één seizoen) kan geschieden bij den Heer Jb. DEKKER Pz. te Hippolytushoef. Ook niet-leden kunnen voor dek king van hun paarden van deze hengst gebruik maken. (Advertentie). HET BESTUUR, Mr. J. in 't Veld, wiens benoeming tot burgemeester van Zaandam binnenkort te verwachten is In .fiet park van het fraaie buiten .Marquette te Heemskerk wordt van 19 Maart tot 23 Mei een bloemententoonstelling ge houden, waarvoor de voorbereidingen thans In vellen gang fijn

Wieringer courant | 1937 | | pagina 6