Hal m.s. .Minjak", dat bij de N.V. Intermaas ta Sllkkarvaer voor rakaning dar Kon. Paketvaart Mij. Is gebouwd, heeft Woensdag zijn technische proef vaart gemaakt op da Noordzee. Een kijkje aan boord tijdens het hljschen dar Maatschappij-vlag ONZE MARKT TE MIDDENMEER. Wij plaatsen deze foto, om de veehouders er aan te herinneren, dat werke lijk wat meer aandacht aan de veemarkt moet worden besteed. Met de Beurs gaat het zeer naar wensch, maar ook de markt moet worden opgevoerd. Is er voldoende vee, dan zijn er ook koopers. De handen dus ineengeslagen en Woensdags met uw vee naar de markt te MIDDHNMHER, RIE MASTENBROEK, (in het midden) de Nederl. kampioene zwemster was eensklaps besloten niet meer op wedstrijden uit te komen. Thans, na maanden van rust duike eensklaps berichten op, dat zij toch weer zal gaan trainen. Minister mr. dr. L. N. Deckeis heeic Woensdag in tegenwoordigheid van ve e autoriteiten, onder wie ook minister nrof. dr. J. R. Slotemaker de Bruïne, de groole bloemententoonstelling te Boskoop geopend. Een foto tijdens de bezichtiging der expositie De overstrooming van de Maas heett verschillende landbouwers in Midden Limburg verrast Het vee dat zich In de weiden bevond moest ijlings In veiligheid worden gebracht Nederlandsche oorlogsbodems in de Straat van Gibraltar ter convooieering, gezien vanaf de „Dempo". V.ln.r.Hr. Ms. „Java", de O 13 en de O 15 De parade der pantserwagens te Berlijn tijdens de viering van den geboortedag van Adolf Hltler De tinbaggermolen .Pring", op de werf Conrad te Haarlem gebouwd, is gereed. Het gevaarte wordt thans gedemonteerd, om, na in kisten verpakt te zijn, naar Indië verzonden te worden In de Oude Houthaven te Amsterdam is aan gekomen het Duitsche s.s. „Klaus Oldendorff\ de eerste houtboot van dit seizoen in de hoofdstad Cor Kuiler, dirigent der Gronlngsche Orkestvereeniglng, is 60 jaar geworden. De heer Kuiler bij het doorlezen ven partituren

Wieringer courant | 1937 | | pagina 6