Komt Wwdaüop de Beurs me 14 Beste Paarden A. H. v. Wljck Wij ruimen op ZITTING 5 Augustus WIERINGERMEER. J. A. WOLDERING Schoenen magazijn Slootdorp een groote partij DAMES- en KINDERSCHOENEN voor fantastisch LAGE PRIJZEN dacht trok van een politieman. Het voorwerp van de ruzie was een slen dang van oud-batik met een bijzon der motief, dat merkwaardig veel over eenkomst vertoonde met het signale ment van de slendang, welke het ver miste meisje moest gedragen hebben. Het voorwerp was intusschen al dooi vele handen gegaan, hetgeen echter de recherche niet verhinderde, de ooi' spronkelijke bezitster op te sporen dat was Bok Kartodirjo, die Zaterdag door de politie werd aangehouden en na een langdurig verhoor Dinsdag avond bekende, het meisje vermoord te hebben. Het kind was bij haar thuis ge weest - om het geld te innen - op een moment dat zij bij een kennis op be zoek was. Het meisje had haar daarop in de woning van dien kennis bezocht. Bok Kartodirjo gaf haar gastvrouw 'ie kennen wel met het meisje te zul len afrekenen. Het kind kwam bin nen en werd onmiddellijk door Bok Kartodirjo bij de keel gegrepen. Op het hulpgeroep snelden de buren toe, doch deze werden bij de deur ontvan gen met de opmerking dat er niets aan de hand was. Het was de baby, die schreeuwde. Nadat de twee vrouwen het slacht offer hadden beroofd van de oorknop pen (ter waarde van f G5) en slendang, werd het lijkje in de keuken onder de tafel begraven. Na afloop van het onderzoek ter plaatse, werd het stoffelijk overschot naar een inlandsche begraafplaats overgebracht. geraamten, grootendeels verteerd, van Romeinsche krijgers afkomstig zijn. In den omtrek oppert- men echter het vermoeden» dat de gevonden res ten van menschenbeenderen ook wel afkomstig kunnen zijn van een strijd gevoerd tusschen ridders van de Mo lenheide en den heer van Oosterhout, die onder deze gemeente in de 15e eeuw, een versterkt slot, de „Duivel- toren" bezat. De beenderen zijn op last van den officier van justitie naar de mare- cuaussee-kazerne te Rijen overge bracht, terwijl prof. Iiolwerda uit Leiden met deze vondst t in kennis werd gestald. Kind door maaimackine gegrepen. f Een been afgesneden. Zaterdagmiddag is te Baarle het 4-jarig dochtertje van den heer Th. D., dat bij het tarwe-maaien op den akker speelde door de machine gegre pen. Het kind werd een der beentjes afgesneden, het andere been werd zwaar verwond. In hoogst zorgwek- kenden toestand is het kind naar het Zieken\hu(is te Venlo overgebracht. GEMEENTE W1ERINGEN. BINNENLANDSCH NIEUWS. De Bioscoopbrand te Helmond. Het derde slachtoffer ook aan de bekomen brandwonden overleden^ Het ontzettend ongeluk dat Vrijdag avond te Helmond plaats vond, en waar door den ontstallen brand de ei genaar en dochter omkwamen, heeft inmiddels nog een slachtoffer ge- ëischt. Het logeetje, uit Schiedam, die bij den brand ernstige brandwonden op liep en voor wier leven ernstig ge vaar bestond, is in het St. Anthonius- ziekenhuis te Eindhoven overleden. Het lpgeetje was de 10-jarige Van der Made uit Schiedam. Nader meldt men nog over de ramp dat toen de brand in de cabine uitbrak de drie zich daarin bevindende perso nen, zich den uitgang naar het balkon van den bioscoop, waarschijnlijk dooi de hevige vlammen, versperd zagen. De heer Tersteeg moet toen een wan hoopspoging hebben gedaan zijn lo geetje te redden hij heeft het kind door een raampje van 25 bij 40 centi meter van de cabine op een plat dak geduwd, waar het in zeer opgewon den toestand werd opgemerkt. Het meisje dreigde aanstalten te maken om van het dak te springen, maar zij werd hierin verhinderd door eenige personen, die ijlings een ladder had den gehaald en het kind veilig bene den brachten, waarna het naar het naar het Ziekenhuis werd vervoerd. Haar toestand deed toen reeds het ergste vreezen. Het politie-onderzoek naar de oor zaak van de ramp lieeft nog geen po sitief resultaat opgeleverd. Beenderenresten gevonden bij Gilze-rijen. Op het in aanleg zijnde vliegveld te Nerhoven onder de gemeente Gilze- Rijen waren Zaterdag werklieden be zig met het graven van greppels. Bij deze werkzaamheden stootten zij op grootendeels vergane menschenbeen deren. De brigadecommandant dei Koninklijke marechaussee te Rijen werd met deze vondst in kennis ge steld, die op zijn beurt het parket te Breda waarschuwde. De officier van Justitie, mr. C. M. F. Kneepkens, was spoedig ter plaatse. Het was op diens aanwijzing, dat een gedeelte van het vliegveld, dat een losser voorkomen had, ter diepte van een meter werd ontgraven door verschillende mare- chausees. Al spoedig ontdekten deze man schappen een tweede geraamte. Bei de skeletten vertoonden de sporen 'van een gruwelijke verminking, zoo dat men tot de veronderstelling kwam, hier te doen te doen te heb ben met een oude" gerechstsplaalls van vele honderden jaren geleden. De gebeenten moeten zeer lang in de aarde gelegen hebben, daar zij bij het aanraken verpulverden. Handen en voeten ontbraken, terwijl de uitein den van onderarm, van kuitbeen en scheenbee verbrijzeld waren. De hoof den van beide geraamten,, lagen ge heel los van de andere beenderen. De ze beenderen waren geheel stuk ge slagen. De marechaussee brachten de ver splinterde resten ervan boven. Hei vermoeden werd geopperd, dat de lichamen begraven werdenj, na eerst te zijn onthoofd. Van een der geraam ten werd eepl onderkaak opgedolven, waarvan de tanden afgevijld waren. Van de beide gevonden geraamten, behoorde er een aan een persoon van gevorderde jaren, het andere, gezien het gebit, tot een persoon in den bloei van zijn leeftijd. Uit welke eeuw deze beenderen kwamen, valt nog niet op te maken. Indertijd bevond zich daar in den Romeinschen tijd een belang rijke nederzetting. Mogelijk, dat deze Geluk. Met de Kermis moet men geluk hebben, dat ondervond Zondag avond ook een bewoner aan de Ko ningsweg. Toen deze namelijk Zondagavond na een uur afwezigheid thuis kwam, bemerkte hij dat een „Dame" van een woonwagen voor zijn woning post ge vat had. Bij zijn aankomst begon de Dame in kwestie hevig te zingen van het „Kippige Haantje." Een onderzoek op het erf bracht aan het licht dat er ook nog een drietal „Heeren" verscholen waren. Met een voorwerp waar men gewoon lijk hout mee hakt werden de indrin gers op de vlucht gedreven, zonder iets van hun gading mee te nemen. Een halfuur later thuiskomst en eenige aardsche goederen waren in andere handen overgegaan. Hoog bezoek op Wielingen. Broeder van Japanschen Kei zer bezoekt de kunstwerken. Maandagmorgen tegen half elf arri veerde te Den Oever een hoog gezel schap, namelijk niet minder dan Zijne Koninklijke Hoogheid de Prins Tjsits jiboe en zijn gevolg. Zijne Hoogheid was vergezeld van Overstle Doorman en den Japanschen consul te Amster dam. De hoofdingenieur kamp leidde den hoogen gast en zijn gevolg rond. Vooral stelde men veel belang in de uitwateringsluizen. Ook werd het mo nument bezocht. De prins lijkt kolos saal veel op Z. M. Hiro Hito, den Ja panschen Keizer. Na eenigen tijd op den afsluitdijk vertoefd te hebben werd de terugreis reis naar Amsterdam aanvaard. WIELERSPORT. Het internationale programma dat Zondag j.1. op de Wieringer Wielerbaan werd af ge werkt heeft geweldig veel belangstelling ge trokken en de grootsche verwachtingen van allen zijn wel bevredigd. Er werd zeer veel strijd te zien gegeven en de spanning bleef er in tot aan het slot. Naast Pijnenburg en Slaats die zich nu in al hun kracht vertoonden, was ook £et sterke Belgische koppel: Billiet-Buys- se, dat de aandacht op zich vestigde. In de Omnium deden ook de harde werkers Van Schijndel en v.d. Broek zich van hun beste zijde zien en werden zij favoriet; In de koppelwedstrijd waren ze minder gelukkig en kwamen op de derde plaats. Niettemin ga ven zij in de klassementen van hun kunnen blijk en hun rijden heeft steeds weer de waar deering van het publiek. Bij de voorstellingsronde werd om beurten het Duitsche, het Belgische en het Hollaand- sche volkslied gespeeld en een daverend ap plaus werklonk telkens en telkens. Niet minder was dat het geval, toen Slaats met een groote lauwerkrans werd vereerd we gens behaald nationaal kampioenschap in de achtervolging in het stadion te Amsterdam. En ook Klink kreeg een prachtige krans, om dat ook hij, die voor het eerst mededong naar den kampioenstitel zoo kranig had gereden. Beiden werden op hartelijke wijze namens de Wielerbaandirectie door den hr. J. J. Bos- ker toegesproken. Laten we nu in volgorde de wedstrijden on der de loupe nemen. Wedstrijd no.1. Omnium tusschen Neder land - Duitschland en België, bestaande uit: a. sprint-series over 3 ronden; b. tijd-race o ver 2 ronden met vliegende start en c. klasse mentsrace over 15 ronden. Eerst de sprintseries dus. Ie serie Van Schijndel 3 pnt.; Billiet 2 pnt. en Vopel 1 pnt. tijd 14.2 sec. 2ë serie Buysse (België) 3 pnt.; v.d. Broek 2 pnt. en Kilian (Duitschl.) 1 pnt. Voor de duidelijkheid laten we de Onium- wedstrijden achter elkander volgen en dus nu wedstr. no. 4: Omnium B. Tijdrace over 500 M V.d. Broek (Holl) 37 4/5 sec. Buysse (België) 38 1/5 sec. Kilian (Duitschl.) 38 3/5 sec. Vopel (Duitschl. 39 1/5 sec. Billiet (België 39 3/5 sec. en Van Schijndel (Holland 40 1/5 sec. En dan de laatste Omnium (wedstr. no. 8 klassementrace over 15 ronden, v.d. Broek 6 p Buyss 5 p., Vopel 4 p., v. Schijdel 3 p., Kilian 2 pnt. en Billiet 1 pnt. Totalisatie van den Omnium v.d. Broek 14 p. Buysse 13 p.; Vopel 8 p., v. Schijndel 7 pnt., Kilian 7 pnt., en Billiet 5 pnt. Algemeen win naar dus v.d. Broek. Koppelsgewijze werd no. 1 het Hollandsche koppel Schijndel-v.d. Broek met 21 punten. 2. het Belgische koppel Belliet-Buysse met 18 pnt. en no. 3 Vopel-Kili an de Duitschers met 15 punten. Er mag gezegd worden dat in deze Omnium door de renners hard is gewerkt en zij hun punten lang niet cadeau hebben gekregen. Wedstrijd no. 2 was een afval-wedstrijd tus schen Profs en Onafhankelijken. Hier was het Slaats die gemakkelijk overwinnaar werd. Het eerst viel af: Hegeman en dan achtereenvol gens Jb. Kuiper, Martens, Dieterman en Groe newegen. Nu kwam wedstrijd no. 3, een persoonlijke achtervolging tusschen Pijnenburg en Klink o ver 5 K.M. Er was onrust bij het publiek, hal- sen werden gerekt, om hiervan toch 'maar niets te missen. Al dadelijk zette Klink er al een flink tempo in, wellicht iets te forsch, want hoewel Pijnenburg al gauw een 20 m! achter was, later echter gooide den Pijn er een schepje boven op en geruimen tijd bleven ze toen gelijk. Ongeveer bij het begin der laatste 5 ronden kromde Pijnenburg zijn rug en wist hij met 30 meter voorsprong de overwinning te behalen. Tijd 6m.49.2 sec. Echter dat Klink in de achtervolging een taaie tegenstander is, is ook nu weer gebleken. Om een ronde voor sprong te krijgen was voor den Pijn ten eenen male onmogelijk. In de eereronde werd Klink dan ook uitgenoodigd medyte rijden en het warm applaus gold ook hem. Toen kwam een komiscf^iAtervolging van Maupie en de kat, twee slagersjongens, die steeds met hunfiets en mand langs den weg zweven, maar hun kunsten nu ook op de baan zouden vertoonen. De Kat met een poesmasker op en in ouder wetsche vrouwenrokken starte op 0 meter en Maupie in slipjas met babymasker stapte op op 100 M. De strijd zou gaan om 10 ronden. De poes strande al gauw onder geweldige lach salvo's in de grasberm; het stuur zat los. Maupie echter had er in gang in, zijn jas panden slierden een stuk achteraan. Echter moest opnieuw worden gestart; eenige ronden ging het werkelijk van een leien dakje; men klom boven in de bocht of het dagelij ksch werk was en men hoorde al: 't is een mirakel! Maar o je, daar opeens rijdt Maupie zijn ge- Tieele achterwiel in elkaar. Hoe het kwam is hem nog een raadsel. Maar Maupie gaf de moed niet op en zette er de gang te voet in, om zijn tegenstander alsnog geen kans te ge ven. Enfin, tenslotte besliste de jury toch dat de poes het gewonnen had. Maar voor hun ge weldige prestaties werden ze beiden beloond met een krans en onder donderend applaus maakten ze "hun eereronde. (De sensatie-slagers waren de heeren G. van der Bent (Slagerij Blauboer en Alb. Kok (slagerij G. Poppen). Na deze slagers rapsodie was wedstrijd no. 5 aan de orde: Klassements-race over 20 ron den (4 klassem. voor amateurs en nieuwelin gen. De bekende kopstukken van de Wieringer Wielerclub wisten ook nu weer beslag op de eerste plaatsen te leggen. Jan Kreijger werd no. 1 met 11 punten; S. Lont 2 met 8 pnt. H. Meijer 3 met 6 punten. Dan volgde wedstrijd no. 6, een Australi sche jacht-race over 3 K.M. Slaats slaagde er in na 11 ronden alleen meester op de baan te blijven, tijd 3m.3sec. Kuiper werd no 2. Hege man werd reeds na 3 ronden en Martens na 4 ronden gepasseerd. De directie had op verzoek nog een extra wedstrijd ingelascht n.1. een Australische jacht race tusschen J. Slikker, A .Baartman, P. Slik ker en J. Oostdijk. Baartman viel door het barsten van zijn band al spoedig uit. P. Slikker werd in deze wedstrijd favoriet en J. Oostdijk no. 2. Ten slotte werd voor de Pauze nog een per soonlijke achtervolging gereden over 15 ron den (3 km.) tusschen Dieterman en Groene- wegen. Groenewegen was hierbij verreweg de sterkste en had zijn tegenstander reeds na 6 ronden ingehaald. In de pauze was er ook al weer een attractie want de harmonicavirtuoos, onze Sjeffie gaf een enkele aria's voor de microfoon. Zijn spel en zang werd aandachtig aangehoord en ook hij mocht een hartelijk applaus in ont vangst nemen. Na de pauze kregen we dan nog het neusje van de zalm, de koppelwedstrijd over 80 K.M. (400 ronden) voor Profs en Onafh. in 5 kl. Al dadelijk begrepen we dat het geen lauwe strijd zou worden, want nadat eerst het zwar te koppel Hegeman-Dieterman een uitlooppo ging deed (dat waren dus feitelijk in het be gin de gangmakers) en toen de Duitschers Ki lian-Vopel er vandoor gingen, was dat Pijnen burg-Slaats toch zeker te erg en in minden dan geen tijd hadden ze een ronde voorsprong te pakken. Docht het Belgische koppel liet ook niet op zich wachten en renden hen telkens achterna. Die twee uitermate sterke koppels hielden elkander geducht in de gaten. Ook het Duitsche koppel Kilian-Vopel weerde zich duchtig, doch hun talrijke uitlooppogin gen werden telkens door den Pijn te niet ge daan, zelfs toen de Belgen hen nog trachten te helpen. Gelukkiger waren daarin Schijndel en van der Broek, die vooral in de klassemen ten zich duchtig weerden en iedere maal pun ten behaalden tot een totaal van 18. Echter be haalde ronden gaan voor en daar hielden Pij nenburg-Slaats het op aan. Alleen het laat ste klassement met dubbele punten was voor hun als eerste. Daar legt den Pijn het trou wens steeds op aan Ze lagen ten slotte 8 ronden voor bij het zwakste koppel Dieter man - Hegeman. Toch kreeg Hegeman een ex tra compliment om zijn uithoudingsvermogen Het was voor de eerste maal in een groote kop pelwedstrijd dat hij mee reed en dan 80 km. tot het einde vol te houden is een prestatie. De einduitslag van deze spannende en fai re koppelwedstrijd was 1. Pijnenburg-Slaats 8 punten; 2 op een ronde Billiet - Buysse 13 pnt. 3 Van Schijndel-v.d.Broek op 2 ronden 18 pnt. 4 Kilian-Vopel op 3 ronden met 6 pnt. 5 Groene wegen-Klink op 4 ronden met 11 pnt. Men ziet dat deze laatsten ook een be hoorlijke plaats konden veroveren. De overige koppels waren meerdere rónden achter. Met kan uit alles proeven dat het een echte sportieve middag is geweest en dat alle ren ners hebben gegeven, wat zij geven konden. Men moet niet vergeten dat hier de sterkste internationale koppels in het veld waren en dat in aanmerkingg genomen, hebben ook de zwakste koppels zich kranig geweerd. De bezoekers waren dan ook zonder uitzon dering opgetogen over dezen wielermiddag. Doopsgez. Jongerenkring. Vrijdag avond 8 uur bijeenkomst. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Middenmeer. nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER I in de Consistoriekamer van de Ned. Herv. Kerk te MIDDENMEER. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. De jachl op eenden open. Maandag 2 Aug. is de jacht op een den geopend, wat het sein was voor de pachters van de jachtvelden in de W.-Meer om de geweren weer uit het vet te halen. Een vijftal jagers heeft de eerste jachtdag benut en legde een 25-tal eenden neer. Japansche Prins bezoekt vluchtig de W.-Meer. Maandag bracht Z.K.H. Prins Yasoe Hito Tsjitsjiboe van Ja pan een kort bezoek met gevolg aan de 'W.-Meer. Het hoog gezelschap had een bezoek aan Afsluitdijk en sluizen gebracht, waarna een autotocht door de Wieringer meer. Er werd nergens uitgestapt. Via Slootdorp enj Middenmeer reden de auto's in de richting van Hoorn. Suikerbieten in de W.-Meer. Van de vorige week aan de Friesch- Gron. suikerfabriek opgezonden mon sters bieten uit de Meer was het sui kergehalte 12.6 pCt. en het gewicht per biet 3.3 ons. Demonstratie met Maai- en Dorsch- machine. De rationaliseering die zich in den landbouw voltrekt komt wel het meest naar voren in een uitge strekt landbouwgebied als de Meer bij uitstek is. Diverse primeurs en demonstraties hebben we hier met landbouwwerktuigen en machines, sinds dé drooglegging reeds kunnen zien. En vooral een lichaam als de Cultuur Maatschappij, een grootbe drijf op landbouwgebied, we kunnen zeggen eenig in ons land, leent zich bij zonder voor demonstrat'ie's met riieu we snufjes van werktuigen en machi nes. Maandag hebben we de aangekon-j digde demonstratie bijgewoond van de Alli's Chalmers Maai- en Dorsch machine in een gecombineerd, in 'n ka vel gerst van de Cultuur Maatsch. Dit werktuig wat maait, dorscht en het graan tevens reinigt is weer een sterk staaltje vernuft van ons heden daags ingenieurscorps. Het is niet zoo'n gevaarte als de combine dié eenige jaren terug bij de Cultuurmij. wei'jfl gebruik^. De machine werkte perfecU het feit., dat het stroo op het land achter blijft en dan later opgezocht zal moe ten worden is iets wat bij de huidige manier van oogsten, dus eerst maaien on dan dorschen, vergeleken zal moe ten worden. Jpr Bij dc „All-Crdp", zoo heet de machi ne, zal het graan droog moeten zijn anders is de aanschaffing van een drooginricht|ng geboden. De ,;A11 Crop" is geschikt voor meer dan zestig gewassen, practisch dus voor alle gewassen, een voordeel wat ie beoordeelen is door de practische la nabouw. De aanschaffingsprijs f 2700 ligt binnen het bereik van een landbou wer met een flink bedrijf, of het bruikbaar is zullen wij niet kunnen uitmaken. Als men de machine ziet werken is men geneigd „Eureka" te roepen, doch zooals wij reeds schre ven, de practische landbouw zal zijn oordeel moeten zeggen. Importeur van de „All Crop" is de firma Louis Reijnders te Amsterdam. Agent voor de W.-Meer en Omstre ken is de heer C. Omis te W.-Werf, zoo ook voor de „Allis Chalmer Trac tor" die de machine trok. De demonstratie zal binnenkort nog eens herhaald worden op eenig ka vels tarwe van de Cultuurmij. POLDERDAG 1937. Wieringerwerf, 3 Aug. 1937 Geachte Redactie. Zooals door U in uw geëerd blad reeds werd opgemerkt, begint de datum van den jaar lij kschen Polderdag weder te naderen en zal moeten worden begonnen met de organisatie van dat polderfeest, waarvoor dit jaar Sloot- dorp aan de beurt is. In de eerste jaren berustte de voorbereiding van den polderdag bij de afdeeling Algemeen bestuur van de Directie van den Wieringer- meerpolder. Later bleef de hoofdleiding in handen van die afdeeling, doch werden de di verse vereenigingen van polderbewoners inge schakeld, aan welker vertegenwoordigers prac tisch de werkzaamheden werden overgelaten Het is de bedoeling, dat thans, nu de bevol king van den polder weer is toegenomen, die bevolking in haar geheel bij de voorbereiding wordt betrokken en wel in dier voege, dat de voorbereiding van de werkzaamheden, ver bonden aan den polderdag, geschieden door een commissie, gevormd uit en door de polder bevolking zelf. Het is daarom, dat ik mij veroorloof U be leefd te verzoeken door dezen in Uw blad een oproep te mogen richten tot alle belangstel lende (volwassen)) polderbewoners, om te wil len bijwonen een op a.s. VRIJDAG, 6 Aug. 1937 des avonds om half negen, in Hotel Smit te Slootdorp te houden vergadering, in welke de plannen tot viering van den Polderdag .1937 kunnen worden besproken en een commissie als bovenbedoeld kan worden gevormd. De Voorzitter van de afdeeling Algemeen bestuur der Directie van den Wieringermeerpolder, Chr. PETERS. De viering van Polderdag 1937. Onze lezers zulien in dit nummer 'n opwekking aantreffen van de Edel- acht.b. Heer Ch. Peters, Burgemees- tier van Medemblik en voorz. van de Afd. Algem. Bestuur van de W.-Meer» tot bijwoning van een vergadering, waarin de organisatie en viering van den Polderdag 1937 zal worden be sproken. Wij hebben voor eenigen tijd terug deze kwestie reeds aangeroerd. En overeenkomstig de ideeën die wij in ons artikeltje naar voren brachten, wekt Burgemeester Peters thans de bevolking op ter vergade ring te komen. Wij ondersteunen dit gaarne, daar wij ook van oordeel zijn dat de Pol derdag een traditie moet worden, waar heel de bevolking in meeleeft. Het zal een jaarlijks terugkeerend feest moeten worden, een feest voor n door de bevolking. Hoe en op welke wijze zal (er sprake kunnen komen als uit alle lagen der bevolking deel wordt genomen aan de vergadering van Vrijdagavond a.s. te Slootdorp. Men zal dan een com missie kunnen samenstellen die de voorbereiding en organisatie van het feest maakh Men kome daarom in groote getale- en verscheidenheid op. Poiitie. Gevonden een dames- por tjemonnaie. Inl. Politie Slootdorp. ZOMER - DIENST - REGELING Nederlandsche Spoorwegen voorhanden in Boskers Boekhandel TE HUUR een woonark voor 20 personen. Te bevragen bij B. WASSINK, Aannemer, Poststraat 10, Middenmeer. Landbouwers welke zich nog voor dit jaar wenschen aan te sluiten wor den verzocht zich vóór of op op te geven bij SLOOTDORP. TE KOOP Goedgekeurde 1ste nab. JULIANA TARWE. A gekeurde BLAUWE EIGENHEIMERS. A gekeurde BLANKE EIGENHEIMERS. Wegens aanschaffing trekker best werkpaard, prijs op aanvraag. II. C. DE BONT, Medemblikkerweg, Middenmeer. Haast U, want wij mogen slechts uitverkoopen tot 15 Augustus. Mooie Heerenmollieers maat 40 48 voor f 2.95. RUBBERLAARZEN 12 Maanden GARANTIE.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2