SPAART BIJ DE BOERENLEENBANK „WIERINGERMEER." BIJ ZOMERKLEEDING ZITTING ONS WIERINGERMEERHOEKJE. de toekomst, waarvan zij zich nog maar een vaag beeld kan vormen. Zij is één uit velen. Gibraltar heeft vele vluchtelingen uit Spanje op zijn grondgebied. Een on-officieel „natio nalistisch consulaat" is op last "van de autoriteiten gesloten. ONGEWONE VROUWENBEROEPEN! Er zijn in deze wereld nog vele en interessante beroepen voor de energieke vrouw te vinden, al zal het ééne haar uiteraard meer bevallen dan het ande re. Zoo zal het ambt eener jonge Ame- rikaansche, wie men naar haar be roep vroeg en die fier antwoordde, dat zij verzendster van pasgevangen be ren naar de diverse dierentuinen der wereld was, wellicht niet ieders keu ze zijn Maar deze jonge vrouw hield van dieren en kon er goed mee om gaan, al zal ze misschien toch niet iheelemaal rekening hebben gehouden met de vraag, of ze er „haar" beren wel een dienst mee bewees door ze reisklaar te maken voor een eeuwig- gekooid leven. Een ander ongewoon beroep„ dat dezer dagen te onzer ken nis kwam, is dat van een paarlduik- ster. Wij weten, dat er romantische paarlduik(ers) bestaan en dat aan één daarvan zelfs een opera is gewijd, met een door ieder gekende smachtende aria Maar dames, die zich aan dit gevaarlijke werk wijden, komen niet algemeen voor en geen wonder dus, dat de jonge dame in kwestie, een Australische, een beroemdheid wa3 in haar land. Maud Benderson, zooals ze heette, vóór ze dezer dagen in het hu welijksbootje stapte, noemt men de „dapperste vrouw van Australië" en is in het gelukkige bezit van een der mooiste paarlencolliers ter wereld. De waarde er van wordt ruw weg op 100.000 Engelsche ponden geschat, maar het bezit daarnevens een onschat bare waarde miss Benderson immers heeft de paarlen, waaruit het is samen gesteld, alle zelf aan den greep der zee ontworsteld Voor ieder dier paar len heeft ze haar leven gewaagd. Maud Benderson werkte aanvankelijk als gesalarieerd paarlduikster voor an deren, maar omdat zij vrijwel steeds met buit boven kwam, ontving ze zulk een hoog honorarium voor haar onge wone prestaties, dat ze weldra onaf hankelijk was en nu alleen kon duiken voor haar pleizier. Een Australisch tijdschrift kwam op een dag met een artikel over dit merkwaardige meisje en haar portret. Gevolg was, dat miss Benderson 8000. huwelijksaanzoe ken kreeg Sommige per post, andere telegrafisch. Speciaal Amerikanen don gen naar haar hand. Maud Benderson ging er niet op in. Ze kocht een klein zeiljacht en vertrok daarmee, bege leid door een dokter, een kamermeisje en drie matrozen, naar de zee rondom de Koraal-eilanden, om zich daar aan de paarlduikerij te wijden. Het geluk was haar daarbij voortdu rend zoo dienstig, dat ze overmoedig werd en zelfs afdaalde in zeediepten, die door de ervarendste paarlduikers gemeden werden om het groote haaien gevaar. Het duikerpak immers is te gen de scherpe tanden van deze zee monsters niet volkomen bestand. Maar Maud Benderson hanteerde de vlijmscherpe. Maleische kris met zoo veel zekerheid, dat ze geen gevaar duchtte. Toch gebeurde het eeri keer, toen ze, op -den bodem van de zee was op 20 M. diepte, op een plek waar een scheepswrak gezonken lag, dat ze door een geweldige poliep werd aangeval len. Het dier had een van zijn vangar men al om de jonge duikster heenge- slingerd en in haar schrik vergat ze het afgesproken gevaars-signaal naar boven te geven. Maar ze wilde niet in onmacht vallen, want dat zou het einde beteekenen. Ook ditmaal kwam de Maleische kris te hulp, ze slaagde er in één der vangarmen af te snijden, maar onmiddellijk grepen twee ande re haar. Nu gaf ze met haar laatste krachten het signaal en werd omhoog gehaald, tezamen met de poliep, die niet losliet. Het zeemonster moest aan boord van het jacht worden afgemaakt Miss Benderson kwam met den schrik vrij, maar had toch een waarschuwing gehad. Dezer dagen is ze te Syd- ney, haar geboortestad, in het huwe lijk getreden met een jeugdvriend, die een groote schapenfarm heeft. Zij heeft hem op haar eerewoord moeten beloven haar ongewoon beroep nooit meer te zullen uitoefenen. Maud Ben derson is nu een doodgewone huis vrouw (II. Post.) GEMEENTE W1ER1NGEN. Naar de R.K. Landdag te 't Veld. Zondag j.1. hebben een aantal paro chianen van hier per autobus de R.K. Landdag te 't Veld bezocht. Verschillende sprekers voerden daar 't woord, en ondanks den stroo menden regen waren zeker 1000 bezoe kers aanwezig. De Wieringers werden na afloop door Pastoor van den Burg in de Pastorie uitgenoodigd en hierbij bleek hoe innig de banden nog waren met zijn vroegere Wieringer Parochie. Ver schillende herinneringen werden opge haald, en de Wieringers zullen dit bezoekuurtje niet licht vergelen. WANNEER MEN REIZEN GAAT Zondagmorgen omstreeks half acht vertrok uit Den Oever een groote bus van de firma Naastepad, geheel ge vuld met een troepje Oeverschen, die onder leiding van den heer Oudt uit de Gest een tripje gingen maken naar Amsterdam, met als hoofddoel een be zoek aan de welbekende „Artis." Men ging door de Wieringermeer, over Medemblik en Hoorn en kwam na een voorspoedige reis om ongeveer tien uur in Amsterdam aan. Na in de wereldstad wat rondge neusd te hebben, begonnen de magen van de verschillende reizigers geducht te jeuken en weldra kon men dan ook in het restaurant van Heek op het Rembrandtsplein een vroolijk groepje menschen zien zitten, die zich de ver schillende lekkernijen, die de naam Heek beroemd maken, heerlijk lieten smaken. Na de koffie-maaltijd werd naar de Artis gewandeld. Ondertusschen was het weer er jammer genoeg niet beter op geworden en weldra begon het steeds harder te regenen. Zoodoende kon men het in de onoverdekte Artis- wereld niet al te best uithouden en spoedig vond men een ieder weer ver zameld in het bekende „Aquarium." Allen waren zeer te spreken over dit „Aquarium", hetgeen ook niet te ver wonderen is, daar het een buitenge woon mooi gezicht oplevert, aan allen die het met een bezoek vereeren. Daar de regen intusschen nog erger inplaats van minder geworden was, wrerd met algemeen goedvinden besloten, om de Artis te veriaten en ergens anders zijn toevlucht te zoeken. Het geheele gezelschap trok toen naar het Thorbecke-plein, om daar de rest van den middag in het Cabaret door te brengen. Het was hier echt een gezellige en vermakelijke sfeer, zoodat allen er hoogst tevreden over waren. Na afloop om ongeveer zes uur, ging men weer naar Heek toe, om daar het souper te gebruiken. Om ongeveer half negen werd de te rugtocht naar Wieringen weer aange vangen, waar men om plus minus half elf in goede orde aankwam. Het is nu al het vierde jaar, dat een klein groepje Oeverschen meestal, onder leiding van den heer Oudt een reisje gaat maken. Iedere keer komen de deelnemers opgetogen terug, het geen ten zeerste pleit voor den heer Oudt, die steeds maar weer opnieuw alles belangeloos op touw zet. Een woord van hulde voor den heer Oudt is hier zeker op zijn plaats, en namens allen, die hem kennen, spre ken wij langs deze weg de wensch uit, dat de heer Oudt nog vele jaren zijn reisjes organiseeren mag. Eerste steenlegging Bankgebouw Boerenleenbank te Wieringen. Maandag j.1. wapperde de driekleur op het in aanbouw zijnde home der Boerenleenbank, een teeken, dat er iets bijzonders aan de hand was. Inderdaad Des morgens te 10 uur waren bestuur en raad van toezicht aanwezig en werd door den secretaris der Bank, den heer C. J. Bosker, de eerste steen gelegd. Na deze korte plechtigheid verza melden zich allen, die aan de bouw medewerkten, in de garage, en werd door den aannemer V. Bakker Dz., een gelukwensch tot het bestuur en raad van toezicht gesproken en de troffel als herinnering aangeboden. Ook de mr. Metselaar, de heer D. Lont, uitte zijn gelukwenschen, even als de heer D. Bakker Sr. De heer Bosker aanvaardde namens het bestuur de gelukwenschen en ook de troffel, die een plaatsje zal krijgen in het kantoor, als symbolisch teeken, dat „arbeid adelt." Spr. merkte op, dat dit gebouw wel architectonisch iets bijzonders was. En juist daarom was spr. er van over tuigd, dat met vreugde door den aan nemer en zijn werkkrachten aan dit gebouw werd gearbeid. Er zat „spi rit" in, iets meer dan het alledaagsche. Ook voor den architect, den heer Zanstra, was dit wel een gewichtig moment. Nog aan het begin van zijn loopbaan is dit zijn geestes-product* dat naar spr. hoopt, een reclame voor hem zal zijn en door meerderen zal worden gevolgd. Spr. stelt vervolgens een dronk in ip het nieuwe gebouw. De heer Zanstra dankt voor de vrien delijke woorden, uit ook zijn gelukwen schen tot het bestuur en verwacht dat 't gebouw een sierraad in de Ge meente zal zijn. Vervolgens werd het gereed gekome- ne van het gebouw bezichtigd en kon men zich een denkbeeld vormen van de inrichting. De voorgevel, tot de eerste verdie ping bekleed met zware blokken don kergrijze natuursteen geeft een voor naam cachet aan 't gebouw. De ingang zoowel van het kantoor als van de woning is aan de Westzijde van 't ge bouw en na een ruime hal kan men de wachtkamer of het kantoor betre den. Aan het kantoor grenst nog een privé-kantoor en tevens heeft men daar de groote ruime kluis, waarin door het aanbrengen van safé-loketten ook de eigendommen van anderen veilig kunnen worden opgeborgen. Vanuit de hal kan men ook de toi letten bereiken, die daar geplaatst zijn ten gerieve van het publiek. Het achterste gedeelte van het gebouw, alsook boven is geheel ten dienste voor woning van den kassier. In alle vertrekken, ook boven, wordt centrale verwarming aangelegd. Een en ander gaf d? indruk, dat weldra in het gebouw alle comfort aanwezig zal zijn, welke men zich maar kan indenken. POLITIE. Verloren een donkerbruine por- temonnaie, inhoudende ongeveer f 2.50. Inl. bij den Gem. Bode, H.-hoef. WIELERCLUB WIERINGEN. Op de j.1. Zon dag gehouden wedstrijden op den weg te De Haukes verschenen 10 renners en 4 juniores aan de start. De eersten reden 60 km., welke werd gewonnen door H. Meijer, in de tijd van 1 uur 33 m. 25 sec. Tweede werd C. Hegeman in 1 uur 36 min. 45 sec., 3e J. Verbiest 1 u. 38 m. 35 sec., 4e J. de Labruijère 1 u. 43 m. 21 sec., 5e J. Kreijger. De overige renners vielen uit door banden- pech. Het nieuwe lid de Labruijère heeft blijk gegeven over een goed uithoudingsvermogen te beschikken, daar 1- L«jna de geheele route alleen heeft gereden. Voor de juniores was de afstand 20 km. Deze rit werd gewonnen door J. de Haan in den tijd van 41 m. 57 sec. Tweede werd A. Heijermans in 42 m. 17 sec. P. van Dijk viel in de 4e ronde uit door lekke band en Jb. Hol lander gaf reeds in de eerste ronde op. AANBESTEDINGEN RIJKSWATERSTAAT. Voor bestek no. 224 het uitvoren van bag- gerwerk in de haven van de Mok op Texel was de fa. O. J. Bosker te Wieringen de laag ste inschrijver met f 9.450.Raming f 10.700. Voor bestek no. 222 het uitvoeren van baggerwerken in en vóór de Rijkshavens op Texel, Vlieland en Terschelling was de fa. O. J. Bosker te Wieringen de laagste inschrijver met f 7.400.-. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. HARDDRAVERIJ SPORTLUST. De Zondag gehouden draverij welke door Sportlust werd gehouden is door weersomstandigheden een mislukking geworden. Er was weinig publiek, en wat er was heeft geen mooie sport te zien gekregen. Voor paarden en pikeurs was er evenmin iets aan. Wij laten hieronder de ritten volgen. Ie omloop, 13 paarden. X Smilding klopt in 3 ritten Marie P Robert E. Lee, klopt in 3 ritten Benker Quta klopt in 2 ritten Uilenspiegel Pinkerton klopt in 2 ritten Nonna B Aura V, klopt in 2 ritten Weeskind Loblied klopt in 2 ritten Catabora Othela stilstaand paard. 2e omloop Aura V klopt in 3 snelle ritten Othela Pinkerton klopt in 2 ritten Loblied Robert E. Lee klopt in 2 ritten X Smilling Quta stilstand paard. 3e omloop Aura V klopt in 2 ritten Quta Robert E. Lee klopt in 2 ritten Pinkerton. In dit laatste rit kwam Pinkerton te vallen doch zonder zich te verwonden, ook de berij der bleef ongedeerd. Wegens het zer slechte weer werden de 3e en 4e prijs gedeeld door Quta en Pinkerton. Om de eerste prijs werd gereden en won Aura V zonder veel moeite in 2 ritten van Robert E. LL. De uitslag werd dus als volgtf 150 Aura V, eig. J. Haan, berijder J. Vergaij f 75 Robert E. Lee, eig. en berijder K. Bakker f 50 en f 25 gedeeld door Quta, eig. stal Bakkum, be rijder J. v. Leeuwen Sr. en Pinkerton, eig. en berijder K. Bakker. ONWEER. Vrijdagavond ontlastte zich bo ven onze gemeente een hevig onweder, ge paard gaande met hevige slagregens. Hoewel branden niet voorkwamen werden er toch enkele schoorsteenen, radiotoestellen, alsmede een lichtinstallatie geraakt en beschadigd. B.K.C.-NIEUWS. B.K.C. I was naar D.T.S. doch na een half uur spelen is de wedstrijd wegens de vele regen afgelast. De stand was toen 2—1 voor D.T.S. Ook B.K.C. 3—Oudesluis 2 is wegens het slechte weer niet doorgegaan. VERVOER VAN GROOTE ARTIKELEN STOP GEZET. Met ingang van 23 Aug. a.s. zal het vervoer van rijtuigen, alsmede het vervoer van paarden, koeien enz. voor station Anna Paulowna gesloten zijn. Ons inziens zal hier tegen een verzoek door de verschillende ver- eenigingen bij de Ned. Spoorwegen moeten worden ingediend om deze gelegenheid te behouden. Hoewel het vervoer van vee wel zelden plaats vind, is het vervoer van woon wagens, dorschkasten enz. toch talrijker en bij eventueele gevallen zou men deze dan in Scha- gen of Den Helder moeten laden of lossen. Heeft ons schrijven hierover invloed, gelieve dan zoo spoedig mogelijk werk van deze zaak te maken, daar vermoedelijk de veelading wel binnenkort zal worden afgebroken. Loop der bevolking. Ingekomen J. Pieterse van Rijswijk mej. F. H. Gorter van Alkmaar J. P. G. Postu- ma van Den Helder C. Timmer en gez. van Noordvvijk mej. M. Drag- stra van Den Helder Iv. bij de Vaate van Nieuwerkerk wed. J. Becht- Mourer en gez. van Bergen op Zoom J. M. Stam van Spanbroek P. de Ca- luwé en gez. van Wieringen. Vertrokken C. P. Verburg naar Barsingerliorn Th. Lodewijk naar Weststellingwerf. BURGERLIJKE STAND Geboren Tjipke, zoon van F. Jenin ga en B. Wijma Johanna, dochter van J. v.d. Vaart en G. de Jong Tjil- legert Anthonius Johannes, zoon van T. de Vries en E. A. Zwirs Geertje dochter van J. Plagmeijer en M. E. Wiggers Reusje, dochter van K. Hol lander en A. Wiggers. Ondertrouwd C. J. Koomen en A. A. v.d. Berg S. Mol en C. v.d. Berg B. de Boer en M. M. Kuiper C. Metse laar en T. Michielsen L. P. Looije- steijn en H. M. Verbruggen. Getrouwd J. P. Doorn en C. Wits- meer P. Prins en J. Dijkstra J. Kui ken en P. H. Jager J. N. Steenvoorden en J. Schoute. Politie. Gev, portjemonnaie, porte feuille. 1 Verloren broche, portemonnaie. W. I. C. FEESTDAG No. 2. Wederom hebben de winkeliers aangesloten bij de W. I. C. (Winkeliers Inkoop-Combina ties) een reis vastgesteld. Ook thans is Am sterdam het eindpunt van de tocht, doch tusschen de reis vanuit de diverse gemeenten van West-Friesland en Amsterdam staat heel wat op het programma. De reis zal worden gehouden op Woensdag 1 September a.s. en vangt aan pl.m. 's morgens half negen, per autobus gaat het dan naar Alkmaar, waar de bekende chocoladefabriek van de fa. Ringers wordt bezichtigd. Een verversching en ver snapering zal hier worden aangeboden. Van Alkmaar gaat het naar Zaandam per bus. Van Zaandam naar Amsterdam per boot. In Amsterdam staan de bussen weer klaar en worden de deelneemsters per bus naar Heck's restaurant vervoerd, alwaar een war me lunch wordt genuttigd. Daarna naar Artis. Men ziet een gevarieerd programma. Voor verdere bijzonderheden zie men advertentie in dit nummer. POLDERFEEST 1937. De dag van 21 Augustus is nabij en de commissie die het Polderfeest voor bereidt en organiseert thans het programma publiceeren. Volksspelen 2 - 5 uur. a. 2 - 2.45 uur Hindernis-fietsen voor dames. b. 2.45 - 3.15 uur Hindernisloop voor lieeren. c. 3.15 - 4.15 uur Touwtrekken (voor dames en heeren.) d. 4.15-5 uur Een gecostumeerde Voeiba 1-wedstrijd. Paardensport 5 -- 7 uur. a. Thally - Ho deelname voor dames en heeren. b. Ringsteken deelname voor dames en heeren. 2000 meter hardloopen, 7 uur. De loop door Slootdorp om de wis selbeker. (Winnaar in 1934 was de hr. Kloosterhof te Medemblik.) Avond-programma Optreden van de bekende conferan- cier en humorist Allex de Haas, afge wisseld door muziek. Na afloop schitterend vuurwerk. Men ziet een bont programma, wat, als het weer nu wil mee werken een mooie dag belooft te worden. De entrée-prijzen zijn zeer laag ge steld,, des middags kost de toegang tot het feestterrein 10 cent, 's-avonds 30 cent voor een zitplaats en 15 cent voor staanplaatsen. Wij brengen nog eens in herinne ring dat niet met lijsten wordt gecol lecteerd. De firma De Haan van Wieringen zal een busdienst onderhouden op de dor pen tegen een zeer matige prijs. Zij, die aan de wedstrijden deelne men worden verzocht zich zooveel mo gelijk Donderdagavond op te geven aan de adressen hiervoor van 8.30-9.30. Te Middenmeer bij Ir. D. Corstiaanse (Hotel Smit) te Slootdorp bij A. van Oers, Brink te Wieringerwerf aan het Raadhuis. Indien ieder die het plan heeft deel te nemen aan een of andere wedstrijd zich hieraan houdt, bevordert dit een vlotte afwerking van het programma op de dag zelf. Eerepoorten en versiering te Sloot dorp. De zakenmenschen te Slootdorp zullen thans definitief een gedeelte van de Brink en Nieuwesluizerweg versieren en verlichten. Tevens zal met medewerking van de Polderfeest-commissie een drietal eerepoorten worden opgelicht. Etalage-wedstrijd. Door de winkeliers te Slootdorp wordt een étalage-wedstrijd gehouden. Het publiek is in de gelegenheid om vanaf Vrijdagavond 8 uur tot Zater dagavond 8 uur de étalages te bewon deren en te beoordeelen. Alle deelne mende winkeliers hebben een kentee- ken in de étalage dat zij mee doen. Het publiek moet de volgorde zoo als deze door hen het mooist wordt be vonden op een briefje schrijven. Bij de ingang van het schoolplein, als het avondfeest aanvangt, kan men z'n biljet in een bus werpen. De Polder feest-commissie beoordeelt dan de in drukken der inzenders. Voor deze wedstrijd worden prachti- ge prijzen beschikbaar gesteld. Jonge dames gevraagd. De buurt-commissie voor versiering roept een groot aantal jonge dames op voor het maken van versiering. Zij, die zich hiervoor beschikbaar stellen gelieve zich te melden bij de heeren G. Kroeze of A. van Oers te Slootdorp. Heden-avond (Dinsdag) zal reeds in het Gymnastiek-lokaal te Slootdorp worden aangevangen met het maken van versiering. Hoog bezoek. Vldggengewapper op de officieele gebouwen kondigden hoog bezoek j.1. Maandag in den Polder aan. Het was de Commissaris der Ko ningin, Mr. Dr. Baron Roël, die in ge zelschap van een drietal Gedeputeer den de heeren Ed. Polak, Kooiman en Bomans, benevens een tweetal hoofd-ambtenaren, onder leiding van den Directeur van de Wieringermeer, ir. Smeding, een excursie maakte door den Polder. Politie. Verloren een bankbiljet van f 10, gaande langs de Nieuwe Slui zerweg. Inl. Politie Slootdorp. Politie. Gevonden een veldkruik. Inl. Politie Middenmeer. SECTIE LANDSTORM - MOTORDIENST OPGERICHT. Zaterdagavond werd in Hotel Smit te Mid denmeer een vergadering gehouden ten einde te geraken tot oprichting van een Sectie Vrijw. Landstorm motordienst. De vergadering die goed bezocht was stond onder leiding van Dr. A. P. Hoogkamer, voorz. van de pl. commissie der B. V. L., afd. Wie ringermeer. Door een adjudant-onderofficier werd een inleiding gehouden met als onderwerp waarom aansluiting." Op deze inleiding volgde de gebruikelijke vragen. Het resultaat was dat staande de vergade ring 21 personen zich aansloten bij het Corps waarmede de sectie dus was opgericht. Ver schillende personen die niet ter vergadering konden komen, hebben toezegging gedaan zich aan te sluiten. POSTDUIF AAN KOMEN VLIEGEN. Bij den heer A. Boerhave is aankomen vlie gen een postduif gemerkt rechts 94725 Holl. 37 en links C 12.99. SUIKERGEHALTE BIETEN IN DE W.-MEER. Van het op 9 Aug. j.1. opgezonden monster bieten aan de Friesch-Gron. fabriek was het suikergehalte 15 procent. Van het twee weken geleden opgezonden monster bedroeg het gehalte nog slechts 12.6 procent. KLAP VAN SLINGER. De tractorchauffeur P. G. te Slootdorp die werkzaam was met een zelfbinder kreeg van de slinger die in z'n werk stond een dusdani- gen klap tegen zijn arm waardoor een ernsti ge gecompliceerde breuk optrad. Dr. Hoogkamer die eerste hulp verleende liet G. naar Alkmaar vervoeren. TE KOOP AANGEBODEN van Selectiebedrijf Ir. C. KOOPMAN. ZIerikzee, ORIGINEELE JULIANATARWE eerste nabauw Joncquois eerste nabouw Benoist - 40. TEVENS ZETGOED VAN NIEUW AARDAPPELRAS. L R. MOL, Meerlaan 10, Medemblik. TE KOOP HEEL MOOI BLADRIET, VOOR LAGE PRIJS, bij Jn. LANDMAN, BALGWEG, ANNA PAULOWNA. Zittingsaren SLOOTDORP Dinsdags van 78'/« uur. MIDDENMEER BEURS van 10—12 uur. MIDDENMEER Dorpshuis Vrijdags 78 uur. Kleinste inlage één gulden. SPAARBUSJES VERKRIJGBAAR. behoort een mooie bruine huid. Dat staat sportief en charmant. Gelaat, hals en armen worden snel, écht bruin, indien U deze bij fiets tochten en bij verblijf in de zon, inwrijft met AMILDA-zonnebruincrême. Deze beschermt U tevens volkomen tegen vervellen en de zoo pijnlijke zonnebrand. Heden overleed tot onze diepe droef heid, na een langdurige ziekte, ons innig geliefd Zoontje en Broertje C 0 R N E L I S in den hoopvollen leeftijd van ruim 11 jaren. Th. J. VAN VEGTEN N. VAN VEGTEN - de Wit. NICO. MARIETJE. Middenmeer, 17 Augustus 1937. Brugstraat 23. De teraardebestelling zal plaats hebben op Vrijdag 20 Aug. a.s. des nam. 2 uur vanuit de Ned. Herv. Kerk te Hippoly- tushoef Wieringen. ALDERT SCHONEVELD en RENSKE HELMENS hebben de eer U mede namens wederzij dsche Ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op Zaterdag 21 Aug. a.s. Huwelijksinzegening in de Ned. Herv. Kerk te Opperdoes door den Weleerw. Heer Ds. J. Dijkstra des v.m. 12 uur Havenstr. 24 Brugstr. 6 Middenmeer, Aug. 1937. Toekomstig adres Torenstr. 10, Middenmeer. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Middenmeer. DONDERDAG 19 AUG. nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in de Consistoriekamer van de Ned. Herv. Kerk te MIDDENMEER.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2