Weide Gevraagd BeZaaizaadtelersvereen. „Waard en Groet" TE KOOPbest LANDBOUWPAARD c. WINKEL Gz., WERK GEVRAAGD voor EEN DORSCHMACHINE H. H. LANDBOUWERS HEEFT AF TE GEVEN ONS WIERINGERMEERHOEKJE. de toegang geheel kosteloos is en de stands zijn opgesteld in het winkelpand Veermarkt 6 te Hoorn, dus temidden van de fokveetentoon- stelling en de kortebaandraverijen, waar elke boer uit West-Friesland en den Wieringer- nieer naar toe gaat. Door electrischen stroom getroffen en gedood. Een 50-jarige vrouw, die in haar wo ning aan den Adm. de Huyterweg te Amsterdam met een schroevendraaier een stofzuiger trachtte te repareeren, werd door den electr. stroom getroffen en gedood. IN DE MODDER GESTIKT. Zatcrdagmoigeii is een 2-jarig zoon tje van den heei B. II. A Dekkers te Hengelo in een rioolput achter de wo ning geraakt en in de modder géstikt. Verloren fietsplaatje kwam terecht. Dank zij den ingeponst en naam Op 10 Aug. verloor een hewoner van de Looiersgracht te Amsterdam tijdens een hezoek aan Katwijk zijn fiets plaatje. Zes dagen later kreeg hij het toegezonden uit Utrecht De Amsterdammer was zoo verstan dig geweest bij den aankoop van het plaatje tevens gebruik te maken van de gelegenheid in het portiek van de Nieuwe Kerk voor een dubbeltje zijn naam en adres te laten ponsen in het metaal. Die kleine uitgave heeft hem dus ontheven van de verplichting om een nieuw plaatje te koopen. Sollicitanten-overvloed. Voor de vacature, ontstaan aan de Geref. school te Pijnacker door het overlijden van een der onderwijzers, hebben zich niet minder dan 416 sol licitanten aangemeld. CRISIS - BUREAU. Prijzen varkens bestemd voor baconbereiding. De Nederlaridsche Veehouderij Cen trale maakt bekend, dat de prijzen voor de met ingang van Maandag 13 Sept. 1937 aan haar te leveren varkens bestemd voor baconbereiding, ver hoogd zijn met 2 cent per Kg. ge slacht gewicht. Deze prijzen zijn tot weder-opzeggiug als volgt Kwaliteit. Beneden Van Van Van Van Van 50 54 58 67 76 50 kg. tot tot tot tot tot 53 57 66 75 85 kg kg kg kg kg IA naar 74 77 79 77 75 IB IIA kwali- 72 75 77 75 73 IC IIB IIIA teit 70 73 75 73 71 IIC max. 68 71 73 71 69 nc 63 66 69 71 69 67 CC cent 64 67 69 67 65 •■Onder geslacht gewicht wordt ver- staan het koud gewicht na slachting (d.i. het warme gewicht verminderd met 2 pCt. De voorwaarden, waaronder de var kens geleverd moeten worden, zooals zij het laatst zijn vermeld in de publi catie d.d. 24 April j.1., zijn ongewij zigd gebleven. Nogmaals wordt er de aandacht op gevestigd, dat baconvarkens, welke niet als zoodanig worden geleverd, in gevolge de beslissing van den Minis ter van Economische Zaken in geen geval later door de Ned. Veehouderij Centrale voor invriezing zullen wor den afgenomen. GEMEENTE W1ER1NGEN. SUCCESSEN VAN JAN KREIJGER OP DE WIELERBAAN TE ASSENDELFT. Omnium Sprint over 6 ronden 1 J. Kreij- ger 3 p., 2 J. v. Breda, 2 p., 3 Blauw 1 p. Tijdrace over 1 ronde 1 J. Kreijger 3 p., 2. Blauw 2 p., 3 J. v. Breda 1 p. Australische Jachtrace over 24 ronden 1 J. v. Breda, 5 M. voorsprong, 2 J. Kreijger, 3 Blauw ingeloopen. Totale uitslag 1 J. Kreijger 8 p., 2 J. van Breda, 6 p., 3 Blauw 4 p. Alvoren tot de wedstrijden werd overgegaan werd J. Kreijger gehuldigd omdat hij vorige week het sprintkampioenschap van Noord- Holland boven het IJ gewonnen had. Serenade Gouden Echtpaar J. Breed- Wagemaker. Een groote menigte be langstellenden trok Zaterdag-avond met „Harmonie" op naar de Belt, om het echtpaar Breed een serenade te bréngen. Hartelijk werd het echtpaar door den voorz. van „Harmonie" toegespro ken. Immers Breed en zijn zoon's Hein en Jan zijn vele jaren lid der Vereen, geweest. Door Hein werd mede namens zijn ouders, broers en zusters, hartelijk dank gezegd voor de eer hun aange daan en een envelop met inhoud voor 't koor overhandigd. Den Oever. De garnalen-visscherij. Ging het in 't begin met de aanvoer van garnalen voor de drogerij niet zoo vlot,; thans begint dat beter te wor den, zoodat er alle reden is om aan te nemen dat deze industrie te Den Oever zal bestendigd blijven. Verslag van gehouden Oranjefeest op 31 Aug. '37 door „Oost Wieringen." Het Oranje Comité „Oost Wieringen" meende de verjaardag van H.M. Ko ningin Wilhelmina niet onopgemerkt te mogen laten voorbij gaan, mede omdat de Oranje-band door de groote gebeurtenis op 7 Januari, en wat daar aan vooraf ging, aanmerkelijk was versterkt. Op 16 Juli 1.1. vergaderde ons comi té omdat er geen geld beschikbaar was, werd besloten, lijsten te laten cir culeeren om van die inkomsten de schoolkinderen te tracteeren, en prijs jes voor diverse kinderspelen ter be- schtkking te stellen. Door milde giften waren de inkom sten van dien aard, dat van een rijke tractatie gesproken mag worde, terwijl de kinderspelen in heerlijk zonnig weer een vlot verloop hebben gehad en mooie prijzen konden worden uitge reikt. De inteekeningen op de lijsten beiie pen f 214.96 De uitgaven aan versnape ringen, enz. enz. - 166.76^2 Batig saldo in kas f 48.19^2 Door de Mandoline-Vereen. „Oost Wjieringen" was aan ons comité, voor de ouderen een muziek-avond aange boden, waaraan ook het Symphonie Orkest O.V.V. mede werkte deze avond paste geheel, aan de dag waar op onze Koningin verjaart. Op de slot-vergadering werd besloten het saldo op de Boerenleenbank te plaatsen, tevens werden voorbereiden de besprekingen gevoerd, en plannen neraamd voor de a.s. heugelijke ge beurtenis in ons Oranje-huis. Tevens past een woord van dank aan de plaatselijke muziek-vereenigin- gen wij rekenen op dezelfde bereid willige medewerking in de toekomst. Ook de politie, welke niet handelend behoefde op te treden, dank voor hun aanwezigheid de burgers voor het uitsteken van de driekleur, wat een feestelijk karakter aan ons dorpje geeft en tot slot diegenen, welke hun krachten bereidwillig gaven voor de opbouw van het feestterrein en de opruiming hiervan. Druk bezoek aan „Artis." Zondag is, in navolging van de reisjes van den heer Oudt, wederom een bus met Oe- verschen op bezoek geweest in de „Artis." Op het oognblik is het nog steeds het goedkoope seizoen voor de bezoekers aan Artis. Van deze plaats zouden wij meerde re Wieringers aan willen raden een bezoek aan de bekende Dierentuin te brengen. Men ziet daar veel interes sante dingen voor betrekkelijk gerin ge kosten, en tevens is men eens een dagje uit. Oprichting Accordeon-club. Zaterdagavond 1.1. had een bijeen komst plaats in de zaal van den heer Moeijes, ter oprichting eener accor deonclub. Om 8 uur waren 9 personen aanwezig en opende de oprichter, den heer Hekman, de verg. met een harte lijk woord van welkom. Spr. zette daarna het doel der op te richten vereeniging uiteen a.a. zeide spr, dat het niet de bedoeling was een club op te richten van enkel accordeon spelers, er mochten ook gerust ande?e instrumenten bespeel worden, zooais saxophoon, piano e.d. Bij rondvraag volgde hierop al di rect de opgaaf van xylophoon, saxo phoon en slagwerk. Daar dit mooie begeleidings-instru- menten zijn, kan,, bij voldoende stu die, het een goed geheel worden. De heer Hekman zeide vervolgens, dat de heer Zon van Hippo bereid was. tegen een matige vergoeding als leer- aar op te treden. Nadat verder alle aanwezigen als lid waren toegetreden, werd direct be- begonnen met het kiezen van 'n bestuur Na eenig over en weer stemmen werd het bestuur als volgt samenge steld: D. Bakker Ez.x Voorz. L. Hoft- ijzer, Secr. J. Tijsen. Penningm. J. Hekman en J. v.d. Schans, bestuurs leden. De hr. Hekman sprak hierna een hartelijk woord tot het bestuur en sprak de wensch uit, dat de club moge groeien en bloeien onder hun leiding. Inmiddels kwamen nog 2 personen zich als lid opgeven, welken tevens me dedeelden, dat nog enkele personen als lid zouden toetreden. (Appl.) Besloten werd als studie-avond vast te stellen op Dinsdags, des avonds van 8-10 uur. Als naam der club werd gekozen „Spes Salutes." Het inleggeld werd vastgesteld op 25 cent en de contribu tie op 30 cent per week (voorloopig.) De eerste studie-avond is heden avond in de zaal van den heer Moeijes. De Heer Hekman deelde onder ap plaus mede, dat de zaal door den Heer Moeijes gratis voor de club beschik baar wordt gesteld. Na nog eenig praten, werd de verg. onder dank tot de aanwezigen voor hun opkomst, door den heer Hekman gesloten. Mochten er nog personen zijn, die als lid willen toetreden, dan kunnen zij zich opgeven of verdere inlichtin gen ontvangen bij het bestuur der club. Doopsgezinde Gemeente. Op 2 en 3 October zal te Amsterdam een Landelijke Gemeente-dag worden gehouden, met als thema „De Wereld overwinnende kracht van Christus." Het programma luidt als volgt Zaterdag 2 Oct. 2-3V£ uur aan komst, betaling van deelnemers-bijdra gen en onderlinge kennismaking. 3 u. 45 Openingswoord door Ds. F. Dijkema (Amsterdam.) 4 uur „De groote stad", door Ds. S- H. N. Gorter (Rotterdam.) Daarna warme maaltijd bij de leden van de A'damsche Gem. 8 uur „Help ons, want wij vergaan" door Dr. J. H. Dory (Amsterdam.) Zondag 3 Oct. 10^2 u. Preek van Ds. F. Dijkema. Daarna broodmaaltijd bij leden van de Amsterdamsche Gem. 3 u. 30 „De plicht tot getuigen", door Dr. W. H. toe Water (Zwolle.) 5 u. 30 Gemeenschappelijke warme mhaltijd. 7 u. „Hebt goeden moed", slot woord door Ds. F. Kuiper (Alkmaar.) Einde Zondag-avond half acht. De deelnemers-kosten bedragen f 1.50 bij aankomst te voldoen. Alle samenkomsten worden gehou den in de Doopsgez. Kerk, Singel 452, Amsterdam (C.) Zij, die aan deze Landelijke Gemeen te-dag willen deelnemen, gelieven zich op te geven vóór a.s. Vrijdag 17 Sept. aan de Doopsgez. Pastorie. POLITIE. Verloren een portemonnaie, in houdende een gulden. Gevonden een wollen kindermuts. Inl. bij den Gementebode H.-hoef. ONZE PLATTEL. ^ROUWEN NAAR BEEMSftfcR. Verleden Vrijdag wal-het weer nu niet zoo aanlokkelijk toen 22 ledeijr^an onze Afd. per autobus naar de Beemster togen om daar het congres en de feesten mede te maken. Te 10.15 arriveerden wij in de vergadertent, war Mevr. Waiboer van Anna Paulowna de leiding had. Het stortregende, en de zeilen klapperden en des ondanks was het in de tent gezellig. Daarna volgde te half twaalf een koffieta fel, welke uitstekend in orde was en waarbij nog door de burgemeestersvrouwe van de Beemster het woord werd gevoerd. Vervolgens werd de schitterende rede aan gehoord van Oud-Minister Posthuma (die we in ons vorig nummer hebben afgedrukt). Inmiddels was het weer opgeklaard »en kwamen we juist op tijd buiten om de prach tige optocht te aanschouwen die voorbij trok. Ook op de ondrit door de Beemster waren alle boerderijen en bruggen versierd en geïl lumineerd was een genot. Natuurlijk werd ook een bezoek aan de ten toonstelling en de kermis niet overgeslagen en al met al was het een prachtige dag Mie eindigde met de revue, die in alie opzichten uitstekend werd opgevoerd. Des nacht kwart over een kwamen we allen weer behouden thuis. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. Ongeluk. Tijdens de Vaardigheids- rit uitgeschreven door de Wielerclub „Wieringen" Zondag j.1., had een der deelnemers het ongeluk bij de brug Veerburg tegen een paal te rijden. De jongeman is per zieken-auto naar zijn woning vervoerd. BKC-Nieuws. BKC 3 was in de mor gen-uren naar W.-Waard 3 (waartegen zij vorige Zondag gelijk 5-5 speelde.) Nu tapte BKC uit een ander vaatje en de roodbroeken gingen er met 12-1 in. BKC 2 ontving des middags Succes 2 Dit was een aardige gelijk opgaande strijd met den uitslag 4-3 voor BKC. In deze wedstrijd werden Blok en KI. Steenvoorden opgesteld, die na een lange rusttijd weer voor BKC uitko men en volgende week staan opgesteld feoor BKC I. Deze wedstrijd heeft bewezen, dnt deze 2 spelers het. voetballen niet ver leerd zijn en bij goed aanpakken, zijn ze dan ook terecht hun plaats in het le elftal waard. En nu aller oogen ge richt op Zondag 19 Sept., waar BKC I Watervogels thuis ontvangt. Het verdere programma plaatsen we nog deze week. Hengelciub „Vischlust" houdt Z&n- dag 19 Sept. een wedstrijd in de MoLefri vaart om mooie prijzen. Dus Piet Smit, jij eeuwige 110. 1 in wedstrijden, staat weer op een trekje. Zwemwedstrijden afgelast. Wegens de sterke daling der temperatuur van het water en het zeer slechte weer van Zaterdag,, werden de zwemwedstrijden die Zondag j.1. gehouden zouden wor den, afgelast. PAARD EN WAGEN TE WATER. Zaterdag middag tijdens een hevige hagelbui was het paard bespannen voor een groentenkar van den Heer de Beurs half omgedraaid, toen de kar achteruit reed en in de diepe wegsloot aan de Molenvaart geraakte. Ook het paard geraakte er in. Met vereende krachten wist men alles weer op het droge te brengen, doch voor de heer de Beurs een dubbel slechte dag. ALTIJD VERDER. Zondag hield de Postd. Vereen. Altijd Verder een wedvlucht vanaf Vilvoorde, afst. 220 K.M. In concours waren 62 duiven, welke 62 duiven welke om 9 uur werden gelost. De eerste vogel werd gecon stateerd om 12.15 en vloog een snelheid van 1179 M. per min. De laatste prijswinnaar werd geconst. om 12.21.46 en vloog 1085 M. per min. De prijzen en punten waren als volgtJ. J. Schenkel 1 en 8 met 36 p., P. de Vries 2, 3, 6 en 9 met 56 p., W. Blaauboer 4 en 9 met 28 p„ A. Liefhebber 5 met 18 p., G. v. d. Berg 10 met 8 p., J. Hengsdijk 11 met 6 p., R. Gee- rings 12 met 4 p. Twee dooden bij ernstig verkeers-ongeluk. Geen rood achterlicht Gistermorgen te ongeveer half drie is op den weg Harlingen-Zurich een ernstig ongeluk gebeurd, dat aan twee personen, afkomstig uit Amsterdam, het leven heeft gekost. Op dat uur reed een vracht-auto van den heer J. Ylietstra uit Harlingen in volle vaart over den weg. In de cabine naast den chauffeur zat een matroos, terwijl in den volgwagen een inwoner van Amsterdam met zijn verloofde had plaats genomen, de heer B. Scheer en Mej. A. Visser uit Harlingen. Toen d auto ter hoogte van Kimswerd kwam heeft de bestuurder blijkbaar in de duisternis niet bemerkt, dat een ande re vrachtauto, welke bandenpech had gkregen, stil aan den weg stond en met volle vaart op dezen stiet. Door den schok werden de bovenge noemde nwoner van Amsterdam en diens verloofde utt den wagen geslin gerd. Beiden werden op slag gedood. Inmiddels gewaarschuwde doctoren waren spoedig ter plaatse om hulp te iverleenen. Naar de oorzaak van deze aanrijding wordt een onderzoek ingesteld. Atlethiekwedstrijden le Middenmeer. De W.-Meer-turners hebben het Za terdagmiddag met de atlethiek-wed- strijden niet bijster getroffen, er was maar matige belangstelling op het sportterrein aanwezig. Dit was zeer jammer, daar er zeer goede sport te zien is geweest, vooral daar men zich de deelname cn medewerking had verzekerd vap een groepje athleten van buiten den Polder. De W.-Meer-Fanfare heeft niet me de gewerkt, daar op het laatste oogen- blik verschil van meening ontstond over de geldelijke vergoeding. De mu ziek wilde niet pro-deo medewerken en voor vergoeding was geen geld. Het verschil in de prestatie's van de craks en de minder goed getrain- den kwam hij de diverse wedstrijden wel zeer sterk tot uiting. Wij geven hieronder de uitslagen 80 M. hardloopen dames le pr. Bets Oostdijk, Anna Paulow na 12 sec. 2e pr. Ka Koster, Sloot- dorp 12 2/5 sec. buiten mededinging Nel Van Balen-Blanken, Anna Pau lowna 11 2/5 sec. Verspringen dames le pr. Bels Oostdijk 4.28 M. 2e pr. Ka Koster 4.18 M. buiten mededinging Nel Van Balen-Blanken 4.82 M. Balwerpen dames le pr. Nel Van Balen-Blanken 21.60 M. 2e pr. Bets v.d. Wal, Middenmeer, 20.80 M. 100 M. hardloopen heeren klasse A le pr. K. Schenk, Anna Paulowna, 12 2/5 sec. 2e p. J. J. v.d. Ham,, Wie- ringerwaard 13 3/5 sec. Idem klasse B le pr. P. Blaauboer, Anna Paulowna, geen tijd 2e pr. J. Vai kevisser, M.-Meer, geen tijd. Vérspringen heeren klasse A le pr. K. Schenk 5.67 M. 2e pr. J. J. van der Ham 5.40 M. Idem klasse B le pr. P. Blaauboer 4.85 M. 2e pr. J. Varkevisser 4.68 M. Kogelstooten heeren klasse A 1 pr. F. Rob, W.-Waard 10.77 M. 2e pr. K. Schenk 10.67 M. Idem klasse B le pr. W. de Boer, Middenmeer 8.28 M. 2e pr. H. Schone veld, Middenmeer 7.86 M. 60 M. hardloopen Adsp. Meisjes le pr. Jantje Hak, M.-Meer 10 sec. 2e pr. Annie Klomp, M.-Meer 10 2/5 sec. Balwerpen meisjes le pr. Jantje Hak 15.95 M. 2e pr. Roelie Vos, Mid denmeer 12.45 M. 60 M. hardloopen jongens le pr. Jan Blijdorp, M.-Meer 9 2/5 sec. 2e pr. Don we de Jong, Middenmeer 9 4/5 sec. Vérspringen jongens: le pr. Jan Blij dorp 3.75 M. 2e pr. Frits Boerhave 3.69 M. Aan de wedstrijden werd deelgeno men door 5 dames, 9 heeren en 16 adsp. Turnnummers werden niet gegeven. Des avonds had een bal-masqué plaats in Hotel Smtt, waar ook de op komst maar zeer matig was, dit nam niet weg dat er een gezellige stemming heerschte. Het bal stond onder leiding van den heer Van Schie. De jury bestond uit Mevr. Klare, Mevr. v.d. Hoek, Mevr. Haarsma cn.de heer Nic. Klerk. De uitslag was als volgt Enkelingen le pr. Verkeersteekens 2e pr. Prikkeben 3e pr. Aangekleede Pot. Paren le pr. Oud Wieringer Paai1. 2e pr. Meisje met de blauwe hoed. Het is zeer jammer dat de Gym. mot de wedstrijden niet meer belangstel ling heeft getrokken en men kan slechts bewondering hebben voor de goede kern van leden die in deze veree- niging zit, die steeds de vereeniging nog in stand weet te houden. Hengelciub „Vischverwachting." Zondag heeft de Hengelciub „Visch verwachting" wederom een wedstrijd gehouden in het West-Friesche Ka naal aan de Schagerweg te M.-Meer. Er was een flinke deelname en er werd ook meer gevangen als bij vori ge wedstrijden. De totaal vangst be droeg 55 stuks, waarvan 3 onder de maat, terwijl de grootste viscli daaren tegen 30 c.M. was. De jury bestond uit de heeren H. v.d. Belt en Th. de Rijk, die de prijzen als volgt toekende le pr. Herman IJzer, Middenmeer, 8 stuks, foto-toestel 2e pr. R. Jeusink, Elect. schemerlamp 3e pr. J. Straat, Rugzak 4e pr. M. Smit 5e pr. H. Ansink 6e pr. H. Kempenaers 7e pr. Faber 8e pr. A. van Eek 9e pr. S. Vuldci 10 pr. G. Verzijl 11 pr. A. van Oers. Allen te Slootdorp. Voor deze wedstrijd waren 3 prijzen beschikbaar gesteld, terwijl voor do finale welke op 3 Oct. a.s. zal worden gehouden weer eenige mooie prijzen zijn toegezegd. Ook de wissel beker zal dan worden uitgereikt. Medegedeeld werd nog dat pogingen zijn gedaan om een hengelciub uit Amsterdam uit tc noodigen. Zeer waar scliijnlijk zal dit doorgaan, deze wed strijd van „Stad en Land" zal dan wor den gehouden op 30 Oct. a.s. Plannen zijn gemaakt om na af loop van het visch-seizoen een feest avond te houden. Land- en Tuinbouwondenvijs. Wij herinne ren er belanghebbenden aan dat er gelegen heid bestaat zich aan te melden als leerling van de algemeene Landbouwcursus, welke de zen winter gehouden zal worden. Tot Zater dag 18 September bestaat nog gelegenheid zich aan te melden aan het Raadhuis te Wie- ringerwerf. Suikerbieten in de Wieringermeer. Van het den 6en Sept. j.1. aan de Fr. Gron. Suikerfabriek opgenomen monster bieten uit den Wieringermeerpolder was het gehalte 16.2%, gewicht 560 gram. POLITIE SLOOTDORP. Gevondeneen portemonnaie, inhoudende eenig kleingeld en een achterlicht van motorrijwiel. Inl. Politie Slootdorp. Dankbetuiging. Voor de vele hartelijke bewijzen van deelneming ondervonden tijdens de ziekte en het overlijden van ons innig geliefd Zoontje en Broertje, CORNELIS, betuigen wij hierbij gaarne onzen dank. Th. J. VAN VEGTEN N. VAN VEGTEN-DE WIT. NICO. MARIETJE. Middenmeer, Sept. 1937. voor vier pinken en zoo mogelijk voor Schapen. H. v. HOORN, Wieringerwaard. Uitstekend geschikt voor Wieringermeer bij B 45, BENNINGBROEK. TE KOOP AANGEBODEN wegens gedaan werk, ZES BESTE WERKPAARDEN, waarbij 1 bruine bles verm. drachtig en 6 GELDE KOEIEN, waarbij met veel melk, 2 ongesch. kalveren, ook ruilen. H. J. SMIT, Kerkplein 8, Hippolytushoef. MET STROOPERS, thans in bedrijf bij Cultuur Mij. Inlichtingen te bekomen op 'bedrijf C 43, bedrijfsleider VETTE. Aanbevelend H. G. OTTEN. Ondergetekenden, in het bezit van Akte Lerares bij het Nijverheidsonderwijs, bevelen zich beleefd aan voor het maken van alle KLEDINGSTUKKEN. Tevens gelegenheid voor LESNEMING IN COSTUUM- EN LINNENNAAIEN, PATROON TEKENEN, KNIPPEN enz., zoowel voor begin- nenden als meergevorderden. Vakkundig werk. Billijke prijzen. ATELIER TE MIDDENMEER, IIAVENSTR. 25. OPENING op MAANDAG 20 SEPTEMBER a.s. A. DE REGT, Medemblik, Meerlaan 30. C. HELDER, Aartswoud. zit U in moeilijkheden met uw Trekker of Landbouwmachines Bij ons is aanwezig een MONTEUR, Rijks Gedipl. Hoefsmid, waar door alle reparatie's vakkundig worden uit gevoerd. Hebt u een Auto-trekker noodig Vraagt eerst bij ons de prijzen. Weet U wel dat als U landbouwmachines bij ons koopt, dat U voordeeliger uit bent dan van buiten, daar wij altijd klaar staan, ook als het moet des nachts en voor tijdver lies geen monteur noodig hebben van elders. Levering van alle modellen Haard- en Keu kenkachels. Plaatsing zonder prijsverhooging. Voorradig Rijwielen, Huishoudelijke artike len, Ijzerwaren. Wij leveren alle machines en gereedschappen tegen scherp concurreerende prijzen. K. v.d. GEEST, Elect. Sm. Middenmeer TE KOLHORN Origineele WILHELMINA TARWE. Origineele JULIANA TARWE. Origineele CARSTEN DIKKOP V TARWE. Origineele VILMORIN No. 27 TARWE. Origineele Kistemaker's VOLHOUDEN KARWIJ. Origineele SPRATT ARCHER GERST. Voorts alle soorten 1ste nab. ZAAIZADEN, desgewenscht droog ontsmet afgeleverd. POOTAARDAPPELEN klassa A „EERSTELINGEN", „ROODE STAR", „BIN TJE" EN „BLANKE EIGENHEIMERS." Klasse B „BLAUWE EIGENHEIMERS." Hoogachtend, De Dir. P. BLAAUBOER, Tel. 23.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2