Feestavond „Harmonie" Wieringen in Cinema De Haan Hedenavond UUR zaal opening HALF ACHT precies aanv. No. 34 Hei Comité. SPORT. gemeente wieringen. gemeente anna paulowna. marWbërïchten. H.H. Pachters PAARDENPLOEGWERK EN ZAAIEN. ZITTING loonvoorwaarden in het Nederland- sche mijnbedrijf vormen een der fac toren. De internationale marktpositie een andere, waarbij o.a. het tekort, dat blijkbaar in Frankrijk aan den dag treedt, van beteekenis moet worden ge acht. Al met al acht de Nederland- sche regeering op het oogenblik geen termen aanwezig tot ingrijpen. Mocht de prijsstijging ongewenschte vormen aannemen door thans nog onbekende factoren, dan heeft de regeering in de contingentcering nog een wapen in de hand om zoo noodig een verdere ver hooging te beperken. Men wees er intusschen nog op, dat de winstmarges voor den detailhandel in vergelijking met het vorige jaar kleiner zijn geworden. De verhooging van de prijzen voor de huisbrandkolen, vindt dan ook haar oorsprong bij de mijnindustrie. KINDEREN AAN GROOT GEVAAR ONTSNAPT. Bij een brandje in de Merwedestraat te Haarlem. De brandweer werd gisternamiddag gewaar schuwd voor een brandje in de Merwedestraat te Haarlem. Het bleek, dat een driejarig jon getje in perceel 36 in een onbewaakt oogen blik een petroleumstel, dat in de keuken stond, had omgetrokken. Onmiddellijk ont stond brand gelukkig kon de vader beide kinderen behalve de drie-jarige was ook nog een een-jarig kindje in de keuken in veiligheid brengen en de vlammen met een deken spoedig blusschen, zoodat dc brandweer geen dienst behoefde te doen. I 3e KLASSE A. HELDER EN DE VOLEWIJCKERS VERLIEZEN. De verrassing in deze afdeeling was wel dat A.P.G.S. er in geslaagd is De Volewijckers op eigen terrein te slaan, voorwaar een mooi resultaat der politiemannen. Helder dat met Volewijckers de leiding had moest eveneens het onderspit delven tegen de ploeg van Zaan dijk, een tegenvaller voor de withemden, maar het verlies van de Volewijckers kan hen tot troost dienen. Purmersteijn dat, hoewel het twee maal verloor, toch over een kranig elftal beschikt wist Hollandia het doelpunten te be letten en zelf makte het 1 goal dat juist vol doende bleek. Texel kan nog niet erg wennen in de 3e klasse, ditmaal werd verloren van Alkm. Boys, zoodat de eilandbewoners voor- loopig de onderste plaats bezetten. Succes schijnt voor de onderste plaats geen interesse te hebben, het voegde zich n.1. door een over winning op Assendelft bij de leiders. De uitslagen waren Zaandijk—Helder4—2; Purmersteijn—Hollandia 1—0 Alkm. Boys Texel 30 AssendelftSucces 1De Vo lewijckers A.P.G.S. 0—2. In de 4e KLASSE zorgde Watervogels voor de verrassing door de Medemblikkers op eigen terrein te kloppen, hetgeen vooral B.K.C. ge noegen zal doen, dat zich door Strandvogels geengeen puntje liet ontnemen. Schagen stel de z'n aanhangers schadeloos voor de geleden nederlaag van vorige week, door thans bij Alkmaar op bezoek zijnde te winnen met 23. Wieringerwaard toonde zich de meerdere van Andijk en nam beide punten mee. Met Nieuwe Niedorp wil het nog maar niet, deze anders zoo gevreesde tegenstander kwam weer met een nederlaag uit de bus, welke haar thans bezorgd was door D.T.S. De cijfers zien er als volgt uit.MF.C.—Watervogels 1—3 B.KC. Strandvogels 3—1 Alkmaar—Schagen 2—3 Andijk—Wieringerwaard 1—3 N. Niedorp— D.T.S. 2—3. SUCCES NIEUWS. Het 3e heeft met 9—1 verloren van Helder 6 luidde de boodschap welke we bij het betreden van het Succes terrein kregen te hooren. Enfin dachten we als het 2e het dan maar beter doet, want dit moet tenslotte de reserves leveren voor het eerste. En het 2e deed het beter, het werd wel geen overwinning, dóch de uitslag 5—5 deed zien dat het ook in staat was punten te ma ken. Ja zelfs met een kleine nederlaag had den we niet teleurgesteld geweest, want het gaat er maar om of de ploeg in z'n geheel mee komen kan en dit is in. deze wedstrijd wel gebleken. Het eerste kwartier waren de Heldermenschen in het offensief en de pessi mist voorspelde reeds een groote nederlaag, maar allengs kwam Succes er beter in en gaf de verdediging der gasten handen vol werk, zoo zelfs dat ze de bal in eigen doel werkte. Direct daarop was het al 11, want de gasten vielen zoo verwoed aan dat ook de Succesver dediging de kluts kwijt raakte. De geheele wedstrijd bleef het spannend, want om beur ten werd er gedoelpunt. Met de: rust was de stand 33. De eerste 20 minuten na de rust was Succes steeds in den aanval, maar voor het doel werd er nog te onbesuisd gewerkt, en werd er steeds naast of over geschoten. Deze meerderheid drukte zich vooral uit in het aantal corners dat genomen werd, doch deze leverde steeds v/eer niets op, al moesten de Heldermenschen zich tot het uiterste inspa.nnen. Maar zoo als vermeld om beurten werd er gedoelpunt en zoo kwam .en we aan de stand 55. Het geheel was een, spannende partij en de verstandhouding in 'het veld was sportief. De scheidsrechter maakte nog al eens fou ten, waarbij elk der p artijen een buitenspel- punt cadeau kreeg. Hot ziet er naar uit dat we hier nog menige spannende partij van Succes II te zien zullen krijgen en de voetbal liefhebbers die een spannende wedstrijd op prijs stellen, zullen goed doen het 2e daarbij aan te moedigen. Het 2e speelde in. deze wedstrijd meit een nieuwe hack welke een aanwinst beteeke.nde. Het le elftal dat naar Assendelft was kwhm met beide punten, binnen, de uitslag was hivh" weer 13, maar nu in het voordeel van Succes.- Succes a was naar Schagen a en verloor; met 6—1en Sichagen bSucces b bracht 4—2 tot uitslag. WIELERSPORT. Uitslagen wegwedstrijden. Onder veel belangstelling van dei zij de van bet publiek werden Zondag-, we derom wedstrijden gehouden. Uitslag A-Klasse over 80 Km. Kampioensrit te De Haukes. 1. Klink 6 pnt. 2 uur 14 min. 1 sec 2. Kreijger 5 pnt. 2 uur 14 min. 1 sec; 3. Meijer 4 pnt. 2 uur 18 min. 20 sec. 4. S. Lont 3 pnt. 2 uur 21 min. 5 sec. C-klassse 40 Km. 1. J. de Haan 1 u. 21 min. 2. A. Heijermans 1 u. 21 min. 4 sec. 3. H. Hollander 1 uur 21 min. 20 seconden. MOND. EN KLAUWZEER. Na eerste ken nisgeving van mond- en klauwzeer in deze gemeente, nu ruim 14 dagen geleden, heersch- te er groote vrees dat de ziekte zich spoedig over geheel Wieringen zou uitbreiden. Meer dere gevallen deden zich echter niet voor. Thans is evenwel een tweede geval geconsta teerd en wel onder het vee van den Heer M. Bakker Szn» te Oosterland in deze gemeen te. VERBALISEERD. Door den Techn. Opzich ter der Visscherijen is procesverbaal opge maakt tegen den visscher de B. alhier, we gens het aanvoeren van 45 pond paling waar onder zich 67 stuks ondermaatsche bevond. LOOP DER BEVOLKING. (September 1937). Ingekomen personen Th. Moes en echtgen. uit AmsterdamMw. A. M. Plieger uit Lopik; Mw. A. Ph. de Booij uit Den Haag Mw. Wed. P. Nicolai uit Achtkarspelen P. H. Knijns- berg uit Ouddorp Mw. H. Nobbe uit Ren- kum E. Jagersma uit Marum Mw. A. de Wilde uit Den Haag Mw. A. M. de Beer uit Hoorn Mw. H. F. Speller uit Haarlem Mw. A. Hopman uit GrootebroekP. Pimmelaar uit Medemblik J. Dekens uit Anloo J. Bode- witz uit MedemblikN. Boersema uit Groote- gastJ. Bakker uit Bergum Mw. W. Brouwer uit Castricum. Vertrokken personen J. C. J. v. Meer naar Nw. GastelA. Bulters en gezin naar Almelo G. J. ter Maat naar Holten S. v. d. Velde en gezin naar Barsingerhorn G. J. Holstege n. Laren Mw. A. Ypma naar EnkhuizenJ. Gonggrijp naar Urk Mw. N. Maars naar Ber gen Mw. G. Grijze naar Slootdorp E. Heres en gezin naar HarlingenA. Ras naar Urk Mw. M. Th. E. Out-van Hulzen naar Venhui zen P. Jobse naar Barsingerhorn Mw. T. Veenstra naar Den Haag Mw. N. Buter-de Haan naar Anna Paulowna H. Weerelts en gezin naar UtrechtMw. S. Sehat naar Be verwijk Mw. M. Veenstra naar Den Helder. POLITIE. Gevonden een actetasch, inhou dende een wollen doek. Inl. Gem.bode H.-hoef. Groote Palingsterfte. De vischhandelaren te Den Oever lijden groote schade doorddt hon derden ponden paling in de karen sterven. Men weet de oorzaak nog niet maar schrijft het toe aan verkeerd water. i De „Wieringer Wielerclub" naar Leeuwarden, Onze plaatselijke renners reden j.1. Zaterdagmiddag op de baan te Leeu werden. En laten wij eerlijk zeggen, al onze oogen waren gevestigd op de resultaten van Jan Kreijger. Deze toch moest in den sprint uitkomen te gen den befaamden Frieschen renner Leijenaar, ook bekend van onze baan. Deze sprinter bij uitnemendheid was derhalve een waardige tegenpartij voor onzen Jan. Vorige week werd Leijenaar algemeen Friesch kampi oen met niet minder dan 4 bekers en medailles. Buitendien 'n kampioenstrui Wat nu onze Kreijger betreft laten wij direct zeggen hij verloor, doch met eere. Jan maakte n.1. den tijd van 13.2. Het was hiermede meteen ge daan, want alleen de winnaars van bun serie werden geplaatst. De ove rige sprint-tijden waren alle boven de 14 seconden. Uitslag Sprint 1. Leijenaar 2. Visser (Leeuwarden) 3. Snoodijk (Wieringen.) Hieruit ziet men dus, dat de indee ling der series niet geheel af was. Wij1 hebben respect voor het rijden van Snoodijk, welke dan toch de Wierin ger kleuren hoog hield doch de demi-finales hadden ook een herkan sing moeten behelzen. Ook de verlie zers hadden tegen elkaar moeten rij den. Doch men dient zich te houden aan het programma en daarmee is alles gezegd. Het is evenwel vanzelfsprekend een groote handicap geweest voor Jan Kreijger, dat hij nu geen gelegenheid meer kreeg een revanche te rijden. (Enfin, misschien komt dat nog wel eens, Jan.) Klink, onze bekende achtervolgings specialist wint de achtervolging van Th. de Boer, welke na 21 ronden werd ingehaald (5 min. 35 sec.) Dit is een zeer goede prestatie. De tijd was snel, als men nu nagaat, dat hij over elke 200 M. 15.47 sec. deed terwijl hij te gen Pijnenburg een gemiddelde reed van 16.2 sec. Ja, als de een den ander eenmaal in den rug kan zien gaat 't hard, dat is een bekend feit. De klassenment-race deed onze ren ners hun beste zijden toonen. Uitslag 1. J. Kreijger 2. Deijkers; 3. Snoodijk. De afval-wedstrijd werd gewonnen door S., Lont 2. Van Wijngaarden 3. Kamminga (Leeuwarden.) De koppel-wedstrijd gaf evenwel slechtere resultaten 1. Leijenaar- Hiemstra 2. Visser-Kamminga 3. op 1 ronde de Boer-Meulenkamp 4. op 2 ronden Meijer-Klink 5. op 3 ronden Lont-Kreijger (tijd 57 min. 38.) De Wieringers hadden dus hier niets in te brengen. „The HEIC-boys" in Cinema de Haan. Het was lang geen kwaad idee van Cinema de Haan om de pauze eens te vullen met een muzikaal programma. Daartoe waren de reeds befaamde HETC-boys uit Anna Paulomna geën gageerd en het moet ons van het hart, een prima amateursband. Een 15-tal heeren met een pianiste zaten Zondag (en ook Zaterdag) in band-opstelling op het tooneel en onder de tonen van een pittige marsch gaat het schuifgordijn open. Zij werden vanzelfsprekend met applaus begroet. De band-leider-violist, de hr. Rijkers, vraagt al direct eenige clementie voor zijn nog jeugdige amateursband, het geen eigenlijk niet noodig was geweest. De samenstelling van blaas- en strijk instrumenten was o.i. in goede verhou ding gekozen, al hadden wij gaarne een solo-trompettist erbij gezien. Doch nog maals het is een amateurs-ensemble en als wij dat vtor oogen houden kan het niet anders of de heer Rijkers heeft een compliment verdiend. De gekozen nummers wren niet alle even gemak kelijk. Noemen wij b.v. ,.Bij the chapel in the moonlight" waarbij Mej. Slikker voor de refrein-^eng zorg droeg. Verder de be@nde marsch „Officier of the day.", welke o.i. best werd uit gevoerd. Een open doekje was liet ge volg van het applaus, dat tenslotte op laaide. Een toegift volgde en dit was niets minder dan „il pleut dans la route" het was wel jammer dat „the lady-crooner" de Duitsche vertaling zong in stede van de oorspronkelijke Fransche chanson. Vermelden wij nog dat ook nog werd gespeeld „In einen Klostergarten" van van Catelby, een nummer dat zeer ze ker vele eischen stelt. Onder de boys merkten wij nog op onze plaatsgenoot de hr. Sicsling, wel ke niet onverdienstelijk de harmonica bespeelde en naar wij zagen alles uit het hoofd deed. Met dat al kunnen de HEIC-boys te- vredn zijn met hun eerste optreden op Wieringen het was inderdaad een succes. Tevens zij men indachtig dat de uitnoodi- gingen strikt persoonlijk zijn. B.K.C.-Nieuws. Een goede BKC-dag. 6 van de 8 punten bleven BKC's eigen dom. Weliswaar gingen de voornaam ste van BKC 1 naar Broekerhaven en ook dit had niet zoo behoeven te zijn in een wedstrijd waar BKC vooral na de rust steeds veel sterker is geweest. Slechts een doelpunt kwam uit deze groote overwicht en de 2 doelpunten die Strandvogels maakte in de eerste helft, waren uit misverstanden in de BKC-achterhoede. Hoewel in de twee de helft de juiste samenwerking kwam bleef het geluk uit en hoewel de gelijk maker in de lucht zweefde, mocht niets meer haten en leed BKC haar 2e nederlaag nu onverdiend, maar toch geteld. BKC 2 deed het des morgens in Den Helder beter tegen Helder 4 met 4-0. Dit was een mooie prestatie. BKC 3 won thuis met 2-1 van Oude Sluis 2. BKC A adsp. wisten om 12 u. thuis met 3-2 te winnen van Helder B. Dr. Aljechin is dik geworden.. Hij kan nu tegen een stootje. Iemand, die kort geleden dr. Alje chin te Parijs ontmoette, vertelde ons, dat de oud-wereldkmpioen er buiten gewoon goed uitziet. Men zal hem niet herkennen hij woog vroeger 78 Kg. en is door zijn melkkuur thans op 87 Kg. gekomen. Hij vertrok weer naar zijn landgoed te Dieppe, waar hij den laatsten tijd veelal verblijf heeft gehouden. Physiek is hij zeker uitstekend voor bereid en ook voor het overige zal men goed doen, zijn kracht niet te onder schatten. Huisvrouwen en margarine. De Nederlandsche Vereeniging van Huisvrouwen heeft een adres aan den minister van Economische Zaken ge richt, waarin, behalve erkentelijkheid voor de verlaging van de crisishef fing op boter met 10 cent per Kg. wordt betreurd, dat door de gelijktij dige verlaging van de heffing om mar garine met slechts 5 cents per Kg. - welke verlaging inmiddels tot 4 cent per Kg. is teruggebracht - de marga- rine-verbruikster, vergeleken bij de bo- terverbruikster, in een nadeelige po sitie is geplaatst. De vereeniging dringt aan op herzie ning van de voor de margarinever- bruikters ongunstige maatregelen. WOLHANDKRAB GEVANGEN. De heer N. I-Iartland, visscher te Koedijk, heeft in het Noord-Hollandsch kanaal onder de gemeente Zijpe nabij de Zijpersluis, een wolhandkrab ge vangen. VOOR DE VAKSCHOLEN PASSERDOOZEN TEEKENHAKEN TEEKENBORDEN voorhanden in Boskers Boekhandel Schagen, Oetober Paardenmarkt van 4 Oct. Aangevoerd 186 stuks. Prijzen als volgtVeu lens f 95165 1 Va-jarige Paarden f 175260 2 Va-jarige paarden f 165270 Rijtuigpaar- den f 150350 Werkpaarden f 225475 Slachtpaarden f 150325 Hitten f 125285. Handel goed. DE VEEMARKT. Alkmaar, 4 Oct. 1937. Op de heden gehou den veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt 78 Vette koeien f 170260 handel re delijk 25 Kalveren vette f 45—90 per kg. 6595 cent en gras f 3050 50 Nuchtere kalveren (slacht) f 616 36 Vette schapen f 2632 253 Vette varkens 5458 cent per Kg. handel redelijk. DE AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. Amsterdam, 4 Oct. 1937. Op de heden gehou den veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt281 Vette koeien, le kw. 72 —78 cent, 2e kw. 6470 cent en 3e kw. 5262 cent per Kg. slachtgewicht38 Melk- en kalfkoeien f 170230 122 Vette kalveren 2e kw. 56 62 eten en 3e kw. 64—54 cent per Kg. levend- gew.81 Nuchtere kalveren f 712 23 Scha pen f 2530 418 Varkens, vleeschvarkens, wegende van 90110 Kg. 6970 cent, zware varkens 6768 cent en vette varkens 6667 cent per kg. slachtgewicht7 Paarden f 100 170 2 Veulens, prijs niet genoteerd. DE WIER1NGERMEER. De Bazar van de Ned. Herv, Evan gelisatie. Zaterdag heeft de laatste Bazar-avond plaats gehad van de Ned. Herv. Evangelisatie. Afgaande op de goede resultaten die Slootdorp en Wieringerwerf hadden gegeven kon Middenmeer niet achter staan. Ook te Middenmeer is het zeer druk geweest, des middags toen het voor de kinderen bezoek was, was het er over druk en had men reeds meer ontvan gen als te Slootdorp en Wieringerwerf op de kindermiddag te zamen. Ook des avonds was het zeer druk en werd er een overvloedig gebruik van de verschillende attracties gemaakt. Aan het slot van den avond bracht de heer E. Hersvoort dank aan allen die hebben mede gewerkt aan het slagen van de Bazar's Uitslag verloting. Op de volgende lotno. zijn prijzen gevallen de hoofdprijs op 219 145, 6, 216, 280, 30, 194, 176, 137, 343, 59. De prijzen zijn af te halen bij Mevr. Was- sink, Poststraat Middenmeer. WIERINGERWERF. Onze plaatsgenoot de heer J. de Ruiter, filiaalhouder in de zaak van „De Tijdgeest" alhier, gaat hier vandaan. Hij heeft in samenwerking met zijn broer een winkelpand te Hoorn aangekocht. Aldaar zul len zij een kleedingmagazijn vestigen. Vrijz. Herv. De krans van Slootdorp begint vanaf morgen (Woensdag) weer om half acht. Bijbelcursus. Heden-avond half acht Bijbel-cursus Ds. Nijholt. in de Con sistorie, Slootdorp. Offcieel bezoek van Minister De Wilde. Naar wij vernemen zal Z.E. de Mi nister van Financiën, de heer De WI- de, Donderdag a.s. een officeel bezoek aan de W.-Meer brengen. Auto torpodeert motorbakiiets. Maandagmiddag heeft op de Iloorn- scheweg een aanrijding plaats gehad, die met uitzondering van de materi-j cele schade aan de heide voertuigen nog goed is afgeloopen. De hakkersknecht Schoon in dienst van den heer K. Kok,, reed op de motor bakfiets in de richting Middenmeer, achterop kwam Dr. Hoogkamer, in een behoorlijke vaart, luid signalen ge vend Plotseling stak S. die naar de boerderij van Oostra moest, zonder rich ding aan te geven den weg over. Een 'sterk remmen van Dr. H. voorkwam echter de aanrijding niet, de bakfiets werd geschept en Schoon zweefde een moment in het luchtruim, om daarna neer te ploffen. S. bleek bij onderzoek er nog goed te zijn afgekomen, hij had een bloeduit storting in zijn knie. De bakfiets was echter geheel in elkaar gekruld, terwijl de auto van Dr. IJ. aan spatbord en car rosserie tamelijk veel averij op had ge- Ioopen. Flevo-Nieuws. Hem 1-Flevo 1 7-0. Ook de Zondag gespeelden uitwed strijd tegen Hem 1, is voor Flevo een zware nederlaag geworden, het feit dat men onvolledig uit moest komen, was hier weer niet vreemd aan. Ver schillende spelers waren naar huis, zoodat met invallers moest worden uitgekomen. Toch waren er verschillende momen ten in de wedstrijd die van de nieuwe spelers het beste doen verwachten. Zondag a.s. And. Boys thuis, moge lijk dat dan het elftal in het veld kan komen wat stabieler is. Een tweetal hulppredikers aanvaard het dienstwerk iu de Wieringermeer. Zondagmorgen heeft te Slootdorp voor de Ned. Herv. Evangelisatie de Cand. Nijdam zijn dienstwerk als hulppredi ker aanvaard, waarvoor hij werd inge leid door Ds. Grocneweg van Hilver sum. Des middgs werd in de Geref. Kerk te W.-Werf de Cand. H. van Twillert door Ds. Chr. v.d. Vliet als hulppredi ker ingeleid. COÖPERATIEVE AANKOOPVEREENIGING IN DE WIERINGERMEER G.A. Maandagavond had te Slootdorp een verga dering plaats van de Coöperatieve Aankoop- vereeniging „de Wieringermeer" onder voor zitterschap van den heer G. Schoorl. Gezien het zeer slechte weer kan de opkomst van 23 leden goed genoemd worden. De voorzitter opent de vergadering met het gebruikelijk welkomswoord, waarna de notu len worden gelezen van de vorige vergadering, door den Secretaris de heer G. Smit, die zon der op of aanmerking worden goedgekeurd. Benoeming Zaakvoerder. Door den voorzitter wordt een overzicht ge geven, van de moeilijkheden die zich voor het bestuur hebben voorgedaan, om te komen tot de reorganisatie die thans wordt voorgesteld, i Het zal van het grootste belang zijn dat de I Coöperatie de veeboeren ook tot zich tracht t.e trekken, tot nog toe werd hier weinig of niets in omgezet. Een onderzoek heeft het echter uitgewezen dat indien wij de boeren evengoed bedienen als een ander dat doet, dat men van z'n eigen Polder Coöperatie de veevoeders wil betrek ken. Het bestuur zag zich genoodzaakt om een nieuwe zaakvoerder aan te steilc-n en riep hiervoor bereids solicitanten op. Op deze op roep kwamen 118 brieven binnen waarvan het bestuur ten slotte een voordracht van drie personen uit opmaakte. Deze is als volgt 1. R. Spikman te Hasselt2 G. W. Wes- terveld te Hoogwoud 3. K. Visser te Frane- ker. Nadat de voorzitter de candidaten voor zoo ver dit mogelijk is heeft toegelicht wordt met op één na algemeene stemmen de heer R. Spikman benoemd. Het door het bestuur voorgstelde salaris wordt vervolgens met algemeene stemmen goedgevonden. De voorzitter zet vervolgens uiteen wat de taak van de nieuwe zaakvoerder zal zijn. Het bestuur zal hem bij zijn entree bij de boeren volledig op weg helpen. De leverantie van veevoeder zal met alle kracht ter hand worden genomen. Het Cen traal Bureau zal helpen t.a.z. van de maalde rij, ook is een aanbod van een naburige maal derij gekomen, zoodat men voorloopig gehol pen is. Of men op den duur een eigen maalderij kan plaatsen hangt geheel af vanhetgeen de zaakvoerder voor deze zaak doet. Het be stuur heeft alle hoop, gezien de toezeggingen die zijn gedaan dat er toekomst in zit. Spr. doet dan ook een dringend beroep op de leden om de Coöperatieve gedachte uit te dragen. Het is een Polderbelang van den eer sten rang dat men zijn behoeften voor het bedrijf van een eigen coöperatie betrekt. In verband hiermede deelt spr. mede dat een, voorstel voor de volgende algemeene ver gadering van het bestuur is te verwachten voor uitbreiding van het bestuur met twee leden, welke plaatsen voor het weidebedrijf beschikbaar zijn. Verschillende vragen van internen aard komen nog uit de vergadering die tot genoe gen van de vragers door het bestuur worden beantwoord. De rondvraag leverde geen bijzonders op waarna sluiting volgde. VAN DER MOLEN, Broek op Lange- dijk, biedt zich aan voor TE SPREKEN OlIDELANDERWEG D 64 en 65. BIJ BLIJDORP. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Slootdorp. DONDERDAG 7 OCTOBER nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk te Slootdorp. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringerwerf. ZITTING WOENSDAG 6 OCTOBER nam. 1.30 uur tot 2.30 uur Dr. 1. TAMSMA, nam. 2.30 uur tot 3.30 uur Dr. A. HOOGKAMER in het Gym.-lokaal te Wieringerwerf. Biedt zich aan een net WERKMAN met 2 Zoons, met alle werkzaamheden volledig op de hoogte, zoowel in bouw- als op grasbe- drijf. Adres P. SCHOUTEN, WOGMEER B 45, (Post Spierdijk). VANAF HEDEN ZIJN WIJ TELEFONISCH AANGESLOTEN onder SIGARENMAGAZIJN A. POOT MIDDENMEER.

Wieringer courant | 1937 | | pagina 2