ONZE - FOTOPAGINA EEN VREEMDE VOGEL OP TJILILITAN. Een der Glenn Martin-bommenwerpers van de Ned. Indische luchtmacht is tijdens de luchtbeschermingsoefeningen te Batavia brandend neeergestort. Vijf personen kwamen om het leven van .Aneta", een der slachtoffers van ramp met den Glenn Martin-bom menwerper te Batavia fototechnischen dienst der K.N.I.L.M., een der slachtoffers van de ramp met den Glenn Martin-bommenwerper te Batavia De bekende Chineesche sportvlieger Khouw Khe Hien, die bij de ramp van den Glenn Martin-bommenwerper te Batavia om het leven kwam Een Grumman-amphibie, een voor Ned. Indië geheel nieuw type vliegtuig, landde dezer dagen op Tjililitan. Het toestel werd aangekocht door de Bataafsche Petroleum Mij. voor luchtfotografie en karteering. Het landings gestel kan geheel in den romp verdwijnen, waardoor het vliegtuig op het water kan neerstrijken Rondom de universiteit te Weenen deze week wederom tot betocgir.gen en on geregeldheden in verband met de internationale gebeurtenissen De oolitie moest verschillende malen inarüasn Het ongeluk met het nachtpostvliegtuig Berlijn Keulen - Parijs. Het wrak nabij Le Bourget, waar het toestel, door de duisternis misleid, tegen een boom vloog. De drie inzittenden kwamen om het leven tijdens zijn rede tot de leden van het kabinet, dat deze week in zijn nieuwen vorm voor het eerst bijeen kwam Skiën op gras. De ski-ïeam. die binnen!.o. wedstrijden in Noorwege reeds in training leden van het Engelsche ean c'e internationale n moeten deelnemen, zijn in hun e:qen tand In gezelschap van andere leden der vorstelijke familie brachten de Koning en de Koningin van Engeland een officieel bezoek aan de Britsche jaarbeurs te Londen De zoon van den vorst van Yemen (rechts) verlaat het Elysée te Parijs na de ont vangst bij president Lebrun Jan van Kempen, de dag te Den Haag in het is Woens- met mej. Dina

Wieringer courant | 1938 | | pagina 6