ONZE - FOTOPAGINA HUWELIJKSPLECHTIGHEID TE DOORN. Tr Hr. Ms. kruiser Java" vertrok Woensdagmiddag van Den Helder naar Ned. Indië. De Java" verlaat de haven. nagewuifd door een belangstellende menigte Na de huwelijksinzegening van Prins Louis Ferdinand von Hohenzollern -net Grootvorstin Kyra van Rus'and Achter het bruidspaar ex-keizer Wilhelm net zijn echtgenoote Prinses Hermine. Rechts op de foto H. K. H. Prinses Juliana, links: Z. K. H. Prins Bernhard Prins Louis Ferdinand von Hohenzollern en zijn gemalin poseerden op ongedwongen wijze voor de persfotografen in den tuin van het kasteel te Doorn alvorens hun huwelijksreis te aanvaarden Bij zijn aankomst te Rome werd Hitier door den Italiaan- schen Koning en Mussolini begroeten werd de eerewacht geïnspecteerd De toegangsweg tot huize Doorn wordt stofvrij gemaakt voordat de gasten arriveeren voor het huwelijk van Prins Louis Ferdinand von Hohen zollern met Grootvorstin Kyra van Rusland Het bezoek van den Duitschen Rijksleider aan Rome. - Hitier en Mussolini brengen den groet na de kransl^ging bij het graf van don Onbekenden Op hartelijke wijze werden het prinselijk bruidspaar en de gasten bij hun vertrek yan huize Doorn door een enthousiaste menigte begroet Mr. J. A. N. Patijn tijdens zijn rede op het internationaal congres voor verloskunde en gynaecologie in het Koloniaal Instituut te Amsterdam De huwelijksplechtigheid op huize Doorn. De hofprediker dr. Brune Böh- ring, die het huwelijk van Prins Louis Ferdinand von Hohenzollern met Groot vorstin Kyra van Rusland inzagende Na de plechtige onthulling van een borstbeeld van wijlen Z. K. H. Prins Hendrik in den gevel van de .De Ruyterschool" te Vlisslngen door H. M. de Koningin, legde de vorstin bloemen aan den voet van het gedenkteeken. Inwt: het onthulde borytbeeld Een onvergetelijk moment was het voor de deelnemers aan het défilé voor H. K. H. Prinses Juliana op Haar verjaardag toen ztj^aehter een der vensters van paleis Soestdijk de vorstelijke Familie ontwaarden en voor het eerst rrinse» Meatfi: zagen od den arrrt vin Haar Moeder. De geestdrift steeg tëh top

Wieringer courant | 1938 | | pagina 8