ONZE FOTO - PAGINA EEN DEFILE DER PADVINDERS. Z. K. H. Prins Bernhard woonde Woensdag op de Brink te Baarn het bloemencorso bij ter gelegenheid van zijn verjaardag. De aankomst van den Prins ■laaariano scoort, ban aardig moment uit dan voat. balwedstrijd Nederland -Ned. Indië, het hoofdnummer van het sportprmramma op den Qfempisohen Beo In het Amsterdamsen stadion eernnaro, oie ujoens oen wiympi.chen Uag in het stadion te Amsterdam van Zijn hooge belangstelling blijk gaf, Hat vóór den aanvang van dan voetbalwedstrijd Nadarland-Nad. IndI*, da spelars aan aleh vooratellen De padvinders hebben Woensdag voor Z. K. H. Prins Bernhard te Soestdijk gedefileerd ter gelegenheid van zijn ver jaardag, welk défilé ook door H. M. de Koningin werd gadegeslagen. De padvinders trekken voorbij de vorstelijke personen De te Amersfoort in garnizoen liggende troepen maakten Woens dag een marsob door de stad ter gelegenheid van den verjaardag van Z, K. H. Prins Bernhard De minister van Waterstaat, mr. dr. ir. J. A. M. van Buuren, bracht Woensdag een bezoek aan het Staatsvisscherhaven- bedrijf te IJmuiden De Lord Mayor van Liverpool, Alder- man Mlchael Cory Dixon, bracht Woensdag een bezoek aan den burge meester van Den Haag, mr. S. i. R. de Monohy (rechts) Interessante decoraties versieren de voornaamste punten van Parijs in afwachting van het bezoek van Koning George en Koningin Elizabeth van Engeland Tijdens het spelen voor Z. K. H. Prins Brink te Baarn bij bloemencorso op den varjaardag ven den Op het bordes van paleis Soestdijk slaan H. M. de Koningin en Z. K. H. Prins Bernhard het défilé gade, dat de padvinders Woensdag voor hun Kpnlnklljk commissaris hielden ter gelegenheid van diens verjaardag

Wieringer courant | 1938 | | pagina 8