<3^ Heb! U al hat prach tige Jubileum beek wan dit blad aangevraagd VERSIERING PALEIS NOORDEINDE Hei eertie deel ven de Maastunnel te Rotterdam Is Dinsdag utt den bouwput van de Heysch^haven naar de Waalhaven gesleepi Ken ktykje tijdens het Interessant transport In verband met herstellingen aan de sluis te Purmerend werd Woensdag een ponton brug over het Noordhollandsch Kanaal gelegd door het derde detachement pontonniers uit Dordrecht Op het landgoed .Elswout" had Woensdagavond een gecoslumeerde repetitie Larensche kapjes onder de belangstellende beaoekers van de vee- Éats voor hot openluchtspel .Eenheid Oranje dat ter gelegenheid van tentoonstelling der Gooische Landbouw-Sportvereeniging, welke fogeeringsjubileura van H. M. do Koningin z»l worden opgevoerd. Woensdag te Laren werd gehouden Historie herleeft Prof. dr. H. Frijda, rector-magnltlcus der Amsterdamsche Universiteit, die aangewezen is als promotor bij de plechtige promotie van H. M. de Ko ningin tot doctor honoris causa in de economische wetenschappen op 9 Sep tember a.s- Vier bronzen deuren zullen In den voorgevel van het Koninklijk paleis te Amsterdam de thans bestaande ver vangen. - Het plaatsen van de eerste halve deur, waarvan het gewicht 800 K.G. bedraagt met een lantaarnpaal en een hek nabij het stoomgemaal aldaar De situatie na het ongeva' Met de versiering van het paleis Noordeinde te Den Haag is een aanvang gemaakt in verband met de komende jubileumfeesten In tegenwoordigheid van Prins Aschwin (x) is Woensdag te Zutphen onder zeer groote belangstelling het stoffelijk overschot ter aarde besteld van wijlen mr. C. Ridder van Rappard, in leven Nederlandsch gezant te Berlijn Koning Christïaan van Denemarken nam persoon lijk deel aan de wedstrijden in het vogelschieten op de koninklijke schietbanen te Kopenhagen. De Koning aan schot

Wieringer courant | 1938 | | pagina 6