ONZE FOTO- PAGINA H. M. de Koningin verwelkomt Haar Koninklijken gast op het oogenblik, waarop deze den trein te Amsterdim verlaat In gezelschap van H. M. de Koningin begeeft Z. M. Koning Leopold zich naar de Koninklijke wachtkamer op het Centraal station te Amsterdam Up het station te Koosendaal werd L. M. Koning Leopold namens de gemeente Roosendaal een herinnerings wandbord aangeboden De „Nieuw Amsterdam" is voor het eerst in het dok van Wilton Feyenoord te Schiedam opgenomen, om een grooten schoonmaak te ondergaan. Het zeekasteel op het droge De inspectie der eerewacht voor het Paleis Noordeinde door Z. M. Koning Leopold na Zijn aankomst met H M de Koningin te Den Haag „IdooT't-rancl" werk 'o:: den a'braak van de vers-er mg te Amsterdam na het ver trek van Koning Lecpoid Z. M. Koning Leopold temid den der autoriteiten tijdens Zijn bezoek aan de Belgische Legatie Ie Den Haag Geheel links minister Spaak; naast den vorst de gezant, Z. Exc. baron Herry Tijdens het bezoek van Z. M. Koning Leopold aan de Fokkerfabrieken te Amsterdam. De Koning begeeft zich naar een der werkplaatsen, gevolge; door H. M. de Koningin Ladders worden langs de „Nieuw Amsterdam opgeheschsn voor den grooten schoonmaak van dezen oceaanreus in het dok van Wilton Feyenoord ie Rotier- dam Je bemanning van Hr. Ms. llottieljeleider „Iromp", die tijdens het bezoek van Koning Leopold igplaats had <n de Amsterdamsche haven, bracht de voor geschreven eerbewijzen bij den overtocht van H. M. de Koningin en Z. M. Koning Leopold per pont over het IJ op weg naar de Fokkerfabrieken De laatste reis van Koningin Maud van Noorwegen. Op een door paarden getrokken affuit werd het stoffelijk overschot der vorstin door de straten van Londen naar het Victoria Station gebracht

Wieringer courant | 1938 | | pagina 8