ZITTING COÖP. BOERENLEENBANK „WIERINGERMEER," ROTTERDAMSCHE BANKVEREEN. Aan iiet jaarverslag over iyod aer Rotterdamsclie ba.nis.vereenigiiig N.V. ontieenen wij liet voigenae bet is ae Voste maai, aat de Directie der bank een verslag aan nare aanaeei houders mag voorleggen, up 1 octoner j.1. mochten wij immers aen dag ner- aenken waarop, in iou3, net ueariji van onze instelling een aanvang nam Het feit is door ons m stnte her dacht de aigemeene politieke toe stand in de wereid, juist om aien tijd, leiade daartoe. Voor het economisch leven in het al gemeen zou men ly38 niet onder de be paald gunstige jaren mogen rangschik ken. Weliswaar kwam langzamer hand een herstel van den terugsiag, die, in den zomer van lyo7 ingetreden, tot diep in het volgende jaar voelhaai bleef, maar dit herstel was nog niet a. gemeen en berustte voor een belang rijk gedeelte zeker op bewapenings- conjuctuur. En ook al zou men voor ons land den toestand aan het einde des jaars met een. zij het matig, opti misme, willen beschouwen, men moet met iedere voorspelling voor de toe komst voorzichtig zijn, gezien de nog altijd verwarde en telkens weer ge spannen internationale politieke ver houdingen. Deze toestand van groote onzekerheid moest ook hier te lande wel remmend werken op het bedrijisleven en daar door op het Bankbedrijf. De credietaanvraag ging dan ook verder terug en demteurensaldi daal den niet onaanzienlijk, eensueeis om dat menige onderneming in oen korten tijd die achter ons ligt tot aiiossing van scnuiden in staat is geweest an derdeels, en dat wei in de voornaamste plaats, omdat het voor het bedrijfsle ven in het algemeen niet wenscnenjk, maar meestal ook niet mogelijk was om nieuwe zaken te ondernemen. Ook de internationale goederenfinan ciering kromp steeds meer in uoor ae autarkische maatregelen in de ver schillende landen. De geldmarkt bleef bij voortduring zéér ruim en niet loonend het bedrag aan liquide middelen waarvoor geen rendaneie belegging is te vinden, ver minderde niet. öiechts de emteie weken van politieke spanning m het najaar trok de rente iets aan. De hierboven gescnetste omstandig heden in aanmerking genomen, is de door onze instelling in net aigeioopen jaar behaalde winst bevredigend. Indien onze voorstellen, die de in stemming van Commissarissen heb ben, ook Uwe goedkeuring wegdragen, zal, na de storting in het Pensioen fonds en een aiscnrijving op genouwen van ruim f 55u.uuu en na toevoeging van f 5u0.0üb aan de gewone reserve een dividend van 5 pet. worden uitge keerd. Winst- en Verliesrekening Het winstcijfer van Kente en wissels bedraagt f 4.812,609,42 Provisie f 4,708,605,85 Elfecten en Syndicaten f 836,855,15. De debetzijde der Winst- en Verlies rekening vertoont de navolgende cij fers Bedrijisonkosten f 6*212,273,36 Pensioenfonds f 3oo,u41,07 Afschrij ving gebouwen f 551.11/,46 Reserve f 50o.o0 Dividend f 2,250,000 Divi dend en tantiémebelasting f 279,921,50; Tantièmes f 147,750 Saldo op nieuwe rekening f 568.449,23. DU1TSCHE DIENSTBODE GLARRLST&LRD Te Bloemendaal drie families bestolen. Te Bloemendaal is een 37-jarige Duit che dienstbode gearresteerd. Zij bleek bij drie families, waar zij in dienst was geweest, levensmiddelen, kleeren en andere artikelen te hebben gestolen, zelfs pruiken, pannetjes en gloeilam pen. Op het oolitiebureau is een groote voorraad van het gestolene goed verza meld. De dienstbode zal ter beschikking van de Justitie te Haarlem worden gesteld. 3.06 Corner voor Nederland. 3.07 Van der Veen schiet ver naast. 3.10 Draiger geeft aoor aan Vente, Veine schiet in 1-1. Vente en Draiger schieten naast. Vente schiet over. Van Maie redt. Vrije scnop voor Nederland. Einde eerste hent, stand i-1. Kleine voorsprong voor Nederland had beter de verhouding weergegeven. 2e HnL.fi Aanvang 2e hent. Draiger geeit aoor aan Vente. Vente scniet in 2-1 2 Corners voor Nederland. Van der Veen schiet naast. Vente schiet naast. Smit scmet tegen de lat. Harder schiet in. Draiger, Smit en Harder schieten. Sano redt. 3.38 Corner voor Hongarije. Van Male redt. Vrije schop voor Hongarije. Vente spinet naast, 3.11 3.12 3.13 3.14 o.i5 *30 3.31 3.32 3.33 3.35 o.ob 6.3/ 6.40 «j.41 3.44 3.45 3.46 3.47 3.49 3.50 ö.bl Stien Duijnker Miek Poppen en Geertje Jongkind. Deze groep kreeg dan ook het hoog ste aantal punten en dus de eerste prijs. Mw. Zon en Bets Klare hadden n le prijs met Schotsche Hooglanders terwijl Harten-vrouw en -heer (Annie Brouwer en Mw. van Dijk) eveneens 'n eerste prijs veroverden. Aan de prijzen kunt U dus wel zien dat er belangstelling was. Een gezelig bal, geleid door den hr. D. Nieuwbuurt, verhoogde de vroolijk- heid. EEN PUT GEDEMPT. Eindelijk is dan na veel geschrijf en gepraat de zoo langzamerhand be rucht geworden fesijibij het benzine station, waarin zoovele auto's gesneuveld zijn, wateren van Rijks wege dichtgegooid. En dat het niet overbodig was, blijkt wel uit het feit, dat een personenauto, die gisteravond bij het station wilde ONS Wl ERIN GE RMEERH OEK. JE. Smit geelt door aan Vente, naast tanken, zich in de weg vergiste en op Corner voor Hongarije. Schot op Ned. aoel, naast. Sauo redt. Vente scniet naast. De Harder kopt over. de kuil afreed. Er in tuimelen was nu echter niet meer mogelijk en de auto- moblilist kon eigen kracht weer op de weg terugkeeren. DEN OEVER. Blijkens een adverten tie in dit nummer, wordt Zaterdag en Zondag de Revue „Hoe bestaat het", van den Heer Joh. v. Glabbeek in Zaal Wiron opgevoerd. Voor hen,, die nog lid willen worden van „Apollo", be staat gelegenheid zich alsnog op te ge ven bij den secretaris, den heer D. Ver- faille of des avonds aan de zaal. VISSCHERIJ-NIEUWS. Zoo langza merhand gaat het seizoen van de ha- ringvisscherij aanbreken. Enkele vis- scherslui hebben reeds hun kamers uitgezet. De resultaten zijn echter tot nu weinig bemoedigend. Verwacht wordt, dat de haring om streeks dezelfde tijd als vorig jaar zal komen. Of het evenwel dezelfde groote hoeveelheden van enkele jaren geleden zullen zijn, blijft een open vraag. BUITENLANDSCH NIEUWS. 3.52 bmit schiet naast. 3.53 Van Male redt. 3.54 Vente schiet over. 4.00 Corner voor Nederland. 4.02 Hongarije doelpunt 2-2. 4.03 Van Male redt. 4.04 Draiger geeit door aan Harder. deze schiet in 3-2 4.05 Vente scniet in. Buitenspel. 4.u8 Vrije schop voor Nederland 4.10 Corner voor Nederland. 4.13 Van Veen schiet over. 4.14 Van Mele redt. 4.14 Corner voor Hongarije FLESSCHEN WIJN IN BESLAG GENOMEN Een winkelier in net Fnidsen te Alk maar had in zijn etalagekast diverse iiesschen wijn - afkomstig van de fa briek van Geels - en van sommige fles scnen was, waarschijnlijk dooraat de lijm niet voldoende kleefde, een etiket aigevaiien, waarop vermeld stond dat de inhoud l&fe-lbVz pGt. alcohol he- vatte. Door de pontie is hier Zondag morgen een inval gedaan. Alle iles- schen werden nagekeken en een vijf tal in beslag genomen. Dat dit op zondagmorgen ten huize van dezen winkelier de noodige conster natie verwekte, laat zich begrijpen. H.M. DE KONINGIN DANKT Voor de beangstelling, welke Haar radiorede mocht onder vinden. Van ofticieele zijde meldt men het navolgende Waar het Hare Majesteit de Konin gin niet mogelijk is voor de tallooze adressen en brieven, welke Haar naar aanleiding van Haar op 2/ Januari j.1. gehouden radiorede van allerwegen be reikten, zoowel uit het Moederland als luit Nederland onder de keerkringen, 'elk aizonderlijk van Hare erkentelijk heid te doen blijken, wenscht Hare Majeteit daarvoor op deze wijze Haren dank te betuigen. Met belangstelling heeft Hare Maje- wordt echter geklaagd in de stad steit kennis genomen van de gedach- Béziers, waar ongeveer 900 jonge mill- ten door zoovelen op schrift gesteld, tairen zijn ondergebracht. Deze jonge- Hare Majesteit verheugt zich over den mannen verblijven in een kazerne, weerklank, welken de denkbeelden in waar zij niets doen dan klagen over Hare radiorede neergelegd, in wijden het eten (hetzelfde eten, waarmee de kring hebben gevonden en waardeert Fransche soldaten tevreden zijn) en re de bereidwilligheid tot verwezenlijking bellie plegen. Toen onlangs bij éen hun van de geestelijke en moreele herbewa ner een besmettelijke ziekte werd ont- pening, welke zich alom geopenbaard (dekt, moesten alle^ anderen heeft. SLECHT BELOONDE GASTVRIJHEID Zuid-Frankrijk klaagt over Spaansche vluchtelingen. De bevolking van Zuid-Frankrijk is steeds slechter te spreken over het ge drag der Spaansche vluchtelingen. In sommige plaatsn wordt de atmosfeer tamelijk troebel. De Spanjaarden zijn zeer ondankbaar zij laten het eten, dat men hun geeft, slingeren en de kleeren smijten ze liever op straat dan dat zij ze wassche'n, als ze vuil zijn. De hotelhouders van het bad plaatsje Lamalou klagen steen en been, want hun hotels - die zoo lang zamerhand in gereedheid moeten wor den gebracht voor het a.s. seizoen - zijn stampvol zieken. Wel is hun offi cieel meegedeeld, dat de hotels eind Maart ontruimd zullen zijn, maar het verblijf van de Spanjaarden maakt een grondigen schoonmaak noodig. Ver scheiden hotels züllen totaal gedesin fecteerd moeten worden. Het meest GEMEENTE WIER1NGEN. NEDERLAND-HONGARIJE 3-2 Buiten vrijwel ieders verwachting is het aan 't Nederlndsche eltal gelukt een overwinning te behalen op een Voetbalploeg die als 2e gerangschikt staat achter Italië van de continen tale landen. Het verloop van deze bui tengewoon spannende wedstrijd was in 't kort als volgt lste HELFT Aftrap door Hongarije. Vrije schop voor Hongarije, lste doelpunt voor Hongarije 0-1 Vrije schop voor Holland. Schot v.h. Hongaarsche doel, naast Corner voor Nederland. Schot tegen de Hong. doelpaal. Corner voor Nederland. Vrije schop voor Hongarije. De Harder schiet hoog over. Van Male houdt ingeschoten bal Vrije schop voor Hongarije. Schot op Nederl doel, juist over Vrije schop voor Nederl. op 40 M. Smit schiet naast. Vrije schop voor Nederland. Draiger schiet in. Scabo redt. teen ontsmet worden en gewasschen worden, hetgeen heel wat voeten in de aarde had. Enkele jongens ontsnapten en moesten worden opgespoord. Thans heeft zich in de kazerne de gevreesde „cafard" voorgedaan, een gemeenschap BALMASQUE EEN GROOT SUCCES pelijke aanval van woestheid,, die men Het gemaskerd hal, (lat Zondagavond we[ eens „woestijnziekte" noemt, in „Concordia" werd gehouden, is ge- j)e miliciens gingen elkander en ande- bieken een groot succes te zijn geweest. ren te lijf. De burgemeester van Béziers, Niet alleen dat vele paren zich hadden Albertini, heeft dezer dagen verklaard: opgegeven, doch ook de belangstelling jj< bet, er niets op tegen, wanneer van de zijde der niet-deelnemers was Spaansche vrouwen en kinderen in buitengewoon groot. Een drukte van be- onze stad verblijf houden, maar van die lang. Het was een bonte schikeering ge-interneerde soldaten moet ik van allerlei costumes en men kon niets hebben. Zij vormen een groot ge zien, dat er veel werk van was ge-1 vaar en ik zai blij wezen, wanneer die maakt. Spanjolen vertrokken zijn. De Jury, bestaande uit de dames op het oogenblik heeft zich nog geen Wilms-Mostert, Grietje Bosker Jd. en ernstig incident voorgedaan en even- de heeren Noorden, Zanstra en Bakker mjn een kwaadaardig ziektegeval, had dan ook een moeilijke taak. Even- maar wat niet is kan nog komen, wel wist men ten lange leste een uit spraak te doen, welke wij hieronder la ten volgen, le Prijs Daddy Longlegs (Vadertje Ik houd mijn hart vast. Autoriteiten kunnen de kaeerne niet bezoeken, want zij worden met scheldwoorden ontvan- gen. Deze Spanjaarden zijn lui en drif Langbeen) Tonny van Albert Schmitt; tig. Maar er is een nog grooter gevaar. Luciierkoning, een pracht creatie door I Beziers herbergt namelijk een aintal den hr. Oostdijk Fantasie-Meisje, Mej. 'vluchtelingen, die bij particulieren zijn 2.30 2.31 2.40 2.41 2.48 2.49 2.50 2.51 2.56 2.57 2.58 3.00 3.01 3.02 3.03 3.04 3.05 Appi Brouwer Kunstschiltteres, Mej Sijtje LontSigaret, Mej. W. de Jongh. 2e Prijs Bijgeloof, Jo Ruitenburg Idem, Marie Koorn Sd. Blokkendoos, Nely Hall weeg Groentevrouw, Tr. Rotgans Chamberlain, Annie Omis; Mannelijke daghit, de hr. J. Vrielink. 3e Prijs Veerkeersteeken, Mej. Met- je Meijer Sneeuwwitje, Mej. Jo Idemi; Amor, Mej. Marie Lont Indisch Meis je, Reina Dijkshoorn Pierette, R. Vos. 4e Prijs Fantasie-matroosje, Mej. An nie Baijs Minister, Arie Timmerman; Amor, Annie Heijblok Pierette, Jan- nie Russelman Stalenboek, Nan Omis 5e Prijs Slingerplant, Mej. C. Tij- sen Idem, G. Klein. Groepen. Een speciale vermelding verdienen de dames De Haan en con sorten. Deze vertegenwoordigden een ondergebracht. Hun aantal schat ik op ongeveer 400. Het zijn voor het mee- rendeel extremisten, anarchisten, die bij relltejes enz. altijd haantje de voor ste zijn en 'n zeker deel der bevolking ophitsen. Nóg eens wij allen hier zul len een zucht van verlichting slaken, als de Spanjaarden eindelijk weggaan, we hebben er dubbel en dwars genoeg van BIJNA EEN KWART MILLIOEN JODEN HEEFT DUITSCHLAND VERLATEN. Van semi-officieele Duitsche zijde wordt medegedeeld, dat tot November 198 ongeveer 240.000 Joden Duitsch- land hebben verlaten. De meesten van hen zijn naar de Ver prima groep Zigeuners namelijk Dien eenigde Staten gegaan, verder naar de de Haan, Mw. Engel-de Haan Mw. Staten van Zuid-Amerika, Engeland, Oden-de Haan Mw. Duijnker-Lont Frankrijk, Nederland, Zwitserland en Jannie Rotgans Jannie Duijnker China. Politie. Gevonden Een Rijwielbelas- tingmerk 1938-1989. Een heeren-porte- monniie inh. ongeveer f 4. Inl. Gem. Veldwachter Slootdorp. UITZAAI ZOMERGRANEN. Hoewel de weersgesteldheden nu niet altijd daartoe bijzonder lokten, zijn desniettegenstaande de eersten der landbouwers begonnen met de uitzaai der zomergranen. Aangezien de opper vlakte voor de te zaaien producten nog beperkt is te noemen, (de sporen der strenge winterdagen geven een overduidelijk bewijs daarvoor), des te moeilijker valt echter de keus,, wat men moet zaaien in de plaats der afgevro ren wintertarwe-rassen. Het lijdt dan ook geen twijfel of een verschuiving zal vermoedelijk zijn waar te nemen naar het artikel erwten of iets soortge lijks. Ook zijn onderscheidene ha. vlas voor de teelt 1938 weer toegezegd, ter wijl het artikel zomertarwe wel ruim schoots zal worden uitgezaaid. Bedankt voor beroep. Ds. B. Nijholt, welke een beroep ontving van de Ned. Herv. Gem. te Glinie, (Fr.) heeft voor dit beroep bedankt. Politie. Gevonden Twee kostelooze rijwielplaatjes en een huissleutel. Verloren een hondenzweep. Onbeheerd aangetroffen een dames rijwiel. Inl. bij den Gem.-Bode. NED. BIJBELGENOOTSCHAP Atd. W.-Meer en Omstreken In de Geref. Kerk te Slootdorp hield Maandagvond bovengenoemde afdee- llng onder leiding van Ds. C. v.d. Vliet hare jaarvergadering. De opkomst had grooter kunnen zijn. Slechts een 14-tal personen waren aanwezig. Na gebed leest de voorz. Ps. 19, 2e ge deelte, heet daarop de aanwezigen har telijk welkom, inzonderheid Ds. D. Haars van Nieuwe Niedorp. De secr. Jac. Smid leest de notulen, welke onder dank worden vastgesteld en goedgekeurd. Uit het verslag memo- reeren we, dat het ledencijfer klom tot 13 leden en dat der begunstigers steeg tot 52, zoodat een goede vooruitgang viel te constateeren. Het jaarverslag van den penningen. Joh. Schuitema meldt een afdrage van f 98.41 aan het Ned. Bijb. Gen. voor '37, aan Bijbels f 15.80 voor 1938 afgedra gen f 118 en f 16.50 aan Bijbels. Cand. H. van Twillert rapporteert namens de controlecomm,, dat alles in de beste orde was bevonden en stelt decharge der penningm. voor. Voorz. dankt hierop allen voor de be toonde werkzaamheden. Het Reglement worlt hierna gewij zigd en wel art. 8 op voorstel van het bestuur in dier voege, dat thans de mogelijkheid wordt geopend om voor gangers en predikanten direct na ves tiging in den Polder, als bestuurslid te doen toetreden met alle rechten. De wijziging werd aangenomen. Hierna volgde bestuursverkiezing. De aftr. heer Jac. Smid werd met algemeene stemmen herkozen. Ds. D. Haars, Doopsgezind predikant te N.-Niedorp. hield daarop als gede legeerde voor het Noorden van het N. B. G. een causerie over Het nut der Bijbelverspreiding in zijn alzijdige be- teekenis. Daartoe mede te werken is de doelstelling en taak van het N.B.G., doch daartoe is noodig, geld en hulp van leden en donateurs. Nadat de spr. het groote nut der Bijbelvertaling breedvoerig heeft besproken, eindigt spr. met de opwekking dat iedere ga ve of penning aan het Bijbel Gen. gege ven, groote waarde heeft. Zoodat de Bijbelverspreiding nog effectiever kan worden uitgevoerd. Eenige gestelde vragen werden vlot beantwoord. Ds. v.d. Vliet brengt daarop spr. en de vragers hartelijk dank. De Bibliothecaris brengt hierop ver slag uit over de in 1938 gevoerde afzet, (de cijfers werden reeds in verslag penningm. vermeld.) Op verzoek geven we nog even de adressen in de W.Meer van verschil lende depots. Te Slootdorp bij Mej. Meeuwsen, wel ke een depot beheert van N.B.G., waar men Bijbels kan bekomen, terwijl de heer H. Leijten, bibliothecaris te Mid- denmeer eveneens Bijbels in voorraad heeft. Ook te Kolhorn is een depot ge vestigd. Nadat nog de opwekking werd ge daan, propaganda te voeren, sloot Ds. Haars met dankzegging. CENTRAAL GENOOTSCHAP De Afd. W.-Meer van het Centraal Genootschap voor Kinder-vacantie- kolonies en Herstellingsoorden, heeft Maanuag een uiisteaenu gesiaague pro paeanaa-avonu genouuen. r>e tvutsvereemging had haar too- neeigroep voor uezen avond aigestaan en van ae met groot succes voor ae ge- neei gevuiae zaai het Dnjspel „Heen uuij nelije in z n zak" opgevoerd. het stuk liep er weer lijn af. De heer Snel, lid van net Hoofdbe stuur hield aan het uegin van den avond een propaganda-reue, waarin hij opwente het wei-K van het Centraal Genootschap te steunen. Eeii verloting met mooie prijzen ging vlot van de hand. het Iaat zien aanzien dat deze avond niet allen een moreel, doch ook een imancieel succes is. Politie. Verloren 2 duimstokken en 2 beenpijpen. Inl. Politie Middenmeer. VOLKS HOOGESCHOOL. Het is eenige weken geleden dat we terug kwamen van de. Volkshooge- school „Alardsoog" te Balckeveen. Men zou zeggen, wat heeit dit te be- teekenen. Voor een buitenstaander die er nooit is geweest of er nooit van ge hoord heeit, zegt dit dan ook niets. Juist voor deze menschen willen wij hier een opwekking schrijven, om er eens kennis van te nemen. Men kan dit op velerlei manieren doen. B.v. Uoor Drochures te lezen, die worden uit gegeven. En tot de meer jongeren zou den wij willen zeggen, bezoek zoo gauw als je eenigszins in de gelegenheid bent een cursus, want dan weet men pas •vat bovengenoemde school wil en doet. De school wil zooveel mogelijk (er zijn gelukkig altijd meer inschrij vingen dan plaatsen) jonge menschen van welke gelooisrichting of politieke kleur ook, bij elkaar brengen, om sa men de problemen en vraagstukken van allerlei aard te bespreken. Maar vooral om elkaar te leeren waar deeren en begrijpen. We zien maar al te vaak in onze naaste omgeving, hoe de menschen verdeeld zijn in groepen en standen. Dit wordt in bovengenoemde school niet opgeheven) m >ar als je te rug komt, voel je toch dat men nader tot elkaar is gekomen. En dit is toch wel één van de mooiste dingen die we kunnen bereiken. Een hechter aan eensluiten van de jeugd zal naar ons inzicht pleiten voor de toekomst. We willen besluiten, met allen die dit lezen, op het hart te drukken, neem kennis van de Volkshoogeschool-ge- dachte, of volg een cursus. Ondergeteekenden verstrekken alle inlichtingen. G. Wittink, Meeuwstraat 11, W.-Werf H. v. Heusden, Meeuwstr. 40, W.-Werf. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Middenmeer. DONDERDAG 2 MAART nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in de Consistoriekamer van de Ned. Herv Kerk te MIDDENMEER. PLAATSING AANGEBODEN ALS VOLONTAIR, op akkerbouwbedrijf (intern). Brieven aan H. SCHURINGA, Torenstraat 16, Middenmeer. ZAADTEELT 1939. N.V. J. L. ROBERIUS Zaadhandel Winschoten VRAAGT NOG EENIGE TELERS voor TUINBOONEN, witkiem f 18 p. ko. TUINBOONEN, Hangers f 19 Desgewenscht over Wageningen en piksel voor leesloon. Vertegenw. P. VOS Mz. AARTSVVOUD TEL. 6. WOENSDAG OP DE BEURS. HOND WEGGELOOPEN „ras" herder straathond. Kleur bruin grijs. Inlichtingen aan S. L. MANSHOLT, Hoornscheweg, Middenmeer. K^n. ES— en goed helpen hierbij 1 neipen nierDi) altijd een poeder of cachet van Mijnhard*. Mijnbardt s Poeders per stuk 8 ct. Doos 45 ct. Cachets.genaamd.,Mijnhardtjes"2'st. lOct.DoosSOct Tel. 32 gevestigd te MIDDENMEER, Brugstraat 42 Postgiro 254466 Aangesloten bij de „COÖPERATIEVE CENTRALE RAIFFEISEN - BANK" te UTRECHT. Het kantoor te MIDDENMEER is open 's Maandags 's middags van 14 uur. 's Dinsdag 's middags van 14 uur. 's Avonds van 7—8V2 uur. 's Woensdags van 's morgens 9 tot 's middags 4 uur. 's Donderdags 's middags van 14 uur. 's Vrijdags 's middags van 14 uur 's Zaterdags 's morgens van 9—12 uur. RENTEVOET voor SPAARGELDEN tot een bedrag van 5000.per persoon of gezin 2 3/4 daarboven 1% voor CREDIETREN TE in loopende rekening voor leden als regel tot een bedrag van f 5000.2% daarboven 1% voor niet-leden IV2 en V* voor DEBETRENTE zoowel bij voorschotten als loopende- rekening 3 3/4 De Bank belast zich verder met alle bankzaken als aan- en verkoop van effecten, inwisseling van coupons, vreemd geld enz.Spaarbusjes worden kosteloos verstrekt. Safe-loketten te huur k t 5.— per jaar enf 1.— per maand.

Wieringer courant | 1939 | | pagina 2