OMZE FOTO - PAGINA Wat er van de „Galeries Modernes" aan de Lange Viestraat te Utrecht Is overgebleven na den lellen brand, die Maandag het gebouwencomplex geheel verwoestte. Een overzicht van de ruïne Da honing van Z. H. Paus Piu» XII la Roma. De Paus teelt na idn kroning den zegen „Urbi et Orbi" De voorgevel van het uit de 13de eeuw dateerende kasteel Bergh te 's Heerenberg, dat door feilen brand bijna geheel verwoest is leden der Groningsche vrouwelijke studentenvereniging en leerlingen der huishoudscholen hielden Woensdag in Groningen een oliebollendag ten beto Tan een week vaeantie vaar huismoeders alt door do crisis getroffen gezinnen Als proet worden op een gedeelte van den in aanleg zijnden autoweg Heerlen Geleen over een afstand van 3 K.M. de machines uitge schakeld en zullen 350 arbeiders tewerk gesteld worden. To Schinned zijn reeds 200 werklieden aan den arbeid H. M. de Koningin is Woensdag van haar vacantiereis uit Zwitserland to Don Hoag teruggekeerd. Do aankomst aan hot S.S.-station De F.l K A hield Woensdag in het Diaconieweeshuis der Ned. Herv. Gem. te Amsterdam een persconferentie in verband met de van 20 tot 25 Maart a.s te houden kinderbeschermingsweek. Een kijkje tijdens den rondgang Op Schiphol is de opleiding begonnen der nieuwe air hostesses en stewards, die op 17 April as. op de Europeesche luchtlijnen van de K.L M. zullen worden aangesteld. De eerste rondgang op het vliegveld Toilet maken voor de groote honden tentoonstelling in Olympia Hall te Londen

Wieringer courant | 1939 | | pagina 8