ONZE FOTO - PAGINA EIEREN-ZAMELEN. „Mot do trekschuit". Eon groot aental schoolkinderen uit Lisse werd Woensdag getracteerd op een bloamenvaart door de bollenvelden „Een el Is geen ei, twee ei ii een half ei, drie el Is een Paatchel Traditio neel trok de Helveirtsche jeugd Woensdag weer rond langs de huizen, om eieren In te zamelen Voor de versterking van den mwenoigen mensen der talrijke personen, die voor de Fransche pre sidentsverkiezing te Versailles vertoefden, waren omvangrijke maatregelen De „Yankee Clipper" is na zijn grooten transatlantischen tocht te Southampton aan gekomen •proopingen voor de op 19 April a s. Ie houden verkiezingen der Provinciale Staten la Woensdag op het hoofdpost- MDtper te Amsterdam een aanvang ge maakt De training der duizenden recruten, die zich aanmelden voor de uitbreiding van het Engelsche territoriale leger, li In vellen gang Op terugreis van Calabriê naar Rome legde Mussolini te Napels den eersten steen voor een nieuwe vliegtuigfabriek. Musiejlnl teekent het herdenkingsboek [eventlg apen, afkomstig uit Calcutta, zijn Woensdag in den Heegaoheit Merentuin losgelaten op de speciaal daarvoor gebouwde epenreta. De nieuwe beweners in hun typische omgeving Nu het Voorjaar z'n intrede doet, neemt de belangstelling voor de Artis weder toe. Vooral voor de jeugd ls de Artis een groote attractie. Hiernaast een foto die laat zien hoe de Jeugd zich met „Jumbo" amuseert. FRESIDENT LEBRUN is weder voor 7 jaar gekozen als President der Fransche Republiek. Ter herinnering diene dat Albert Lebrun, die thans voor een tweede periode van 7 jaar bewoner van bet Elyssée zal zijn, 29 Augustus 1871 in Mercy-le-Haut bij Metz werd geboren, waar zijn vader landbouwkundige was Zijn familie bezit er nog uitgestrekte stukken grond en zijn broeder Gabriel beheert er thans nog een boerenhoeve. Albert liep de Polytechnisch School en de Academie voor Mijnbouw af, en werd al spoedig in wetenschappelijke kringen een bekende persoonlijkheid door zijn publicaties over mijnbouw en spoorwegwerken in Frankrijk. De foto links toont het Hoofd van de Fransche Staat bij een wandeling te Mercy le Haut, waar hij voor enkele vacantie-dagen verbleef.

Wieringer courant | 1939 | | pagina 8