ONZE FOTO - PAGINA De treinontsporing nabij Delft veroorzaakte Woensdagavond de stagnatie in het Göring in Lvbië. - De Duitsche veldmaarschalk inspecteerde bij zijn aankomst te Tripolis in gezelschap £e bewoners van den Haagschen spoorwegverkeer tusschen Den Haag en Rotterdam. De situatie op de plaats van Dierentuin hebben hun zomerverblijf het déraillement van maarschalk Balbo de eerewacht betrokken De papegaaien verhuizen De Ned. Indische Athletiek Unie organiseerde te Mee ster Cornelis belangrijke wedstrijden. Een der vèr- springers in actie Uit de haven van Nieuwediep vertrokken Woensdag Hr. Ms. O 13 en O 14 voor een oefenreis naar Ned. West-lndië Het 23ste congres der Federale Unie van oud-strijders en oorlogs-invaliden is te Lyon gehouden. Tijdens het spelen der volksliederen Een tank-afdeeling van de Poolsche weermacht in het Poolsche grensgebied, waar belangrijke militaire contingenten zijn samengetrokken in verband met den internationalen toestand Pétain bij het ▼■riaten van den Quai d'Orsay te Parijs Belangstelling voor het pluimvee, dat zelfs niet ontbrak op de tentoonstelling „De ideale woning", welke te Londen werd gehouden Op de vlucht voor de Italiaansche troepen Albaneesche boeren verlaten hun land, om elders een goed heenkomen te zoeken Een snapshot bij de controle aan de Joego Slavische grens De landing der Italiaansche troepen in Durazzo. De ontscheping der gemotori seerde afdeelingen en rijwiel regimenten In de Albaneesche haven

Wieringer courant | 1939 | | pagina 8