ONZE FOTO-PAQiNA H. M. DE KONINGIN TE BRUSSEL. i'KÉÉËÉl Bij Haar aankomst op het station te Esschen werd H. M. de Koningin begroet door Z. K. H. Prins Karei van België (links) Na afloop van de officieele ontvangst H. M. de Koningin ten stadhuize te Brussel, werd ter wille van de in het midden van het marktplein opgestelde kinderen door den koninklijken stoet een extra ronde over de markt gereden In de open calèche gezeien, begeven H. M. de Koningin en Z. M. Koning Leopold zich naar het Brusselsclie stadhuis voor de officieele ontvangst De Reuzen van Brussel en de Vier Heemskinderen ontbraken niet op het défilé voor H. M. de Koningin tijdens het bezoek der vorstin aan de Belgische hoofdstad H. M. de Koningin met Z. M. Koning Leopold op het balcon van het paleis te Brussel tijdens het avondlijk défilé ter gelegenheid van het officieel bezoek der Nederlandsche vorstin VP het balcon van het stadhuis te Brussel neemt H. M. de Koningin in ge zelschap van Z. M. Koning Leopold en vele autoriteiten de hulde der in woners van de Belgische hoofdstad In ontvangst Het m.s. .Koningin Emma" van de Mij. .Zeeland" arriveerde Woensdag voor een tweedaagsch bezoek te Amsterdam. De .Koningin Emma* is het nieuwe schip, dat bestemd is voor den dagdienst Vllsslngen-Harwich Ofschoon de Hooge Raad het nieuwe RAP. verbindend had J*oest in Brussel ter ga- verklaard, bleef Woensdag het meerendeel der .wilde bussen" Jegenheid van het koninklijk rijden in afwachting van de maatregelen der politie bezoek. - Er wordt druk gevlagd Pt feestelijke Intocht van H. M. de Koningin in Brussel, Pt stoet op weg naar het koninklijk paleif

Wieringer courant | 1939 | | pagina 8