ONZE FOTO-PAQINA INDISCHE MARINE MANOEUVRES De eerste groote exportveilingen van aardbeien zijn te Bever wijk gehouden. Vele manden met de sappige roode vruchten werden aangevoerd Bij het verlaten der Soerabajasche wateren hield het Indisch vlooteskader, dat op weg was naar Nieuw Guinea uitgebreide oefeningen voor de marine- propagandafilm. Het eskader vaart uit Een overzicht der werkzaamheden aan den rechter Maasoever te Rotterdam voor den tunnelbouw, welke reeds belangrijke vorderingen maakt De bekende St. Jansmarkt te Den Bosch Is Woensdag ge houden. Er bestond veel be langstelling voor deze traditie Achter de tralies. - Jeugdige aandacht, die in haar gelaatsuitdrukking een studie op zich zelf vormt b» don tunnel, die den linker en den rechter Maasoever te Rotterdam lang met elkander zal verbinden Met donderend geraas passeeren de bommenwerpers der Indische luchtmacht het vlooteskader, dat, op weg van Soerabaja naar Nieuw Guinea oefeningen hield voor de apotheose van de marine- propagandafilm .Het zal waarachtig wel gaan" Burgemeester dr. W. de Vlugt en zijn echtgenoote vervullen hun stemplicht tijdens de verkiezingen voor den ge meenteraad van Amsterdam Ouden van dagen aan de stembus in het gemeentelijk verzorgingshuis aan de Roeterstraat te Amsterdam tijdens de verkiezingen voor den gemeenteraad van de hoofdstad Het vischseizoen is weer geopend. Een dorado voor den beoefenaar van de hengelsport ^ngeveer 200 uitgewekenen zullen in het conferentieoord van den Zendingsstudie-Raad te i worden ondergebracht Een der gebouwen, waar de yluotoelingeü een gastvrij onderdak zullen

Wieringer courant | 1939 | | pagina 8