Schapenvleessh veikrijgbaar N. Rotgans Het ongeval trok honderden belang stellenden. De Coperniucustraat bood een beeld van verschrikking de ver nielde wagen, de lading in stukken en brokken over den weg verspreid en het reddingswerk van de brandweer, gevolgd door het vervoer van drie ge wonden naar het Ziekenhuis. De drukte ter plaatse bleef nog gerui men tijd aanhouden, want de politie deed vele opmetingen en maakte fo to's, waarna ook de omgevallen ver- huisauto kon worden weggesleept. HOE DE S.D.A.P. ZICH HAAR FUNCTIE ALS REGEERINGSPARTIJ DENKT. Ministers Albarda en Van den Tempel spreken. Twee Excellenties voerden als p.g. het woord woord op een bijeenkomst van de Federatie Amsterdam der S.D.A.P. ziedaar het wel meest sprekende bewijs van de nieuwe fase, welke de op een na grootste politieke partij in Nederland zoo juist is ingegaan. NAAR EEN NIEUWE ORDENING. De Voorzitter, de heer Koos Vorrink zei ondermeer Ook buiten de rijen der S.D.A.P. dringt het besef steeds meer door, dat het noodig is om de welvaart en de vrede te or- ganiseeren. De tijd is voorbij, dat de arbei dersklasse vrij willig haar hoofd op het blok gaat leggen en zich laat wijsmaken dat „laten uitzieken" en „aanpassen" de hoogste en laatste wijsheid is. Het is thans zoover, dat op een advies van negen mannen een adres van veertien mannen is gevolgd en dat een nieuwe economische politiek in vele, ook niet soc.-dem. kringen noodzakelijk wordt geoor deeld. En zoo staat de S.D.A.P. thans met een nieuwe verantwoordelijkheid tegenover de toe komst. De ban is gebroken na een langen tijd van strijd en miskenning, maar ook na een tijd van vruchtbare oppositie. Thans regeeren wij dus mee, zoo vervolgde de heer Vorrink. En zullen er nu wonderen gaan gebeuren Neen. Er zijn immers ook geen wonderen gebeurd, toen indertijd Wi- baut wethouder van Amsterdam werd Wij, sociaal-democraten, hebben trouwens ook niet het geloof in wonderen noodig om vast te staan in onze beginselen. En wat zal nu de Troonrede bevatten Daarop zullen wij even moeten wachten, maar nu staat reeds vast, dat onze ministers enkel een kabinetsprogram hebben geaccep teerd, dat voldoende ruimte biedt voor hun soc.-dem. werkzaamheid. Dr. J. van den Tempel, de niouwe minister van Sociale Zaken, v SOC.-DEM. MINISTERS SPREKEN. Minister v. d. Tempel wil hier geen regee- ringsprogram uiteen zetten. Dat komt straks, na den derden Dinsdag in September. Wel wenscht spivzijn eigen meening te geven over de beteekenis van de deelneming der S.D.A.P. aan de regeering. Spreker herinnert er aan, hoe dikwijls er vroeger reeds een principieele strijd is ge voed over het al of niet deelnemen van soci alisten aan een regeering. Maar de weelde van een dergelijke strijd kunnen wij ons thans in een brandend Europa niet veroorlooven. Hier wil ik, aldus minister V. d. Tempel, een oproep tot steun en medewerking richten tot alle goed-willende in den landt tot onder nemers, arbeiders en burgers, om gezamenlijk te werken voor de bestrijding van de werk loosheid. Daarmee verdoezel ik, aldus spr., geen be ginselen. Men kan toch ook overprincipes vechten met een volle maag Ir. J. W. Albarda, de nieuwe minister van Waterstaat (rechts) en Chr. J. I. M. Walter minister van Koloniën, Z.Exc. ir. J. W. Albarda sprak ondermeer In dagen als deze, nu de partij „de deur" is binnengegaan, herinnert spreker zich nog menigmaal het jaar 1933, toen de S.D.A.P. óók de deur werd opengehouden, maar toen spr. kon verklaren het kozijn is mij te laag Want gij kunt ons wel breken, maar niet buigen. Hulde brengt spr. thans aan het wijs be leid van H.M. de Koningin, die het mogelijk heeft gemaakt dat de S.D.A.P. deel van de regeering kon gaan vormen (luid applaus) en hulde wil spreker tevens brengen aan de moedige vasthoudendheid van de kabinets formateur jhr. De Geer, die volhield, ondanks alle critiek. Een nieuw tijdperk, aldus besluit spreker, is in de Nederlandsche staatkunde aangebro ken. Moedig zijn we dat tijdperk ingetreden bewust van de groote moeilijkheden, maar ook vol blijdschap. Blijdschap, omdat nu ein delijk de groote waarden van de arbeiders klasse van beteekenis voor ons geheele volk zullen worden. Daarin voorgegaan door minister Albarda, heffen allen ten slotte het geroep „vrijheid" aan en, na het zingen van de Internationale, gaat de vergadering uiteen. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. OPENBARE VERGADERING van den RAAD der gemeente Anna Paulowna op WOENS DAG 16 Augustus 1939, dep namiddagts te TWEE uur ten Raadhuize. Punten ter behandeling. 1. Notulen. 2. Mededeelingen a. Ged. Staten hebben het besluit tot on- aerhandschen verhuur van het bloembollen- bedrijf op „Ceres" aan J. A. van Rijn goedge keurd dd. 2 Aug. j.1. no. 168 b. bij besluit van 2 Aug. j.1. no. 165 heb ben Ged. Staten goedgekeurd het besluit tot het aangaan van een overeenkomst met den Anna Paulownapolder en Abr. Dekker. c. de wijziging in het Kasgeldleeningsbe- sluit is door Ged. Staten goedgekeurd dd. 26 Juli j.1. no. 234 d. de wijzigingen in de begrooting 1938 vastgesteld door den Raad in zijne vergade ringen van 1 Juni j.1. en 19 Juli j.1. zijn door Ged. Staten goedgekeurd resp. dd. 19 Juli no. 170 en 26 Juli j.1. no. 231 e. rapport omtrent de schatting van de waarde van de eigendommen der gemeente ingebracht in het grondbedrijf. f. de heer P. R. H. Noorman heeft zijne benoeming tot Hoofd der o.l. school I aan genomen. B. en W. hebben den datum van ingang der benoeming vastgesteld op 22 Au gustus a.s. 3. Verzoek om vermindering van zijn aan slag in het schoolgeld van N. Bakkum. 4. Verzoek om een bijdrage in de kosten van het gemeentelijk lyceum te Den Helder voor een leerling uit deze gemeente. 5. Voorstel om de gemeenschappelijke re gelingen met de gemeente Zijpe, betreffende toelating van leerlingen uit deze gemeente op scholen in die gemeente, in te trekken. 6. Voorstel tot het verleenen van machti ging tot het doen van uitgaven voor feeste lijkheden in -verband met de geboorte van Prinses Irene. 7. Voorstel om te besluiten tot aanschaf fing van een nieuwe brandspuit met toebe- hooren, waarvan de kosten geraamd worden op f 5000. 8. Wijzigingen der begrootingen voor den dienst 1938 en 1939 en in verband daarmede voorstel om te besluiten tot intrekking van de aanvrage om een bijdrage uit 's Rijks schatkist in de kosten van de gemeentehuis houding over 1939. 9. Voorloopige vaststelling van de gemeen terekening over 1938, en van het bedrag het welk per leerling voor de o.l. scholen is uit gegeven. 10. Vaststelling van een nieuwe politie verordening. 11. Rondvraag. Anna Paulowna, 11 Augustus 1939. De Burgemeester, M. Th. MIJNTIF,FF. BREEZAND. Vertooning van de film Ouden van Dagenrit had het bestuur van de afd. Bond voor Staatspensioneering Breezand gekozen als hoofdnummer in de Propaganda- avond die Zaterdag gehouden werd. Als bij werk zou de Bondsfilm, en als spreker de Heer De Bruin optreden. Nu trof de afd. Breezand het erg slecht. Eerst eenige dagen geleden kreeg men afbericht van de film en eenige uren voor de aanvang der bijeenkomst tevens telefonisch afbericht van den spreker. In aller haast gelukte het de Heer Van Kampen, (Breezander Postbode van vroeger), thans kantoorhouder te Sint Pancras bereid te vinden een propaganda-rede uit te spre ken en in dit opzicht had men geen betere vervanger kunnen vinden. Geweldig mooi was zijn rede. Het waren, echte ware woorden. 10 Nieuwe leden traden tot de afd. toe. Voor de Bondsfilm had men 2 voetbalfilms weten te bemachtigen, n.1. de wedstrijden WieringerwaardB.K.C. en B.K.C.Schagen, echt leuk was het vele bekenden op het witte doek te zien. Tevens werd de Ouden van Dagenrit twee maal gedraaid wat geweldig insloeg een luid hoera ging op toen de bekenden goed zicht baar waren. Wed. Kok en Wed. Krouwel b.v. in hun wagen. Deze film is dan ook bij uitstek goed gelukt. Een en ander vulde de avond goed en had de afd. Breezand na eerst veel tegenspoed een goed geslaagde avond. HARDDRAVERIJ. Op de grasbaan te Klei ne Sluis werd Zondag j.1. een draverij gehou den waaraan 14 deelnemers deelnamen, n.1. Loblied, Donna Bella, Cisca B, A. Rosaline, Don Juan, Rapenhaupt, Occasion, Vasal, Noma B„ May Toddington, Dacota, Sara- band, Bandage, Zora. In de eerste omloop won Loblied van Donna Bella Rosaline van Cisca B. Rapenhaupt van Don Juan Occasion van VaselMay Toddington van Noma BSaraband van Dacota Zora van Bandage. De 2e omloop won May Toddington van Loblied Rapenhaupt van Zora Saraband van Rosaline Occesion stilstaand paard. 3e omloop won May Toddington van Occa sion Rapenhoupt van Saraband. De finale luide le prijs f 60.May Tod dington, eig. Mevr. Arbous, Amsterdam, be rijder J. v. Leeuwen Sr.2e pr. f 25.Rapen haupt, eig. dezelfde, berijder J. van Leeuwen Jr.3e prijs f 10.Occasion, eig. Ursum, opmeer, ber. J. v. Leeuwen Jr.4e pr. f 5. Saraband, eig. enber. Strooper, 't Zand. Er was veel belangstelling en heel veel spannende ritten. GEMEENTE ZIJPE. ZIJPE. „ALGEMEEN POLDERBELANG." Zaterdagavond werd ten lokale van den Heer S. Kuiper te Schagerbrug een vergade ring gehouden van de vereeniging „Algemeen Polderbelang Zijpe." De voorzitter, de heer H. Rezelman, opende de bijeenkomst en uitte den wensch hoewel de opkomst bevredigend geacht kon worden dat nog meerderen belangstelling voor het werk der vereeniging toonden. Spreker wees er op, dat nog veel meer ingelanden als lid tot de vereeniging moesten toetreden im mers men krijgt hierdoor medezeggenschap bij candidaatstellingf|^voor leden van het Polderbestuur. Nadat door den heer G. van der Sluijs rap port hieromtrent was uitgebracht, werd de rekening en verantwoording goedgekeurd. Hierna kwam in bespreking de candidaat- stelling voor de eerstkomende Polderbestuurs verkiezing. Als Heemraad moet aftreden en is herkiesbaar de heer J. Rampen te Schager brug, als Hoofdingeland treden af de heeren V. Bakker en W. Jimmink, te Schagerbrug (beiden eveneens herkiesbaar). Met algemeene stemmen werd besloten bo vengenoemde heeren in de aangegeven func ties wederom candidaat te stellen. In de vacature C. Kraakman, die wegens het bereiken van den vastgestelden leeftijd niet meer herkiesbaar kon worden gesteld, zal candidaat worden gesteld de heer S. P. Schilder te Burgerbrug. Bij de hierop gevolgde bestuursverkiezing werden tot bestuursleden der vereeniging her kozen de heeren H. Rezelman, S. G. de Lan ge en G. van der Sluijs. Bij de rondvraag gaf de heer Komen in overweging bij de vergaderingen der vereeni ging in den vervolge de pers uit te noodigen, welk idéé algemeene instemming vindt. Hierna sluiting. SCHAGEN. V. D. J. O. - KAMPEN. Op Zondag 13 Augustus j.1. eindigde de kampen van de Vrijz. Dem. Jongeren Organi satie. Er werd één waterkampweek gehouden op de Wijde Ee in Friesland bij Grouw, waar men o.m. de zeilsport beoefende, terwijl drie land- kampweken werden gehouden te Oosterbeek bij Arnhem, waaraan ook 7 jongeren uit onze omgeving, leden van de afd. Schagen der V.D.J.O., deelnamen. In iedere kampweek vielen een paar inleidingen o.m. een uitste kende inleiding over „Enkeling en Gemeen schap" door Tjeerd Smeding. Voorts werd er veel voorgedragen en geza menlijk gezongen en hielden de deelnemers wandel-, fiets- en boottochten. De kampen werden door de jongeren zelf geleid en heb ben het vertrouwen van de deelnemers in de waarde van hun organisatie nog versterkt. Met overtuiging zullen zij stelling de propa ganda in het komende jaar voeren. De afdeeling Schagen is, naar wij vernemen, inmiddels gegroeid tot 50 leden, waardoor zij een der grootere afdeelingen in den lande is geworden. GEMEENTE WIERINGEN. KLINK VERLIEST VAN SCHULTE OP DE VEKA-BAAN doch dwingt tot zulk een hoog tempo, dat Schulte totaal leeggereden is. Zaterdagavond werden op de Veka- baan te Amsterdam Wielerwedstrijden gehouden, waarbij als voornaamste nummer de revanche tusschen Schul- te en Klink op het programma stond. Het gevecht dat Detme tegen Schutte heeft geleverd, heeft het talrijke pu bliek in hooge extase gebracht. Hier verschenen 2 renners aan de start een Schulte, die het niet kon heb ben door een Klink onttroond te zijn geworden een Klink, die zijn zoo moeilijk verworven titel wilde hoog houden. In deze uiterst spannende ra ce werd een nimmer te voren gemaak te tijd genoteerd n.1. 6 min. 19,4 sec. De snelste tijd door Groenewegen tij dens de kampioenschappen gemaakt was 6 min. 28 sec. dus bijna 9 sec. ver schil. We kunnen dan ook gerust zeg gen, dat deze athleten alles op alles ge zet hebben en elkaar hebben opgejaagd Het Veka-baanrecord stond op naani van Fr. Slaats 6 min. 25,6 sec., zoodat dit nu op naam van Schulte is komen te staan. De start gaf Klink direct al eenige voorsprong, doch spoedig lagen de ren ners gelijk en daar ging het er van door. Geen duimbreed gaven ze el kaar toe. De eerste 3 Km. bleven zij nagenoeg gelijk liggen en was het een kwestie van centimeters. Doch deze koningen van de poursuite wisten wat zij wilden en toen nog V,-fa Km. te rij den was, gooide Klink op het reeds zeer hooge .tempo nog een schepje. Schulte kreeg het toen even benauwd, want Klink haalde op. En toen be gon Gerrit aan zijn achterstand te klul ven. Centimeter na centimeter liep hij in en in de laatste ronden kon hij nog gebruik maken van zijn eindsprint, welke iets sneller was dan die van Klink, zoodat deze met 2 M. moest ver liezen. Schulte werd dood-vermoeid van zijn fiets af gedragen en was meer dood dan levend. Het spontane gejubel van zijn stadgenooten deed hem besef fen, dat hij gewonnen had. En Klink, Deze stapte als immer bedaard van het fietske en wilde naar de cabine stappen hij had immers gedaan wat hij kon om het publiek een pracht staaltje van wielersport te laten zien Doch dit publiek wilde ook Klink in de roem laten deelen. want een ieder snapte wel dat Klink Schulte gewoon weg gedwongen had zich heelemaa* leeg te rijden. De tactiek van een be- ONS WERKEN OP ZONDAG. Het verzoek van verschillende landbouwers om in verband met de ongunstige weersge steldheid die men heeft gehad, op Zondag te laten werken is door het gemeentebestuur afwijzend beschikt. DE IIEELE POLDER WORDT THANS WEER OMGEWROET. Waar men ook komt momenteel in den polder is men bezig wegen te herstellen. P-T.T. legt nieuwe kabels en breekt de straten op. Over de volle lengte van den polder is men thans bezig aan de nieuwe hoofdver keersweg. Hier en daar ziet men tusschen het koren een dragline opstellen. Het is als in de eerste dagen van den polder. Men wroet hem van voren naar achter weerom. Men kan waardeering hebben voor Water staat dat men nieuwe snelverkeerswegen aan legt, doch dat men dwars door verkaveld land heen gaat alleen om wat bochten is wel wat verspilling. Thans worden onmogelijke stroo- ken grond van het bedrijf afgesneden. Indien men de bestaande weg had gevolgd zou dit niet noodig zijn geweest. Wie het nieuwe gedeelte paralelweg ziet van de Schagerweg bij Middenmeer vraagt zich af waarvoor of dit noodig is. Hier wordt een ge*» vaarlijk kruispunt gemaakt wat totaal over bodig was. De sluiswachterswoningen staan op dat punt hopeloos in de weg. Erg veel bewondering kunnen we voor deze nieuwe toestand niet hebben. SERIEWEDSTRIJDEN FLEVO. Onder goede belangstelling zijn Zondag te Middenmeer de serie wedstrijden van de voet balvereniging Flevo gespeeld. Begonnen werd met de wedstrijd Flevo I Aartswoud I, die door Flevo met 41 werd gewonnen. De volgende wedstrijd Succes 2Joodsch Werkdorp werd door Succes 2 met 31 ge wonnen. In de verliezersronde AartswoudJoodsch Werkdorp was de stand 03. De wedstrijd van de middag was die om de eerste en tweede prijs Succes 2Flevo 1, die in een 10 overwinning voor Succes ein digde. Succes won hiermede dus de beker. De uitslag was als volgtSucces 2 le pr., Flevo 1 2e pr., Joodsch Werkdorp 3e pr., Aartswoud 4e pr. In Hotel Smit werden de prijzen door den voorzitter de heer J. Vos uitgereikt. De heer Klein die alle wedstrijden leidde komt een woord van waardeering en hulde toe. JAARVERG. MANDOLINE-VEREEN. „KUNST NA ARBEID" Op 11 Aug. hield bovengenoemde ver eeniging haar jaarvergadering. De voorz. sprak het openingswoord en toonde aan, dat na de uren die de de repetities vragen, er ook nog iets is in het vereenigingsleven, dat ook de aandacht vraagt en wel het doel en streven uit te lijnen, en aan de veree niging datgene te geven wat ze noodig heeft. Laat men zich vooral bewust zijn, dat voor de jonge leden een verg. even nuttig is als een repetitie. Door verhindering van de secr. H. Bo- dewitz, bleef het jaarverslag achter wege. Volgde dat van de penningm. Boeken en bescheiden waren gecontro leerd door de controle-leden Mej. J. Hoekstra en de heer H. Loof. Bij monde van Mej. Hoekstra werd verslag uitge bracht en verklaard, dat alles keurig in orde was bevonden. De voorz. bracht dank aan penningm. en leden van de controle. Hierna was de verkiezing van be- stimrsleden aan de orde. De voorz. en 2e voorz. resp. de heeren L. Feikes en P. Jongkind werden bij acclamatie ge kozen. Bij schriftelijke stemming wer den gekozen tot secr. H. Bodewitz penningm. Mej. G. Feikes bestuursle den de heer S. L. Mansholt en Mej. J. Hoekstra. Hierna volgde bespreking uitvoering. Voor medewerking op deze avond viel het oog op het gezelschap Daan Pool. Contact zal hiermede gezocht worden. Als geschikte tijd werd in het laatst van Oct. of begin Nov. genoemd. Nog werden benoemd tot controleurs over de instrumenten Mej. B. v.d. Wal en de heer J. Feikes. Nadat door voorz. met klem was aan gedrongen op goede beandeling der nieuwe instrumenten en ernstige stu die, werd de verg. gesloten. SLOOTDORP. Zondag 13 Aug. hield de vischclub Vischverwachting haar maiandelijksche weds-trijdJ, Ditmaal was het Oeversche kanaal gekozen. Door het vele riet langs de kanalen is het moeilijk goed aan de kant te komen, vooral bij nat weer. Te ongeveer 9 um* nam de wedstrijd met 24 man een aanvang. Er werd goed gevangen, in totaal 90 stuks werden buitgemaakt. De le prijs werd gewon nen door den heer Tieleman 2e pr. M. Smit. 3e pr. li. Lokken. In totaal waren er 12 prijzen welke door onderscheiden deelnemers werden gewonnen. De prijzen werden met een. gepast woord door voorz. Dijksma uitgereikt. ginnend renner. Want den volgenden dag moest hij in Nijmegen weer tegen Gerrit rijden. Dit maakte ons niet be zorgd, want wij weten, dat Klink de kracht bezit 3 achtervolgingen op een dag te rijden en dan telkens betere tij den maakt. Dit is bij Schulte juist an dersom. Die moet zich te veel inspan nen om nog wat te kunnen beteekenen in volgende wedstrijden. Het is dus in het geheel niet erg, dat Klink eens van Schulte verloren heeft. Dit zal hem leeren beseffen, dat Gerrit een tegenstander is, die niet DEFINITIEF geslagen kan worlen. Dus altijd op passen. Na de genoemde achtervolging kwa Aan een uitnoodiging van de club BarsingeJ orn om deel te nemen aan 'li wedstrijd adaar op 27 Aug.. werd aan genomen. Er wordt deelgenomen met 2 corpsen van ieder 8 man. Het was Zondag een mooie dag voor de club. De belangstelling is stijgende, daar de club thans reeds 34 leden telt. böndsconcodrs te M.-MÉe1T~j De eerste symptonen voor het in 1940 te houden Bondsconcours van Chr. Mu ziek- en Fanfarecorpsen beginnen zich te vertoonen. Het is ons namelijk opgevallen, dat in het bosch te Middenmeer reeds een terrein wordt geprojecteerd. De bosch paden worden danig verbreed, terwijl op 't lagekapte perceel eerstdaags gras wordt ingezaaid benoodigd voor do stoffeering in het a.s. voorjaar van een groene grasmat. Het muziekconcours te houden op Hemelvaartsdag en waar. aan 20 corpsen zullen mededingen, zal zeer zeker wel belangstelling wekken, daar 1940 tevens het 2e lustrumjaar is van onzen Polder. Een bijzonder woord van lof aan de plaatselijke superieuren, voor de thans reeds loyale medewerking aan de voor bereiding van dit te houden concours, is hier zeer zeker op zijn plaats. middenmeer. Het was Zondag voor Ds. S. P. Nijdam, thans predikant te Nieuw-Buinen, voorheen Voorgan ger bij de Herv. Evangelisatie in de W -Meer, een zeer bijzondere en ge wichtige dag. Toen toch werd Z.Eerw. tot hei predikambt bevestigd door Dr. Unnink van Opperdoes. Het kerkgebouw was geheel gevuld, terwijl ook circa 30 personen uit de Meer de plechtigheid bijwoonden. Dr. Unnink had tot uitgangspunt ge kozen Filipp. 1 6. Aan de handoplegging namen deel Dr. Unnink en Ds. 1. Faber van Schoon oord, waarna de zegenbede uit Ps. 134 3 staande werd toegezongen. In de middagdienst verbond de jonge predikant zich aan zijn nieuwe en eerste eigen Gemeente. Bij deze gelegen heid was eveneens het kerkgebouw geheel bezet. Ds. Nijdam koos tot in trede tekst 2 Cor. 5 19-21 de woorden: „Laat U met God verzoenen." Na beëindiging der dienst richtte Ds. Nijdam bijzondere woorden van dank aan zijn vroegere leeraar Ds. Steenbeek en roept de medewerking in van Kerkeraad en Gemeente, alsook van de Kerkvoogdij. Ik weet, aldus spr., dat mijn taak mijn taak in deze gemeente van onge veer 2000 zielen vrij veel omvattend zijn. waarnaast nog de taak als voorz. eener Evangelisatie hem wordt opge dragen. Door verschillende personen werd het welkom toegeroepen, o.a. door de Kerkeraad van Nieuw Buinen. door de Kerkvoogden. Bestuur der Ilerv. Evangelisatie te Dromernermond. Ds. I. Faber, Consulent, sloot de rij van sprekers en voerde het woord na mens de Ring, en liet nog zingen Gez. 91 3 en dankt Ds. Nijdam voor de goede woorden, waarmede de plechtig heid was besloten. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Middenmeer. ZITTING DONDERDAG 17 AUG. wam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in de Consistoriekamer van de Ned. Herv. Kerk te MIDDENMEER. P. BRUIN komt eiken Woensdag aan de Beurs met een groote partij, van eigen fok kerij afkomstige JONGE HENNEN W. LEGHORNS en R. ISL. REDS. VANAF HEDEN WEER Beleefd aanbevelend, 4 Slagerij SLOOTDORP. men de beide andere finalisten tegen elkander uit: Pijnenburg en Groene wegen. Wat een verschil met de vooraf gaande wedstrijd. Dit was een spel van kat en muis. Groenewegen was in staat den Pijn in te loopen, maar deed zulks uit piëteit tegenover „good old Pijn" niet. De gemaakte tijd 6 min. 35,2 sec., geeft dan ook wel aan. dat dat hier een onbelangrijke strijd werd geleverd* De koppelwedstrijd ver regende. a 4 i KLINK NAAR MILAAN. A.s,( Zondag zal Deth Klink afreizen naar ^ilaan om daar nog een weekje

Wieringer courant | 1939 | | pagina 2