Onze Foto-Pagina Ons plaatselijk blad komt huis aan huis ilaor advertentien de beste reclame Een platina-bruiloft in den Amsterdamschen Jordaan. Oome Kees en Tante Mina in de Willemstraat te Amsterdam vieren op 3 November a.s hun zeventigjarig huwelijksfeest De conferentie der vier Noordelijke staten te Stockholm - V. I n r.fcrkko, hinland; Munck, Uenemarken; Naiiio, Finland; koning Haakon van Noorwegen; koning Gustaaf van Zweden; koning Christiaan van Denemarken; Koht, Noorwegen en Sandler, Zweden. - (Telegrafisch overgebrachte foto) de eerste groote aanvallen op het Westelijk front hebben plaats gehad, is ook het werk der ambulance-afdeelingen intensief geworden. Een der treinen, wachtend op zijn droeven last Mr. R J van Beekhoff is benoemd tot burgemeester der gemeente Zoelen met ingang van 16 October Koning Gustaaf van Zweden verwelkomt den president van Finland bij diens aan komst te Stockholm ter bijwoning van do vergadering der vier Noordelijke (Tefegrafisch overgebrachte foto) Achter de tralies. - De Duitsche grens-afsluiting langs de Nieuwstraat te Kerkrade tusschen de grens- kantoren Pannesheide en Strass is gereed. De vroeger zoo drukke internationale straatweg is zoo goed als uitgestorven De Parijsche lycea zijn weer opengesteld en de studen ten, thans voorzien van het onmisbaar gasmasker, hebben de colleges hervat Onder den druk der internationale gebeurtenissen trelt Finland uitgebreide voor- zorgsmaatregelen. De evacuatie van de jeugd der hoofdstad Helsinki is op groote schaal begonnen De thee wordt zorgvuldig gewogen voor het geurig kopje, dat voor de andsverdedigers wordt geschonken De Finsche Alands-eilanden staan in verband met de besprekingen te Moskou in het middelpunt der belangstelling. Een typische opname in het gebied van deze eilanden-groep In dienst leert men zich behelpen. Al is het bed niet met kapok-matrassen uitgerp3, dö v- slaap is er niet minder verkwikkend om

Wieringer courant | 1939 | | pagina 8