Onze Foto-Pagina 1 Ons plaatselijk blad kamt hals aan hals Vonr advertentien de beste reclame De vijvers van het Nationale Park de Hooge Ve'uwe zijn met de zegen leeg gevischt Menig prachtige karper werd buitgemaakt De Britsche onderzeeër „fhetis*, die eenige maanden geleden en moeilijkheden eindelijk aan de oppervlakte gebracht. Dt Anglesev ngelukte, is na veel tegenslag en •j'kboot komt boven water nabij De Amstordamsche wielrijders waren blijkbaar slechts weinig onde> den indruk van het nieuwe .fiets-parkeer- verbod" op sommige punten der stad De Finsche delegatie bij haar vertrek uit' Helsinki voor de onder handelingen te Moskou: V.l.n r.Paasikivi, Nykopp en Paesonen De Schie, een der typische Rotterdamsche binnenwateren, is gedempt en de brug bij het Hofplein wordt afgebroken Een en ander is van groote beteekenis voor de nieuwe verkeerswegen, waarvan het Hofplein het knooppunt zal worden De controle op contrabande wordt door de Fransche en Engelsche marine met groote scherpte voortgezet. l:i menige Fransche haven is heel wat lading van neutrale schepen gelost Generaal Franco op het balcon van het gouvernementshuis te Saragossa tijdens de viering der nationale feesten, welke met uitbundigen luister plaats had Gasmaskers staren U aan. In de gaskamer aan het depót van den Gem. Reinigingsdienst te Den Haag konden Woensdag diegenen, die in het bezit zijn van een gasmasker, hun eigendom beproeven. Velen maakten van deze gelegenheid gebruik TEEKEN - MATERIALEN IN GROOTE VERSCHEIDENHEID VOOR DE VAKTEEKENSCHOOL. BOSKER's BOEKHANDEL H.-hoef Middenmeer. Tijdens het ongeval op den weg van Hedel naar den Bosch, waarbij een militaire auto slipte, tegen een vrachtauto botste en zwaar beschadigd werd, kwam een achter de eerste auto volgende wagen met militairen eveneens te slippen, reed achteruit van den dijk en kwam in een sloot tot stilstand. Op den weg van Hedel naar Den Bosch slipte Dinsdag een, auto van de militaire filmdienst, tengevolge waarvan de wagen tegen een vrachtauto botste en ineen werd gedrukt. De beschadigde wagens na het ongeval.

Wieringer courant | 1939 | | pagina 8