HEUSEVELDI m Wij hebben weer ROLLEN VERDÜISTERINGPAPIER Cinema Oe Haan De Dnns des Ooods RITS KAT's AGA - FORNUIS Winkelbedrijf is voortaan des ZATERDAGSAVOMDS TE 9 UUR GESLOTEN GEMEENTERAAD VAN ZLIPE. Spreken is zilver, zwijgen is goud Doe wel en zie niet om Woorden van dank. Hoe er in 1939 geboerd is Neg geen derde gemeente veld wachter Warme melk voor de schoolkin deren Evacuatie moeilijkheden. Voor de eerste maal na de inval van en de bezetting door de Duitsche weermacht kwam de raad dezer gemeente, op Dinsdag 30 Juli bijeen. Voorzitter de heer Mr. D. Breebaart Kz., Burgemeestersecretaris de heer J. A. de Boer. Afwezig zijn de heeren Dignum, Blom en Jansma. De Voorzitter opent met de volgende woor den de vergadering Mijne Heeren, leden van den Raad. In den avond van den 9en Mei 1940 verga derde de Raad dezer gemeente en het is he den, dat wij daarna voor het eerst weder bij een zijn. Wanneer het U gaat, zooals mij, dan zijn het in onze gedachten geen weken, maar jaren, welke sindsdien zijn voorbij ge gaan. Over ons land kwam de oorlog en de bezetting en ook nu nog doet zich soms het oorlogsgeweld gevoelen. Helaas heeft ook onze gemeente een drietal gesneuvelden in den dienst van het vaderland te betreuren. Ik moge U verzoeken een oogen- blik op te staan. Laten wij op deze wijze hun nagedachtenis eeren in het besef, dat zij hun plicht hebben gedaan en bij het vervullen van dien plicht zijn gevallen. Mogen hunne nabestaanden daaruit de kracht putten het verlies, dat hun zoo smartelijk is, met sterkte te dragen. Mijne Heeren Het is mij een behoefte in dit College in het openbaar uiting te geven aan mijn groote waardeering voor de goede burgerzin, die in moeilijke dagen is en ook thans nog door de ingezetenen wordt getoond en aan de dank baarheid die mij vervult voor de krachtda dige medewerking, die ik van zoovele zijden mocht ondervinden. De luchtbeschermingsdienst, hoewel hij in de oorlogsdagen gelukkig niet behoefde op te treden, was op zijn post en bleef paraat. In- tusschen is het luchtgevaar niet geweken. Het werk wordt voortgezet en aan den opbouw wordt nog voortdurend gearbeid. Het Hoofd van den dienst en al zijn mede werkers, die met energie en voortvarendheid zich wijden aan het algemeen belang, mag een woord van groote erkentelijkheid en lof niet worden onthouden. Het Comité Vluchtoord Zijpe in al zijn ge ledingen, zijn subcommissies, helpsters en helpers, heeft in de oorlogsdagen bergen werk verzet. Dag en nacht was men doende om or- ganisatorischen arbeid te verrichten of wel het leed te verzachten van hen, die uit hun woonstede waren verdreven en hier een veili ge toevlucht moesten vinden. De dankbetui gingen van deze menschen mogen getuigen, hoezeer dit alles door hen op prijs werd ge steld. Namen wil ik niet noemen want het zou een zeer groote lijst zijn maar hen allen geldt dit woord van groote waardeering voor alles wat werd verricht. Ook dit Comité kan nog niet worden ontbonden. Ook nu nog wordt een beroep gedaan op de gastvrijheid van de Zijpenaren. Was het eerst Maarsseveen, thans is het Den Helder, aan welks ingezetenen onderdak wordt verleend. Niet minder echter dienen te worden ge noemd de ambtenaren der gemeente, die zoo ooit, dan toch wel in dezen tijd hebben ge toond, dat het woord „plicht" in hun devies staat geschreven, als datgene waar het op aan komt in het leven. Geen moeite was hun teveel, geen tijd, die zij niet wisten op te of feren, geen werk waartegen zij opzagen. Ik wist, dat dit zoo was. Ik weet ook nu, dat zij onder de veranderde omstandigheden getrouw zullen blijven aan de taak die hen is opgelegd. Tenslotte een extra woord aan de leden van het Dagelijksch Bestuur der gemeente, de beide wethouders en den secretaris. Gij zijt het geweest, met wie ik in voortdurend con tact heb gestaan en nog steeds sta. Voor Uwen steun met raad en daad, niet alleen als medeleden van het gemeentebestuur, maar in alle functies, waar ik meende een beroep op U te mogen en te kunnen doen, ben ik ui terst dankbaar. Op deze wijze is het mogelijk met moed en vertrouwen de toekomst tege moet te zien. Leden van den Raad Misschien zult gij verwachten, dat ik enke le woorden wijd aan de taak, waarvoor gij in de tegenwoordige omstandigheden zijt ge plaatst. Mij komen op dit oo-genblik twee goed Hol- landsche spreuken in {gedachten Doe wel en zie niet om. Spreken is zilver, zwijgen is goud. Ik open de vergadering De notulen van de vergaderingen van 23 April en 9 Mei 1.1. -worden hierna onveran derd vastgesteld. De Voorzitter deeJt mede, dat de heer Jans ma afwezig is met kennisgeving van verhin dering, terwijl de heeren Blom en Dignum af wezig zijn door ongesteldheid. Spr. uit den wensch dat zij beiden weer volledig hersteld, spoedig zullen wederkeeren in ons midden. Mcdedeelingen en ingekomen stukken. Ged. Staten hechtten hunne goedkeuring aan de besluiten tot deelneming in de obli gatielening der Stichting „Het Noordhol- landsch Landschap" tot aankoop van een bouwterrein van L. K. Doorn en tot vaststel ling van de le suppl. gemeentebegrooting dienst 1940. Voor het rekeningsjaar 1937 stelden Ged. Staten voorloopig vast het quotiënt, bedoeld in het 2e lid van art. 16 van het finantiëel Verhoudingsbesluit. NIET GOEDGEKEURD. Ged. Staten berichtten dat biji den Sec. Ge neraal, waarn. Hoofd van het Departement van Binnenl. Zaken, bezwaar bestaat tegen het raadsbesluit van 12 Maart 1.1., strekkende tot wijziging van de positie van den ambte naar ter secretarie, die belast is met de ad ministratie der werkverschaffing en, sjteun- drang kan uitoefenen, indien het onderhoud eens te wenschen mocht overlaten en dan zou wel eens weer de oude gang van zaken terug kunnen krijgen. De Voorzitter meent dat aan dit bezwaar tegemoet kan worden gekomen, door in het raadsbesluit op te nemen de clausule, dat de Ned. Herv. Gemeente verplicht is voor het onderhoud te zorgen, naar genoegen van B. en W. is indien dit naar het oordeel van 3 deskundigen, niet geschiedt, het consistorie kamertje weer aan de Gemeente zal verval len. Aldus wordt besloten. NOG GEEN DERDE GEMEENTE - VELDWACHTER. Het volgende agandapunt luidt Voorstellen in verband met de aanstelling van een derde gemeenteveldwachter. Voorzitter deelt evenwel mede, dat dit agendapunt kan worden afgevoerd. In ver band met de opname van d politietroepen bij rijks- en gemeengeldwa3ht, achtte de Duitsche overheid het gewenscht dat in ver schillende gemeenten uitbreiding werd gege- schonken door de ingezetenen dezer gemeen- ven aan rijks- en gemeenteveldwacht en na te gehouden conferentie had spr. ook deze ge- idem van den Penningmeester van de „Na- meente opgegeven voor uitbreiding met een tionale Inzameling 1940" voor de stoi-ting van derde veldwachter. Nadien is evenwel door f 1092.80. zijnde de opbrengst der in deze ge-'den voorzitter van de Centrale Wervingscom- meente gehouden collecte voor de steunver- missie medegedeeld, dat tot nader order geen leening aan de door de oorlogsramp getroffenuitbreiding aan de gemeenteveldwacht be- verleening. De Voorz. licht toe, dat tegen de vaste aan stelling bezwaar bestond, omdat de werkzaam heden van den betrokken ambtenaar van tij- delijken aard zijn. Intusschen is het voor den betrokkene geen groot bezwaar, omdat hij evengoed onder de pensioenwet valt. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. wordt nu het genomen raadsbesluit ingetrok ken. Ingekomen is het procesverbaal van de op neming van kas en boeken van den gemeente- entvanger. Diverse jaarverslagen 1939 kwamen in en zullen circuleeren. DANKBETUIGINGEN. Mededeeling wordt gedaan van ontvangen dankbetuigingen voor de aan de geëvacueer- den uit Maai-sseveen besteedde zorgen en verleende gastvrijheid idem van den burgemeester van Anna Pau- lowna voor het onderbrengen van vee uit Anna Paulowna idem van het Regeeringscommissariaat voor hulpverleening aan geteisterde gebieden in Nederland voor de ontvangen kleeding, ge- landgenooten. Medegedeeld wordt, dat deze gemeente in aanmerking kan komen voor het ontvangen van een Rijksbijdrage in de kosten van den B-steun over het dienstjaar 1940. Deze Rijksbijdrage is inmiddels verlaagd. Van de Commissie van Overleg inzake de gemeentebegrooting 1940 is een schrijven in gekomen dat de post f 30.000 voor werkver schaffing en steunverleening teruggebracht kan worden tot f 24000. Aldus wordt besloten. Besloten wordt tot wijziging van de gemeen tebegrooting dienst 1939. REKENINGEN 1939. Volgt aanbiedingen van de rekeningen van den dienst 1939. De gewone dienst der gemeen terekening sluit met een voordeelig saldo van t' 17355.23 de kapitaaldienst met een nadee- lig saldo van f 2351.41. De Voorzitter merkt op dat het eindresul- hoeft te worden gegeven. DE RONDVRAAG. Alvorens over te gaan tot de rondvraag ver- lent de Voorzitter het woord aan den nestor van den raad, den heer Van der Sluys, die den Voorzitter dank zegt voor de woorden van dank, die deze bij het begin van de vergade ring tot de wethouders heeft gespi-oken. In gedachte gaat spr. terug tot het tijdstip zij ner installatie als wethouder, toen hij er op wees dat de werkzaamheden van het College wel eens op ander terrein zouden kunnen ko men, maar dat ook dan op spr. gerekend zou kunnen worden. Dit nu is 't geval geworden. Als wethouder wil spr. een speciaal woord van dank tot den Voorzitter richten voor diens onvermoeide hulp en groote voortvarendheid, die deze in de weken die achter ons liggen, heeft getoond. Namens de burgerij, namens taat van de gemeenterekening mooi lijkt, zijn collega-wethouder en ongetwijfeld ook maar een bedrag van f 8000 viel de gemeente namens de raadsleden brengt spr. hulde aan ten deel uit de nalatenschap van een voor den Voorzitter hij heeft getoond gevoel voor onze gemeente verpleegde krankzinnige en zijn medemenschen te bezitten en over een hiervan dient f 4000 uitgekeerd te worden aan groote organisaite-talent te beschikken. Wij de Provincie. Maar evengoed is het resultaat zeer behoorlijk. De rekening vaix het Algemeen Weeshuis sluit met een voordeelig saldo van f 665.1 T.a.v. de rekening van het Algemeen Arm bestuur merkt de Voorzitter op, dat hij meer- dere malen heeft moeten mededeelen dat deze rekening oudergewoonte nog niet was ingekomen. Nu evenwel was deze rekening de allereerste die inkwam. Ze sluit met een na- deelig saldo van f 72.94. Tot leden der Commissie voor onderzoek de zer rekeningen worden aangewezen de heeren Doom, Doedens en Kok. De werkelijke uitgaven voor het O.I. Onder wijs over het jaar 1939 worden voorloopig vastgesteld op f 11.39 per leerling. KOSTEN SCHOOLBEZOEK. In verband met de omstandigheid, dat de ouders thans in de feitelijke onmogelijkheid verkeeren hunne kinderen per autobus te la ten vervoeren naar bepaalde bijz. scholen, zijn de indertijd voor dit vervoer toegekende tegemoetkomingen rechtens vervallen en heb ben B. en W. dan ook besloten deze tegemoet komingen met ingang van 16 Mei j.1. niet meer uit te keeren. Aan belanghebbende ou ders is in ovei*weging gegeven om, wanneer zij aanspraak meenen te kunnen maken op vei'goedhig of tegemoetkoming van/in de kos ten verbonden aan eenige andere wijze van vervoer van hunne kinderen naar de school, zij opnieuw een aanvrage daartoe dienen te richten tot den Gemeenteraad. Naar aanleiding hiervan zijn verzoeken om vergoeding in de kosten van vervoer ingeko men van 1. A. Rentenaar te St. Maartensbrug 2. N. Mul te St. Maartensvlotbrug. Aan deze verzoeken wordt voldaan. Voorts komt in behandeling een verzoek van H. Overzet te Schagerbrug om vergoeding in de kosten van schoolbezoek: Bij Raadsbesluit van 23 April 1940 werd aan adi'essant, overeenkomstig eigen verzoek, een rijwielvergoeding toegekend, voor het vervoer van zijn kinderen Willen en Grietje, die de Chr. School te Schagen bezoeken. Thans vraagt hij voor het vervoer van doch ter Grietje een vergoeding vair f 63.48 per jaar voor het vervoer per autobus. Mede omdat vevoer per autobus toch niet kan geschieden, stellen B. en W. voor afwij zend te beshikken. Zonder discussie wordt ovei-eenkomstig dit voorstel besloten. VOOR DE SCHOOLVRIJE JEUGD. Ingekomen is een verzoek van het Bestuur der R.K. School te Burgerbrug om een subsi die van f 200.ten behoeve van een in den winter 1940—1941 te geven ontwikkelingscur sus voor schoolvrije jeugd. De Voorzitter zegt dat B. en W. van oordeel zijn dat in dit plan veel goeds zit, maar zij wijzen op de consequentie die eraan vastzit. Wordt de gevraagde subsidie verleend, dan zal ook voor een eventueele cursus aan de bijz. school te 't Zand en die aan de openbare scho len gesubsidiëerd moeten worden en dat zal boven de finantiëele draagkracht der gemeen te woi-den. Maar bovendien is het geven van dergelijke cursussen in strijd met dc L.O.-wet. Wordt aan het vereischte vex-volgonderwijs voldaan, dan moet het aantal lesuren niet 100 maar 150 zijn en de kosten zouden dan in plaats van f 200.— f 300.— worden. B. en W. gevoelen zich dus gedrongen om voor te stellen afwijzend op het verzoek te beschikken le omdat het in strijd is met de L.O.-wet 2e omdat een te groot offer aan de Ge- meente-finantién zou worden gevraagd Zonder discussie wordt conform het voor stel van B. en W. besloten. VOOR EEN GULDEN. B. en W. stellen voor om het achterste ge deelte van de Ned. Herv. Kerk te Petten de nieuwgebouwde consistoriekamer voor de som 'van f 1.te verkoopen aan de Ned. Hei-v. Gemeente te Petten. De Voorzitter zegt, dat een en ander ovei*- eenkomstig de bedoeling van den raad is. De heer Doorn wijst er op, dat als de ge meente tot verkoop overgaat, zij geen aan voelen ons voldaan omdat het goed is ge gaan. Spr. herinnei-t eraan dat de Burge meester van Maarsseveen uiting heeft gege ven aan zijn j-espect voor de goede gang van zaken en die voor een greot deel te danken is aan de voortvarendheid en werkkracht van onzen burgemeester.. Onzen hartelijken dank daarvoor. De voorz. dankt dhr. Van der Sluijs zeer hartelijk voor deze woorden. Spr. heeft gemeend naar zijn beste weten gedaan te hebben, en al zullen er wel eens fouten aan de regelingen gekleefd hebben, wat, bereikt is geworden, zou niet zonder de medewerking van U al len verkregen kunnen zijn. Het is in de dagen die achter ons liggen, een lichtzijde geweest voor onze medemen schen iets te hebben kunnen doen. Ook dhr. Nannis dankt den voorz. voor de spontane medewerking en zegt dat de moeilijke taak die aan het Wet noudcrsschap is verbonden, nog werd uitgebreid met 'n taak die we niet had den verwacht en spi*. zal die taak naar zijn beste weten vervullen in het be lang van ons volk. ALLE AANDACHT VOOR WERKOBJECTEN. De hr. Doorn zal gaarne zien dat alle aandacht werd geschonken aan het vinden van werkobjecten. Spr. noemt als zoodanig het inrich ten van een naar de eischen voldoend woonwagenpark. Ook naar meerdere andere werkobject,en zal uitgezien dienen te worden, in verband met de lleldersche geëvacueerden. De voorz. antwoordt, dat meerdere werkobjecten reeds zijn opgegeven. Spr. verwacht dat in normale tijden de geëvacueerden weer naar Den Hel der zullen terugkeeren. De hr. Doorn zegt dat hij niet de be woners van de Gem. Helder wil aftrog gelen. Dc voorz. zegt toe, dat B. en W. deze zaak met aandacht, zullen beschouwen De hr. Kok vereenigt zich met de woorden die dhr. Van der Sluijs om trent het leiderschap van den voorz. heeft gesproken. Spr. acht het echter gewenscht dat er in het, openbaar op gewezen wordt dat de menschen VERPLICHT ZIJN GE-EVA CUEERDEN OP TE NEMEN Een dergelijke verklaring zal het werk der evacuatie-commissie ver lichten. MELK VOOR DE SCHOOL KINDEREN. Den heer Kok wil het voorkomen dat de verstrekking van vet en boter in de toekomst schaarscher zal worden en in de eerste plaats zal dat dan druk ken op de kinderen. Spr. vraagt, of B. en W. zich met een schrijven tot de Oudercommissie's zouden willen wen den, om advies te krijgen hoe gedacht wordt over het verstrekken van een be ker warme melk aan de schoolkinderen De voorz. vindt het idee schitterend, maar de uitvoering van het denkbeeld is niet zoo eenvoudig. Spr. wijst op de kosten, op de ouders van kinderen die zelf koeien hebben, op de mogelijk heid dat de melk meer voor 't alge meen beschikbaar gesteld moet wor den. B. en W. zullen het voorstel ech ter in zeer welwillende aandacht op nemen. Spr. wijst er voorts op. dat dan dc ouderraad ingeschakeld diende te worden, zoomede de besturen dei- Bijzondere Scholen. WEINIG ORGANISATORISCH. Den heer Veltman verheugt het, dat er op gewezen is dat de burgerij ver plicht is de geëvacueerden op te nemen Het komt spr. voor dat. vooral tc Oude sluis de zaak zoo weinig organisato risch is geregeld, want anders zou het toch niet kunnen voorkomen dat bijv. Zaterdag een vrouw met 2 kinderen den geheelen dag rondloopt om onder dak te vinden en dat zóó maar op hei land een boefje wordt gebouwd en de menschen daarin hun intrek nemen. Hebben B. en W. wel voldoende aan dacht aan deze zaak geschonken vraagt spr. Spr. brengt gaarne hulde aan die menschen die de geëvacueerden hebben opgenomen. De voorz. zegt, dat de commissie te Oudesluis allerminst is uitgeschakeld, maar de kwestie is deze, dat bijv. te Oudesluis het voorgeschreven percen tage reeds ver was overschreden en dan is men niet verplicht de geëvacu eerden op te nemen. Daarom konden de menschen doorgestuurd worden naar verder gelegen dorpen o.a. Bur gerbrug. Petten wordt, om bekende redenen, zooveel mogelijk uitgescha keld. De heer Veltman vindt, dat het ver keerd gaat als de menschen in een boetje onderdak gaan zoeken. Den voorz. was dit niet bekend. De heer Nannis had van den heer Veltman niet verwacht, dat hij in deze. op een tekortkoming van het. College van B. en W. had gewezen. Want het is hem bekend, dat spr. dag in, dag uit bezig is de menschen onder te bren gen. Spr. heeft meer dan zijn plicht gedaan, maar spr. wijst ook op 't feit dat Oudesluis het voorgeschre ven percentage heeft bereikt. Om die redenen frappeert het spr., dat dhr. Veltman zijn opmerkingen heeft ge maakt. Wat dat boetje betreft, spr. zal graag zien dat de politie hiernaar een onderzoek instelt. De heer Veltman is zeer verwonderd over de woorden van dhr. Nannis. Want hij heeft niet bedoeld critiek op de commissie uit te oefenen. Spr. hooi de met genoegen van dhr. Kok, dat, op neming verplichtend is spr. zegt dat de heer Nannis toch ook niets van dat boette afwist en het is toch een feit dat den geheelen dag een vrouw met 2 kinderen aan haar hand ren onderko men zocht. De heer Van der Sluijs zegt, dat er moeilijkheden blijvc-n. Do menschen dachten dat de evacuatie slechts kort zou duren, maar als 't langen tijd duur' zullen er andere maatregelen moeten worden genomen, omdat er in enkele perceelc-n teveel menschen zijn en een verblijf in kippenboeten c.d. niet be stendigd kan blijven. Dan zullen we de evacuatierechten doen gelden. De heer Doedens looft de wijze waar op de heer Eiser de evacuatie le 't Zand regelt, maar er is niet bij alle ingezetenen voldoende medewerking. In verschillende huizen zouden nog menschen opgenomen kunnen worden, maar als men er geen zin in heeft, brengt dhr. Elzer ze dikwijls onder bij menschen die reeds een groote familie bijeen hebben. De heer Elzer is te goed. De voorz. zegt, dat de heer Elzer het gewenscht ooi-deelt dat de menschen met liefde worden opgenomen, maar spr. beaamt dat dit argument toch niet te streng mag worden opgenomen. Als de menschen tenslotte hun plicht tegenover de geëvacueerden niet doen, zal er drang worden uitgeoefend. De heer Doedens acht dit tenminste bij sommigen menschen noodig. De heer Nannis zegt, wel gt evacueer den bij zich te krijgen, die een vrije keuken <yi vrije slaak kamer verlan gen, en dat acht spr. nu van den kant der vluchtelingen ook weer le ver doorgevoerd. Zulke menschen moet je wel afwijzen. Hierna volgt sluiting. Geboren DIRK, H. LONT JOH. LONT - Idema. Wielingen, 27 Juli 1940. EEN SOLIDE GELDBELEGGING met een gegarandeerd GROOT JAARLIJKS RENDEMENT. Een van de factoren die het AGA - Fomuiswonder thans zo aantrekkelijk ma ken. Het AGA - FORNUIS biedt nog veel meer Geen ongemakken van de BRANDSTOFRANTSOE NERING dank zij het minimaal brand stofverbruik. Een ENORM COMFORT en GERIEF. voor de huisvrouw, daar het fornuis dag en nacht op con stante temperatuur gereed staat en zich zelf regelt. Een grote BESPARING aan GELD, en MOEITE daar het fornuis en het pannenmateri- aal slechts een minimaal on derhoud vereisen. 0 WARMWATERVOORZIE NING door het gehele huis voor BAD, WASTAFELS, KEU KEN enz. GROTE LEVENSDUUR en blijvende HANDELSWAARDE dank zij het onverslijtbaar materiaal, waarvan dit for nuis is vervaardigd. Het totale BRANDSTOFVER- BRUIK van dit fornuis be- draagt slechts f 25.tot maximaal f 35.per JAAR. Het fornuis is steeds bij ons in gebruik te bezichtigen. Vraagt ons nadere inlichtin gen of zendt onderstaande coupon nog heden aan Langestraat 24 ALKMAAR. Zendt mij GRATIS uw bro chure over het Naam Adres Woonpl HEUSEVELDT N.V. Technische Afdeling ALKMAAR. Van 1 4 regels 40 eent. (Bij vooruitbetaling.) Te Kocp gevraagd zwaar, mak LANDBOUWPA ARD. W. J. DIEKHUIS. Schervenweg K 37, W.-werf. B.z.a. EEN BOERENKNECHT, op gemengd bedrijf, prima melker. Inlichtingen B. MIEDEMA, Ulke- weg A 31, Slootdorp. TE KOOP BESTE AARDAPPELEN f 1.40 de 35 Ko. VAN MOURIK, Middenmeer. PRIMA KLAVER RUITERS Vanaf Station Medemblik 58 CT. per stel. K. H. MOLLEMA. Wieringerwerf, Tel. 20. TE KOOP goed onderhouden LUXE AUTO. AdresVIJN, Mekkenstuinweg. Hippolytushoef. TE KOOP SLACHTKIPPEN. R. BERGHORST, Oosteriand, Wierineen. NU IS HET TIJD voor INMAAK- BOONEN. Gebruikt U toch alléén de beste kwaliteit van ALB. LONT Nieuwstraat H.-hoef, Op Bestel geschrapte worteltjes verkrijg baar. TE KOOP een prima 4/4 STUDIEYTOOL met etui en stok. Bevr. Zandburen 45, Hippolytus hoef. PRIJSOPGAVE GEVRAAGD voor het geheel RESTAt'REEREN van 10 WONINGEN. Adres: VIJN, Mekkenstuinweg, H.-hoef. BOSKER's Boekhandel H.-hoef Middenmeer. Telefoon 7 Wieringen ZATERDAG en ZONDAG 8.15 UUR ZONDAGMIDDAG 3 UUR HERTRA FEIFFER en HANS SOHNKER In EEN SPANNENDE CTRCUSFILM. Zaterdag Populaire prijzen Zaal f 0.30, f 0.40, Balcon f 0.75.

Wieringer courant | 1940 | | pagina 3