WEEKBLAD van den n°. 6. PUBLICATIE. TIE@»B JAAKGAKC. ,Ï.BlGEL"Br Gogj) Dit Weekblad wordt eiken Maandag-morgen uitgegeven bij C. BAKKER Bz.te Nieuwe Diep. De prijs is 80 Cts. in de drie maanden en voor de buitensteden franco per post 90 cents. Men abonneert zich bij de Boekhandelaren en Postkan toren zijner woonplaats. ADYERTENTIEN gelieve men ongezegeld aan den Uitgever in te zenden, uiterlijk Zaturdags des middags ten 12 ure de prijs van 1 tot 4 regels is 60 centen voor eiken regel meer 15 centen behalve 35 centen zegelregt voor elke plaatsing. IAAKDAG O F JEBHUAKIJ AAÏTBESTBBXM©. Op Woensdag den 18 Februarij 1846, des namiddags ten 2 ure zal, onder nadere approbatie door den Staatsraad Gouverneur der Provincie Noord-Bolland, of bij afwezen door een der Leden van de Gedeputeerde Staten in bijzijn van den Hoofd-Ingenieur van den AVaterstaataan het Gouvernements gebouw in de St. Jansstraat te Haarlem worden aan besteed Het maken van eene NIEUAYE KERK voor do Hervormde Ge meente op het Eiland Marken. Deze aanbesteding zal geschieden bij inschrijving en opbod- Het bestek waarop deze aanbesteding zal plaats hebben zal ter lezing liggen boven en behalven aan het Gouvernements gebouw te Haarlem, in de voornaamste Logementen en Koffijhuizen als te Amsterdam in het AVapen van Medemblik op den Dam in het Arosje achter de Oude Beurs, in de Beerenbijt buiten de Utrechtsche Poort en I'. J. Colen brander Logementhouder in de Bel op den boek van de Haarlemmer dijk te Haarlem in de Kroon in het Woord—XTollandsche Kolfijhuis in de Halve Maan en bij Thijssen Koffijhuishouder op de Groote Marktte Alkmaar in de Toelast, in den Burg en in het AYapen van Haarlem; te Hoorn in het Onafgemaakte Schip en in den Doelente Edam in bet Heeren-Logementte Purmerende bij Frikkete Monnickendam in den Doelente Nieuwtdiep bij de Erven J. Boven en bij Ihnente Slie- drecht bij de Wed. J. van der Yiiet; te Buiksloot bij Yuijk en Sitter te Naarden bij Jurrissen te Muiden bij P. Amersfoortte Marken bij Kerkvoogden en op het Raadhuis. Zullende vier dagen voor de aanbesteding en alzoo op Zaturdag den 14 Februarij aanstaande, door de zorg van den Heer Hoofd-Ingenieur van den Waterstaatde noodige aanwijzing worden gedaan en inmid dels zoo bij Z. AY. E. G. als bij Kerkvoogden en bij de Commissie tot herbouw der Kerk voor de Hervormde Gemeente te Markende ver langde inlichtingen te bekomen zijn. BBZEiTDMABXlTG. BURGEMEESTER en ASSESSOREN der Gemeente Helder, maken bij deze bekend, dat de Alphabetische lijst, betref fende de ligting der Nationale Militie van 1846 over eenkomstig art. 74 dor Wet van 8 Januari] 1817 op het Raadhuis der Gemeente voor de belanghebbenden ter visie ligt, op alle werkdagen van des morgens 9 tot 12 uren, en dat do Loting voor de Nationale Militie, op Dingsdag den 3 Maart 1846, des morgens ten elf uren, in het Al gemeen Weeshuis alhier zal plaats hebben. Helder, 7 Februarij 1846. Burgemeester en Assesoren voornoemd J. m 'T V E L T. Ter Ordonnantie van HEd. Achth. J. SCHOON, Secr. BURGEMEESTER en ASSESSOREN der Gemeente Helder, brengen bij deze naar aanleiding eener ontvangene dispositie van Z. E. den Hecre Staatsraad Gouverneur der Provincie Noord-Hollanddd. 6 dezer No. 216/i056, ter kennisse der ingezetenen 1°. Dat van Dingsdag den 10den tot Zalurdag den 14deu dozer maand ingeslotenbij de Nederlandsche bank bij de agenten van 's Rijks schatkisten bij de ontvangers van 's Rijks middelen op de gewone kantooruren ter inwisse ling kunnen worden aangeboden de oude dubbeltjes of twee stuiverstukken de oude stukjes van een stuiver de stukken van acht stuivers; en wel de dubbeltjesin overeenkomst met de vroegere op roeping en bekendmakingalleen in zoo verre die zijn ge heel en al onverminkt en dat daarop het kenmerk is te onderscheiden dat dezelve als Provinciale- of Generalitcits- inunt zijn vervaardigd. 2°. Dat de intrekking van de voorzeide munten zal plaats hebbentegen andere nog in omloop zijnde zilveren munten of muntbilletten volgens de wet van den 18den December 1845 (Staatsblad no. 90) daargesteld. 3°. Dat de bovengemelde munten, met den 15den dezer maand worden buiten omloop gesteld, en dientengevolge niet meer in betalingen voor de schaikist zullen aangenomen worden noch door de ingezetenen zullen behoeven te wor den aangenomen. En zal deze in het Weekblad van den Helder worden geplaatst en gepubliceerd wordenzoodanig zulks alhier te geschieden gebruikelijk is. Helder, 7 Februarij 1846. Burgemeester en Assssoren voornoemd J. ik 'T V E L T. Ter Ordonnantie van HEd. Achth. J. SCHOON, Secr. V E R E E N I G IN G LXEFDAD ÏJ© K Hip. Het Bestuur dezer vereeniguftfveMwmen hebbendedat

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1846 | | pagina 1