ui ii£i MEUWEDIEP. N°. 23. AANBESTEDING. TIERDE JIABGMC, "*T Oo JDit Weekblad wordt eiken Maandag-morgen uitgegeven bij C. BAKKER Bz te Nieuwe Diep De Prijs is 80 Cts. in de drie maanden en voor de buitensteden franco per post 90 cents. Men abonneert zich bij de Boekhandelaren en Postkan toren zijner woonplaats. ADVERTENTIEN gelieve men ongezege'd aan den Uitgever in te zenden uiterlijk Zaturdags des middags ten 12 urede prijs van 1 tot 4 regels is 60 centen voor eiken regel meer 15 centen behalve 35 centen zegelregt voor elke plaatsing. 91 A A W A Cr Op Woensdag den 17 Junij 1846, des namiddags ten 2 -ure zalonder nadere approbatie door den Staatsraad Gouverneur der Provincie Noord-Holland of bij afwezen door een der Leden van de Gedeputeerde Staten, in bijzijn van den Hoofd-lngenieur van den Waterstaataan het Gou- vernements-gebouw in de St. Jansstraat te Haarlem, wor den aanbesteed lo. Het bouwen van eene NIEUWE KERK voor de Hervormde Gemeente te Holysloot. 2o. Het bouwen van een HUIS tot vergroeiing van de Pastorij der Hervormde Gemeente te Wijk aan Zee. Deze aanbestedingen zullen geschieden bij inschrijving en opbod. De bestekkenwaarop deie aanbestedingen zullen plaals hebben zullen ter lezing liggen boven en behalven aan hel Gouvernements-gebouw te Haarlemin de voornaamste Lo gementen en Koffijhuizen alste Amsterdamin het Wapen van Medemblikop den Dam, in het Vosje, achler de oude Beursin de Beerenbijtbuiten de Utrechlsche poort cn bij P. J. Colenbrander, Logementhouder in de Bel, op den hoek van de Haarlemmerdijk te Haarlem in de Kroon in het Noord-Hollandsche Koffijhuisin de Halve Maan en bij ThijssenKoflijhuishouder op do Groole Markt; te Alkmaar, in de Toelast, in den Burg en in het Wapen van Haarlem; te Hoorn, in het onafgemaakte Schip enden Doelen te Edamjn het Heeren-Logcmentte Purmer- ende bij Frikke te Monnickendamin den Doelen te Nieuivediepbij de Erven J. Boven en bij Ihnen; te Slie- drechtbij de Wed. J. van der Vlieste Buikslootbij Vuijk cn Siller; te Naardcti, bij Jurrisscnte Muiden bij P. Amersfoortte Holysloot en te Wijk aan Zeebij Kerkvoogden en te Ransdorp en Wijk aan Zeeop het Raadhuis. Zullende vier dagen voor de Aanbesteding en alzoo op Zalurdag den 13 Junij aanslaande door do zorg van den Heer Hoofd-lngenieur van den Waterstaatde noodige aan wijzing worden gedaan en inmiddels zoo bij Z. W. E. G. als bij Kerkvoogden te Holysloot en te Wijk aan Zee de verlangde inlichtingen te bekomen zijn. Op Maandag den 15 Junij 1846, des Voormiddags ten 10 ure, zal do Ontvanger der Domeinen te Alkmaar, ten overstaan van den Burgemeester der Gemeente Helder in het Heeren-Logement aan den Helder in het openbaar- voor den tijd van drie jaren verpachten 1°. De VISSCHER1J in het N icuwediepzich uitstrek kende langs het Nieuwe werk en den Koegras-Zeedijk tot zoo verre dezen dijk thans door eene brikglooijing is voorzien. 2°. De VISSCHERIJ beoosten den Steenen Havendam grenzende tegen het voorgaande perceel en loopende langs den Vangdam. Alles breeder bij billetlen omschreven. De voorwaarden van verpachting liggen ter lezing ten Kantore van den Ontvanger der Domeinen te Alkmaar ten Raadhuize der Gemeente Helder in het Heercn-Logc- ment aldaaren aan het Nieuvvediep in den Burg en het Heeren-Logement; terwijl nadere inlichtingen bij den voor noemden Ontvanger te bekomen zijn. De Ontvanger voornoemd B E N T E IJ N. BUITENLANDSE HE BERIGTEN. POLEN. WARSCHAU, 18 Mei. De ontwapening van het koning rijk Polen is in do laatste dagen nog aanzienlijk uitgestrekt. Niet alleen zijn thans vuurwapenen en eigenlijke wapens verbeurd verklaardmaar over het algemeen ook alle werk tuigen met welke men snijden of hakken kan en alleen dezulke toegestaan, welke den bezitters onontbeerlijk tot de uitoefening van hun beroep zijn. In het huishouden zijn

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1846 | | pagina 1