HELDEtï es het MEUïïEDIEP. N°. 5. "BT g VAN DEN 1850. AANBESTEDING. AOÏTSTE JAARCiAKC. Dit Weekblad wordt eiken Maandag-morgen uitgegeven bij C. BAKKER Bz te Nieuwe Diep De Prijs is 80 Cts. in de drie maanden en voor de buitensteden franco per post 90 cents. Men abonneert zich bij de Boekhandelaren en Postkan toren zijner woonplaats. MAANDAG ADYERTENTIEN gelieve men ongezegeld aan den Uitgever in te zenden uiterlijk Zaturdags des middags ten 12 ure de prijs van 1 tot 4 regels is 60 centen voor eiken regel meer 15 center behalve 35 centen zegelregt voor elke plaatsing. 28 «I A. X V AH IJ. BEKENDMAKING. BURGEMEESTER en ASSESSOREN der Gemeente Helder, vestigen bij deze do aandacht der belanghebbenden op liet koninklijk besluit van den ISdcn December 1849 (Staatsblad no, 63) en bepaaldelijk op att. 2 en 7 van hetzelrohoofd zakelijk inhoudende, dal na den lsten Januarij 1851, al het ongeijkl overgebleven oude vaatwerk geen ijk zal mogen on dergaan, noch langer als inhoudsmaat bij afleveringen gebruikt worden; doch dal dit oude vaatwerk, gedurende den loop van het jaar 1850, aan den ijk zal mogen worden onderworpen, nadat hetzelve zoo noodig door yerkuiping, en zonder hierbij op bepaalde afmetingen te letten, tot den inhoud van hel nieuwo vaatwerk, vastgesteld bij art. 1 van het koninklijk besluit van den 1 December 183G (Staatsblad no. 57), zal zijn gebragt, met inachtneming levens van het bij art. 3 van dat besluit op den inhoud toegestane remedie naar builen ten bedrage van 4 percent. Helder, 24 Januarij 1850. Burgemeester en Assessoren voornoemd, J. irt 't VELT. Ter ordonnantie van RunEdelAchtbaren, J. SCHOON, Secrs. üp Woensdag den 6 Februarij 1850, des namiddags ten 2 ure zal on der approbatie, door den Staatsraad, Gouverneur der 1'rovincie Noord-llol- land of bij deszelfs absentie door een der Leden van de Gedeputeerde Staten, in bijzijn van den Hoofd-Ingenieur van den Waterstaat, aan het Gouvernementsgebouw in de St. Jansstraat te Haarlem worden aanbesteed: Het doen van eenige vernieuwingen en herstellingen aan de Kerk der Hervormde Gemeente te Ilpendam. Deze Aanbesteding zal geschieden bij inschrijving en opbod. Het bestek, waarop deze Aanhesteding zal plaats hebben, zal ter lozing liggen, boven en behalven aan het Gouvernementsgebouw te Haarlem in de voornaamste Logementen en Koffijhuizen als.* te Amsterdam iu het Wapen van Medcmblik op den Dam, in het Vosje achter de OudeCcurs, in de JJeerenbijt buiten de Utreehtsche poort en bij P. J. Colenbi ander Logementhouder in de Bel, op den boek van de Haarlemmerdijk; te Haarlem in de Kroon, in het JYoord-Hollandsclie KoJJijhuis, in de Hal ve Maan en bij Tliijssetikoffijhuishouder op de 1roote Markt; te Alk maar iu de Toelast, in den Burg- en in het IVapen van Haarlemte Hoorn in hel onafgemaakte Schip en in den Doelente Nieuwediep bij de Erven J. Doven en bij de Wed. Ihnen; te Sliedrecht bij de W'etl.J vander Vlies; te Buiksloot bij Vuijk en Sitter; te Naarden bij Jurrissente Muiden bij P. Amersfoort en te Ilpendam op het Raadhuis en bij Kerk voogden. Zullende vier dagen vóór den dag der aanbesteding en alzoo op Zalur- dag den 2 Februarij aanstaande, door de zorg van den Heer Hoofd-Ioge- nieur van den Waterstaat, de noodige aanwijzing worden gedaan en inmid dels, zoo bij zijn ZWEd.Gestr. als bij den Heer Ingenieur P. CaUind te Purmerende en bij Kerkvoogden de verlangde inlichtingen te bekomen zijn. HELDER en NIEUWEDIEP, 26 Januarij 1850. Indien de Redactie van het Weekblad van den Helder en liet Nieuwediep onderstaando waarneming, naar de schaal van Fahrenheit, door den ondergeteekendo gedaan, der moeite waardig keurt te plaatsen, zijn de thermometers geweest als volgt Zondag 13 Januarij 16 graden, 's morgens 8 Maandag 14 15 o Woensdag 16 Dingsdasr O O Donderdag 17 O Zaturdag 19 Zondag 20 Maandag 21 20 24 28 13 15 16 25 24 23 27 29 30 2,0 12 18 16 20 6 11 10 's middags 12 s morgens 's middags 7* 12 *s middags 12 's avonds 5 's morgens 7 's middags 12 's avonds 5 's morgens 7 's middags 12 's avonds 's avonds 0 8 S 1 jvond uur I

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1850 | | pagina 1