I II l 1) oïiiiïiiffiüo M«DWIMB n rarnm VAN DE van den .VJSCS.ÏDÉA' JAARGANG 1S5I A. Aflossing van schuld of vermindering van belasting. No. 51 B. Belastingen. No. 19. Beginselen eener kiezersvereeniging te Amsterdam. No. 50 en 51. E. Eerste Kamer (de) der Staten-Generaal. No. 4, 6 en 7. G. Gemeentewet, (de algemeene beraadslagingen over de) No. 22. H. Helder (de) tot los- en laadplaats aangewezen. No. 43. J. Januarij (1) 1851. No. 1. K. Kanaal (het) van Amsterdam regtstreeks naar de Noordzee. No. 42. M. Muntpapier. (uitgifte van) No. 48. O. Ontwerp van wet tot onteigening ten algemeenen nutte. No. 10, 11 en 12. Ontwerp van wet tot heffing eener belasting op de renten van kapitalen, niet bestaande in onroerend goed noch aangelegd tot eenigen tak van nijverheid. No. 15. Ontwerp van wet tot-regeling van de zamenstelling, inrig- ting en bevoegdheid der Gemeentebesturen. No. 18 R. Redevoering van den heer Mr. II. J. Smitbij de beraad slaging op de middelenvoor zoo verre deze rede betrek - king heeft op de regten en belangen dezer gemeente. No 5. Redevoering van den heer Goclefroi bij de beraadslaging over de wet op de middelen. No 4. Rede van den heer S. A de Moraaz over de gemeentewet, uitgesproken in de Tweede Kamer, in de zitting van 12 Mei 1851. No. 21. S. Schadeloosstelling (de voordragt tot het verleencn der) aau de Leden der voormalige Eerste Kamerdoor de Eerste Kamer der Staten-Generaal verworpen. No. 20. T. Toespraak (de) van den President van den Hoogen Raad bij de installatie van den raadsheer mr. G. van IJsselstein. No. 28. Toekomst van den Helder en het Nieuwediep. (een woord over de) No. 55. Troonrede, (de) No. 39. Toestand, (onze) No. 41. V. Voorstellen (de) der Regering tot wijziging van bet belasting stelsel. No. 14. Verkiezingen (de) van Leden van den Gemeenteraad. No. 55. Voorstel (een) der Commissie voor de Stenographie. No. 44.

Weekblad van Den Helder en het Nieuwediep | 1851 | | pagina 3