Mussert spreekt op den 1-Meidag. „Uit deu wD tot samenwerking zal nieuw leven ontspruiten." Mussert de leider van de N.S.B. heeft Vrijdagavond een radio-rede gehouden, waarin hij heeft ge sproken over den arbeider en over het socialisme, dat komen moet. Er zijn, aldus spr., twee soorten menschen. De eene soort bestaat uit hen, die liever lui dan moe zijn, die hun werk zoo onverschil lig mogelijk doen, die zooveel mo gelijk de kantjes er af loopen. Deze menschen worden door de zweep van dreigenden honger voortgedreven om tenminste zoo veel te doen, dat zij niet worden ontslagen. Dit zijn de arbeidssla ven, zeer beklagenswaardige men schen, die weinig vreugde in hun leven zullen kennen. Onder arbeiders verstaat spr. diegenen, die liefde hebben tot den arbeid, die in zich gevoelen den drang tot het ten volle doen van den plicht, ook wanneer die moei lijk is. Zij, die geen slaaf van den arbeid willen zijn, en erkennen dat de geheele menschelijke sa menleving gegrondvest is op den arbeid. Zij, die beseffen, dat dragers zijn van een kostbaar goed arbeidskracht. Spreker zette daarna zijn denk beelden over den arbeid uiteen, Zij houden in Het Nederlandsche volk groot en sterk te maken, te halen uit den put, waarin het gestort ls door onverantwoordelijk en kortzichtig beleid van hen, die eens het ver trouwen van het volk mochten genieten, dat willen wij toch al len. Wy beschikken daarvoor op dit oogenblik alleen over onzen bodem, en onze arbeidskracht. Daarmede moeten wij het doen. Willen wij omhoog komen dan moeten wij den arbeid organisee- ren, zoo, dat er zoo weinig moge lijk van verloren wordt in onder linge tegenstrijdigheid, zoo, dat er zooveel mogelijk nuttig effect uit voorkomt voor ons volk. Wij zijn bezig om straatarm te worden. Wij willen een wel varend volk worden. Dat is al leen mogelijk als alle beschik bare krachten op dit doel ge richt worden. Iedere arbeider moet zich weten dienaar van zijn volk, drager van zijn volk, vechter voor zijn volk. Dan heeft hij gemeenschapsge voel in den besten zin van het woord, d.i. hij ls socialist uit lief de voor zijn volk, zijn natie. Zoo ziet spr. den grondslag voor het nationaal-socialisme op het ge bied van den arbeid. De Jpeste organisatie van deze socialistische arbeiders is, in na tionale arbeidsgemeenschappen, die ieder een taak voor het gehee le volk te verrichten hebben. Spreker ging dieper op die ar beidsgemeenschappen in. In de eerste plaats is er de arbeidsge meenschap van alle boeren en boerenarbeiders, tuinders en kweekers de landstand dan die van allen, die werkzaam zijn in industrie, handel en scheepvaart het Nederlandsche Arbeidsfront de derde is die van allen, werk zaam op het gebied der volksge zondheid, dus medici, apothekers, verpleegsters, sociale werkers en werkstersde vierde is die van opvoeding en onderwijs de vijfde wordt gevormd door de dragers van de Nederlandsche cultuur schrijvers, dichters, denkers, schil ders, beeldhouwers enz. terwijl de zesde en laatste arbeidsgemeen schap is die van de dienaren van den staat, de ambtenaren en de politie en zij, die bij het rechtswe zen zijn. De toekomst van ons volk eischt echter, ook al zien dit velen nog niet in, een sterken nationaal- socialistischen staat, die opgeno men moet kunnen worden in een bond van Germaansche nationaal- socialistische staten. Zij, die in overheidsdienst zijn en daaraan niet willen mede doen, daarvan is men zeker, zullen hun plaats moeten ruimen, maar zij die loyaal hun plicht doen, hoe moeilijk het hun ook is, zij bewij zen ons volk in dezen moeilijken overgangstijd groote diensten, waarvoor wij hen heden op den dag van den arbeid willen danken van ganscher harte. Nadat hij had uiteen gezet, hoe zeer het noodig is door arbeid nieuwe welvaart te scheppen, be sloot Mussert aldus Nog is het op 1 Mei 1942 winter in de harten van vele arbeiders, die niet gelooven kunnen aan een toekomst, waarin weer plaats zal zijn voor een gulle, hartelijke lach, waarin weer mogelijk zal zijn voor de aanschaffing van behoorlijke levensmiddelen, kleeding en huis-' raad, waarin blijmoedigheid zal zijn. Dit geloof heb ik wel. Het geloof en vertrouwen ko-l men, dat tenslotte alles terecht zal komen als wij in harmonie met elkander onzen plicht willen doen. Uit den wil tot samenwer king, tot elkander begrijpen, zal r.ieuw leven ontspruiten. Namens al onze volksgenooten, die in mij vertrouwen stellen dank ik u, arbeiders van Nederland voor al hetgeen gij in uw arbeid van het afgeloopen arbeidsjaar voor het Nederlandsche volk hebt ge-| daan. Voor mijzelve vraag ik van u, dat gij nauwlettend zult willen I toezien of ik aan het einde van mijn leven door u erkend zal kun nen worden als de eerste arbeider van ons volk. Deze erkenning zal het grootste zijn, dat ik verlang te verdienen. Het Nederlandsche volk moet] kunnen rekenen op zijn dragende kern de arbeiders. De plichtsge trouwe onbekende soldaten van den arbeid. Zoo zeker als de hoog te van een volk bepaald wordt door de kracht van het genie, zoo zeker wordt de kracht van den ar beid. Deze kracht willen wij ver sterken uit liefde voor volk en vaderland. GEMEENTE WIERINGEN. BEKENDMAKINGEN. Immunisalie tegen roodvonk en dipbtfaerie. De Burgemeester van Wieringen, ter waarneming van de taak van Burgemeester en Wethouders, brengt ter algemene kennis, dat de gele genheid zal worden geopend kinde ren te immuniseren tegen roodvonk en diphtherie. Ouders, die een dergelijke inen ting wensen voor hunne schoolgaan de oi jonge kinderen, worden uitge nodigd daarvan vóór 14 Mei a.s. opgaaf te doen aan hun huisarts. Men gelieve daarbij te vermelden de namen, voornamen en geboorte datum dier kinderen, alsmede de school welke zij bezoeken. De inenting geschiedt kosteloos. WIERINGEN, 1 Mei 1942. De Burgemeester voornoemd, L. C. KOLFF. DEN OEVER. VERKOOPING. Zaterdag had de openb. vrijwil lige verkooping plaats van 35 woningen ten verzoeke van den Heer C. Tijsen Alkmaar, welke door de notarissen J. W. de Wijn te Den Helder en v. d. Speek Obreen te Wieringen werd gehou-l den. De uitslag was als volgt: Perc. 1 Jb. Tijsen f 3000 perc. 2 C. Tij sen, Alkmaar f 2950 perc. 3 idem f 2750 perc. 4 Jn. Verfaille f 2750, perc. 5 Ant. Keijzer, f 2650, perc. 6 C. Tijsen, Alkmaar f 2700 comb. I, perc. 16 opgehouden door verkooper perc. 7 Jn. Verfaille f 2750 perc. 8. Grootes Anna Paulowna f 2750, perc. 9 Herm. Koster f 2750, perc.' 10 idem, f 2900 combinatie n perc. 710 Herm. Koster f 11.450. perc. 11 de Beer f 2802, perc. 121 Jn. Verfaille f 2900, perc. 13 Ant.j Keijzer f 2900, perc. 14 C. Tijsen, Alkmaar f 2850, perc. 15 Grootes A. Paul. f 2925, comb. m perc. 11 —15 f 14377, niet afgemijnd. perc. 16 N. Tijsen f 2850, perc. 17 Grootes A. Paul. f 2750, comb. IV perc. 16 en 17 f 5600 niet afg. Perc. 18 Jb. Tijsen f 2800, perc. 19 Ant. Keijzer f 3000, perc. 20 Ant. Keijzer f 2900, perc. 21 Ant. Keijzer f 2950, perc. 22 Ant. Keij zer f 2800, perc. 23 Herm. Koster f 2700. Comb. V, perc. 1823 C. Schel- tus, Den Oever f 17250. Perc. 24 Herm. Koster f 2850, perc. 25 Tiemersma, Leeuwarden f 2900, perc. 27 Grootes A. Paul. f 2850. Comb. VI, perc. 24—27 f 11500, niet afgemijnd. Perc. 28 S. Lont f 2750, perc. 29 S. Lont f 2850, perc. 30 S. Lont f 2850, perc. 31 Ant. Keijzer f 2850 perc. 32 Tiemersma f 2700, perc. 33 Ant. Keijzer f 2700. Comb. VII, perc. 2833 f 16700 niet afgemijnd. Perc. 34, Visser Wieringerwerf, f 2750, perc. 35 C. Tijsen Alkmaar, f 2600. Comb. VIII, perc. 3435 f 5350, niet afgemijnd. Ondermassa A (comb. I—IV) f 48229, niet afgemijnd. Ondermassa B (comb. IVVIII f 50800, niet afgemijnd. Generale massa f 99029, idem. FILMNIEUWS. CINEMA DE HAAN Vrijdag- en Zaterdagavond 8 uur de film TRENK, DE PANDOER In de hoofdrol HANS ALBERS. Een groote avonturenfilm, een gegeven vol opwinding en verras sing. Het is een boeiende film, rijk van opzet, kostbaar van aankleeding en grootsch van uitvoering, met een uitstekende bezetting. En bovenal HANS ALBERS die zich in een stormachtig tempo door een reeks romantische avonturen slaat. Zondagmiddag 3 uur draait even eens deze boeiende film. Predikbeurten Wieringen, ZONDAG 10 MEI. NED. HERV. GEMEENTE. Oosterland lOVs uur Ds. v. Beek. Westerland 7Va uur Ds. v. Beek. Maandag 11 Mei 7Vï uur Ds. West mij se. Collecte. Onderwerp Het masker voor 't gelaat der toekomst. DOOPSGEZ. GEMEENTE. H.-hoef v.m. 10.30 uur Ds. Lugt. R. K. KERK St. HIPPOLYTUS. Hoofdstraat 23. Zondag 7.30 uur Eerste H. Com munie der kleintjes. De dames der. eerste drie banken willen wel de goedheid hebben hun plaats in Vroegmis en Lof vrij te laten voor de kmderen. Om 9.30. uur Hoogmis. Om 2.30 uur Lof met toespraak. Geloofsbelijdenis en bloemenhulde aan O.L, Vrouw, De kinderen moeten een kwar tier voor de plechtigheid aan de Pastorie zijn. Om 1.30 uur: Oefening voor hen, die hun Plechtige Geloofsbelijdenis zullen doen. Na de Hoogmis is er bibliotheek. Na het Lof jeugdwerk. Maandag, Dinsdag en Woensdag Kruisdagen. Om 7.30 uur Litarie van Alle Heiligen voor de vruchten der aarde. Donderdag Hemelvaartsdag. De H. Missen als op Zondag. Om 7.30 uur wordt de Geloofsbe lijdenis vernieuwd, daarna de toe wijding aan het H. .Hart, Om 9.30 uur de Hoogmis, Om 2.15 uur: Rozenhoedje. Om 2.30 uur Lof ter eere van O.L. Vrouw, waaronder de kinderen hun Doopsbeloften vernieuwen en zich toewijden aan O.L. Vrouw. PROVINCIAAL NIEUWS. GEWESTELIJKE DAG RIJZENDE KERK. De Rijzende Kerk hield Zondag te Zuidscharwoude een geweste lijken dag, welke door een groot aantal jongeren werd bijgewoond. Nadat 's morgens de kerkdienst te Noordscharwoude was bijgewoond, waar de heer Komdörffer voor ging, werd een wandeling ge maakt, waarna een broodmaaltijd werd gehouden in de herv. kerk te Z.-scharwoude. Na den middag hield de heer Komdörffer een in leiding over „Waarom wij naar de kerk gaan," welke met groote aan dacht werd gevolgd. Door ver schillende jongeren werden voor drachten ten beste gegeven, waar door deze middag een zeer gezel lig verloop had. Fietsendiefstallen opgehelderd. In slooten te Obdam en Hens broek zijn een aantal fietsen gevon den, ontdaan van de banden. Deze Een nieuw kerkelijk blad. De classicale besturen bij de Ned. Herv. Kerk te Hoorn en Alkmaar hebben van de overheid toestem ming verkregen voor het doen uit geven van een kerkelijk blad. Het biad zal om de veertien dagen ver schijnen en te Schagen ter drukkerij van v.h. De Westfriesche Kerkbode gedrukt worden. De inhoud zal be staan uit kerkelijke berichten, pre dikbeurten", gemeenteberichten, etc., doch zal geen advertenties mogen be vatten en geen strijdartikelen. Onder den trein geraakt. Onder Heiloo is een ernstig on- tk gebeurd. Mevr, van Veen uit Alkmaar, wachtte aan de Kerke- iaan te Heiloo tot de electrische trein uit Amsterdam gepasseerd was. Toen zij daarop overstak, werd zij met haar dochtertje door den uit Alkmaar komenden trein gegrepen, die zij niet had hooren naderen. Beiden werden ernstig gewond naar het ziekenhuis overge bracht, waar Mw. v. V, is overleden. PER AUTO ER OP UIT. Inbrekers en goederen aangehouden. In den nacht van Zaterdag op Zondag zijn inbrekers, door ver nieling van de deur, binnenge drongen in een confectie-atelier aan de Van Oldenbarneveldstraat te Amsterdam. Eenige recher cheurs van het bureau Raampoort, die in de nabijheid van het pand de ronde deden, stelden zich ver dekt op. Zij zagen spoedig daarna, dat een vrachtauto voor het ate lier stopte en dat 2 mannen goe deren uit het atelier op de auto laadden. Op dit moment grepen de chercheurs in en hielden beide inbrekers staande, die zij vervol gens met de auto naar het bureau wilden overbrengen. Onderweg stopte de chauffeur plotseling, zoodat één van politiemannen van de auto viel en de twee dieven ont vluchten. Hoewel op hen nog ee nige schoten werden gelost wisten zij in de duisternis te ontkomen. De rechercheurs keerden dadelijk naar het confectie-atelier terug en stelden binnen een grondig on derzoek in, hetwelk niet tevergeefs was. Zij vonden daar nl. nog twee dieven een 24- en een 22-jarig man die zich tijdens de aan houding van hun collega-inbre kers stil hadden gehouden. Deze mannen zijn aangehouden en naar het bureau aan de Marnixstraat overgebracht. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. Ik heb mijn geheele economie op gebouwd op het begrip Arbeid. Wij hebben een bijna fantastisch schijnend doel, ons zweeft een Staat voor oogen, waarin in de toekomst iedere plaats door den meest ge- schikten zoon van ons volk bezet zal worden, geheel onverschillig vanwaar hij komt. Een Staat, waar in de afkomst niets en werk en prestatie alles beteekent. ADOLF HITLER DUITSCHE BOEREN KRIJGEN HULP VAN DE SCHOOLJEUGD. Naar het D. N. B. meldt, heeft gouwleider Sauckel, die door Hit- Ier is belast met de mobilisatie der beschikbare werkkrachten en de verdeeling der arbeiders over de bedrijven, naar aanleiding van de moeilijkheden in den Duit- fietsen bleken afkomstig te zijn van schen landbouw een beroep om diefstallen die den laatsten tijd te Heerhugowaard en Hensbroek ge pleegd zijn. De dader, de Helder- sche vluchteling K,, tijdelijk te Ob dam gehuisvest, is gevat. AANVAL OP DE WOELRAT. Er wordt op het oogenblik in West-Friesland een geconcen- treerden aanval gedaan op de woelrat. De Commissie voor de Rattenbestrijding in West-Fries land, in samenwerking met den hulp gedaan op de Duitsche schooljeugd. De rijksjeugdleider heeft thans een verordening uitgevaardigd be treffende het te werk stellen van schooljongens en meisjes in den landbouw. Van 15 April tot 15 November moet de geheele Duitsche school jeugd van 10 jaar af de boeren helpen, de jongsten zooveel mo gelijk in de onmiddellijke omge- Plantenziektenkundigen dienst, is! van hun woonplaats, de ou daar bezig met het uitleggen van c'eren 0°^ elders. Zij zullen on- 300.000 pakjes rattenvergif, welke] derdak krijgen bij de boeren, waar zij werken, in kampen of jeugd herbergen. Het onderwijs zal on der deze regeling niet hebben te op een centraal punt onder leiding van den ambtenaar van de ratten bestrijding worden verpakt. Men zal in het geheele land een actie tegen de ratten in dezen geest gaan voeren. Baldadigheid in een kerk. Toen men Zondag j.1, op het or gel kwam in de Geref. Kerk te Noordscharwoude, zag men dat de deur die toegang geeft, was open gebroken. De splinters lagen op den grond, zoodat men vermoedt, dat hiervoor een ijzeren voorwerp is gebruikt. Wat de reden tot deze baldadigheid is valt niet te zeggen, omdat er geen waardevolle voorwer pen aanwezig waren, zoodat dit muisje nog wel een staartje zal hebben. lijden, een vacantie van drie we ken blijft gewaarborgd en des Zondags wordt niet gewerkt, ten zij de werkzaamheden niet kunnen worden onderbroken. De kinderen krijgen tijdens hun werktijd extra rantsoenen levens middelen, verder zakgeld en een vergoeding voor het slijten van kleeren en schoenen. De ouderen zullen helpen bij het zaaien, plan ten, enz., de jongeren van 10 tot 13 jaar krijgen lichter werk, wie den, fruit rapen, kruiden en pad denstoelen zoeken, enz. De meis jes moeten in de huisgezinnen der boeren helpen. VEREENIGING VOOR ZIEKENHUIS VERPLEGING. Het voorloopig Bestuur van de Vereeniging voor Ziekenhuisver- pleging Wieringermeer,'l' verzoekt ons, in verband met de vele vragen die er gesteld worden over de kwestie, wie ingevolge het Zieken- fondsbesluit verzekerd zijn en dus niet bij genoemde Vereeniging zich behoeven aan te sluiten, dit uiteen te willen zetten. Gaarne voldoen we aan dit verzoek, daar dit voor onze lezers van belang is. Alle personen, die in loondienst zijn en dus onder de Ziektewet val len, zijn opgenomen in het Zieken- fondsbesluit, mits hun loon niet hooger is dan f 3000.- per jaar. Bovendien zijn zij, die langer dan 4 weken werkeloos zijn en dan geen recht op uitkeering ingevolge de Ziektewet hebben, ook niet meer verzekerd volgens het Ziekenfonds- besluit, Men was verplicht om zich vóór 1 November 194! aan te melden bij ecu Ziekenfonds. Zij, die deze ver plichting niet zijn nagekomen, kun nen ook bij ziekte moeilijkheden ondervinden bij uitkeering volgens hei Ziekenfondsbesluit. In 't kort kunnen we dus vast stellen, dat de werknemers die het geheele jaar door, met ten hoogste een onderbreking van 1 maand, cou pons ontvangen van hun werkge ver-en deze bij een Ziekenfonds in leveren zich niet behoeven op te gaven als lia van bovengenoemde Vereeniging. Mocht men wel de kans hebben om langer dan 1 maand aaneen werkeloos te zijn, dan is het aan te bevelen om wel op de vergadering aanwezig te zijn voor het bespreken van de mogelijkheid om gedurende het tijdvak dat men niet verzekerd is volgens het Ziekenfondsbesluit, aangesloten te kunnen worden bij bovengenoemde Vereeniging. Zij, die reeds lid waren van de Vereeniging voor Ziekenhuisverple- ging „Schagen" te Schagen, onder- afdeeling „Wieringermeer", behoe ven zich niet weer als lid aan te meiden, daar deze automatisch als lid van de nieuwe Vereeniging worden beschouwd. Verder stelt het voorloopig Be suur het op prijs, blijkens een ad vertentie elders in dit nummer op genomen, dat zij, die nog aan de een of andere Maatschappij verbon den zijn, doch een eigen Vereeni ging voorstaan, nu reeds blijk geven van hun belangstelling. Flinke ledenuitbreiding Wieringermeer Fanfare, De Wieringermeerfanfare die ge- ruimen tijd een tekort aan leden had, ziet de laatste weken haar le dental gestadig toenemen. Onder de nieuwe pachters waren er verschil lende, die reeds eerder in hun oude woonplaats lid van een muziek corps waren en nu toegetreden zijn als lid van de W.Meerfanfare, ter wijl men ook nog verschillende leer lingen kon inschrijven als lid. Het is een gelukkig teeken voor de ver eeniging dat er een kentering is ge komen, vooral nu binnenkort het 10-jarig bestaan in zicht is. Geslaagd. De heer J. v.d, Boven- kamp, smidsknecht bij den heer C. Omis te Wieringerwerf, slaagde te Utrecht voor het Rijksdiploma Hoefsmid. De omstandigheden waaronder dit diploma is behaald, waren voor de heer v.d. B, zeer moeilijk, In de afgeloopen winter toch, moest soms een vreeselijke reis worden gemaakt om de lessen te volgen. Een felicitatie met het behaalde succes is dan ook zeker op zijn plaats. Rederijkerskamer T.O.N.E.G.I.D.O. Bovengenoemde Rederijkerska mer heeft Zaterdagavond in Ho tel Smit te Middenmeer een uit voering gegeven. Dit was tevens liet eerste optreden van de ver eeniging in het openbaar. Het is een vereeniging van jon gelui, die regelmatig maandelijks een bijeenkomst houden, waar dan gedichten worden opgezegd, een boek besproken, inprovisa- ties worden gehouden bf een be paald onderwerp wordt besproken Op deze wijze tracht men tereiken dat de leden zich een zekere mate van vrij bewegen aanieeren, terwijl tevens op het beschaafd uitspreken van de Ne derlandsche taal wordt gelet. Vervolgens wordt de Wieringer meerjeugd, die afkomstig is uit alle deelen van het land, op deze wijze tot elkander gebracht leert elkander kennen ln gewoon ten en gebruiken, al naar de landstreek waaruit men afkom stig ls. Ook het instudeeren van een tooneelstuk staat op het pro gramma van bovengenoemde ver eeniging. En zoo heeft een tal rijk publiek Zaterdagavond de verrichtingen van de jongelui kunnen gadeslaan in het blijspel „Trouwen is niet makkelijk," van Jan Niemeijer. De avond werd geopend dooi den heer G. Kistemaker, die de moeilijkheden schetste waarmede de vereeniging te maken heeft gehad, voordat men dezen avond kon houden. Wat de prestaties van de le den betreft die in het stuk mee speelden, mogen wij zeggen dat het een goed debuut ls geweest. Vlekkeloos was het natuurlijk uiet, doch dit kan ook niet an ders, daar de meesten van hen voor het eerst de planken hebben betreden. Men had het met de keuze van het stuk niet getroffen. Het ge val is nogal langdradig. Men kan dan ook waardeering hebben voor de wijze, waarop het gespeeld werd. Het stuk heeft heel aardige momenten, waar de typerollen, die er in voorkwamen niet wei nig toe bijdragen (die bovendien in goede handen waren), doch er komen ook momenten in voor waar de schrijver heeft moeten zoeken naar een aannemelijk verhaal en waar de tekst als droog zand aan elkaar hangt. Wij zullen ons onthouden van een critische beschouwing der rollen apart. Aan de houding van verschillende spelers kan nog véél verbeterd worden. Ook speel de men soms veel te veel met het gezicht van het publiek af. Het geheel had wat vlotter en losser kunnen zijn. Het spreken was goed, al hoort men de dialecten nog al eens. De aankleeding van het tooneel was keurig en de grimage was tevens goed verzorgd. Een uitstekende band vulde de pauze's tusschen de bedrijven. Aan het einde van de avond werd de regiseur de heer P. Wiers- ma en tweetal boekwerken aange boden, terwijl mevr. Wiersma een bloemenmand in ontvangst mocht nemen. De heer G. P. Kistemaker dank te in eenige hartelijke bewoordin gen den heer Wiersma voor het vele werk wat hij voor het slagen van deze avond heeft verricht. PREMIE- EN STAMBOEKKEU - RINGEN VOOR TREKPAARDEN. De jaa>lijkshe premie- en Stamboekkeuring van de Vereeni ging „Het Nederlandsch Trek paard" wordt te Slootdorp gehou den op Donderdag 18 Juni des v.m. 11 uur. Aan premie's wordt uitgeloofd een bedrag van f 1400.—. Terwijl een tweetal wisselbekers beschik baar zijn. Voor het toiletteeren en het vóór brengen van de paarden is als premie f 25.- beschikbaar gesteld. Predikbeurten W.-meer. ZONDAG 10 MEI. Slootdorp 10 uur Ds. Fortuin van Nes Wierum. Bediening H. Doop en bevestiging lidmaten. W.-werf 3 uur Ds. C. Fortuin. Bediening H. Avondmaal. Slootdorp 2.30 u. de hr. Kalis. EVANGELISATIE. Middenmeer 10 uur Cand. L. van HartihgsvekL GEREF. KERK MIDDENMEER. M-.meer 10 u. Ds, A. Schaafsma. M.-meer 3 u. Ds. A. Schaafsma. GEREF. KERK SLOOTDORP. Slootdorp 10 u. Cand. F. Kamphuis van Hoorn. Slootdorp nm. 3 u. Cand. F. Kamphuis. GEREF. KERK W.-WERF. W.-werf 10 u. Ds. H. v. Twillert. W.-werf 3 u. Ds. H. v. Twillert. Predikbeurten Medemblik. ZONDAG 10 MEI. NED. HERV. GEMEENTE. Medemblik 10 uur Ds. B. de Jong. 14 Mei (Hemelvaartsdag) Medemblik 10 uur Ds. B. de Jong. GEVRAAGD: EEN NET MEISJE, voor dag, of dag en nacht. bij MEVR. SCHOTTE, Wieringerwerf. TE KOOP pLm. 60 Bak orgineele WILCO POTERS pl.m. 50 Bak DEVA POTERS, kl. A, en voorgek. N. R. DOORNBOS, Waardweg A. 3, Slootdorp.

Wieringermeerbode | 1942 | | pagina 2