C.V. De Heldersche v.h. C. R. Keijser en Co. H. G Va anc'rager. N. J. Vaandrager- den Hollander. W-werf, 22 Dec. '44. WIJNA DOVES is de JANUARI MAAND GESLOTEN Brandstof Vervoerbewijzen Ljouter Adema is niet meer ter dekking beschikbaar. STAATSBOSCHBEHEER. Wie helpt Wijkzuster aan Fietsband Graan- en Kimstmesthandel Boerenleenbank „Middenmeer" Heden trof ons een zware slag doordat van ons werd weggenomen ons innig ge- liefd dochtertje, zusje en kleinkind DIEUWERTJE, in den aanvalligen leeftijd van 3 jaren. Haar di epbed roefde Ouders, Broertje en Grootouders, Anna Paulowna J. Borst M. Borst-Koorn \X/il|y C. Borst D. Borst-Hoep W ieringen W. Klokman M. Klokman-Noot. A. Paulowna- 22 Dec '44. Heden overleed na een geduldig lijden zacht en kalm onze geliefde Echtge noot. Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer ME1JERT HE1JBL0K, in den ouderdom van bijna 75 jaar. Dat hij ruste in vrede. G. Heijblok-Kcol M. Heijblok G. M. Heijblok-Snooij Meijert en Siemon, Oosterland, Wieringen, 27 December 1944. De teraardebestelling zal plaats hebben heden Za terdag nam. 2 uur vanuit de Ned. Herv. Kerk te Oosteriacd. Heden overleed onze beste broer, zwager en oom Meijert Heijblok, (echtgenoot van G« Kool) in den ouderdom van 74 jaar. C. Koorn G. Koorn-Heijblok en Kinderen. Wieringen 27 Dec. 1944. Met vreugde en dankbaarheid geven wij kennis van de ge boortevan onzen zoon Arie Leendert DANKBETUIGING. Voor de vele blijken van 'belangstelling bij de herden king onzer 25-iarige Echt- vereeniging ondervonden, betuigen wij aan Familie. Buren en Vrienden, mede namens onze Kinderen, har- telij< dank. J. Rotgans G. Rotgans-Visser, w ieringen, Dec. 1944. Zoo de Heere wil, hopen wij op 2 Jan 1945 den dag te herdenken, dat wij voor 12'/o-jaar in het huwelijk zijn getreden. D. Vonder E. Vonder-Rinsma Jan, Henny, Wijtze- Geen receptie- Wier ingen, Dec. 1944. 2e Kerstdag werden wij verblijd met de geboorte van een Zoon HARM WILLEM, die wij noemen Harry S. Veenkamp W. Veenkamp-v. Dijk. Wwerf. 26 Dec. 1944. Hippolytushoeverweg. De Heere verblijdde ons gezin wederom met de ge. boorte van een dochtertje, die wij Henny Frouktje noemden. J. de Vries T. H. de Vries-W ieringa. W werf, 29 Dec. '1944. Oosterkwelweg L 10. Heden overleed onver wachts onze geliefde Echt genoot en Vader, de Heer Jacob ter Hall (gepens. Kapelmeester Kon. Marine, ridder in de orde van St. Olaf) in den ouderdom 72 jaar. J. C. ter HalI-Lobel en Kinderen. Utrecht, 26 Dec. 1944. Jekerstraat 21. Heden overleed zacht en kalm na een korstondig ziekbed, onze innig geliefde Zuster en Tante Emirentia P. M. Giebels echtgenoote van P. List, n den ouderdom van 84 jaar. Uit aller naam Th. List. Haarden, 22 Dec. 1944. De teraardebestelling heeft olaats gehad Zaterdag 23 Dec 's nam. 3 uur op de Algem, Be graafplaats te Naarden. P. D. Duijnker-Boot en S. A. Duijnker geven kennis van de geboorte van hun dochter AN1TA MARIA. H.-hoef, 22 Dec. 1944 Koningstraat 47. DANKBETUIGING. Hiermede betuigen wij on zen hartelijken dank voor de belangstel 'ing bij het overlijden en de teraardebestelling van onzen geliefden Vader, Groot- en Overgrootvader JAN DE WIT, (Weduwn. van G. Beuketna) ondervonden. Dank in het bijzonder aan de heer en mevr de Ruiter en Zuster van Dijk voor hun zorgvolle verpleging, aan Ds. van Beek voor zijn troostvolle woorden tot ons gesproken en aan de begrafenisvereeni- ging De Laatste Eer voor de goede regeling der teraarde bestelling. Namens de Familie, S, de Haan en Echtgenoote. Wi eringen, Dec. 1944. Op 1 Januari 1945 hopen onze lieve Ouders V. Bakker Dz. en J x G. Bakker-Rotgans Te koop plm. 1000 kg. hooi en 1000 kg voerbie» ten bij W. de Bie, Belter laan, H,-hoef. "^Ho-jarige Echtvereeni- ginp^te herdenken. Wijnie en Dikkie. Den Oever, Dec. 1944. Gasthuisweg 4b. DANKBETUIGING. Niet bij machte de zeer vele felicitaties, bij ons 40- jarig huwelijksjubileum ont vangen, allen schriftelijk te beantwoorden, betuigen wij langs dezen weg, mede namens onze kinderen, hiervoor onzen hartelijken dank. Qok danken wij voor de bijzondere attenties, die wij van Harmonie, Middenstand, talrijke vrienden en familie ontvingen en die ons dezen dag tot een onvergetelijke hebben gemaakt. C. Duijnker D. Duijnker-de Vries Wieringen, Dec. 1944. Het Modeatelier Bij gematigde temperatuur zullen de lessen 29 Januari weder worden hervat - Laten liggen in de Ned. Herv. Kerk 24 Dec. een p. gr. met witte wollen meis jeswanten Gaarne, terugbez. bij J. v. d, Kiinken, Wes- terklief 19 der Coöperatie kunnen allebei worden afge geven bij C. Lont, Smerp, w ieringen. Nadere inlichtingen verstrekt C. Roggeveen, Oosterklief 23. Verloren 2e Kerstdag linker Nappa herenhandschoen van Hoornseweg naar M-meer legen beloning terug te bezor gen K. Kok, Middenmeer. Bakker en Mulder, Wieringen. Boschwachterij W.-meer. Voor brandhout kunnen de nummers 1501 tm 1600 worden ingewisseld tegen vervoerbewijzen a f 6.50 per nummer alleen op Woens dag 3 Jan. aan het Kan toor Grontmij Hippolytus- hoef van 9 12 uur. Zonder vervoerbewijs wordt geen hout afgegeven. - Vermist, vermoedelijk meegeloopen, een j. her dershond, br. gevlekt, Herta Gaarne terug bij Cor Lont Elft 60 'e koop een pracht Herdershond, goed waaks. Hofstr. 51, Den Oever. - Te ruil aangeb. kinder wagen met bedje tegen een overall bij D. Klink, Wes- terlend 94. teneinde haa' in staat te stel len de verder afwonende patiënten te blijven verzor gen Zr. H. G. Tjerkstra, Kerkplein 31, H. hoef. a Aan ons pakhuis DE HAUKES V kunnen we voorloopig alleen ELKEN VRIJDAG en ZATERDAG yv goederen voor regeerings-opslag in ontvangst nemen. Voortaan alleen geopend Maandag en Vrijdag van 13 uur tot 1ó uur 's Woensdags van 9-16 uur. Spaarboekjes moeten zo spoedig mogelijk ingeleverd worden. Het Bestuur J. A. Bernman Dir.

Wieringermeerbode | 1944 | | pagina 2