Gemeente Wieringen. KNECHT gevraagd Tevens te ruil aangeboden Vuurtorentjes» Van 1—4 regels 60 cent Westerland. Begunstigd door prachtig weer hield de IJsclub „Wes terland' een wedstrijd voor schoolkinderen. Uitslag Jongens 6,*7 en 8 j. 1 Cor Spenr; 2 Jan Cornelissen. Meisjes 6, 7 en 8 j. '1 Betsy Molenkamp, 2 Grietje Wie- ringh, Jongens 9 en 10 jaar 1 Tjebbe Wigbout, 2 Arie Hoving 3 Jan Koorn Meis jes 9 en 10 j. 1 Atie Rezel- man, 2 Neilie Gangelbof. Jongens II j. en ouder Dirk Kooij» 2 Simon ten Bokk.el 3 Jaap Doves Meisjes 11 j. en ouder 1 Dieuwie Koorn 2 Gerie Geervliet, 3 Gerie Halfweeg, 4 Dina Vis Bovendien werden de kin deren in de zaak van den 'heer G. Omis nog op een kop chocolademelk en een koek onthaald. Aan het be stuur van de ijsclub en aan allen, die door het leveren der grondstoffen en het ver werken er van deze trac* tatie mogelijk maakten, har telijk dank. De Heer E. Baijs Jr. werd herbenoemd als kerkvoogd Ned. Herv.Gem. Westerland Gev. een blauwe dameshoed een want, een huissleutel en een portemonnaie inh. eenig geld en bonnen een blauw kinderjasje. Verl. een groene want en een klein model houten pijp een portemonnaie inh. f3- Inl. Gem.-'oode H.-hoef. AD VERTEEREN, DOET VERKOOFEN. Door Gods goedheid wer den wij verblijd met de ge boorte van een Zoon die wij SIEBE noemden. H. S. UTSMA B. IJTSMA - Dijkstra Sfootdorp, 2 i Jan. 1945. Wierweg E 21 Met dank aan God geven wij kennis van de geboorte van onzen Zoon en Broertje Gerrit Pieter. L. A. v.d. Beek M, v.d. Beek - Br and er horst Slootdorp, 2 Febr. 1945 Ken. Emma.weg 3 ie Heer en Mevouw Vosters - Melkenboer geven met vreugde kennis van de geboorte van hun Zoon HANS, die bij het H. Doopsel de namen ontving van Johannes Josephus Marie W.werf, 6 Febr. 1945. Terpstraat 20. WIE WIL kinderen uit groot I Biedt zich aan ambtenarengezin uit Amster/v Boerenarbeider, dam. (leeft, j. 2, 3, 8,12,1/1 tegen 1 Maart, m. 15 jaar, Ned. Herv./" HELPEN, door ze zoolang in huis te nemen Desge- wenscht tegen vergoeding. Spoed gewenscht. Br. aan G. Jochems Linn.p- weg 160, Amsterdam O. DANKBETUIGING. Voor de vele blijken van belangstelling bij onze 25- jarige Echtvereeniging onder vonden, betuigen wij» ook mede namens onze dochter, onzen hartelijken dan-k. D. Verfaille A- J. Verfaille - Birkenhager Wieringen, Febr 1945 Vatrop Te Koop Stamboek Kai en Stierkalveren, leeftijd 1 tot 8 weken. Wed. D. N. Mulder, Elft 12, W'eringen. Jonge vrouw met dochter 16 jaar, biedt zich aan voor huis houding, en alle voorkomende werkzaamheden. (Dok bekend met costuumnaaien. Brieven Boskers Boekhandel, Middenmeer, Brieven aan J. J. Dirks, Ou- delanderweg D 58, Mmeer. Biedt zich aan bekwaam Selecteur, goed met paarden kunn. omg. Woning moet dis ponibel zijn. L. C, Versluis, Meeuwstr. 18, Wieringerwerf. Gevraagd een vaste knecht, die met paarden kan omgaan op bouwbedrijf P. A. Kaashoek Polderweg 4, Wieringen Biedt zich aan NAAISTER. Loon nader overeen te komen. Adres Brugstraat 22, Midden- meer. Gevraagd op gemengd bedr, Paardenknecht, goed kunn. ploegen enz. P. R. Smid, Klieverweg Sloot- dorp. Gevraagd een dienstbode' voor dag en nacht P. Koster, Molenweg A 70, Slootdorp. Meisje, 25 jaar, biedt zich aan voor d.e.n, als hulp in de huishouding, genegen alle veork. werkz. te verrichten, met huiselijk verkeer v.g.g.v. Brieven onder letter Z Bur. W,meerbode M.meer. Weggeloopenzwarte langha rige herder, luistert naar de naam BLEKKY. Tegen beloo ning terug tebezorgenW.de Feijter, Tusschenweg Mmeer Biedt zich aan meisje voor heele dagen Brieven Brink 25, Slootdorp. B.z,a. Boerenknecht, alle werk verstaande, Huis moet disponibel zijn. J. Mechielse, Noordervaart, Stompetoren. BEGRAFENISVEREENIGING „DE LAATSTE EER" WIERINGEN Het Bestuur maakt bij deze aan de leden bekend, dat zij door de tijdsomstandigheden gedwongen, de volgende maat regelen heeft moeten nemen: 1. De contributie wordt dit jaar in één keer ge-ind en wel omstreeks April, Mei 2. Het aanzeggen moet beperkt blijven tot de naaste familie te Wieringen. Het aan tal aan te zeggen gezinnen mag ten hoogste 49 bedragen Meerdere aanzeggingen komt ten koste van de familie der overledene. Bovengenoemde maatrege len dragen een tijdelijk karak ter en treden onmiddellijk in werking. Voor het Bestuur M. Mast, Secr.-Penn. Gevraagd per 1 Maart vaste Arbeider en Jongen Geen woning beschb. P, H. Bakker, Ulkeweg B 47 Middenmeer. Landbouwerszoon, die wenscht te verande ren, b.z.a, tegen 1 Maart, bekend met alle paar- denwerkzaamheden, ook gastractor. Diploma R L. 'W.S. Brieven onder letters B.J. Bur. W-meerbode, Middenmeer. goed kunnende melken. Extern een wollen meisjes manteltje met mutsje, leeftijd 2 jaar voor jongenspakje met I. broek P. KEIJZER, Belt 26, H.hoef Biedt zich aan bekwame VERSTELNAAISTER voor 4 dagen per week. Vergoeding nader overeen te komen. W. H. van der Laan, Bad huisstraat 41, Haarlem. Te koop Pathéfoon met platen f 185 en Mandoline f 85 Kruize, Alkmaarschebrug Mid denmeet, Terstond gevraagd vaste Arbeider. goed kunn. ploegen en met paarden omgaan. C. Lont, Elft 60, Wieringen. Terstond gevraagd een net dienstmeisje, voor dag of d.e.n. L Schotte, Terpstr. 35, Wie ringerwerf. Gevraagd een nette Huishoudster bij man alleen, vrijgezel. Een kind geen bezwaar, leeftijd plm. 30 jaar. P. J. Grin, p.a. J. Schrale, Wierweg E 25 Slootdorp. Verloren Zilv. dubbeltjes Armband. Tegen belooning terug te be zorgen. P. Groot, Kanaalweg Middenmeer, Net meisje biedt zich aan voor hulp in de huishouding, liefst waar hulp voor ruw werk aanwezig is en waar ze als huisgenoote opgenomen- kan worden. Br. D: R. Mansholt, Molen weg B 69, Slootdorp. Gevraagd Arbeider of Knecht, bij H. de Vries, tuinder Wes- terterpweg, Slootdorp. Direct gevraagd een nette Jongen of andere werkkracht voor monsternemen en andere werkzaamheden bij A. de Graaf, Slingerw. 17 H-hoef. Meisje 25 jaar, biedt zich aan sis naaister, voor alle naaiwerk, intern, liefst met huiselijk verkeer. Br. onder letter Z. Bur. Wie- ring ermeerbode M.meer. WIE RUILT met mij een 5-j. Old. Warmbloed blau w-schim mei -merrie om een zwaarder paard C. Lont, Elft 60, Wieringen. Gevraagd nette hulp in de huishouding leeft, ongeveer 20 jaar G.G. S. Bandringe, Wierweg F 45 Slootdorp. In ruil aangeb. jongens- schoentjes mt 25 voor mt 26 of 27 K. Sloterdijk, Koning straat 36a, Hhoef. In r. aangeb. 1 p j sch. mt 42 voor d. sch. mt 38 of 39 H. Bruinsma Oosterklief 14 h, Wieringen. Te koop 2 gelde geiten Ook genegen te ruilen voor melkgeit. K. Wit, Westerkliëf Wieringen. Gevonden op 16 Jam portemonnaie inh. eenig geld en brood bon bakk. Koorn, Sl.ootd, Inl. v Hengèlstr. 48, H-hoef. Bza Amst, meisje 15 j. als- h. i. d» b, tegen kost en inw. In|. bij J. Lont, Schel* penbolweg E 35 Slootdorp.

Wieringermeerbode | 1945 | | pagina 2