Wij schonen en Érieren lijnzaad. NETTE WERKSTER Landbouw en Visscherij. Te huur gevraagd WERKPAARD Wie moed wil lolden, en triaiDli en zegen garen, Die moet let larf verzeeïTen en Bewaren- (Vondel) TUINZADEN I Biedt zich aan uit Amster dam, meisje voor dag en nacht voor hulp in de huisF houding oud 19 jaar, van goede getuigen voorzien, Heemraadschap Wieriagen. Wie ruilt een paar lage br. schoentjes maat 23 tegen schoentjes maat 20 of 27 en een paar br. schoentjes m. 23 tegen rubberlaarsjes of schoen tjes maat 27 Verkoophuis „De Schakel" te Wieringerwaard IN DE TOEKOMST is ook weer uw adres voor goed Fotowerk TELERS GEVRAAGD Vuurtorentjes, Het vervoeren en afleveren van stroo,-waaronder verstaan wordt witstroo. en erwtenstroo is, voor de provincie Noord holland. met ingang van heden verboden. Eventueele toewijzingen wor den door de P.B.H.'s in ge noemde gebieden verstrekt, terwijl het vervoer gedekt Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter DIENA JOHANNA A. M. Vinke-de Beer J. J. Vinke Den Oever, 12 Febr. i945 Dijkstraat 21 Op 19 Februari a.s. hopen onze geliefde Ouders Jan Snooij en Anna Dekker hunne 30-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Hunne Kinderen en Dicky. Op 19 Februari verloven zich Harm Schoonbeek en Geer Snooij Elft, Wieringen, Febr. 1945. DANKBETUIGING. Hiermede betuigen wij onzen hartel,ijken dank voor de zeer vele blijken van belangstelling bij de ziekte en het overlijden van onzen geliefden Man. Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Arie Butler ondervonden. Inzonderheid dank aan de Zeergel. Heer Dr. de Groot en Zuster Tjerkstra voor de geneeskundige behandeling en verpleging, de Zeereerw. Heer Deen voor de woorden van troost tot ons gesproken, de Buren en Kennissen voor hun bijstand en tenslotte aan de begrafenisvereeniging De Laat ste Eer voor de nette regeling bij de teraardebestelling. 'Wed. A. Butter-Rotgans en Kinderen. Wieringen, Febr. 1945. Biedt zich aan Meisje, voor dag en nacht. Inlichtingen T, Abbas, Larn- bertschaag B 25 h. Te koop 3 Raskonijnen, 1—2 Groot Chinchilla, mooie fokdieren van 1 G ouders. Jan Blaauboer, Jr., Sc'nelpen- bolweg F 32, Slootdorp. Gevraagd met Maart los-vaste Arbeider Geen woning besch. en te koop gevraagd 6000 kg rogge of tarwe bósch stroo J. Woets, Oudelanderweg D 58, Middenmeer, moet zijn door een geleide- biljet. De verkoop geschiedt uitsluitend via den handel. Veehouders, die niet aan hun hooileveringsplicht heb ben voldaan, ontvangen geen strootoewijzing. Met ingang van 23/1/1945 is het koopen op toewijzin gen, uitgereikt door de dis tributiediensten in deprovifl- Te Koop gevraagd IJzeren afrasteringspalea, C. Mulder P.Jz.f Noorderbuurt 16. Wieringen. Biedt zich aan x Boerenarbeider, bekend rnet alle voork. werkzaamh., leeftijd 48 jaar. J A. Cortèn, Oranjelaan 1.60 Overveen. Hoogland, W.-werf. Graanhandel, Telef, 32. Biedt zich aan tegen 1 Maart geëvacueerd gezin, best. uit 3 personen waarvan 2 mannelijke werkkrachten, om bij de boer in te wonen, met alle werkzaamheden be kend, Er'zaJ meer gelet wor den op goede behandeling dan op hoog loon. Als het kan liefst zoo kort mogelijk bij een dorp in of buiten de W.-meer, Brieven onder letter B. aan Bur. W.meerbode M.-meer. Gevonden een p, handschoenen Terug te bekomen tegen adv, kosten. C. Goverse, Schagerweg B 91, M.-meer. Bieden zich aan twee nette meisjes, als dienstbode voor dag of dag en nacht. Elft 25a, Hippolytushoef. In ruil aangeboden een paar z.g.a n. leeren Knielaarzen m 43 voor een'p. Rubberlaarzen maat 44. N. Tijsen Oosterklief 17. Jonge vrouw met dochtertje van 1 jaar, man werkzaam in Duitschland, zoekt be trekking als hulp in dehuish., tegen kost en inwoning. Inlichtingen T. de Caluwé, Tcrenstr* 14 Middenmeer. Wie wil meisje van 4 jaar, j uit net gezin te Amsterdam tijdelijk opnemen p a. W. v. Liere, Hippo- lytush.weg F 11, W.-Werf Voor goede behandeling wordt ingestaan. L. Winters, Slootweg E li9 Slootdorp. cie Noordholland, Zuidhol land, Utrecht en Gelderland (ten Westen van do IJsel), in de overige provincies des lands niet geoorloofd. In bijzondere gevallen kan de handelaar zich wénden tot het betreffende Bedrijfschap ter verkrijging van een spe ciale machtiging om een be paalde hoeveelheid distribu- tiegoedcren in een der overige provincies te koopen. Deze machtiging moet bekrachtigd worden door den Provincialen Vóedsèlcommissaris der pro vincie,' alwaar de aankoop zou geschieden. Hoewel afgesneden van het Ioude adres, doen wij toch alle moeite om onze oude klanten en andere belangheb bend en van de noodigetuin- zaden te voorzien. Tot onze voldoening kunnen wij thans mededeelen, dat vanaf heden tuinzaden uit voorraad afgegeven kunnen worden. Verkoop vanaf heden 14 Februari aan huis 's avonds na 6 óur. Zaterdags na 2 uur 's mid dags aan de opslagplaats, gelegen achter de opslagplaats der fa. Wassink, aan Ha venkade. Vraagt nog heden een besteliijst en wij zenden om gaand toe- Woensdags steeds op de Beurs. Beleefd aanbevelend, M. J. van der Plasse, Torenstraat 25, Middenmeer. TE KOOPT GOED FORNUIS f ioo. Te bevragen Molenweg A58 Slootdorp. BIEDT ZICH AAN: Brieven aan Boskers Boekhan del, H.-hocf, Biedt zich aan Meisje voor d. en n, Liefstomg Middenmeer S. SCHOON, Brugstraat 24 Middenmeer Brieven of inlichtingen bij R. BÈKEMA, Zeugweg J 67 Wieringerwerf Gevraagd een paar kinder schoentjes maat 20-21 voor een nieuw 2-persoons laken, c. J. BONTE, van HengeL straat 35, Hjppo, Wieringen. Belastingplichtigen worden hiermede herinnerd aan het verstrijken der laatste betalingstermijn. Tot het betalen der restanten bestaat er gedurende de maand Februari op de gewone zitdagen nog gelegenheid. De 'Penningmeester, M. Kooij Sfc. M. GEER1SMA, Sternstraat 25 Wieringerwerf Te ruil aangeboden '5 a 6 jonge Kippen tegen Kippenvoer of Aardappelen. J. ZIJLSTRA, Raadhuisstraat 2 Wieringerwerf vraagt te koop geheele of gedeelten van inboedels. Aanbevelend Klaas Groet. Gevraagd tegen April een vaste arbeider op gemengd bedrijf (bij voor keur een of 2 zoons en een dochter) bij K. E. VLIEG, Sthelpenbolweg, Slootdorp. Portret-Atelier en Fotohandel JAC. DE BOER, Keizerstraat 113 Den Helder voor Spinazie, Tuinboonen, Doperwten en Stambóonen Pieter K. Kooiman, Zaadteelt en Zaadh., Enkhuizen. Tel. 92. Woensdags op de Beurs, - Te koop beste biggen. Wed. H Bakker, Gesterweg Djz.n Oever. - Bza nette dienstbode, voor d.e.n. liefst omtrek Den Oever. T. Bouma Hofstraat2 Den Oever - In ruil aangeboden 5 jonge Kippen W. L. tegen de leg, tegen kippenvoer. Westerland 106 - Te ruil een nieuwe d. bl. regenjas 12-14 jaar voor goede jas 16 jaar. Van Pommerenstr. 10, H.hoef - Wie wil zgan kinder schoentjes maat 20 ruilen voor maat 22 P. Bais Jr,, Akkerweg 10 Oos terland - Gevraagd net meisje voor de morgenuren. Wed. G. "ten Bokkel, Beltstr. 21 Hhoef.

Wieringermeerbode | 1945 | | pagina 2