Gemeente Y/leringen. Christelijke Scholen in de Wieringermeer. Spinazie, Doperwten, Tuin- en Stamboonen Pieter K, Kooiman Sauers Zaadtceltbedrijven en v. Dijk en Co, Burger Brandwaarborg Vereen, Wieringen, Wandadcu jeugd HippolytushoeE Deden we 'n paar maanden terug een beroep op de ou.- ders hun kinderen te waarschu wen geen sneeuwballen door de ruiten der Ned. Herv Kerk te gooien, thans moeten we alweer met eenige klachten ko men. Het vandalisme op het Kerkhof is meer dan ergerlijk. De jeugd gebruikt de oude be graafplaats niet alleen om er op te spelen, maar ze schendt ook de graven. Zoo zagen we een grafzerk van hec voetstuk gerukt, van een ander graf ,de omrastering vernield, eenkrans- doos in elkander getrapt, enz. Aan dergelijke wandaden moet een einde komen. Zullen de ouders hun kinde ren niet verbieden, dan zal van politiewege moeten worden ingegrepen. Voortaan zullen de poorten gesleten zijn en alleen bij den koster den heer Westra en den heerJb. Dekker, diaken; Elft- straat H-hcef kan slechts een sleutel worden gehaald, zoo men het kerkhof wil bezoeken, terwijl indien de jeugd dan nog op het kerkhof zal worden aangetroffen, onmiddellijk aan gifte bij de Politie zal volgen. POLITIE. Verl oren een paar porte- mennaies, met inhoud. Gevonden een gouden hangertje en een portemonnaie met inhoud. InL Gem.-bode H.-hoef. POLITIE. Gevonden een zak tarwe, padvindersriem en een sleutel. Inlichtingen Politie M.-meer. Heden bereikte ons het droeve bericht, dat onze dierbare Zoon, Broeder, Zwager en Oom Hendrik Lukkien te Leipzig is ovSrleden in den ouderdom van 19 jaar» Uit aller naam, Fam. H. Lukki en. H.hoef, 16 Maart 1945 Kremersweg 14, Heden overleed tot onze diepe droefheid onze ge liefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder OTTJE ANDELA weduwe van J. Rotgans in den ouderdom van 70 j. Haar leven was Christus haar sterven gewin. A. Rotgans j. Rotgans-Schraa G. Rotgans en Kleinkinderen Middenmeer, 19 Maart '45 Kolnornerweg C 14 Heden overleed ten on zen huize WED. ROTGANS- ANDELA in den ouderdom van 70 j. Haar leven was Christus haar sterven gewin. Familie HOEKSEMA M.-meer 19 Maart 1945 Kolhornefweg C 14. Geboren TRIJNTJE ALIDA dochter van M. Keppel G. Keppel-Raap Jaap en Cor. H.-hoef, 19 Maart 1945 Klieftstraat 33 d. Joh. H. IJdema- G. IJdema-Landman geven hiermede kermis van de geboorte van hui dochter Minke Margaretha. Siootdorp, 17 Maart 1945". Schelpenbolweg. - Ter leen aangeb, twee broedsche Wyendoth Krielen voor voer. H. Hollander, Slin gerweg 23, H.hoef, - Te ruil aangeb. lage br. sch. zgan maat 42 voor 43 of 44. Brink 8, Siootdorp. Veehouders. e P. B. H. t! :r deelt aan L\ :n mede d| H, H. VeehouderSi Attentie De Wieringermeer langhebbende nuchtere- kalveren vanaf heden uitsluitend kunnen worden geleverd elke Woensdag vóór 12 uur te Middenmeer. Te koop gevraagd da messchoenen maat 39 of te ruil voor meisjesschoenen maat 34 Jongensschoenen maat 37 of klompen 22 cM„ alles nieuw C. v. d. Made, Molgerdijk, Den Oever. Te koop gevraagd een jongens- of meïsjesfiets met of zonder banden, liefst maat 24 F. Beeke p.a G. Hidaink, Klieverweg E 85, Siootdorp. Weggeloopen bruin bonte Jachthond. Tegen goe de belooning terug te bezor gen bij Steger, Brink 3, Sloot- dorp. Net meisje 19 jaar, zoekt betrekking voor dag en nacht, liefst omgeving Mid denmeer. Brieven v. Est, To renstraat 24 Middenmeer. Gedipl. Naaimachine-' monteur repareert alle soorten naaimachines aan huis. Naal den en alle onde'deelen voorradig. Adres Brosens p.a. v, Driel, Havenstraat 4; Den Oever. In ruil aangeboden pri ma rood leeren werkhaam, leeren grim en hoofdstel, groo- te leeren actetas, eenige pa ren prima 2de handsch schoe nen, 1 groote koffer. Th. A. Rasch, Hoöfdstr 24, Hhoef Wie zoekt een electri- sche waschmachine geheel ge ëmailleerd met wringer en een eiectrisch fornuis met oven. Beiden vrijwel ongebruikt. Br. letter R. aan Boskers Boekh. Middenmeer Biedt zich aan net meis je als naaister aan. huis, zoo wel dames als heerenkleeding Inlichtingen Torenstraat 12, M'ddenmeer. Te huur gevraagd, kamer met gebruik van keuken door geëv. gez. met 3 pers. Brie ven onder letter K. aan Bos kers Boekh. Middenmeer. Bieden zich aan twee- schoonmaaksters, liefst bij boe- ren. Adres G. Hille, Wester- klief. - Aangeboden groot wijn vat, 1000 L,, door G. Hille, Westerklief. - Te koop gevraagd een 1-pers. Ledikant of Opklap- bed. Bakkerij K. Kok, .Mmeer. - Wie kan een Amst. d. jongen 14 j. of meisje 1-5 j. aan kost en inwoning helpen? Gen. event. kostgeld te be talen. Brieven aan Boskers Boekh, onder letter S. Hhoef, - Te ruil een paar hooge br. kindersch. o. kw. mt 25 of klompjes mt 25 tegen hooge schoentjes 22/23, moet in goeden staat zijn. D. Tijsen Pz. Noorderweg 23, Den Oever, - Aangeboden mooie kin derwagen, dressoir, eiken tafel met kleed en 3-d. bedstel. Kerkplein 6, H.-hoef. - Klein gezin, 3 pers., zoekt plaatsing, man eenigzins met landbouwwerk bekend. Brieven onder letter W. aan Boskers Boekh. M.meer. - Bza meisje 22 jaar als dienstbode voor d.e.n. Brie ven Mej. Burgers Meeuwstr. 4 Wieringerwerf, In ruil aangeb. een p. damessch. maat 39 tegen 38. Kerkvliet, Noorderlicht Hhoef. Gezocht door jong echtpaar een kamer met stook- gelegenheid. Adres Elft 16E, Hippolytushoef. Aangeboden een kin derwagen, donkerbl., Klieft straat 30. H.hoef. Bza als Volontair flinke jongeman, diploma Kol. land bouwschool, reeds eerder in het boerenbedrijf werkzaam geweest. Inlichtingen Alkm. weg C 32. Aangeboden 15 M. zg an tuinslang compl. met sproei er. Adres Haukes 39. Belangrijk bericht. De zaaitijd begint. Tuinzaden van Gebr. Broersen ontvangen. S.v.p, zooveel mogelijk afha len, J. Posthumus, Hoofdstraat 30a, Hippo. Vermist een jonge her dershond (Wodan). Meege- loopen met een paar Hage naars. Gaarne inlichting inge wacht bij G. de Jong, Ver bindingsweg 3, Wieringen. Voor de cursus, die 1 April aanvangt, moeten leerlin gen, die voor 1 Mei de leeftijd van 6 jaar bereikt hebben, aangegeven worden vo®r 25 Maart bij de hoofden der Sifholen, Trouwboekje meenemen. HET BESTUUR. Telers gevraagd voor Zij die voor mij telen kan ik helpen aan Gras- en Klaverzaden. Woensdags op de Beurs aanw.ezig, Zaadteelt en Zaadhandel, Enkhuizen, Telefoon 82 Voor afsluiten van contracten kan men zich ook vervoegen bij den heer 1 haien, Kanaalweg 1 Middenmeer. vragen nog TELERS VOOR SPINAZIE, DOP ERWTEN, PEULEN, TUINBOONEN Met het oog op de slechte vervoersmogelijkheid, spoed gewenscht. Inlichtingen bij Jb- WIEGERS, Hoofd vertegenwoordiger, Elft 66, Hippolytushoef Wieringen. Rekening en Verantwoording van den Penning meester over 1944. Verzekerd .kapitaal f 372 millioen. Brandschade f 11.343.35 Verlies f 2.239,74; Kapitaal f 64,019 96. HET BESTUUR.

Wieringermeerbode | 1945 | | pagina 2