Ver. voor Bedrijfsvoorlichting in de Wieringermeer. De jaarrekening en verantwoording over 1944* Kerkdiensten Wieringen De Kengsteny. „Holl. Noorderkwartier" vraagt een hengstenknecht* Deze zijn overeenkomstig art. 15, lid 3 der Statuten in handen gesteld van een commissie, bestaande uit de heeren A. C. Kemmeren, J. Dieleman de Feijter, C. Montsma en G. Schuiringa. Het rapport van d-eze commissie; alsmede de betreffende stukken, liggen gedurende 5 dagen na publicatie van deze mededeeling voor de leden ter inzage op het secretariaat der Vereeniging in het Domeinkantoor te Wieringerwerf. De Secr. Ir. L. R. Dijkema. Vrijdag 25 Maart. DOOPSGEZ. GEM. H.hoefóu. Ds. Lugt Avondm. GEREF. KERK: Hhoef nam. 6 uur Ds. M. Schenkeveld. Den Oever 6 u, Leesdienst. POLITIE. Verl. een portemonnaie met inhoud, een dubbele rijwiel- tasch en een bril met ee glas. Gev. een puntmuts en een actetasch met inhoud, Inl. Gem.-bode H.-hoef. Sluiting Secretarie. De gemeentesecretarie van Wieringen zal op Goeden Vrijdag 30 en op Zaterdag 31 Maart a.s. voor het pu bliek gesloten, zijn. Heden werd van ons weggenomen onze eenigste lieveling Adrianus Willebrordus, in den aanvalligen leeftijd van ruim 4 Va maand. Zijn diepbedroefde Ouders. J. Slijkerman E. M. Slijkerman-van Dijk Wieringen, 25 Maart1945. Heden werd van ons weggenomen ons eerstge boren lieveling Marianne Catharina Slechts 14 dagen mochten wij ons in haar bezit ver heugen. Haar diepbedroefde Ouders. H. Roos-Ruijter J. Roos. Twisk 26 Maart 1945. K 29 Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onzen zoon en broertje Gerard, die bij het H. Doopsel de namen ontving van Gerard as Headrikus. C, Klaver N. Klaver-Boerdijk Lieni Den Oever, 24 Maart 1945. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en zusje J o p i e J. Scheitus-de Krijger J. Scheitus Rietje Wieringen, 25 Maart 1945. Koningsweg 40. Plaatselijke Kennisgeving. Met blijdschap geven -wij kennis van de geboorte van ons dochtertje Reija Dieuwina Grietje. L. Kuit-Bruijn Jb. Kuit H.-hoef, 25 Mrt. '45. Belt 25a. Verloofd Sjieuwke Oosteabrug en Anko Nieuwhof 2e Paaschdag 1945 M.-meer Scha^erweg B 94 Hoornseweg G 71 Geen ontvangdag. Verloofd si ,ni in rui aangeboden en Pantalon Thae Oudega Slootdorp le Paaschdag Dolfijnweg G 35 Schagerweg G 27. Annie de Gratt Anieuwe Cape en r diuaiun, en v'H. Koops besteller PIT Hoorn. - Gevraagd een Rijwiel hersteller of gevorderd leer ling bij Bosker Leeuwenkamp Slootdorp. - Te ruil aangeboden da messchoenen nieuw maat 41 voor mt 42. Torenstraat 2c, Middenmeer. - Bza 2 /Meisjes als hulp in de huishouding, goed kunn. naaien, intern. Brieven aan Chr. Mijsberg Werkkamp Slootdorp. - Gevraagd een flinke ruime roeiboot met man voor overzetten van landbouwers en arbeiders bij de Polder Steiger.- Directe opgave bij N. Mulder Dz. Elft 14, Wie ringen. - Net Meisje gevraagd voor neele of halve dagen bij C. Metselaar, Nieuwstraat 36 Hippolytushoef. - Weggeloopen Woens dag l.l. op de Beurs een zw. kruiharig hondje, luistert naar de naam „Fannie". Tegen belooning terug te bezorgen bij J. Zijlstra Raadhuisstr. 2 Wieringerwerf Op Donderdag 5 April a.s. hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders L. Boekbolt en Z. Boekbolt-Naaijer hun 40-jarige echtvereeniging te herdenken. Hun liefhebbende Kinderen I er Apel (Gr.) G. Luikens- Boekholt en E. Luikens. tmmererfscheidenveen M. Zui- dema-Boekholt en S. Zuidema; Wieringen J. Boekholt en P. Boekholt-Gosliger Amsterdam F. Bakker-Bc-ek- holt en K, Bakker Wieringen M. Boekholt en Kleinkinderen. Wieringen, Maart 1945. Westerland 62. Gevraagd begin Mei een Baker bij Ph, Hartog» lusschenweg H 42 Mmeer. Gevraagd per 1 Mei flinke dienstbode voor dag of dag en nacht D. Manshoit, Molenweg Slootdorp, I e koop 4000 kg hooi. N Klein Polder W.N. Te koop gevraagd een 2-p Kano J, Doornbos Scha gerweg Middenmeer. Bza flinke geh. veste arbeider, 27 jaar met alle werkzaamh. bekend. Huis of noodwoning liefst aanwezig. Brieven aan A. Admiraal, Werkkamp 3, Slootdorp. Eenige menschen ge vraagd om te spitten, A. S. Schiere, Boomkweeker t.o Chr. School Wieringerwerf. Te koop of in ruil 2 ged. Voedsters en 1 p. gum milaarzen maat 47. J. D. Wil lig, Wagenpad H 46 Mmeer. Te koop gevraagd een Kinderwagen G. Huisman, Torenstraat 48, Middenmeer. Biedt zich aan R.K. dienstbode 29 jaar, voor dag en nacht, vggv, liefstop boer derij. Brieven Alkm.weg 48, Middenmeer. -Te koop een Kookhaard kachel f 150 N. Kat, Dam 4, Wieringen. Verkoophuis „De Schakel" te Wieringerwaard heeft in ruil af te geven een zgan kamer ameublement be staande uit 2 clubs en 4 st, met uitschuiftafel, alles eiken hout geheel modern. Tevens te koop een groot kamer orgel met 11 registers prachtige volle muziek in prima staat. Priis f1300. Beleefd aanbev. Klaas Groet, Te koop gevraagd rui me werkkeet. Kerkstraat 10, Slootdorp. - Ter leen aangeboden een broedkip voor voer. Slin gerweg lP, Hhoef. Dr. Hoogkamer heeft a.s. Donderdag 29 Maart geen spreekuur -Gevraagd Kosthuis te Mid denmeer door net heer. Desge- wenscht in natura. Groet, To renstraat 12, Middenmeer - Te ruilen een best hee renrijwiel op goede banden merk R.S. voor een knappe leeren jas P. van Baaren, Balgweg 81, Breezand, - Te koop een zomer huisje bev. 1 kamer 472-4, keuken, 2 slaapk., goed on- derh., gedekt met pannen, ook closet. Inlichtingen Balgweg naast No 81, - Tuinders in de W'meer Degene die hun tuin-zaden heb ben besteld bij P. K. Koopman te Enkhuizen kunnen deze af halen op Kanaalweg 1, Mid denmeer. Liefst zoo spoedig mogelijk. - Te koop Pathéfoon met 52 platen, f 350. Belg. Herder lVj jaaroudfl50. Bosselaar, Alkm, Brug, Middenmeer. - Wie in ruil kreeg aange boden rugzak, amandelmolen tje of zw. blokfluit, wordt ver zocht signalement van aanbie- der(ster) op te geven aan Mevr. Poot, Brugstraat 21, M-meer - B.z.a. los-vaste arbeider, eenigszins met tractorwerkbe kend» met paarden kunnende omgaan. Liefst omg, M.meer. Brieven onder no. 10, W.meer bode, M.meer. - Bza knecht op boerdeij intern, 26 jaar. Goed met paarden kunnende omgaan. Adres A. Peereboom A 104 Abbekerk - Bza flinke jongeman, als knecht op boerderij, tegen- kost en inwoning Torenstr. 7 Middenmeer - Gevraagd een fl. werk ster, 1 a 2 dagen per week Schoolstraat 7, Middenmeer - Bza man en vrouw tegen kost en inwoning, Vrouw voor huiswerk tevens bekw. naaiscer man voor het werk, ook af zonderlijk. p.a. Pekelharing haven 13, Medemblik. - Te huur gevraagd kamer met gebruik van keuken door geëv. gezin met 3 p. Brieven onder letter K. aan Boskers Boekhandel Middenmeer, - Te koop ofteruilmQd. kinderwagen, oude kwaliteit. Pekelharingh. 13, Medemblik. Te melden bij K, Kaan, Lotweg Anna Pauiowna of J. W. Lammers, Wagenpad Middenmeer.

Wieringermeerbode | 1945 | | pagina 2