C. Stroo en W. Hofdyk, Makelaars, 2u!Ien on Vrydag dea ai Juny 1799, in de Nieuwe Doelen binnen Alkmaar, prefenteeren te verkopen: No. 1. Een capitaal, hecht, fterk, weldoortimmerd dubbeld Huis en Erve, üaande op het best van de Oude Gragt binnen Alk maar, met 13 zoo Boven- als Beneden - Kamerswaar van 7 behangen zyn ruime Kookkeuken en drooge Kelder; verder ruime Kleder- Turv en Hout-Zolders. Agter het Huis een groote Tuin meteen Vischkom over het Erv Mangelkamer, groote Keui<en&c. No. 2. Koets-en Wa genhuis en Stalling voor 5 Paaiden, agtèr het gem: Huis, in de Ridder- ltraat. No. 3, 4 en 5. Pluizeh op de Oude Gragt. No. 6. Een Huis, aan de Zuidzyde van het'Dronkcnoord. No. 7 en 8. Hechte, fterke Koop- mans - Pakhuizenin de Houttilflraat. No. 9. Pakhuis in de Agterftraat. No. ïo. Een eigengronds Plailier-Tuinbuiten de Schermeer-Poort. No. 11. Een (tuk Wcidland, buiten de Water-Poort. Breder by Billetten, en nader onderrigting by gem: Makelaars. Nog zullen gem. Makelaars, ren dage en plaatfe voorfr.:prefenteeren te verkopen: Een Huis en Erve aan de Noordzyde van de Oude Gracht. Een dito, aan de Zuidzyde van de Oude Gracht. Twee ditoaan de West- ztyde Van de Zakkeftraat. Een ditoaan de Oostzyde van de Nieuwe- Strant. Een dito, in tie ftaamen. Een dito, aan de Oostzyde van de Taternostcrllraat. Twee Woningen onder één dak, aan de Zuidzyde van tie Laat. Vier Kamers, aan de Westzyde van de Zakkeftraat. EenBaan- huis, aan 't Oostëinde van de Bimien-Baaöen. Alles breder by Billetten. Op Dingsdag den 23 Juny, en volgende dagen, zal men aan de Noordzyde vair Oude Gracht, naby de Ridderftraat, binnen Alkmaar, Boelhuis houden van allerhande Huisraad en Inboedel, beftaande in Tafels, Stoelen, Spiegels, &c. Alles daags voor de Verkoping, des namiddags van 2 tot 7 uuren, voor een ieder te zien. Op Zaturdagden 29 Juny, des namiddags ten 5 uuren, zal de Ma kelaar C. Siroo, prefenteeren te verkopen: Een aangenaame, met exquife Vruchtboomen beplantte, Plaisier-Tuin; leggende inde Popmans- Laan, buiten de Nieuwlander-Poort der Stad Alkmaar; voorzien van een binnen weinige jaaren nieuw getimmerde, behangen en geftucadoorde Coupel, een alleraangenaamst uitzicht hebbende over de Landeryën naar de Alkmaarder Vaart", &c. Breder omfchreven by Billetten. Die eenige Prsetenfie heeft ten lasten van Emanuel Johannes Daey, ofte eenige Papieren en Effecten hem aangaande, onder zich berustende hebben, gelieve daarvan, voor of uiterlykden 30 Juny 1799, opgave te doen aan Mr. Maarten Adriaan Daeyof Michiel Johande Lan- ga, als Curateuren over voornoemde Perfoon en zyne goederen. By den Drukker dezes, zvn in de pofte Generaliteits, nu Bataaffche, Lotery waar van de Zesde Clasfe op Maandag den 1 July 175^ begint te trekken, Heele en Gedeelten van Loten te bekomen. Te Al KM a a r, door A- Sterck, op de Oude Gracht»

Alkmaarsche Courant | 1799 | | pagina 4