CornelisStroo, Makelaar, zal op Vrydag den softe Mai 1800 in de Nieuw'é Schutters Doelen binnen Alkmaar, prèefenteei en te verkopen No Een Capicaal, Hecht, Sterk, Weldoortimmerd, Dubbeld, Huis en Erve, voorzien met 15 zoo behangen als onbehangen Beneden- en Bovenkamers grote Zaal Comptoir Provide- Kinder- en Mydenka- mers, twee Cabinetjes, twee ruime Kookkeukens, groote drooge Provi fie-, Bier- en Wynkelder, ruime Kleder-Turf-en andere Zolders, agter het Pluis een Plaats, Bleekveld, Tuin- en Mangelkamer. Item twee wel aangelegde Zeep-Ziederyën, met hunne'01 ykelders, Loogbakken, twee Scookplaatfengroote Turf- Zolders, en vaste en losfe Gereedfchappen waar in het Zeepberyden onheugelyke jaaren is gedaan en als nog mee zeer veel fucces word gecontinueerd; te zatnen (taande en gelegen bin nen Alkmaar, op het Lutticq- Oudorp, de Agterweg, en in de Wormbak- kersfteeg, te zamen in één koop, en door de Gegadingdens des Donder dags voormiddag tusfehen 9 en 12 uuren, te zien, mits hebbende een Briefje van gemelde Makelaar zullende de Koper de helft der Kooppen ningen op Kusting kunnen houden, tegens 4 pro Cento in 't jaar. Mo. a. Een Wagenhuis en Stilling voor vier Paarden (taande op de Agterweg, naast aan de Zeep - Ziederyën. No. 3. Een Pluis en Er ve, naast No. 1. Breder by Biljetten, en nader onderrigting bv ge- xnelde Makelaar. y b Alle de geenen die iets te pretendeeren hebben van, ofte verfchul- digc zyn aan den Boedel van Jacob vanZomp'len, in de Wierin- gerwaard gelieven daar van opgave of betaalinge te doen voorden ifte May aanltaande, aan Jan de Uoyer of Pieter 'Hendrik van der Nolle te Alkmaar. Publiecque Verkoping van eenige, zoo Meubilaire, als andere Goederen, waar onder een Gladrnangel, een Pers, 't Houtwerk van een Lit d'Ange en een Ledikant, Broeiraamen, Rommelary enz. enz. in de Kerkbuurt onder Heiloo, op Maandag den a8(ten April, 's Mor gens ten 10 uur.En na 'c aflopen van dezelve, verkoping van een groote Parthy Esfche, Hike, Beuken en andere Takkebosfchenmet noch eenig Hakhout, op de Co ulster, onder't zelve Dorp. Zeg 't Voort. Men zal op Dingsdag den 22de April 1800, 's Namiddags ten 1 uur, op het Waagplein te Alkmaar, by Openbaare Veiling prefenteereu te verkoopen Een groote Parthy Ribhout, Nieuwe Greene Plan ken en Eiken Paalen. Uit de hand te koop: een Alleraangenaamst T uintje, leggende ia midden van den Plout; doende jaarlyks aan lasten 5 Gl. Nader infor matie by den Drukker dezer Courant. By den Drukker dezes zyn in de 91de Generaliteits nu Bataaffche Loterye waar van de Zesde Clasfe op Maandag den 28de April 3800 begint te trekken, Heele en Gedeelten van Loten te bekomen. Tc Alkmaar, door A. Sterck, op de Oude Gracht*

Alkmaarsche Courant | 1800 | | pagina 4