beplant met veele zoorten van gewasfen weldragende vrugtboomerr, kerfeboomgaard etc. No. 2. F.en ruime tteene Coupel met een keuken en een ftukje grond, gelegen aan den Hout naast het gemelde Buiten- verblyf; breder by Bilfetten er; nader onderrigting by gemelde Makelaar. Co hnelis Stroo, Makelaar, zat op Vryd.ig den 4 July 1800, in de Nieuwe Doelen binnen Alkmaar prefenteeren te verkopenNo 1. Twee capitale, hechte, fterkcwelcjportimmerdeaan een verheelde H a 1- zen met hunne Erven, Itaande en gelegen aan de Zuidzyde van de Langeftraat, tusfchen het Huis der Gemeente en de Grote Kerk, voor zien met twee Gangen, twee Kelders, twee Kookkeukenstien zo Be neden- als Bovenkamers, waarvan negen behangen zynverder Provifie- en Mydenkamers, ruime Kleder-Turf- en Houtzolders; agter de Hui zen een ruime Plaats, Bleekveld en Tuinten einde de Tuin zes Wonin gen, uitkomende in het OudeftynsSteegjete zamcn in één koop, en door de Gegadingdens te bezien, des Donderdags Voormiddag, en op de dag der Veiling, mits hebbende een Briefje van gem: Makelaar. No. 2. Een Wagenhuis en Stalling voor zes Paarden, in deSchouteftraat. No. 3. en 4. Twee Huizen in de Schouteftraat. No.. 5. Een ruim Pakhuis met twee Zaad-Zoldersgenaamd de drie Ruiten, op de Agterweg. No. 6. en 7. Twee huizen op de korte Koningsweg. No 8. Een aandeel van 3000 Gl. in een Kusting, groot per rest 6000 Gl. gevestigd op Huis en ruim 39 Morgen Land, in de Bcemfter, tegcns 35 pro Cento intrestlos baar 1802 1804 en 1806 in ieder van de gemelde jaaren tooo Gl. Breder by Billetten en nader onderrigting by gemelde Makelaar. *4.* Alzoo in deeze lopende Maand, terverwisfelingin 'sHaage, moe ten worden aangegeven de Recepisfen gefprooten uit de Vyf Termynen, rentende 32 per Centom in Natieonaale Schuldbrieven te werden ver andert, tot fomma's van 1000, 800 en 500 Gl. zoo adverteert de Onder getekende, dat gemelde Recepisfen by hém ter verwisfeling kunnen wer den aangegeven om in Natieonaale Schuldbrieven verandert te werden. W. Brons. Die iets te pretendeeren heeft van of verfchuldigt is aan den Boedel van Jacobus van pen Berg en Christina Anthonia Laar man, Echte Lieden en beide binnen deeze Stad overleeden, worden ver- zogt betaling te doen of hunne pretenfie in te leveren, voor of op den 14de Juny aanftaande, aan Jacobus Laarman te Limmen, of Jan Sclioe- huizen te Alkmaar. Alzo er baatzugtige Menfchen zyn geweest, die verfpryd hebben als dat ik ophield met Uitdragery te doen, zo adverteere ik Ondergete kende dat ik blyf continueeren met de Uitdrageryen ben verhuist van da Groenmarkt en thans woonagtig op de Laat het tweede huis van de ïlofflraat, verzoeke een ieders Gunst en Recommandatie. G. Dresinc. Men praifenteerd uit de hand te koop: een extra fraai Clave- cymbaal, zynde een Staartltuk, lopende van onder C. tot boven F. Nader informatie by den Drukker dezes. Alkmaar» door ~A. Sterck, op de Oude Gracht.

Alkmaarsche Courant | 1800 | | pagina 4