Alle de geenen welke iets te vorderen hebben van, ofverfchuldigt zyn aan den nagelaten Boedel van wylen F red er ik Gerardus Conneman, gewoond hebbende te Alkmaar en aldaaroverleden wor den verzogc daarvan opgave of betalinge te doen voor ultimo Augustus aanftaande, aan Jan Pieter Goudsblom, Jan Kleeff en Anthony Schouten. De Verkooping van den Opstal van de ingeftorte Tor ens der Abtdye te Egmond-Binnenin den voorleden Jare om redenen provjfioneel opgefchort zynde, word thans geadverteerd, dat deze redenen nier meer aanweezig zyn; en men prefenteerd dus publyk aan den Meestbiedenden te verkoopen, den Opftal van bovengemelde ingeftorte Torens te Egmond- Binnen, voornamentlyk beftaande in een aanzienlyke party Duifdeen, en welgelegen by het Water, op zoodanige Voorwaarden, als daarvan, agt dagen voor de Verkooping zullen te zien zyn in de Stads Herberg te Amfterdam, in het Logement de Romyn, by Rotterdam, in de Herberg de Toelast te Alkmaar, en in de Herberg te Egmond-Binnen. Iemand gading hebbende, diekomeop Woensdag den 9 july aanftaande des mid dags ten-twee uren, inde laacscgemelde Herberg; zynde intuslchen nader onderrigting te bekomen by den Eigenaar der gezegde Ruïne, J. P. T. Tinne, op den Huize Frecdefteinby Egmond - Binnen. Men prefenteerd op Woensdag den 2 July 1800, des avonds ten 5UU- ren publyk te verkoopen het Hooygewas, (taande op het Land, ge- leegen in'de Polder Overdie, aan, en by de Olymoolen, de Koning Da viden daarop den Etgroen van voorn: Land te verhuurende Gegading- dens vervoegen zig aldaar ten daage, en uurevoorfz: en doen hun voordeel. Zegt het voort. Uit de hand te koop een Kruideniers-Winkel met deszei vs Toebehooren. Nader informatie by den Drukker dezes Alle den geene welke iets te pretendeeren heeft ofte fchuldig is, aan den Boedel van Jan de Ruyter, op den 17 Juny laastleeden binnen Alk maar overleden, gelieve daarvan opgaave of betaling te doen uiterlyk voor het einde van de Maand July aan Jan Carlier, of Hendrik Flasbloem. Uit de hand te koop: een Huis en Erve, zynde geapproprieert tot een Brood-Oakkery, waarin die Affaire zedert veeie jaaren is ge- exerceert, en nog met goed fucces word gecontinueert, (taande enge legen op de Voormeer binnen Alkmaar; te bevragen by den Drukker de zes. De Koper heeft in zyne keuze om een gedeelte der Kooppennin gen tegens een behoorlyke intrest, op gem: Bakkery te laten ftaan. Men verzoekt de brieven franco. Verkooping, op den 6 en 7 July 1800, aan het Woonhuis van deZeep- Ziedery alhier, van CabinettenLedikantenDraay- Orgel en andere meest grove Mcubilen. By Hendrik Bouman, op de Meent te Alkmaar, is te bekomen alderbeste ANSJOVIS, 't 100 18 Stuivers. Onderwys in de Gregoriaanfche Speelkonstvolgens de gronden van den deskundigen burger Jan Duin, by Jan Spaans in de Langeftraat, paast de Geweermaker, te Alkmaar. "'Tc Alsmaar, door~A. Sterck, op dë Oude Gracht,

Alkmaarsche Courant | 1800 | | pagina 4