tfênt van den Dommel, plaats gehad hebbende op ecne allezints loffelykc en ver- D U J T b> C JU L A N D. De hervatting der vyandelykheden, welke zo lange gevreesd, en door et- telyke onzer nieuwspapieren reeds byna Heilig was aangekondigdis einde- Ivk buiten twyffel. Den 26 Augustus heeft de Adjudant-Generaal Masfabeau metterdaad, "van wegen den Generaal Augereau den Wapendilftandin naam van zyn Gouvernementaan den Oostenrykfcben Generaal Simbfchen op 'ezeed en is daarvan terftond aan de Franfche Troupes kennis gegeven. BATAAFSCHE REPUBLIEK. Alkmaar den 6 September. In de op II. Woensdag gehoudene Zitting van het Adminiftratief Beduur dezer Stad wierd door den Prasfident gecom municeerd den ontvang van eenige Conditiën en Bedekken van Aanneeming tot de Leverantie vanEivres en Fourage voor de Franfche en Bataaffche Troupes, en dat aan dezelve de vereischtc publiciteit was gegeeven. Met dankzegging aangenomen voor Notificatie. Door den Praahdent gecom municeerd zyndè dat Thcfauriers gereed zyn tot herdoen dergewoonejaar- ly kfche Stads Rekening is tot het aanhooren derzelve eene perloneele Com- ihisfie, met adfumtic'van den Secretaris dezer Vergadering benoemd, en dag pedeld tegen Maandag den icdedezer, voormiddags ten n uuren. Het'fluiten der Sollicitatielyst naar de vacante postenvan Vader der Waag dragers Hrugophaalder en Lamptaarnaandeker is op aandaande Zaturdag be paald. Uit hoofde der jaarmarkt zal de ordinaire Zitting der Commisüe van ilicnlielyke wyze hebben gedragen. Dat dit befluit, op pergamentgefchrevenmet het zegel der Bataatiche Repnblyk voorzien en met driecotileurige linten te faamgebonden liggende in een zilvére doos, ter waarde van vyftig Guldensaan ieder van de opgemelde burgers, kosteloos zal w'orden ter handgeileld, door het Departementaal Beftuur van den Dommelop eene plegtige wyze in eene openbaare Zittingmet eene gepaste en opwekkende aan- fpraak, 'door den Prtefident dier Vergadering by die gelegendheid te houden. Dat voorts het lofFelyk gedrag van meergemelde burgersmeten benevens het daar op gevallen decreet van het Vertegenwoordigend Lichaam des Bataaffchen Volksdoor de Nieuwspapieren, den Volke zal worden bekend gemaakt. Eu zal Extract dezes worden gezonden aan het Uitvoerend Bewind der Bataafïche Republykom daar aan eene lpoedige executie te geven en gelyk Extract aan de Commisfarisfen tot de nationaale rekeningtot informatie. Zullende dit befluit, benevens het in dezen uitgebragt rapport en de ftukken daar toe relatief, inoriginali, gezonden worden aan de Tweede Kamer, om door dezel ve te worden gefunctioneerd. was geparapheerd) DE Kanter, vt. onderftond Accordeert met voorfz: Register. was geteekend) Aubert. (ter zyde ft«nd) De Tweede Kamer bekragtigd het voorgefteld Befluit en veranderd hetzelve in een Decreet. En zal dit bekrachtigd Befluit, ingevolge Art. 69 der Staats regeling, onverwyld worden gezonden aan hetUitvoerend Bewind, entevens een cif Ich rilt van hetzelve, in behoorlyke forma aan de Eerlie Kamer. Zullende Ex- irafit van dit Decreet worden gezonden aan Commisfarisfen der Nationale Reke ning tot informatie. In den Haag den 4 July 1800. Het zesde Jaar der Bataat Iche Vryheid. geparapheerdB- ten Pol, vt. onderhond) Uitnaam der Tweede Kamer. Cgeteekend) J- D. Pasteur.

Alkmaarsche Courant | 1800 | | pagina 2