Ter Secretarye der Stad Alkmaar, zyn van den iftep tot den 7dea Maart aangegeeven de nagem: Overledenen. Pieter Bergwever9 maanden. Hannes Hisfer28 jaar. Jan Coster27 jaar. J: H: Ruys Ontvanger der Gemeenelands Middelen te Alkmaar, als door het Uitvoerend Bewind der Bataaffche Republiek aangefteld zyn- de tot Ontvanger in den derden Ring van het Departement Texel, ad- verteerd dat dagelyks except Zondagsdes voormiddags van 9 tot 12 en des namiddags van 2 tot 4 uurentot ultimo Maart aangaan de, zal worden gevaceerd tot den Ontvang der Furnislementen in de Hef fing van 3 per Cent op de Inkomsten, ingevolge prolongatie van den by Publicatie van 5 December 1800 gementioneerden tyd; en wyders op bovengemelde dagen en uuren, in gezegde Maand, met de betaling der Interesfen, welke tot 1 October 1800, vervallen zyn op de Rece- pisfen der Anticipatie-Negotiatie, gearresteerd 30 November 1798 en 29 October 1799. NB: By het doen der Furnisfementenals mede by den Ontvang der Interesfen op die Recepisfen, zullen behoorlyke geteekende Lvsten moeten worden overgegeven, inhoudende het No., waar Gefurneerd, Datum, Capitaal, verfcheenen Maanden en Dagen, als mede het beloop der Interesfen. By den Boekverkooper J. Hand, zyn heden voor één Huiver te bekomen Lysten inhoudende het No. Waar Gefurneerd, Da tum, Capitaal Verfcheenen Maanden en Dagen, voor de verfche- nen Interest der Recepisfen tot het furneeren der Vyf-en - Twintig-Jaa- rige Heffing a 3 per Cent, op de Inkomftcn. Op neden, Maandag den 9 Maart, en volgende dagenzal men op de Laat ten Sterf uize van wylen Anionic Scboute Boelhuis hou den van allerlei Huisraad, Goud, Zilver en Juweelen, Linnen- en Ta- felgotd, Mans-Kleederen, een ftaand Horologie gladde Porccleinkas, Bedden en Dekens, Koper cn Tin, Schilderyen en Porceleinmitsga ders eenige Wynkoopers-Vaten met kopere kranen benevens een Stel ling. Die iets te vorderen mogt hebben van, of fchuldig zyn aen den Boe del van Steven Opterbeek en Jacomyntje Canuel, Wed: F Bosmangelieve daer van opgave of betalinge te doen, uiterlykvoor den Hen April 1801, aen J. Car lier of M. Kuiperals Kerke-Raaden van de Remonftrantfche Gemeente. Te huur een Stuk Weid-Land, groot één, en een halv Morgen, gelegen by de Olymoolen de Koning David 1 te bevraagen by T: H: Blom Adrsz:, buiten de Boompoort alhier. Hakhout Veiling in de Nieuwpoort alhier, naby de Vinkenbaan, van 30 40 Parken op Dingsdag den 10 deezer voormiddag ten 10 uur. Op Woensdag den iSden Maart aanftaande, zal men, voor de Bank van Leening alhier, verkoping houden van alle Panden die als dan verftaan zyn. Tc Alkmaar, door A. "Sterck7~"Üp" de Oude~ "Gracht.

Alkmaarsche Courant | 1801 | | pagina 4