Egbert Steenbergen- Weduwe, gebooren te Sccenwykerwoudin Overysfel, en beiden alhier woonachtig. lui' Secretarye der Stad Alkmaar, zyn van den i3bencoc den lyden July aangegeeven de nagem: Overledenen. Evert van Leeuwen, 63 jaar. Cornells Julianus Roghair8 weeken. Hendrina Elifabeth de Visfer13 to: Hendrik a Scbolte27 jaar. j. H. Ro-ys, Ontvanger der Vrywillige Negotiatie in den derden Ring van het Departement Texel, adverteerd dat dagelyks ten zynen Comptoire binnen Alkmaar, tot het einde deezer lopende "maand des morgens van 9 tot 12, en des namiddags van 2 tot 4 uuren zal worden gevaceerd tot den Ontvang van den Derden Termyn der lnfchryvingen in voorn: Vry willige Negotiatie ten gemelden Comptoire gedaan en worden by dezen de lnfchry vers, welke by hunne Fournislementen Beleenbankgeld zullen emploieeren verwittigd dat hetzelve moet overgefchreeven wor den op naam van den voornoemden Ontvanger- Üit de hand te koop een extra mooije Distelateurs-Win- ïel, van zeven ronde Vaaten, alle met Poorten en Yzere Banden, be nevens Kopere Kraanen, liggende op hunne (lellingen.— Adres by den Drukker dezes. Alle de geenen welken iets te pretendeeren hebben van, of verfchul- digt zyn aan den gerepudieerden Boedel van Andries Wolsenbol; gelieven daarvan opgaave of betalinge te doen aan IC. Makkesol j Schot huizen, Gerechtsbodens der Stad Alkmaar, als zynde door 'c Committé van Rechtsoeffening aaogefleld als Curators in gemelde Boedel, uiterlyk voor of op den 31 Augustus j8oi. Klaas Bootsman, op de Mient te Alkmaar, verkoopt al lerhande foorten van Tabak, Rappé, Koffy, Thee, losfe en vaste Chi cory, &c voor de civielfle pryzen. Die iets te vorderen heeft van verfchuldigt is aan of ook eenige Goederen onder zich mogt hebben, toebehoorende aan nu wylen Lu- nARTHA Go ting, Huisvrouw van Egbt rt Steenbergenword verzogt daarvan voor 15 Augustus aanltaande opgave, betalinge of restitutie te doen aan den ondergetekenden; welke ook tevens verzoekt geene Goe deren, zonder comptante betaling, op zyn naam aftegeven. By Hendrik Coster Boekverkoper re Alkmaar zyn gedrukt en h 1 Huiver te bekomen, de Ly sten welke by de Recepisfengefprooten uit de Heffing van 3 per Cento op de Bezittingen in dato 19 April 1800 tot de converlie moeten gebruikt worden. By de Wed: Rood hof, in de Schapenfteeg te Alkmaar, is te bekomen alderbest gebuild Garstenmeel, voor 7 en een halve Stuiver 't Merje. By A. Hogeland BierlaagbBoekverkoper in de Langeftraat te Alk maar; worden gedebiteerd Heelen en Gedeeltens van Loten in Huur en Koop voor de 4de Clasfe der Generaliteits 93de nu Bataaffche Lotcrye die op Maandag den 3den Augustus zal beginnen te trekken Ook word by de7 Ive Generaal Contraboek gehouden. Tc Alsmaardoor A- Sterck, op de Oude Gracht,

Alkmaarsche Courant | 1801 | | pagina 4