de Gragt, op de hoek van deRrillefteeg, helend de Erve Bezemaker tea Oosten en gemelde Steeg ten Westen. Een ftuk Weidland. groot om trent 2 Morgen, gelegen in de Heer Hugo-Waard by Jan Bojens.Eea fluk Weidlandgroot a Morgen 55 Roeden, gelegen in del-leer Hu-o- Waard by 't Polderhuis in Sint Annalaud cum annexis. Een dubbeld lduis en Erve, ftaande en gelegen binnen Alkmaar aan de Noordzyde vaa het Dronkenoort, meteen vrye Steeg ten Westen, belend Carel van der Stiaaten ten Oosten, en Barend Hendrik janzen ten Westen. Een Hui» en Erte, zynde een wel aangelegde (buttery, met een Hooizolder., Boekwytzolder en Eest, en agter dezelve Stalling voor zes Paarden ftaande en gelegen binnen Alkmaar, aan de Westzyde van de St. Anna Stiaat Een Winkelhuis en Erve, waarin veele jaaren deGruttersneering is gedaanen nog word gecontinueerd ftaande en gelegen aan de Zuidzyde van het D onkenoord Een ruim Pakhuis en Wagenhuis en Erve, met deszelfs Zaadhokken en Ziadzolder»ftaande en gelegen aan de Noordzy- de van het Dronkenoordbelend Gysbert Verfteeg ten Oosten en Mr. lfaak Groenten Westen.— Een hegc, fterken weldoortimmerd Huis en Erve, ftaa.de en gelegen binnen Alkmaar, aan de Zuidzyde van de Langeftraat op de hoek van oe Pastoorfteeg.Een hecht, fterk, weldoortimmerd Huis en Erve, waar in veie jaren de Wyn enfterke Drank-Negotie is ge daan en nog werd gecontinueerd, ftaande en gelegen binnen Alkmaar aan de Noordzyde van hetLuttict] Oudorpop de hoek by de Waterpoort, Eera Huis en Erve, (taande en gelegen aan de Noordzyde van de Oude Gracht by de Wagenmakers - Brug, belend de Wed: Pieter Plas ren Westen en Pieter Vervooren ten Oosten. Een dito, ftaande en gelegen aan da Westzyde van de Ridderftraat binnen Alkmaarbelend C. üomis ten Zui den en de Wed: van Hoik ten Noorden.— Een dito, ftaande en geleden binnen Alkmaar aan de Westzyde van de Krebbefteeg, belend Gerrit Ver hoeven ten Noorden en Jan Zonneveld ten Zuiden.Eendito San de Noordzyde van de Langeftraat op het Kruis-Werk helend Jan Vreden burg ten Oosten, en Barend Korteman ten Westen,— Een Pakhuis en Erve in de Kame, belend Pieter Bruinvis Cornz: ten Oosten en Jan Oodyn ten Westen. Op het Bolwerk aan de Westfriefche Poort der Stad Alkmaar, overig liggende: circa duizend Schaften SPECIE, zo Teelaarde, als Zand en PuinftofFe, tot het verbeteren van Landeryënof het aanhoren van Wegen zeer gefchikc; zo kunnen diegeenen, welke over het weg voeren dier Specie begeeren te correspondeérenzich aandienen aan de Commisfie van Fabdeage derzelve Stad. Alzo met primo Mey 1802 begin word gemankt met h.t conveneereiï van de Recepisfen, gelprooten uit de Vrywillige Negotiatie gsvestigt op de Domein-Goederen der Bataaffche Republiek, in dato den ioden February i8ot, alsmeede tot de overname van de Loten, en gedeeltens van dien, uit gemelde Negotiatie voortvioeijende, item nog word met primo Mey begin gemaakt met het converteeren van de Obligation jen laste van de Oostindifche Compagnie, gefprooten uit de Lotery van 1786, adverteert de ondergetekendedat dezelve by hem ter converfie kunnen werden aangegevenom in Nationale Schuldbrieven te werden veranderd. W. B K O N S,

Alkmaarsche Courant | 1802 | | pagina 3