C O U R A N Ti ALKMAARSCHE A o. 1802. No. 19. Van Maandag den 10 Mey. GELYKHEID, VRYHEID, BROEDERSCHAP! NO T I F I C A TIE Ter voldoening aan dtn inhoud een.er Publicatie, door hetStaats-Be- wind der Bataaffche Republiek op den ö^ften April 1S02 gearresteerd, wordt door het Adminiftratief Beftuur der Stad Alkmaar aan de Burgers en Inwoonders der gemelde Stad bekend gemaakt, dat er een Exemplaar van het Reglement van beftuur voor het Departement Holland als mede een Exemplaar van de bovengenoemde Publicatie van heden after vifiezullen leggen op het Huis der Gemeente in de Kamer van de Commisfie van in- quartiering, op de Stads Timmerwerf, en in de Burger -Sociëteitterwyl voorts alle die geenen die met gemelde Reglement geen genoegen nemen worden opgeroepen om hunne Stem daartegen te doengelden en zich tot dat einde te vervoegen op het Huis der Gemeente op de Kamer van de Com- misfie van Inquartiering voornoemd, alwaar van den i7den tot den tuften deezer loopende maand Mey ingeftoten dagelyks, uitgenomen Zondags, des namiddags van twaalf tot een en van vyftotzesuuren, het vereischte Stemregister zal openleggen. Aldus gearresteerd door het Adminiftratief Beftuur voornoemd op den 6 Mey 1802het ofte Jaar der Bataaffche Vryheiden op den 7den Mey daar aanvolgende gepubliceerd en geaffigeerd. (was geparapheerd) J. van der Horst, Vt. Ter Ordonnantie van Hetzelve, (getekend) J. C. van Veen, Secretaris. T U R K Y E N. Konstantinopolen den 27 Maart. Men heeft hier onlangs een fchandelyk complot ontdekt, dat al eenige Jaarcn onder een 4otal Schip, pers had beftaan. Zy namen de menfehen aan boorddie voor een klein prysje over het Canaal wilden en dan zetteden zy die op eene geheel ande re plaats aan Land, dan zy beftemd waren, beroofden hen en bragtenze omhals Een jong kind, wiens moeder eveneens was uitgeplunderd ver- telde zulks den Bostandi Bachien bereids hebben 30 van die baosw.gten de ftraf van hun misdryf geboet. GROOT-BRITT ANJE. Londen den 37 April. Eindelyk hebben alle twyffelingen een einde; •alle bekommeringen houden op; alle de flinkfche verfpreidmgen en mboe. zemingen zyn in rook verdweenen. Het heilzaam Vreedeswerk is voltooid. De Staatsbode Hunter, pas voorleden Woensdag avond van hier naar Parys. afgevaardigd, was bereids eergister nagt van daar terug, met de uitgewis» felde Ratificatien van de Vreedes-Tractaaten met ^panjen en Holland. Hies,-

Alkmaarsche Courant | 1802 | | pagina 1