van den 2den Termyn der Agt-Jaarige Heffing van cen half per Cent op de bezittingendagelyks, ten zynen Comptoire, wordt gevaceerd, (except des Zondags) 's morgens van 9 tot 12, en's namiddags van a tot 4 uuren, zynde de ingang tot het Comptoir op de Lange Nieuwe Sloot, naby de Hoogeftraat, tegen over de Houte Brug. Op Donderdag den eiften July 1803, des namiddags ten 2 uuren, zal men op de Varkenmarkt, in de geweeze Brouwery het Zwaardt, ver koping houden van Huisraad en Inboedel, beftaandè in een fraaije gladhoute Secretairedito Latafel, dito Bedtafeltjeeen groote gladde Kist, eenige Schilderyeneeuige Portraicen vier Konstflukj'es met de pen gefchreeven: zo in vergulde als andere Lysten enagter Glas; een groot Ledikant met deszelfs Catoene iiehangfeleen Spiegel met een Vergulde Lysttwee Vergulde Branches, een douzyn gladde Stoe len en twee dito Feauteuls met Tryp, een douzyn dito met twee Feau- teuls, en het geen verder ter verkoop zal worden aangeboden Alles des daags te voren, 's namiddags van 2 tot 5 uur voorbeen ieder te zien. Men zal op Zaturdag den 23ften July, des namiddags ten 5 uuren, by Openbaare Veilinge prefenteeren te verkopen: een zeer aangename Plaisier-.T hüin, voorzien met een ruim Tuinhuis waarin onder scheidene Gemakken, leggende in de Koornlaan, tusfehen de Geester en Kennemer-Poortenzynde gem: Tuin beplant met een aantal weldra- gende Vruchtboomenen hebbende een vermaaklyk Uitzigt over de Landeryen naar den Geesterhout, Stads-Cingel, etc.doende jaarlyks aan Erfpagt 6 Gl. 8 St.Te betaalen in twee Termvnen. De Post van Baijertvader in 't Gasthuis alhier, met den 1 den Augustus 1803 vacant zynde; kunnen die geenen die daaartoegeneegen mogten zyn, mits ongehuuwd en zonder Kinderen, zich adres'feeren by .Regenten in 't gen: Huis, voor den iften Augustus eerstkomende, Don derdag 's avonds van 6 tot 8 uuren. Een Juffrouw, ruim 50 jaren oud, van den Hervormden Godsdienst, kunnende alles naaijen, van wiens gedrag men het voldoenst getuige nis kan bekomen, zag zich, door tyds omftandigheden daartoe gedron gen, gaarne, zonder falaris geplaatst tot het waarneemen eenerHuishou ding, by een fatzoenlyk Heer of Juffrouw, in of buiten de Stad.Na der informatie by den Drukker dezes. Op heden, Maandag den iSden July 1S03, des namiddag ten half drie uuren, zal men Boelhuis houden in de Veereftraat alhier; zullende aldaar tevens verkogt worden een zeer fterke en welgetimmerd Koek- Kraam, die ten dien einde deze dag op het Hof zal te zien zyn. Men prefenteerd uit de hand te koop: eene aaDgenaame met beste Vruchtdragende Bomen beplantte Pl a i sier -Tuin, leggende in het yermaaklykrte van den Hout, doende jaarlyks aan Erfpagt 3 Gl. 10 St. in twee reizen te betaalen. Adres by den Drukker dezes. Een bekwaam Perfoon, van goede getuigenisfen voorzien, in al ien deele gefchikt tot het waarneemen eener Brood-Bakkerygenegen zynde als Meesterknecht die Affaire voor eene Weduwe, op voordee- lige Conditiën, uittcotffenenadresfeere zich, mits ten fpoedigflcn, ter nadere informatie, by den Drukker dezes. Te Alkmaar, door A. Sterck, op dc Oude Gracht.

Alkmaarsche Courant | 1803 | | pagina 4