'COURANT. ALKMAARSCHE Ao. 1804. No. 1. Van Maandag den 2 January. N~C> 1- I F 1 C A T 1 E. De R A A D der Stad ALKMAAR, maakt by dezen aan de goede Bur geryen Ingezetenen 3 en dezodanigen welke dit verder zoude mogen aangaan, bekend: Dat ingevolge van 't 2de Articul van 't Reglement op 't Burgerlyk Beduur dezer Stad, drie van de twaalf Leden welke den Raad tot dus verre hebben uitgemaakt, met naam» de Leden Mr .Willem Jacob Kloek t Mr. Dirk Ruo- leeuw L'Epie en Mr. Johan Gerard'de Lochesaan dewelke dit by't lot waste beurt gevallen, met den eerden January 1804 zoude hebben behooren af te treeden, en hunne plaatfen, ingevalle zy niet weder op nieu w wierden in- gekoozenaan anderen overlaaten. Dan dat, daar tot hier toe geene de minste bepalingen zyn daargedeld, omtrent de wyze waar op ecne nieuwe verkiezing zoude behoren te gefchie- den, 't geen men by 't arresteeren van't Reglement niet heeft voor uit ge zien, de Raad zich in de verpligting heeft gevonden hierover, inabfen- tie van't Departementaal beltuur, op 't voorbeeld van verfcheidene ande re Steden welke zich in 't zelfde geval bevonden, in te neemen't advis van 't Gedeputeerd Beduur an Holland hoedanig de Raad zich in dit geval zoude behoren te gedragen. Dat het zelve Beduur by Refolutie van den i4den December 1803 aan den Raad heeft te kennen gegeven dat 't zelve van oordeel wasdat de jaarlykfe aftreding dit ja3r geen plaatszoudc behooren'te hebben maar voor alle de Leden vapdezelve een jaargeprorogeerden uitgedeld. En is alzo goedgevonden en verdaandat de eerde aftreding van drie Le den van den Raad, in plaatsvanopdezen idenjanuary 1804, zalgefchie- den en plaatshebben op den idenjanuary 1805 f en zo vervolgens. Dat hier uit als van zelve voortvloeit en ook alzo isgerefolveerd Dat dezelfde Leden welke de Kamers van WethouderenvanFinancie, van Fabricage en Plnntföenen, en tot de Weeszaken in dit jaar hebben uit gemaakt, ook even op die wyze over dit jaar 1804, in hunne respective qualiteiten zullen blyven continueeren, en dat alzo de Kamer van Wethou deren over't Jaar 1804 zal bedaan uit de Leden: Mr Dirk Rooleeuw L'Epie. Mr. Willem Jacob Kloek.Mr. Lucas DylEn Willem Adriaan Boon. Die van Financie, uit de Leden Cbristianus Stuurman Bucerus.En Mr. Gysbert Fontein Verfchuïr.Die van Fabricage en Flantfoenenuit de Le den Willem Bolten.Dr. Petrus de Sonnaville.En Jobamjes van Leeuwen. En de Kamer tot de Weeszaaken uit de Leden Mr. Maarten Adriaan Daey. Cornells van Oostveen. En Mr- johan Gerard de Locbes Aldus gearresteerd by den Raad der Stad Alkmaar, den idenjanuary I004en ten zeiven dage gepubliceerd en geiiffiaeerd. (was geparapheerd) DIRK ROOLEEUW L'EPIE, Vt. Ter Ordonnantie van dezelve, (was getekend) J. p. POPPELMAN, Secretaris.

Alkmaarsche Courant | 1804 | | pagina 1