binnen deze Stad, te authorifeeren en te qualificeerenzoo als gefchiedby deeze, om ten hunne Comptoiren van en met i* July dezes Jaars, ten behoe ve dezer Stads Finantiente vorderen en ontvangenZeven Additioneelt Stuivers te Ponde op de hiervoren genoemde 's Lands Middelenmet last aan allen die het aangaatom zich aan den inhoud dezes ltipcelyk te gedraagen. Aldus gedaan en gearrefleerd by den RAAD der Stad ALKMAAR, den <29 Juny 1806, en den 30 daaraanvolgende gepubliceerd en geaffigeerd. (voas geparapheerd) W: A: BOON, Vr.' Ter Ordonnantie van den Raad voorn: fgetekendH: 1: van de GRAAFF, Secretaris G R O O T - B R i T1A JN N 1 L N. Londen den 30 Juny. Men heeft reden om te geloovendatde.ver- fchillen tusfchen dit Land en Pruisfen eerlang door de bemiddeling van Rus- land zullen worden bygelegd. In het Lloyds Koffyhuis heeft men groote weddenfchappen aangegaan, dat de Vreede met Frankrykvoor den eerften January^aanftaandenzal geflooten zyn. De Duitfche Nieuwspapieren melden, dat de goede verftandhouding tus fchen Rusland en Pruisfen volkomen herfteld is, en dateerstgemelJeMo gendheid tusfchen beiden komt, ten einde Pruisfen de Koopvaardyfchepen terug bekomendie genoomen of door Engeland en Zweeden onder embargo gelegdzyn. Dezelve papieren melden, dat'ernogverfcheideneandere fchikkingen tusfchen de twee eerstgemelde Mogendheden op het tapytzyn. (Een voorbeeld van Langdurige, eindelyk beloonde Liefde,) Dezer dagen is de Heer Thomas Dusfyeen zeer achtingswaardig Pachter te Epers' tone by Mansfield in A'oitinghamsfchiremet Miss. Grameeene ryke juffer van//7estmoreland, in den Echt vereerigd. Deze verbintenis is wegens de onafgebrokene genegenheid, die de beide gelieven jegens elkaar voeden steer merkwaardig. Beiden leerden zy eikaar reeds zeer vroeg kennen en be minden eikanderen hartelykmaar de onverbiddelyke geflrengheid der oude ren verhinderde hen re huwen. Dusfy maakte kennis met eene andere juffer, trouwde haar en verwekte eenige kinderen. Hy werd weduwnaar, enzyne oude liefde ontwaakte op nieuw hy hield andermaal aan maar een nieuwe hinderpaal kwam 'er tusfchen beiden. Zyne omltandigheden noodzaakten hem weder te huwenen zyne familie vermeerderde ook wederom in dezen tweedenecht. De tweede vrouw ftieif insgelyks. Zyne eerfte liefde in al dieo tyd nog niet verdoofd zynde, berstte nu in volle vlam uitr.iettegen- ftaandezy elkaar in geen vyfen twintig jaren gezien hadden Alle vorige hin derpalen waren thans uit den weg geruimden beiden werden door elkanders bezit wederzyds gelukkig. FRANKRYK. Parys den 30 Juny. Den 24 hebben hunne Majefteiten het Kasteel en het Park van Marly wezen bezigtigen en de Keizer, eenige dagen geleden, te Jouyde Lywaden-Fabryk van den Heere Obercamp in oogenfehyn ne mende, vroeg aan dien Heer of hy ook Lid van het Legioen wasen deze geantwoord hebbende niet in die e'er te deelen, deet de Keizer zyne orde van den rok af en fchonk hem dezelve.

Alkmaarsche Courant | 1806 | | pagina 2