c o u%3Prant. Ao. iSoS. 5* No. 9. A L K M A:'4 A R S C H E Van Maandag den 29 February. BURGE MEESTE It "SCHAP der Stad ALKMAAR. De Ondergetekende Secretaris dtr Stad Alkmaarals daartoe door den Heer Burgemeester behoorlyk geauthoiifeerdbrengd by deze ter kennisfe van alle de daarby Belangnebbendc Dat op Maandag en Dingsdag, den 29 dezer en 1 Maart aanftaande, des morgens van tien tot twaalf Uren, op de voormalige Kamer van In kwartiering in het Stadshuis alhier, zal worden gevaceerd, tot de Afgifte van Patenten, tot het dragen van Haarpoeder Dat op gemelde Dagen en ter gemelde plaatfe, des nademiddags van drie tot half vyf Uren, en op Woensdag, des morgens van ren tot twaalf en des namiddags van drie tot vyf Uren, door de Eigenaars of Directeu ren van alle Fabryken en Trafykenbinnea deze Stad, zullen moeten worden vertoond, derzeiw Patenten vaD het voorledcne Jaar, met be taling tevens van het monrant derzelve voor dit loopeode Jaar. Dat van het aldus vertoonde, en by anticipatie betaalde Patent, (op het welk van agteren de Woonplaats, de Letter en Nummer van hec Huis moet gefchreven zyn dadelyk door den daartoe gequalificeerden aante kening zal worden gedaan, en voorts na dat hetzelve met een Streep doorgehaald, en het Exhibitum en tic betaling daarop gefield zal zyn, het l'atcnt dadelyk zal worded teruggegeven; Dan dat agt dagen daarna, en wel op dcnzelfden Dag van de volgende "Week, op welke het in de is geëxhibeerd, hetzelve op nieuw zal moeten worden vertoond, en dac voorgaande, als dan op deze twede Vertoning, het nieuwe Patent da delyk zal wordce afgegeven. Eindelyk dat op de bovengemelde Dagen Uren en Plaatfen, (met uit zondering van de Maandag en Dingsdag morgen,) mede zal worden gevaceerd tot de Afgifte, tegen Betaling, van Patenten aan alle de Ge ëmployeerden en Bedienden, welke by voornoemde Eigenaars of Direc teuren, in vasten of permanenten Dienst van derzelver Fabryken of Trafyken zyn. Wordende een ieder tot voorkoming van Schade gewnarfchouwd, om de hierbovengemelde Tydsbepaling nauwkeurig in acht te nemen. ALKMAAR d..n 5.6 February 1808. H; J: van CE GR A A FF.

Alkmaarsche Courant | 1808 | | pagina 1