COU RANT. Ao. 1808. X- No. jy. A L K M A ■■;-:• ARSCIIE Van Maandag V^f den 25 April. B UR G EM EES TE RS^Tï'A'P* der Stad ALKMAAR. De Ondergetekende Secretaris der Stad Alkmaarals daartoe door den Heer Burgemeester behoorlyk geauthorifeerdbrengd by» deze ter kennisfe van alle de daarby Belanghebbende: Dat op Maandag den 25 April aanftaande, des voormiddags van tien tot twaalf üren en des namiddags van drietot vyf Uren, in een der Vertrek ken van het Raadhuis dezer Stad zal Worden gevaceerdalléén tot de Afgifte der Patenten welke reeds in de vorige weeken zyn geëxhibeerdwordende een ieder ten ernstigflcn aangemaand,- om de gemelde Patenten tekomea of te doen afhaalen Dat op Dings.lag, Woensdag en Donderdag daaraanvolgende, zynde den 26, 27 en 28 dezer Maand, op de bovengemelde Plaatsen Üren, door de navolgende Perfonen zullen moeten worden vertoond, derzet- ver Patenten van het voorleden Jaar, met betaling tevens van het mon- tant derzelve voor dit lopende jaar, als: Alle hoegenaamde Venters en Winkelierswonendein de Wyken dezer Stad C. en als mede dezulsen, welke by bovengenoemde Perfonen in Dienst zyn, en by dezelven, Dag- Week- Maand-,of Jaar-gelden ver dienen. Dat van het aldus vertoondeen by anticipatie betaalde Patent(op het welk van agteren de Woonplaats, de Letter en Nummer van het Huis moet gefchreven zvn met by voeging, van de redenen waarom de gepatenteer de zoude vermenen tc moeten worden verhoogd of verminderdten aanzien van de Klasfe en het Zegeldadelyk door den daartoe gequalificeerden aan tekening zal worden gedaanen voorts na dat hetzelve met een Streep door gehaald en het Exhibitum en de betaling daarop gefield zal zyn, het Patent dadelyk zal worden teruggegeven En dat op den Maandag van de vol gende Week, op welke het in de voorgaande, is geëxhibeerd, hetzelve op nieuw zal moeten worden vertoond, en dat als dan op deze twede Vertoning, het nieuwe Patent dadelyk zal worden afgegeven. Wordende een ieder, tot voorkoming van Schade, gewaarfchouwd, de hierbovengemelde l'ydsbepalmg nauwkeurig in acht te nemen, en de nog achter geblevenen ten nadi ukkelykften aangefpoord om zonder ver zuim aan hunne verpligting te voldoen; terwyl een Lyst der Nalatigen, zonder eenige conniveatie, aan den Heer Subflitut Fiscaal zal wordea ingezonden. Alkmaar 22 April 1808. H: J: van de GRAAF F.

Alkmaarsche Courant | 1808 | | pagina 1